PDA

Zobrazit normální verzi : ChambeR - bezdovodne bani



Fantomaso
23-01-15, 19:24
ajojte.... ja som hrac Fantomaso zo sevirov firien.. chcel by som napysat stiznost na hraca ChambeR. mam 11 rokov a nemohlo my ujst jeho bezdovodne BAnanovanie za AB a podobne chety. prosim o preverenie jeho BANanov ci su opravnene. dakzjem

hofy
23-01-15, 19:27
Chapu, ze se asi nudis kvuli banu za texturu, ale to neni duvod ke stiznosti o nicem. Hrac, ktery si mysli, ze dostal ban nepravem si muze pozadat o unban, aby byl jeho ban prosetren. Zadna zadost k neopravnenemu banu za cheaty zatim podana nebyla.

Darongodx
23-01-15, 19:28
Tie sračky si píš inde, toto nie je holubník. Myslel som si, že patríš k tým normalnejším hráčom na furiene, ale asi som sa mýlil. Inak raz ti je 18, teraz 11, tak sa rozhodni.
To, že si chcel pobaviť kamiQa ChambeRa je pekné, ale nabudúce mu to píš do pm ;).

Fantomaso
23-01-15, 19:30
Daron vyjadry sa podla mna so mnou suhlaŠys

Fantomaso
23-01-15, 19:34
ejj Daron si mi nalozil... ok berem ta za slovo mozte tuto temu vymazat ak sa to da ale aj tak nic proti CHamberovi nemam sak sa s vami zabavim ale ked uz obcas zahram a vidim jak ChambeR rozdava BANY na AB... mozno ze nemam take skusenosti rozhodovat ci ma dany hrac AB alebo nema ale nemozem si pomoct na mna sa ChambeR rozhoduje strasne rychlo :P... ospravedlnte ma za vytvaranie nezmyselnych tem

hofy
23-01-15, 19:35
Zaloz si stiznost s potrebnymi nalezitostmi - pokud jde o neopravneny ban, tak idealne zadost o unban s vypisem z konzole. Takhle to nema smysl resit.