PDA

Zobrazit normální verzi : Roman cri evritim --> Opity TFNBCH



LesniPlod
22-01-15, 20:18
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 135323)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Roman cri evritim >
[AMXBANS] Tvuj nick: Roman cri evritim
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:1766671
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:1766671
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.90.204.201
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.90.204.201
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Opity TFNBCH >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Aim (aim_sk_ak_m4)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================







Poznamka:







Poprosil bych admina o demo, diky.
E: By me zajimalo, jestli to demo posle..

Byznis
23-01-15, 20:29
si chudak obycajny http://uloz.to/x2mT8ZX2/roman-dem , a poprosim tiez o sledovanie admina KLOKAN - ktory dostal len tak prava a prave on mi pisal PM ohladom toho ze mam sem dodat demo , nejaky kamarat tejto zapatej nuly....

LesniPlod
23-01-15, 20:32
Co to meles, ty blbecku.. Jakej kamarad? Tobe by meli vzit prava hned, mel bys totiz jeste vyrust..
+ Volal jsem tam admina, protoze nejakej hrac tam mel ab a wh. Takze kdybych mel taky, tak ho tam asi nevolam.. -_-.

Byznis
23-01-15, 20:33
blbecek ta rano obuva ty zasran zapaty ... tak sa bav doma a nie somnou ja nemam 13 ... sa pozri na demo sklop usi a tahaj kade lahsie

LesniPlod
23-01-15, 20:34
No jo.. Jednou zakopnes..

Byznis
23-01-15, 20:40
No jo.. Jednou zakopnes..

jj zakopol som o kopu sraciek ktore si mi napisal v chate ....

LesniPlod
23-01-15, 20:41
Ok, az zjistim, jak se sem davaj fotky, tak uvidite, jaky jsem psal sracky. Kdyz tak, zkus mi poradit.

E: Nevim jak se to sem dava, takze: Me: http://csko.cz/forum/s...FNBCH
Byznis: pocuj ty idiot zapaty , tak sa mozes bavit doma a ne somnou na deme mas jasne ab tak co tu meles
Me: nebrec
Byznis: nebrecim ja ta mam u pci
Me: Kdy jsi dostal prava?
Byznis: takych trapnych kktov co tu nieco riesili a boli zapaty bolo xy
Me: Kdy jsi dostal prava?
Byznis: co teba do toho
Me: ..
Byznis: [Grinning]
Byznis: zapaty kktko sa ma bude pytat kktiny a uraz ma ne ? [Grinning] sa zobud aspon decko tupe
Me: Ok, sak mi nepis.. Ego up
Byznis: tebe kleslo ked si zapal , tak aspon nepis kokotiny v ziadosti o ub , kazdy po tom deme uvidi co si za demennta
Me: No jo.. Vsichni tu vi jak hraju, tak uvidime, co napisou ostatni.
Byznis: mne ego nestupa ja len chytam takych kktov trapnych s cheatmi ako si ty
Me: [Confused]
Byznis: tu si dohral
Me: Nemyslim si
Byznis: ty si myslis ze ked si tu hral s ab ze tu budes hrat dalej ?
Me: Radsi mi porad, jak se tam davaj fotecky :))

E2: Byznis: ja ta mam u pici premna si decko zapate a dalej uz nic fotecky si posielaj na facebooku

E3: Byznis: a maj sa
Me: cus

E4:Byznis: pal odtialto , nechapem nikdy ako niekto zapne na steame premna si chudak
Me: No jo, sak uz mi nepis.. Jsi nejakej narusenej nebo co?

Dalsi uz nebude, bloknul jsem ho.

FizzyBubble
23-01-15, 20:45
Dobře ti naložil.

E: Viděl jsem 2 momenty ale podle mě je to na zabanování steam hráče málo.

LesniPlod
23-01-15, 20:55
Ok, koukl jsem na demo. A jestli tomuhle rikas AB.. Tak hodne stesti.

Byznis
23-01-15, 20:57
Ok, az zjistim, jak se sem davaj fotky, tak uvidite, jaky jsem psal sracky. Kdyz tak, zkus mi poradit.

E: Nevim jak se to sem dava, takze: Me: http://csko.cz/forum/s...FNBCH
Byznis: pocuj ty idiot zapaty , tak sa mozes bavit doma a ne somnou na deme mas jasne ab tak co tu meles
Me: nebrec
Byznis: nebrecim ja ta mam u pci
Me: Kdy jsi dostal prava?
Byznis: takych trapnych kktov co tu nieco riesili a boli zapaty bolo xy
Me: Kdy jsi dostal prava?
Byznis: co teba do toho
Me: ..
Byznis: [Grinning]
Byznis: zapaty kktko sa ma bude pytat kktiny a uraz ma ne ? [Grinning] sa zobud aspon decko tupe
Me: Ok, sak mi nepis.. Ego up
Byznis: tebe kleslo ked si zapal , tak aspon nepis kokotiny v ziadosti o ub , kazdy po tom deme uvidi co si za demennta
Me: No jo.. Vsichni tu vi jak hraju, tak uvidime, co napisou ostatni.
Byznis: mne ego nestupa ja len chytam takych kktov trapnych s cheatmi ako si ty
Me: [Confused]
Byznis: tu si dohral
Me: Nemyslim si
Byznis: ty si myslis ze ked si tu hral s ab ze tu budes hrat dalej ?
Me: Radsi mi porad, jak se tam davaj fotecky :))

E2: Byznis: ja ta mam u pici premna si decko zapate a dalej uz nic fotecky si posielaj na facebooku

E3: Byznis: a maj sa
Me: cus

E4:Byznis: pal odtialto , nechapem nikdy ako niekto zapne na steame premna si chudak
Me: No jo, sak uz mi nepis.. Jsi nejakej narusenej nebo co?

Dalsi uz nebude, bloknul jsem ho.

no este som ti odpisal ze naruseny si akurat tak ty a ze lutujem tvojho otca a mamu zato ze maju takeho jebleho syna co klame ale to uz ti nedoslo (ja sa ktebe chovam tak ako ty kumne) ... lebo "BLOKUJES" pravdu a fakt sa uvedom , ja nemam 12 rokov ako tvoj kamarat zo skoly atd atd ... tak sa mozes bavit doma , a nabuduce kopiruj cely chat ... a btw pozri si demo

LesniPlod
23-01-15, 20:59
1. Tata mi zemrel co jsem se narodil, bohuzel.
2. Maminka je semnou spokojena, za coz jsem rad. :)

E: Nechapu, co do toho tahas moji rodinu.
Jsi admin, mel by ses trochu uvedomit.
Ikdybych byl sebevetsi debil, nemas pravo jakozto admin mi nadavat.
+ Kdyz ja jsem ti napsal, ze jsi blbecek, tak si se mel na me vysrat a ne psat mi sracky.. GG WP.

Cardoxon
23-01-15, 21:01
Za mě clear.

kono159
23-01-15, 21:47
ten cross ma mu sprava dost divne

Mr.Hol
23-01-15, 22:31
Zitra mrknu a editnu

E: tohle by me na ban nestacilo

CMBR
23-01-15, 22:43
Ten cross se občas chová divně, ale podle mě je clear.

Fhacker
23-01-15, 23:38
Zajtra kuknem, ale dema čo som videl pri ostatných banoch čo dostal boli clear. Tak som zvedavý teraz. Len zase byznis troška kľud, vyskočil so po ňom ako po údenom... Troška by si sa mohol krotiť ako admin. Neviem čo ste riešili v chate ale tu sa mi nepáči tvoje chovanie. Každopádne každý sa môže zmýliť a aj ty. A prečo sa teraz navážaš do klokana? Čo si nenapísal niečo keď sa riešil v AF???? Zase len zbytočné vyhrotenie. A to je smutné. Ak to bude clear tak hádam sa aspoň ospravedlníš dotyčnému rizkovi a tak isto aj klokanovi. Lebo si ich zatiaľ bez dôkazov nepekne osočil. Demo kuknem zajtra ráno.

E: Keď si si tak istý za tým banom tak aspon napíš časy ktoré sa ti nezdajú a podľa teba potvrdzujú AB.

E2: Clear

Giussepe
24-01-15, 10:52
za mě aimbot.

Ale byznis by se nemusel chovat jak hovado.

Britny
24-01-15, 12:40
Podle mě to na ban nestačí, AB v tom moc poznat nejde.

Maaaaaaaaaaja
24-01-15, 13:24
Clear.

Byznis
24-01-15, 20:37
sorry ze som sa choval ako som sa choval bol som vytoceny robota atd ,... a asi som to nejako preniesol aj do hry ... este chvilu pockam max den nech sa vyjadria aj ini admini a ked tak dam ub - zamnaa ti to trha az moc podivne , a Klokan tebe som sa ospraveldnil v pm , a
ktebe chap som len clovek a naladu nemusim mat stale , vcera som bol vytoceny - osobne veci a asi som to preniesol aj do chatu nasledneho
nabuduce sa kludni stymi ze blbecku , tak sa bav fakt len s kamosmi


za mě aimbot.

Ale byznis by se nemusel chovat jak hovado.

LesniPlod
25-01-15, 18:09
Tak co? Uz muzu dostat ten unban? Rad bych si uz zahral bhop..

dhaaqu
25-01-15, 21:42
Solidní tapping, v pohybu crossu nic, co by nedělala ruka.
Clear

Byznis
26-01-15, 07:56
ako fakt ? no dobre toto ked je clear tak davam ub iba kvoli vam - treba si pozriet aj hltv ale tak co uz .... davam ub ale za tento ub sa budem fakt asi hanbit toto ciste neni (pre skusenejsich adminov) mozete LOCK majte tu koho chcete

Byznis
26-01-15, 08:01
Zly post

Byznis
26-01-15, 08:02
Solidní tapping, v pohybu crossu nic, co by nedělala ruka.
Clear

a kdebe len tolko neviem ci to demo pozeras cez windows media player a seka ti to no takyto pohyb mysou som ja nemal ked som mal Roccat Kone + a 6400dpi

Fhacker
26-01-15, 10:19
Pozri budeš mať dosť času aby si si ho zase odchytil na serveru. AB z hltv je ťažko rozoznať, teda ak to nie je AB z uložto :D Dosť adminov ti potvrdilo clear alebo že im to na ban nestačí. Keď sme pre teba málo skúsení tak pošli demo paradoxovi alebo buuckovmu bratovi a myslím že oni povieda to isté čo my. Ale asi sme len my zlí admini a málo skúsení ale čo už musíme sa s tým zmieriť.