PDA

Zobrazit normální verzi : Zidan (jiny hrac) --> 3k a Jerry



FatED
24-01-15, 21:12
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Zidan >
[AMXBANS] Tvuj nick: Player
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:309628171
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1753380356
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 62.240.166.118
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 62.240.166.118
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < 3k a Jerry >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch 2 (de_inferno)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se





Poznamka:






Omlouvam se za zpusobene problemy, ale ja doopravdy nepouzival aimbot ani WH cheaty, hru jsem hral ( docela casto ) asi pred 3 lety potom se ji prestal hrat, vcera jsem hru opet nainstaloval a chtel jsem si zahrat s kamarady ale po pripojeni na server mi to napsalo, ze mam BAN, v tu chvili jsem nevedel o co jde, pote mi jeden kamarad poradil napsat tuto zadost, ze pry se nejdy sprletou a daji BAN nespravnemu cloveku. Dekuji za precteni.

Nihilia
25-01-15, 10:17
Ban jste nedostali opravdu vy, ale hráč s totožnou IP adresou, který si na naších serverech zapnul cheaty a byl za ně zabanován. Bohužel takto funguje systém banování a nikdo lepší nevymyslel. Takže odbanováním této sdílené IP adresy byste se na server sice napojili, ale to taky i cheater, což je nepřípustné! Opakuji, opravdu jste nechatovali vy, ale máte jen stejnou IP adresu s cheatrem. Proto nás nemusíte prosit a dokazovat, že jste nevinní, my to víme a jak už snad chápete, unban dát nemůžeme.

Řešením je koupit si originální hru, tedy STEAM.