PDA

Zobrazit normální verzi : Džejbrejk soutěž.



Kempa
21-01-15, 16:53
Zdravím,

Pan Pat mi řekl, že mapa JB_Beach_V3 nejde uhlídat. Takže vyhlašuji soutěž na této mapě.
Bude se jednat o normálního simona.

T -> má zaúkol zabít CT.
CT -> Zabavit věžně a hlavně uhlídat at není vzbura.

Po skončení mapy (45min) vyhraje ten tým co bude mít nejlepší score. (Vyhrané kola)

Pokud vyhrajou CT, dostane už zmíněný Pat ban na 3 dny. (sám si to vybral)
Pokud vyhrajou T, dostanu já ban na 3 dny.

Dále hráč s nejlepším score u T obdrží VIP kod. (Budou se počítat i smrti, takže pokud má hráč score 10:5, má 5 bodů.)


Pravidla:
Základní pravidla JB.
Zádná domluva mezi T a CT! Hlavně né přes Steam..
Zákaz umyslných FK (i když to už je v pravidlech JB)
Zákaz odhazovaní zbraní, které T nevzalo do ruky (kromě zbraní z mrtvých CT) tohle hlavně platí na vyhazování zbrojky.
Zákaz kempit při Spartě (mod) na vrtulníku.

Soutěž se bude konat v tuto sobotu večer. (24.1) Okolo 23:00... večer se lépe hraje =D

Soutěž se bude konat bud na rezervačce nebo na jednom z serveru JB.

Grakon2702
21-01-15, 17:18
Zdravím, jak budete řešit, kdo bude u CT a kdo ne? To je podle mě to hlavní. Pokud by to šlo, tak bych se rád zúčastnil právě jako CT :).

Mocho
21-01-15, 18:05
Tak to rovnou není fér je třeba hlavní velitelka vzpoury Britny* a ta se nedá uhlídat

Bujak
21-01-15, 18:35
Tak to rovnou není fér je třeba hlavní velitelka vzpoury Britny* a ta se nedá uhlídat

:-) to je 1 s dôvodov prečo ma to neťaha k CT :-) Britny to začne a ja dokončim :DDD

Kempa
21-01-15, 21:53
Tak CT si mohu vybrat já, koho tam chcu..
Tak kdo by to vydržel dostávat na prdel, srdečně ho vítám =D

Jinak, vše jde uhlídat i Britny. Záleží na CT.. stačí když dám jedno CT speciálně na Britny =D

Kempa
21-01-15, 21:54
Zdravím, jak budete řešit, kdo bude u CT a kdo ne? To je podle mě to hlavní. Pokud by to šlo, tak bych se rád zúčastnil právě jako CT :).

Tak pokud bys chtěl, můžeš =)
Ještě nevím kde to udělat.
Pokud budou lidi, udělám to na rezevačce.. pokud bude málo lidí normálně na serveru.

The Keox
21-01-15, 22:26
ve 23 budes mit full server....dej to prosim trosku driv treba odpoledne,to ma kazdej pokrk celyho dnu a pujde se uklidnit sem-jestli vis co chapu

Kempa
21-01-15, 22:39
Tak jestli chcete, můžu. Ale nemůžu být u CT, přes den nemáme kde mluvit. V pokoji nemám ještě WiFku tak hraju v obyváku. Kdyby byl zájem klidně to dám odpoledne.

Britny
21-01-15, 23:10
Mno, tak pokud budu doma a mít čas, tak se ráda této soutěže zúčastním žejo, jakožto zástupce na straně věznů "vzpouřitelů" :happy: :D

Kalerab
21-01-15, 23:23
Ak budem v tom case doma, tak by som sa tiez rad pridal. Samozrejme na stranu vaznov :)

Tatka.Smoula
21-01-15, 23:42
Hmmm a teď na jakou stranu se přidat? :D

Kempa
21-01-15, 23:53
Na času se jestě domluvíme, at to všem nějak výjde =)
Hlavně někdo dobrý k CT! Potřebuju porazit Pata =D

Foerus
22-01-15, 21:59
Přidám se jako vězeň, protože ta mapa se fakt uhlídat nedá. :D

Nakladana Okurka
22-01-15, 22:33
Na času se jestě domluvíme, at to všem nějak výjde =)
Hlavně někdo dobrý k CT! Potřebuju porazit Pata =D

Jestli potřebuješ někoho dobrýho k CT, lepší Okurku na JB nenajdeš!!! :D:D

E: Not funny Britny :( :D

Tatka.Smoula
22-01-15, 22:59
Sice VIP by se taky hodilo, ale na to kašle pes. Taky se hlásím k CT!

Britny
22-01-15, 23:28
Jestli potřebuješ někoho dobrýho k CT, lepší Okurku na JB nenajdeš!!! :D:D

Vážně? To mu rovnou ten ban teda dám :taunt:

Bager258
22-01-15, 23:38
Hlasim sa k ct. To postrazim s tatkom :D

because
23-01-15, 12:55
JA kludne budem u CT, mne nikto neurobí vzburu.

ZeMi7
23-01-15, 13:05
Hm... zápas v JB?

Vlezu k CT a budu fragovat každou blbost abych vyhrál.

Kempa
23-01-15, 14:32
Takže, napiště mi tu kdo se bude účastnit.

Bude se to teda konat v čase okolo té 22:00..

CT:
Tatka Smoula
WerewWolf
Kempalio
Okurka
Grakon
Because
Bager


T:
Ostatní kteří mě chcou zabít.. =D
tak šup Patova armádo.. hlašte se! Musíme naplnit server at je 7 CT! =D

Koprakek
23-01-15, 15:00
Klidně já :D

Britny
23-01-15, 15:02
Jááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :happy: a Romča tééž :in_love:

Zoyer
23-01-15, 15:17
slyšel jsem, že zoyer je nejlepší simon.

piratjo
23-01-15, 15:31
dam

Grakon2702
23-01-15, 15:46
Těch CT je moc. Nejspíš si bude muset pořadatel sám vybrat (vzhledem k tomu, když jde o jeho ban...) :P.

Britny
23-01-15, 16:06
Měl by si vybrat takové CT, kteří se nebudou zabíjet třeba pádem z boxu žejo Dane :happy: S nějakým ajmem :D

Mocho
23-01-15, 16:20
Jakožto hlavní oběť každé vzpoury se přídávám ke skupině Teroristů, kteří budou dělat neustále vzpoury! :D

Bujak
23-01-15, 16:45
Ja idem k T :-) a Zemi ma pravdu. CT budu chciet vyhrat a budu vsetko fragovať.

Fhacker
23-01-15, 18:22
Tčka by som išiel natrieť nafúkancom nos :D

Swagrid
23-01-15, 19:01
T side!

Kempa
23-01-15, 19:26
Ja idem k T :-) a Zemi ma pravdu. CT budu chciet vyhrat a budu vsetko fragovať.

Bujo, mi o ten ban nejde. Nebudu to zbytečně fragovat, nebo mi dá Pat rovnou permu.. =D

Kempa
23-01-15, 19:28
Zaleží kolik bude lidí, tolik bude CT.
Uděláme to na rezervé, at tam nejdu malé děti. -,-" =)

A není problém si dát 2 mapky.
Jednu Beach, druhou si zvolíme. At se ty CT prostřídají.

Pi$kotka:*
23-01-15, 20:40
Tak ja sa pridávam k Patovej armáde :3 To je jasné :D

Kratos
23-01-15, 23:22
Aj ja by som prišiel :)

kono159
24-01-15, 11:53
prepare for virus

Kajus
24-01-15, 12:18
Mapa se uhlídat dá... pokud by se dalo tak bych chtěla k Ct :D

Kempa
24-01-15, 15:26
Tak ja vidím je o Ct velký zájem. Tak si dáme 2 mapky pokaždé jiné CT. =) kdyžtak to udělám na rezervé okolo té 22-23.

matousjasek
24-01-15, 20:47
Tak já se asi přidám k patově armádě! A k těm dvoum mapám bych jako druhou mapu navrhl například nějakou kde je hodně těžké vzpouru udělat!

Kempa
24-01-15, 21:58
Holky a kluci, bude se to konat v 23:00. Hodím tu connect.. =)

Kempa
24-01-15, 22:40
CT team:
1)
Tatka Smoula
WerewWolf
Kempalio
Okurka
Grakon
Because
Bager

2) (2. mapka)
Kajuška
Zoyer
Fenix
Wolf
Kempalio
+ 2 další kdo si řekne =D

Nakladana Okurka
24-01-15, 22:45
CT team:
1)
Tatka Smoula
WerewWolf
Kempalio
Okurka
Grakon
Because
Bager

2) (2. mapka)
Kajuška
Zoyer
Fenix
Wolf
Kempalio
+ 2 další kdo si řekne =D

Sorry za problémy, ale já se nezúčastním..

Pou
24-01-15, 22:49
Poslušně se hlásím k Neplechám ! :strongbench:

Niko97971
24-01-15, 23:12
pojdem :)

Kempa
24-01-15, 23:53
connect csko.cz:27203; password Kempalio

Napojujte! :3

Kempa
25-01-15, 00:08
Tak to nevyšlo, rezervé má max 16 slotů. Takže to uděláme na JB 4.

Kempa
25-01-15, 00:33
Takže, pro tuhle soutěž nám Kotel vytvořil vlastní JB server.

csko.cz:27101

Takže kdo chce hrát soutěž at to napojí.

Grakon2702
25-01-15, 02:17
Turnaj skončil a já přináším výsledky. Bodování se začalo počítat, až když byl PAT i Kempa na serveru. Hrálo se první kolo a to vyhrála CT. Potom se nějakým způsobem posunul čas a musela se mapa restartovat. Nakonec to skončilo 4:3 pro T. Teoreticky by to mělo být 4:4, když se započítá to kolo předchozí, ale vzhledem k tomu, že už je Kempalo zabanovaný, tak to vypadá, že admini rozhodli, kdo vlastně vyhrál. Byla to celkem super soutěž, děkuji za možnost se účastnit :).

Kempa
25-01-15, 02:36
Turnaj skončil a já přináším výsledky. Bodování se začalo počítat, až když byl PAT i Kempa na serveru. Hrálo se první kolo a to vyhrála CT. Potom se nějakým způsobem posunul čas a musela se mapa restartovat. Nakonec to skončilo 4:3 pro T. Teoreticky by to mělo být 4:4, když se započítá to kolo předchozí, ale vzhledem k tomu, že už je Kempalo zabanovaný, tak to vypadá, že admini rozhodli, kdo vlastně vyhrál. Byla to celkem super soutěž, děkuji za možnost se účastnit :).

Ano, určitě bude někdy znova, ale né už o ban =D
Chtěl bych soutěž s PP, ale to by nešlo. Bylo by to moc složité.

Kempa
25-01-15, 02:36
A ještě chci říct, at mi Luccy napíše do PM =)
pošlu jí VIP kod co vyhrála.

because
25-01-15, 02:50
Mna mrzí že som s tým autom tam 5 minút niečo robil. Inak by sme to vyhrali :D

Kalerab
25-01-15, 03:22
Vedel by niekto uploadnut demo? Idealne z T-cok a taky co mal dobre skore. Dakujem

Grakon2702
25-01-15, 09:35
Chtěl bych soutěž s PP, ale to by nešlo. Bylo by to moc složité.

Na to se už pracuje, složité to není, už mám všechno vymyšlené, mám i pár CT, potřebuji ale ještě další CT.

Bujak
25-01-15, 13:58
Turnaj skončil a já přináším výsledky. Bodování se začalo počítat, až když byl PAT i Kempa na serveru. Hrálo se první kolo a to vyhrála CT. Potom se nějakým způsobem posunul čas a musela se mapa restartovat. Nakonec to skončilo 4:3 pro T. Teoreticky by to mělo být 4:4, když se započítá to kolo předchozí, ale vzhledem k tomu, že už je Kempalo zabanovaný, tak to vypadá, že admini rozhodli, kdo vlastně vyhrál. Byla to celkem super soutěž, děkuji za možnost se účastnit :).

Tak Ctcka sa bali prehry tak to fragovali (nehovorte že nie) atrakcie neboli skoro žiadne a to iste bolo do okola. Keď už chcete počitať to 1 kolo čo bolo pred reštartom ta počítajte aj tie kola čo sme vyhrali my a to je cca 3-4.

Kempa
25-01-15, 14:50
Tak Ctcka sa bali prehry tak to fragovali (nehovorte že nie) atrakcie neboli skoro žiadne a to iste bolo do okola. Keď už chcete počitať to 1 kolo čo bolo pred reštartom ta počítajte aj tie kola čo sme vyhrali my a to je cca 3-4.

Bujo, tak co chceš dělat s Britny, Patem, Luccy, atd..?
To s nima máme běhat po mapce, na které není ani jedna použitelná atrakce? Možná ten race, ale jít s nima kolem zbrojky.. to udělá jenom dmnt =)

because
25-01-15, 15:18
Tak Ctcka sa bali prehry tak to fragovali (nehovorte že nie) atrakcie neboli skoro žiadne a to iste bolo do okola. Keď už chcete počitať to 1 kolo čo bolo pred reštartom ta počítajte aj tie kola čo sme vyhrali my a to je cca 3-4.

Nedávali atrakcie a len fragovali? WTF?
Ja tam dám Patovi peknu atrakciu aby sa vas sam zbavil a vsetci do mna kricite, ze co to je za vyhodu ako keby kazdy z vas mal k dispozici auto. A ked som s vami niekam isiel tak to skoncilo v zbrojke , ale dakujem ze mi to pokrili CTčka. Neviem ci si chcel aby som tam kruzil okolo zbrojky alebo nieco take. Neviem fakt aku atrakciu si tam chcel...

E: S autom to bolo domyslene ale dal som ho týpkovi, čo sa radšej obetoval za Vás :D

Bujak
25-01-15, 15:22
Nedávali atrakcie a len fragovali? WTF?
Ja tam dám Patovi peknu atrakciu aby sa vas sam zbavil a vsetci do mna kricite, ze co to je za vyhodu ako keby kazdy z vas mal k dispozici auto. A ked som s vami niekam isiel tak to skoncilo v zbrojke , ale dakujem ze mi to pokrili CTčka. Neviem ci si chcel aby som tam kruzil okolo zbrojky alebo nieco take. Neviem fakt aku atrakciu si tam chcel...

To s autom bolo dobre, ale nedomyslene. Myslel som ze na mape su atrakcie a hralo sa to ze do boxu a tam farby a sme skakali. Ked to prestalo bavit tak sme skakali na daznik. Ostal posledny a koniec kola.

A islo aj o to aby ste si tu zbrojku postrazili.

Grakon2702
25-01-15, 16:58
Bujak hlavně naráží na mne. To já jsem dával v boxu skákání na barvy a potom skákání na deštník. Ty barvy jsou frageřina, to je téměř to samé jak reakce. To, že neumíte vyskočit na deštník je věc jiná. Bylo tam plno adminů a plno oldschool hráčů, kteří by s něčím takovým neměli mít problémy. Já osobně to neumím protože svého 90% JB času trávím u CT, ale byli tam jedinci, co to mají rovnoměrné. Čekal jsem, že to nedají tak dva lidi, ale hodně mě překvapilo, že z 11 zůstali dva naživu. Kdybych to pak změnil, tak by někteří z vás začali brečet, že je to nadržování apod. věci. Hrálo se klasicky jak na normálním serveru, tak samo jsem to hrál i já. Někomu to ale strašně vadí, tomu už já nepomůžu, protože všem se zavděčit nedá. Já osobně jsem si to užil, nevím jak vy... ale jak tak čtu, tak asi ne. Můj problém to už není.

Bujak
25-01-15, 20:27
Bujak hlavně naráží na mne. To já jsem dával v boxu skákání na barvy a potom skákání na deštník. Ty barvy jsou frageřina, to je téměř to samé jak reakce. To, že neumíte vyskočit na deštník je věc jiná. Bylo tam plno adminů a plno oldschool hráčů, kteří by s něčím takovým neměli mít problémy. Já osobně to neumím protože svého 90% JB času trávím u CT, ale byli tam jedinci, co to mají rovnoměrné. Čekal jsem, že to nedají tak dva lidi, ale hodně mě překvapilo, že z 11 zůstali dva naživu. Kdybych to pak změnil, tak by někteří z vás začali brečet, že je to nadržování apod. věci. Hrálo se klasicky jak na normálním serveru, tak samo jsem to hrál i já. Někomu to ale strašně vadí, tomu už já nepomůžu, protože všem se zavděčit nedá. Já osobně jsem si to užil, nevím jak vy... ale jak tak čtu, tak asi ne. Můj problém to už není.

Viem že to je ťažká mapa pre CT, ale musiš uznat že tam toho veľa nebolo. Ten dažník som ešte neskúšal a tak som to nevedel. Potom som až zistil že ťa koniec rampy odrazi :-)


Bujo, tak co chceš dělat s Britny, Patem, Luccy, atd..?
To s nima máme běhat po mapce, na které není ani jedna použitelná atrakce? Možná ten race, ale jít s nima kolem zbrojky.. to udělá jenom dmnt =)

Su to hráči ako každý iný :-) a bolo nas tam toľko :-) Ale aspon zabava bola a hlavne na TS .-)


Nedávali atrakcie a len fragovali? WTF?
Ja tam dám Patovi peknu atrakciu aby sa vas sam zbavil a vsetci do mna kricite, ze co to je za vyhodu ako keby kazdy z vas mal k dispozici auto. A ked som s vami niekam isiel tak to skoncilo v zbrojke , ale dakujem ze mi to pokrili CTčka. Neviem ci si chcel aby som tam kruzil okolo zbrojky alebo nieco take. Neviem fakt aku atrakciu si tam chcel...

E: S autom to bolo domyslene ale dal som ho týpkovi, čo sa radšej obetoval za Vás :D

:D Obetovali by sa všetci :-) Bolo voľne miesto u CT a nikto tam nešiel to znači že chceli byť pri T a keď maju T vyhrať tak sa musime obetovať :-)