PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost na admina



Un1Ty
25-01-15, 14:42
Zdravím, chtěl bych podat stížnost na admina "YOU RAISE ME UP", vůbec nezná knife pravidla a zneužíva grab, zatože 3 hráči například na ka_acer_2 vlakujou tak grabnul celej team a napíše že nebude banovat ale jen grabovat, mam dojem že tohle je trial admin a nepozná svoje medze a taktéž by měl nahrazovat svoji aktivitu i banovánim a ne hrát se s grabem jak malé decko a ještě urážet hráče, bylo tam hodně hráču který mu psali že nezná pravidla a že kto mu práva dal, můžu i poslat screen jak to pišou lidi, myslím že by se mu měli odebrat práva protože neví co je to správat se jako admin.

Steam ID ADMINA: STEAM_0:1:413057

A taky se chci ospravedlnit za to že to nevim jestli mam psat tu stižnost sem ale nenašel sem jinej topic, jen stížnosti na hráče. Děkuju

human
25-01-15, 14:43
Hlavne, ze nam ide odoberat grab :thumbup:

E: To nevadi. Hlavne, ze on to chape :D

Un1Ty
25-01-15, 14:46
? Nechápu :D

Un1Ty
25-01-15, 14:50
Jestli myslíš zakázat grab na steam id tak asi vím no, ale mužeš to myslet vícerima spusobama:D

3k a Jerry
25-01-15, 14:51
Přišel jsem na server banovat SH z důvodu stížností jsem tam zůstal nadále a asi 30x jsem psal přes csay, ať se nebukvíte na tom můstku a stejne v 5 lidech zapřítí jak kdyby se mělo tahat lano, tak jsem vás z tama poshazoval napsal mam to po 31x, protože jsem nechtěl nikoho zbytečně banovat a doufal jsem v to že si to hráči uvědomí..
Stěžovat si na takovou blbost, že vás kvuli vláčku shodím z lávky na DM serveru no lol ..
Jinak nikoho jsem neurážel, ban jsem nikomu za to nedal a za svojím rozhodnutím si stojím :whistling:

Un1Ty
25-01-15, 14:56
Ja neříkam že nikto nevlakoval a máš i pravdu a souhlasím, ale například ja vůbec a par dalšich lidi nevlakovalo a drželo si odstup a někdo je v předu a ja 3000 metru od néj a on si deffuje a natlačí se až ze předu na mě a kvůli tomu mě shodíš? Ja bych i couvnul kvuli tý deffce ale když za mnou někdo jen tak to asi nejde ne?

3k a Jerry
25-01-15, 18:24
Nevím jestli ktomu ještě neco máš.. já si svoje obhájil s grabem jsem si nehrál nechtěl jsem to zbytečně banovat, to ať si banují knife admini..
Nikoho jsem neurážel jen jsem se vám tam asi 50x snažil přes csay říct ať tam nevláčkujete a pak jsem grabem přehazoval lidi nazpět a dolů..
To je z mojé strany vše..

dhaaqu
26-01-15, 00:40
Potvrzuju WH

Bee
26-01-15, 02:12
Myslím že vše potřebné už sepsal dhaq.

boxolop3
01-02-15, 20:44
Určite je lepšie rozhodnutie použiť "grab" ako dostať ban, tak neviem čo riešiš...a pochybujem že Jerry bol vulgárny...