PDA

Zobrazit normální verzi : Komentované video ze hry na kotelně.



VINCE C.
30-11-11, 19:40
Tak tady je můj takovej malej pokus jak udělat materiál pro lidi, který teprve začínaj, trochu zajímavější. Opět opakuju, že tohle je pro začínající hráče, ne pro pokročilé, takže bych byl nerad, kdyby si z toho tady někdo dělal trhací kalendář. :D

Jinak mluvit 25 minut není zas taková pr**l, takže jsem se do toho několikrát docela pěkně zamotal, je to první video, tak omluvte nedostatky.


http://www.youtube.com/watch?v=MOARDz1dxdw



Zdravím, tady je druhej díl minisérie pro začátečníky o tom jak hrát na pubu. Dneska jsem mluvil o hře na trainu, speciálně jak na mapě hrát proti overkillu (co dělat a nedělat) a pár dalších menších názoru a tipů ohledně hry. Drobný nachlazení vede k občasnýmu mumlání, jinak snad bez problému. Enjoy. .)


http://youtu.be/8SHwWUAnQv4



Zdravím, přináším třetí díl minisérie pro začínající hráče.

Rozhodl jsem se využít posledního dne na optice pro rychlej upload. Tohle video je z mapy de_dust2. Tentokrát to není tak uplně rozbor hry, ale spíš showcase slušnýho stompu, kterej se mi tady na serveru dva dny zpět povedl. Finální skóre 56/10 za 25 minut slibuje hodně akce. O čem jsem mluvil? Jak hrát proti rozhuntěnejm hráčům, jak je zastavit. Názor ohledně nákupu kitu a pár dalších drobnejch poznámek. Enjoy.


http://www.youtube.com/watch?v=cuhqfV8gjh4



Po prodlevě přináším další díl. Zapracoval jsem na kvalitě jak obrazu, tak zvuku. Tohle video je návrat k původnímu konceptu videí, což je návod pro nezkušený hráče.
V tomhle díle se hned na začátku vrhnu na dotazy z fóra a pak se dostanu ke komentování problémů hry nejen na de_nuke. Enjoy!

Jinak jsem se přeřekl, moje sluchátka jsou Sennheiser PC 161, ne 1161.


http://www.youtube.com/watch?v=h0xYhFM0qWc



Zdravím všechny hráče. Rád bych uvedl poslední (alespoň na dlouhou dobu) díl minisérie o hře na pubu. Poslední hlavní mapa zbyla de_inferno, mluvil jsem obecně o hře na ní. Přišla řeč na spolupráci a očekávání od ostatních hráčů okolo vás a snaze neomezovat je. Něco o teamplayi a teamový hře a samozřejmě pár dotazů. Enjoy.


http://youtu.be/0x17jJpzZbA


Pokud se Vám práce a videa líbily, poděkovat můžete subscribem na channel youtube. Díky.

shrkn
30-11-11, 19:50
mě se to líbí.. oceňuju že si s tim dáváš tu práci i když ta věta ve smyslu "a tady vidíte akci profesionálních hráčů,...'' uvědom si , ty jsi taky začínal. Já tě chápu,taky mě to neskutečně sere ! Jinak gj :)

EDIT : Budou další videjka ?

Karl0s
30-11-11, 20:09
zajímavý video, u kterýho mě kupodivu nenudil koment ani po dvaceti minutách, pěkný http://www.flyffworld.com/forums/images/smilies2/Wink.png

VINCE C.
30-11-11, 20:09
mě se to líbí.. oceňuju že si s tim dáváš tu práci i když ta věta ve smyslu "a tady vidíte akci profesionálních hráčů,...'' uvědom si , ty jsi taky začínal. Já tě chápu,taky mě to neskutečně sere ! Jinak gj :)

EDIT : Budou další videjka ?

Jestli bude pozitivní ohlas, tak nejspíš jo.

VINCE C.
30-11-11, 20:10
zajímavý video, u kterýho mě kupodivu nenudil koment ani po dvaceti minutách, pěkný http://www.flyffworld.com/forums/images/smilies2/Wink.png

Díky.

Svacinar
30-11-11, 20:23
Pěkný video, dobrej koment, určitě můžeš počítat s kladnym ohlasem.

Slab the Killer
30-11-11, 20:31
Vinci odvedl si dost dobrou práci komentovat přes 20 minut bych nezvládl :DD

t.twisted
30-11-11, 20:35
Solidní počin. Možná by nebylo na škodu začít videorozbory jednotlivých map (kam si stoupnout, kde děrovat, jak a kam házet granáty), a pak třeba rozborem hry nějakých pg hráčů. Zkušenosti na to určitě máš, teď už jen vyvstává otázka jestli máš na to i chuť a to nejdůležitější - čas.

ZEUS
30-11-11, 20:36
tý vole, smeká tu před tebou, ocenuji, že si dáváš tu práci. Moc pěkný, máš pěkněj hlas, kterej nenudí.

VINCE C.
30-11-11, 20:54
Děkuju všem za pozitivní ohlasy. Budu se snažit v nějakym rozumným horizontu přidat něco dalšího.

susa-troubky
30-11-11, 21:09
Vinci ty bys měl dělat moderatora :-) moc pěkně okomentovaný :-)

TheFinrod
30-11-11, 21:15
Tý bláho :) Luxusní video!!! Navrhoval bych poslat někam, třeba do Re-Play, ať vidí co to CSko je.. :) Fakt mazec :)

Ridik :D
30-11-11, 23:21
na clasu hraje :D :D :D

dtr
30-11-11, 23:54
Jo Vinci a tesim se na video pro pokrocili nebo uz profi co hraji cw (clanwar). Podle me do nich patris a je skoda nevyuzit talentu a podelit s o zkusenosti :D

Stačilo už toho lezdoprdelkovaní ne ?

Jinak k videu. Žádný nedostatky tam nevidím, takže se nemáš proč omlouvat. Smekám a docela se i těším na tvou další práci. Gl :)

Bezdak
01-12-11, 00:41
Kouknul sem asi na půlku, gj. Jediné co mě tam vadilo, že jsi používal termíny které já jako začátečník v classicu vůbec nepobírám. Tak kdyžtak příště nepoužívat, nebo vysvětlit :).

VINCE C.
01-12-11, 00:45
Kouknul sem asi na půlku, gj. Jediné co mě tam vadilo, že jsi používal termíny které já jako začátečník v classicu vůbec nepobírám. Tak kdyžtak příště nepoužívat, nebo vysvětlit :).

Napiš o který slova jde, hodim sem překlad/vysvětlení. Vím, že jsem trochu trefenej tou angločeštinou, ale z toho už se asi nevyléčim. :)

Ridik :D
01-12-11, 00:55
trochu ? :D trochu vic ale jinak good job mohl by jsi udelat vice takovejch moviecek

VINCE C.
01-12-11, 12:31
fraps
vegas
sound forge

VINCE C.
01-12-11, 16:08
Dnes cca 16:00. Díl druhý.

BiA Fz
01-12-11, 16:25
Paráda, akorát sem dokoukal Naruta, tak už se těším na další věc k pozerání =D
Ne fakt, viděl sem to celý a na další se taky určitě mrknu :)

shrkn
01-12-11, 16:48
těším se Vinci :)

c +=c
01-12-11, 16:59
Těšíme se, jak nadržený veverky. Ještě modifikovat to nakupování (místo tří kliků se omezit jen na jeden, možná se to na první pohled nezdá, ale má to něco do sebe, především jednoduchost) a budeš hotovej majstr.
Jinak by mě zajímalo, jestli sis tu kočku vstrčil na úda, nebo to měl být ňákej nolifeslang?

tyger103
01-12-11, 17:08
Parádní video,podle mě máš talent,stav se někdy v Vrchlabí na hokeji a dáme pivko :)

VINCE C.
01-12-11, 17:08
Kočka je převzatej název z mapy de_cpl_mill, z který de_tuscan vychází. V týhle části mapy na millu je velkej banner na kterým je, to neuhodneš, obrázek kočky. Od toho je to "kočka". Peace

VINCE C.
01-12-11, 22:59
Parádní video,podle mě máš talent,stav se někdy v Vrchlabí na hokeji a dáme pivko :)

Chceš abych přišel o papíry viď? :p

VINCE C.
04-12-11, 23:58
Thread byl spojen pro všechny videa. Snažte se tady, prosím, o pořádek. Časem tady bude hodně stránek. Ať v tom tady není guláš, až bude člověk něco zpětně hledat.

VINCE C.
08-12-11, 06:26
Je tady další, doufám lepší, díl. Vše najdete v prvním postu tohoto vlákna!

Jinak opakuju, ža případný subscriby na channel budu velmi rád!

Svacinar
08-12-11, 09:48
Poslední, zatím nejlepší video. Kvalita se s každým videem zlepšuje, tak doufám, že to tak půjde dál.
Už jsi vyladil hlasitost střelby s tím jak mluvíš, což je paráda a dá se to poslouchat, aniž by zvuk střelby netrhal člověku uši.
Good game.

c +=c
08-12-11, 23:15
Vincente, hrát s akcelerací je stejně instinktivní jako bez ní. Mozek se to časem naučí a už ty pohyby vykonává za hráče, čili buďto trhnout, nebo se lehce přemístit. Nemyslim si, že by to byl nějaký fatální problém ve hraní cska. Napsal jsem to vůbec do správnýho threadu? Už v tom mám zmatek, jak ses tu rozmnožoval.. xD

zaludex
08-12-11, 23:44
Ahoj vinci trochu si mě pomohl , strašně si mě potěšil a u žádného videjka jsem se nenudil :-) opravdu děkuji .

chmod a+x /bin/laden
09-12-11, 01:32
Vinci, máš můj respekt.

Ze začátku jsem tě vnímal jako namachrovaného hráče, který má keců plnou hubu, ale to bylo nejspíš tou alergii, kterou jsem mám na jednoho nejmenovaného hráče z War3ulti. Čím víc čtu tvoje posty, tím víc ti ve skrytu duše ti závidím nejen ten skill, ale i si tě vážím za herní filosofii, kterou tu razíš a snad nejsvíce za tvůj kladný (řekl bych až altruistický) přístup ke komunitě hráčů, ať už jsou NS, nebo jim je třeba dvanáct.

Poslední dobou nemám vůbec volný čas, na fórum chodím přes mobil, v práci jsem průměrně deset hodin denně. Proto jsem první z tvých videí viděl až teď a jsem ohromen. Máš o hře přehled, vybízíš k přemýšlení, upozorňuješ na chyby ostatních, ale taky se nebojíš hráče pochválit. A kritiku zhusta míříš i sám na sebe.

Pokud budeš ještě ve svých videích odpovídat na dotazy, chtěl bych se tě zeptat na dvě otázky, respektive dva okruhy otázek:

Kolik csku obětuješ ze svého času? Kolik času hraješ, kolik času se připravuješ - sleduješ svoje dema? Sleduješ záznamy top CW?
- chápu že tohle je jen tvoje soukromá věc, která s hraním jako takovým zas až tak nesouvisí - proto by mi stačila i obecná odpověď, abych si udělal představu kolik námahy zabere, než se člověk stane takovým machrem, jako jsi bezesporu ty sám.
Nevím, nakolik si jsi ochoten svým know-how podporovat Kotelnu, ale - čistě teoreticky, protože s Kotlem jsem se o tom nebavil - měl bys něco proti tomu, kdyby se na stránkách Kotelny vytvořila sekce Video, která by vedle Kotelna frag movies obsahovala i tvoje komentované videa z pubu? Nemyslím toto fórum, ale ty statické stránky csko.cz (http://csko.cz/?strana=download), kam chodí valná část republiky stahovat NS verzi hry. Ta část stránek se už dlouho neměnila a myslím, že by trocha propagace prospěla oběma stranám, zvlášť když by se třeba tvoje video zobrazilo každému, kdo by se vydal do sekce Download.

Neptám se na takové zřejmosti, jako jsou záludnosti konkrétních map či různé herní styly, protože o nich se v souvislosti s danou mapou stejně dostatečně zmiňuješ.

A teď bych měl připomínku k nám ostatním: Šiřte povědomí o těchto videích dále, hlavně mezi nezkušené hráče. Na toto fórum chodí jen zlomek z těch, co potkáváte na serverech, uvědomte si, že většina špatných hráčů hraje tak jak hraje jen kvůli tomu, že nad hrou nepřemýšlí! Stačí je náležitě nasměrovat a jejich herní projev se 99% zlepší (i když přiznávám, že u mnohých se herní úroveň snad ani zhoršit nemůže).

Samozřejmě nikoho nenutím, aby si nabindoval na klávesnici hlášku typu *** Mistrem v CS1.6 snadno a rychle - sledujte videa na foru! ***. Ale kolikrát jen pouhé vybídnutí, či prostě sdílení na FB dělá s lidmi divy.

Sledovanost těch videí se pohybuje jen v desítkách a přitom by stačilo trochu marketingu, aby mohla oslovit tisíce hráčů. A troufám si tvrdit, že tento druh videí může nejen přitáhnout nové lidi, ale i přispět k tomu, aby se hráči cskem začali skutečně bavit.

Docela lituju toho, že mám teď od hraní cska půlroční pauzu. Po shlédnutí čtvrtého videa bych hned zaběhl na nuke!

VINCE C.
09-12-11, 02:24
Vinci, máš můj respekt.

Díky. Vážím si uznání někoho, kdo už to někam dotáhl.


Pokud budeš ještě ve svých videích odpovídat na dotazy, chtěl bych se tě zeptat na dvě otázky, respektive dva okruhy otázek:

Kolik csku obětuješ ze svého času? Kolik času hraješ, kolik času se připravuješ - sleduješ svoje dema? Sleduješ záznamy top CW?
- chápu že tohle je jen tvoje soukromá věc, která s hraním jako takovým zas až tak nesouvisí - proto by mi stačila i obecná odpověď, abych si udělal představu kolik námahy zabere, než se člověk stane takovým machrem, jako jsi bezesporu ty sám.
Nevím, nakolik si jsi ochoten svým know-how podporovat Kotelnu, ale - čistě teoreticky, protože s Kotlem jsem se o tom nebavil - měl bys něco proti tomu, kdyby se na stránkách Kotelny vytvořila sekce Video, která by vedle Kotelna frag movies obsahovala i tvoje komentované videa z pubu? Nemyslím toto fórum, ale ty statické stránky csko.cz (http://csko.cz/?strana=download), kam chodí valná část republiky stahovat NS verzi hry. Ta část stránek se už dlouho neměnila a myslím, že by trocha propagace prospěla oběma stranám, zvlášť když by se třeba tvoje video zobrazilo každému, kdo by se vydal do sekce Download.

1. Na hře jsem vyrostl. Začal jsem v roce 2001 a jako teenager jsem hrával +5 někdy i +10 hodin denně. Na dema jsem se díval spíš až později. Když už jsem měl pocit, že se nemůžu zlepšit sám vlastní přípravou. Teď už na CS bohužel nemám mnoho času. Progaming jsem dva roky zpět pověsil na hřebík a teď už hraju jenom rekreačně. Aby se člověk stal opravdu dobrým hráčem, tak ho to musí bavit a musí bejt ochotnej tomu obětovat dost času. Samozřejmě čelit i tlaku okolí. Dlouho jsem byl jen za blbce, kterej mrhá časem, ale pak když člověk začal jezdit po soutěžích a měl nějakej úspěch, tak i okolí začlo respektovat gaming jako normální koníček.

2. Jako veterán, kterej už nemá žádnej soutěžní potenciál, mě ztráta know-how nijak neohrožuje. Takže pokud bude mít Kotel názor, že by to mělo mít sekci i na main webu, tak by nebyl problém se domluvit.


A teď bych měl připomínku k nám ostatním: Šiřte povědomí o těchto videích dále, hlavně mezi nezkušené hráče. Na toto fórum chodí jen zlomek z těch, co potkáváte na serverech, uvědomte si, že většina špatných hráčů hraje tak jak hraje jen kvůli tomu, že nad hrou nepřemýšlí! Stačí je náležitě nasměrovat a jejich herní projev se 99% zlepší (i když přiznávám, že u mnohých se herní úroveň snad ani zhoršit nemůže).

Samozřejmě nikoho nenutím, aby si nabindoval na klávesnici hlášku typu *** Mistrem v CS1.6 snadno a rychle - sledujte videa na foru! ***. Ale kolikrát jen pouhé vybídnutí, či prostě sdílení na FB dělá s lidmi divy.

Sledovanost těch videí se pohybuje jen v desítkách a přitom by stačilo trochu marketingu, aby mohla oslovit tisíce hráčů. A troufám si tvrdit, že tento druh videí může nejen přitáhnout nové lidi, ale i přispět k tomu, aby se hráči cskem začali skutečně bavit.

Zas tak bych to nepřeháněl. Dělám to pro radost z trochy volnýho času, kterej teď na konci roku mám. Videa nejsou bůhví jaká bomba, aby to musel znát každej. Kdo bude mít chuť se učit si je najde.

chmod a+x /bin/laden
09-12-11, 02:38
Děkuju za rychlé zodpovězení otázek, v tak pozdní hodinu jsem reakci vůbec nečekal :-)


Zas tak bych to nepřeháněl. Dělám to pro radost z trochy volnýho času, kterej teď na konci roku mám. Videa nejsou bůhví jaká bomba, aby to musel znát každej. Kdo bude mít chuť se učit si je najde.
Uznávám, že když jsem to psal, měl jsem trochu velké oči... přemýšlel jsem i nad tím, že by se daly zorganizovat online kurzy hraní cska, zřídit server se spot mapami určenými k děrování, nějaké ty studie chování zbraní... no dobře, to už byly hodně velké oči. Za to mohlo zřejmě nadšení z toho videa...

Nakonec, bude bohatě stačit, když hráči začnou zapojovat při hraní mozek.

VINCE C.
09-12-11, 02:45
Uznávám, že když jsem to psal, měl jsem trochu velké oči... přemýšlel jsem i nad tím, že by se daly zorganizovat online kurzy hraní cska, zřídit server se spot mapami určenými k děrování, nějaké ty studie chování zbraní... no dobře, to už byly hodně velké oči.

To už zní jako fulltime job. :)


Nakonec, bude bohatě stačit, když hráči začnou zapojovat při hraní mozek.

Přesně tak. Ono to není tak těžký, ale je težký si to sám uvědomit.

Když se člověk naučí si sám pořád připomínat, že se musí soustředit a používat hlavu, tak je na půlce cesty k úspěchu.

NUME
09-12-11, 09:55
Můžu potvrdit,
po shlédnutí videí a uvědomění si, že nekompromisní rush mě nespasí, se mi začlo dařit o poznání lépe.
Hraju CS1.6 intenzivněji od letošního května, předtim téměř vůbec. Jsem lama:D
Ale opravdu stačí o tom trochu přemýšlet a najednou to není jen hra, ale hodina fyziky a psychologie v jednom...
Takhle jsem nikdy předtím nehrál:
365366367
Sice hraju hlavně W3U mód, ale i na GG a Classicu se mi skóre zlepšilo.
DÍKY VINCI:thumbup:

VINCE C.
09-12-11, 10:00
Super. :) Jsem rád, že to padá na úrodnou půdu.

AlternativníPravda
09-12-11, 19:40
Dotaz: Video 3 (dust2) čas 22:00 (děrovaní na béčku). Jak to že máš tak malý rozptyl, měl to vždy začne házet nahoru ?

Lynviy
09-12-11, 19:42
Nejspíš měl cl_lw 0.

VINCE C.
09-12-11, 23:29
Nejspíš měl cl_lw 0.

Za propagování těhle hodnot bys tady hned měl vyfasovat nějakej trest.

Mám normálně cl_lc "1" cl_lw "1".

VINCE C.
09-12-11, 23:31
Dotaz: Video 3 (dust2) čas 22:00 (děrovaní na béčku). Jak to že máš tak malý rozptyl, měl to vždy začne házet nahoru ?

Fullauto kope každýmu, když budeš pohybem myši dolů kompenzovat recoil zbraně, tak nebudeš mít takovej rozptyl.

znedlob
10-12-11, 11:01
Dotaz: Video 3 (dust2) čas 22:00 (děrovaní na béčku). Jak to že máš tak malý rozptyl, měl to vždy začne házet nahoru ?


To máš jako s AK. Když bez jakéhokoliv pohybu myší začneš střílet, tak jsi cca po 3 střelách o pár metrů nad původním místem. Pokud ale začneš střílet, a vyladíš to pohybem myši dolů, tak tam můžeš střílet klidně i 6-8 střel.

VINCE C.
20-12-11, 01:32
Cca v 01:30 by mělo být poslední video live na youtube. Enjoy.
Pokud se Vám práce a videa líbily, poděkovat můžete subscribem na channel youtube. Díky.



Render videa je hotovej, upload startuju v cca 22:30, video bude odhadem live 00:40-01:00. Ještě jednou se omlouvám za delay.

Nixvan
20-12-11, 22:49
Těším se na další videa . Tyto videa mě ani přez 25 nebo vic minut nebavilo a poučil sem se něho:) Díky a doufám že budou další videa :))
Jaj EDIT: To že mě to nebavilo překlikl sem se bavilo :)

VINCE C.
21-12-11, 01:05
Video se momentálně již uploaduje na server youtube. Podle propočtu by mělo být live v 01:45-02:00.

edit: Video online, enjoy.

Budu rád za nějakou dodatečnou kritiku, jak pozitivní, tak negativní. Kdybych se k tomu chtěl někdy vrátit, tak se bude hodit nějakej feedback.

VINCE C.
22-12-11, 23:13
Pořád žádný reakce? Nikdo nemá názor? O_o

Charon35
22-12-11, 23:20
"Omlouvám se zaskočilo mi. :D" :D Priznám sa, nevidel som ani jedno celé :/ Koncoročné zmätky v práci atď. Ale hádam sa teraz cez sviatky k tomu dostanem a prekuknem to. :)

BiA Fz
22-12-11, 23:31
Z každýho toho videa sem vytěžil aspoň 1 užitečný poznatek :-) Viděl sem je všechny od začátku do konce. Nasadil si vysoko laťku a teď ji udržuješ, což je fajn :-)
Většinou se zaměřuješ na obecnou strategii, možná by byla zajímavá změna přejít na místní taktiku- vzít nějakej kus mapy a ukázat- sem hodíte flash, sem smoke, tady to proděrujete páč tam skoro dycky někdo je... nebo tak něco :-)
Ale to se mi to kecá když to nemusím natáčet :D Keep GW :-) Jinak to poslední opět splnilo očekávání, takže asi není moc co dodávat :-)

Svacinar
22-12-11, 23:40
Tak ono na těch videích není co kritizovat. Ty videa pomohly mě a určitě i spoustě dalších.
To, co navrhoval BiA jsem, tak o tom jsem ti už psal.
Jen tak dál :)

VINCE C.
22-12-11, 23:54
Většinou se zaměřuješ na obecnou strategii, možná by byla zajímavá změna přejít na místní taktiku- vzít nějakej kus mapy a ukázat- sem hodíte flash, sem smoke, tady to proděrujete páč tam skoro dycky někdo je... nebo tak něco :-)

Já zpětně komentuju demo, takže nemůžu krok od kroku komentovat co dělám. Za prvé ne ke všemu je co říct, za druhé by to byla nuda. Jsou to videa ze hry, tam ani tak neukazuju mapu jako herní styl.

Všem děkuju za podporu, ale spíš opravdu potřebuju vidět chyby.

kouzelnik
23-12-11, 01:02
Pro začátečníky užitečné, pro pokročilé k ničemu. Ale ocenuju tvou snahu ;)

VINCE C.
23-12-11, 01:53
Pro začátečníky užitečné, pro pokročilé k ničemu. Ale ocenuju tvou snahu ;)

Tak to bylo i zamýšlený. :p

Ridik :D
23-12-11, 03:22
zkus udelat neco i pro lespi hrace :D

jinak furt se mi zda ze to je spise frag movie :D

zkus pouzivat casteji odborne vyrazi a tim popisovat kde jsi aby se novacci naucili i toto

VINCE C.
23-12-11, 03:38
zkus udelat neco i pro lespi hrace :D

Nemá moc smysl.


jinak furt se my zda ze to je spise frag movie :D

Proč se ti to zdá jako fragmovie? Určitě se to tak nesnažím dělat, takže budu rád, když mi popíšeš, co dělat/nedělat.


zkus pouzivat casteji odborne vyrazi a tim popisovat kde jsi aby novacci se naucili i toto

Ohlas byl spíš opačnej.

Ridik :D
23-12-11, 03:50
mnel by si spise vice vysvetlit a ne rikat jak si vedel ze tam nekdo je pouzivat mene sleng a kdyz uz ho pouzijes tak vysvetlit

tema odbornyma vyrazama sem mylsle napr long schody atd ...

zaludex
23-12-11, 14:28
Mám ještě malý dotaz .
Používáš nějaké bindy ?

VINCE C.
23-12-11, 17:50
Jedinej odklon od defaultu jsou bindy pro základní nákup. (vesta, granáty, kit, primárky a deagle)

Th3 Pr0
23-12-11, 23:57
Ted k tomu videu inferno:
Moc pěkný ale jedna malá chybička rychlost s nožem a granátama je stejná...
jinak moc hezký a těším se na nový.

zaludex
24-12-11, 00:06
Já si nabindoval základní nákup.
Takže na 1 mam m4a1+ak47 na 2 deagle na 3 naboje do obou zbrani na 4 kewlark and helmet na 5 všechy granady na 6 Kleště
Protože sem se nějak nedozvěděl jak dát staré buy menu : tak jak máš ty vinci .

Pokud to de v normálním nonsteamu vůbec nastavit.
Steam si budu kupovat až tet po svátcích snad dají nějakou slevu.

VINCE C.
24-12-11, 00:21
Ted k tomu videu inferno:
Moc pěkný ale jedna malá chybička rychlost s nožem a granátama je stejná...
jinak moc hezký a těším se na nový.

Nejsem si jistej, je možný, že máte pravdu. Ve hře mám ale pocit, že s granátem lidi lehce blokujou.

BiA Fz
24-12-11, 00:25
Pokud vím, maximální rychlost bez strafování buďto beze zbraně, s granátem, knifem, ale i pistolí je konstantní 250 jednotek/sec. Proto nechápu proč běháte s nožem, s pistolí v ruce máte šanci aspoň něco dát když Vás překvapí nepřítel :)

Tino
24-12-11, 00:30
http://csko.cz/?strana=rychlost

Th3 Pr0
24-12-11, 10:37
Vždyt jo od tamtud to vím

Th3 Pr0
24-12-11, 10:41
Nůž, pistole, granáty
250 units
130 units při walku

Charon35
24-12-11, 10:54
Pokud vím, maximální rychlost bez strafování buďto beze zbraně, s granátem, knifem, ale i pistolí je konstantní 250 jednotek/sec. Proto nechápu proč běháte s nožem, s pistolí v ruce máte šanci aspoň něco dát když Vás překvapí nepřítel :)

Rozoberali to v nejakom Pro moviečku. Je to len zvyk oldshoolerov. Len "pre pocit". :)

VINCE C.
07-01-12, 18:30
Pokud vím, maximální rychlost bez strafování buďto beze zbraně, s granátem, knifem, ale i pistolí je konstantní 250 jednotek/sec. Proto nechápu proč běháte s nožem, s pistolí v ruce máte šanci aspoň něco dát když Vás překvapí nepřítel :)

Stejně když někoho potkáš, tak nebudeš střílet s pistolí a budeš switchovat na primarní gun. Navíc by se ti to ani nemělo vůbec stát. Když se bliží moment nějakýho kontaktu, tak bys měl už dávno držet primárku.

BiA Fz
07-01-12, 20:41
To by se ti ani nemělo vůbec stát. Když se bliží moment nějakýho kontaktu, tak bys měl už dávno držet primárku.
Nemělo, ale stává se to. Když dobíhám defuzovat na plant 10 vteřin před výbuchem a vybafneš na mě zpoza rohu kde tě nečekám, mam jedinou šanci zkusit luck a hodit ti tam jedničku z deagla, bo než bych přezbrojil na primární tak sem mrtvej 2-3x. Jednou z deseti to třeba vyjde, když je štěstí nebo dobrý trénink tak i častěji.

Mám výhrady k některým radám které dáváš ve videích, ale přijde mi, že nějak výjimky nepřipouštíš, takže se komentářů už zdržuji.
Jak jsem psal tuším výš, z každýho videa sem si zatím minimálně 1 užitečný poznatek odnesl, takže to plní účel a věřím, že každý hráč si tam najde co potřebuje pro svoje zlepšení a to je moc dobře. Koukal jsem přes 300 shlédnutí na jednom tom videu, takže paráda.

Přidal bych klidně informace o strafování za běhu, využívání vlastností enginu pro rychlejší běh, sprintování a nejkratší časy/cesty. Třeba během po dlouhý na d2 můžeš nastrafovat až vteřinu času což se hodí když jde čistě jen o defus/plant v posledních sekundách. To jsou poznatky z jiných herních módů, bhop apod. Taky bych chtěl hráčům říct když už to čtou, že na zlepšení v klasický hře jsou dobrý skoro všechny módy (výjimkou jsou asi jen sportovní, nebo sem tam žádný užitek nezaznamenal), protože každý je zaměřený na něco, co se dá uplatnit na classu. I takovej jailbreak pomáhá lépe vyhodnocovat situace ve hře apod., warcraft zase všímavost, práci s radarem, reflexy, deathrun právě ten běh (jistota a rychlost při skocích), zombie minimálně na přesnost fulloutu, to samé gungame + tam je i práce se všema druhy zbraní...takže lidi hrajte všechno, hodí se Vám to i na klasik :-)

VINCE C.
08-01-12, 00:46
Mám výhrady k některým radám které dáváš ve videích, ale přijde mi, že nějak výjimky nepřipouštíš, takže se komentářů už zdržuji.

Nikde jsem tvoje poznámky neodmítl. Když se ti něco nezdá, napiš to. Rád prodiskutuju.

Jinak chápu co se snažíš naznačit. Je to prostě takovej zvyk. Navíc jak jsem řekl, pokud člověk dává pozor a používá hlavu, tak bude držet primárku. Málokdy se ti stane, že budeš s nožem/pistolí v ruce. Plus s nožem tě to víc nutí si na to dát opravdu bacha. U tý pistole je to tak, že si člověk řekne, že urve hlavu i s dglem/usp. Ale to už je imho špatná hra.

BiA Fz
08-01-12, 14:18
Máš pravdu no, to co říkáš obecně platí... já si jen stojím za tím, že když se to člověk učí, měl by se učit běhat s pistolí- jednak je trapas, když se hráč s někym přestřeluje, dojdou náboje tak dá Q aby vyndal pistol a ejhle, je tam nůž, nebo v lepšim případě granát nebo bomba. Navíc to pak dopadá tak, že některý hráči vůbec primárku neswitchujou, protože absolutně netuší, kde může vyskočit nepřítel (a to je taky špatně- viz jak si ve videu upozorňoval na slalomy, který musíš mezi hráčema dělat při špatnym spawnu, protože vybíhaj s akčkama.)
Rejpu se v detailech, ale ono když potom tikaj ty poslední vteřiny, tak jsou to rozhodující prvky, možná že tady to rozebíram na nesprávnym místě no..
Vidím to na klasu denně a věřím že se to stává i na vyšších úrovních - defuz v poslední vteřině- hrdina, defuz o vteřinu pozdě - posr** to ( a při tom stačilo, aby k tý bombě přiběhl trochu rychleji, nebo dal hs z deaglu místo vyndavání M4ky) :P
Každej hráč musí poznat svuj level...já bych se s nožem po mapě běhat skoro bál :D

Charon35
08-01-12, 17:09
Tak s tým sa pripájam k BiOvi. Ale ber na druhú stranu to, čo som písal vyššie. Zvyk je zvyk.
Ja napr. tiež behám s pištolkou a na Q mám primarku (ale kedysi som behal s knifom, ale zistil som, ze ako lamka mi to je na nic, preto som zostal pri pištolke). Nemôže sa mi stať, že v "zápale boja" sa prekliknem a prehodím s Q na knife. Podľa mňa je to bezpečnejšie ako behať s knifom. Navyše rýchlosť rovnaká a knife je na nič ak niekto začupený začne strielať.

chtsonwow
08-01-12, 20:40
Musím uznat, že znám pár lidí, kteří mají už ,,něco,, za sebou. Mezi ně patříš i ty. Mezitím co ty ostatní hráči jen nadávají na cz-svk counter strike scénu ,tak ty seš jedinej, kterej se to snaží vylepšit. Naučit někoho něco novýho. Videa jsou super, akorát nemám zhlédlé zatím všechny ,ale chtělo by to taky jim ukázat cs slang na různých mapách, protože napíšeš banán a polovina nonsteam a začínajících hráčů jde na střed... díky chtson

chtsonwow
08-01-12, 20:46
Jinak vracím se k B1ov1... ,když už dáš q ,tak je to celkem zbytečný... já mám třeba speciálně upravený config ,že při výběru zbraně na číslách nemusím potvrzovat a jinak není to jen o zvyku... já třeba su zvyklej běhat s nožem s DM ,protože sem se nutil používat jen automat a dávat ty fragy ,ale chápu v publicu se moc nevyznám a beru ho pro zábavu a odreagování a ne pro hrocení nějakýho ranku a kolik jich za kolo sundám na to mám mixy a cw... díky chtson

Charon35
08-01-12, 21:02
Jinak vracím se k B1ov1... ,když už dáš q ,tak je to celkem zbytečný... já mám třeba speciálně upravený config ,že při výběru zbraně na číslách nemusím potvrzovat a jinak není to jen o zvyku... já třeba su zvyklej běhat s nožem s DM ,protože sem se nutil používat jen automat a dávat ty fragy ,ale chápu v publicu se moc nevyznám a beru ho pro zábavu a odreagování a ne pro hrocení nějakýho ranku a kolik jich za kolo sundám na to mám mixy a cw... díky chtson
Ani ja nemusím potvrdzovať, ale aj tak je to lepšie na Q...istejšie, presnejšie. JJ som drevo, ale občas som ztlačil inú gunu ako som chcel a death. Keby som ju mal na Q, nestalo by sa to ... možno. :D

Inak edituj si príspevky nabudúce prosím ťa. ;)

VINCE C.
08-01-12, 21:29
dojdou náboje tak dá Q aby vyndal pistol a ejhle, je tam nůž

No tam taky hraje roli, že já při vynuceným switchi jedu přes klasický 1-9 menu, ne Q. :) Jak už tady 100x padlo, každej hraje podle zvyku. Pokud ti zvyk neleze nějakým negativním vlivem do hry, tak je to jedno.

chtsonwow
09-01-12, 20:39
njn celebrita :-):-):-) good job...

pokorka
14-01-12, 19:46
skvělá práce ale myslím že kdybys udělal muvíčko pro pokročilé (např cw) taktiky tak by to nemělo moc cenu by to pak každý akorát kopíroval..

nuoo
12-03-12, 15:49
Vinci, není nejlepší mít spíš malý crosshair ? Nebo jak k tomu přistupuješ ty ?

AresS
12-03-12, 17:47
Tomu sa hovori Skiler :D

Charon35
13-03-12, 00:55
Vinci, není nejlepší mít spíš malý crosshair ? Nebo jak k tomu přistupuješ ty ?

Vinci má zrejme nejaké povinosti. Skoro mesiac tu nebol (aspoň nie cez svoj účet).

Tak ak ti nevadí, pokúsim sa odpovedať z môjho pohľadu:
Ja som používal small na 640x480. Potom som prešiel na large a je to o poznanie lepšie. Povedčine platí, že 640=large, 800=medium, 1024=small. Ale poznám aj takých, čo hrajú 640 na small. Takže je to skôr aj dosť o zvyku.

DrakianAmistra
13-03-12, 04:19
Čau, tady vins. Je to skvelé, máš palec hore odomňa!

Jasnezeban
24-03-12, 16:10
Díky Vinsi, jsi borec!

yadort
24-03-12, 19:41
Vince jaktože máš knife v levé a zbraně v pravé
inaš pekne videjko i koment :))

Bezdak
24-03-12, 19:46
Když přehráváš demo které bylo natáčené se zbraněma v pravo, tak když se na to pak díváš, tak máš zbraně v pravo a kudlu vlevo :).

yadort
24-03-12, 19:56
aha :) tak to jo dík ..

Kenvelo
21-04-12, 12:34
vince palceQ nahoru :)

akka~
01-05-12, 12:23
Super vidka. Jen mám dodat. Jaké máš rozlišení když máš cross veliký ? Díky :)

Neguin
24-05-12, 16:57
:) v kuse sem se vydržel koukat na ty videa a Soucítím s tebou a máš velkou pravdu.. Doufám že dost lidí koukne na tyhle videa a zlepší jim to hraní na csku i mně se hodí nějaké zkušenosti Inteligentního hráče ... Vážně good videjka Mám pro tebe 2 slova toč dál.

VINCE C.
24-05-12, 23:40
Je možný, že v létě se k tomu na chvíli vrátim, ale nic neslibuju.

Charon35
24-05-12, 23:41
Vince is back?

.slapa-notas
02-06-12, 13:36
Velmy pekne vinc len tak dalej .... niesu to nudne videa su prave naopak velmy dobre ....

Duska
28-06-12, 09:05
Čau,
nápad dobrý, provedení slušné. Přidám ti pár postřehů (jedno video jsem viděl do půlky, ostatní celkem proklikal)

-Vyvaruj se nudných několikaminutových začátků s popisem, který nikomu nic nedá. Dalo by se to určitě stihnout do půl minutky
-Osobně bych uvítal i vrácení situace, kde s pauzama hry popíšeš co se děje, co slyšíš, ukážeš jim na radaru co na něm v takové situaci vidí zkušený hráč
-Příliš spoléháš na to, že se začínající hráči zorientují v tom co jim ukazuješ a doplňuješ komentem. Chtělo to občas pauzu obrazu a šipku, zvýraznění
-někdo to tady v komentech psal. Slušel by tomu na začátku obecný (rychlý) popis map a možností kudy a jak chodit, na co si dávat pozor. Kam si jako CT stoupat.
-ukazovat a apelovat na herní myšlení a přitom 5x z 6 kol jít kanálem moc nenadchlo. Právě začátečníkům bych kanál zakázal :D
-občas ti přes střelbu nejde rozumět
-jsou tam pasáže, které bohužel nudily. Prostřihnout video a dát tam situace, které mají smysl by videu dodaly rychlejší spár a hlavně ne, pro mě osobně, šílených 25 minut. Myslím si, že mladého hráče, pro kterého je to primárně vyrobeno, to neudrží tak dlouho. Uvidí 2-3 věci co neznal a vypne to, aby si to mohl jít vyzkoušet ;)

Neber to jako kritiku, spíš jako postřehy z dívání se na videa.

D.

Kazki
28-06-12, 11:44
tak natoc ty nejake video :)
E:
Jsem rád, že jsi pochopil podstatu mého postu. Viděl jsem, že chce dělat další, tak jsem připsal svůj názor, ze kterého si podle mého soudu autor vezme přesně to co potřebuje. Tzn buď něco, nebo nic ;)
PS: Videí dělám dost, nebudu jimi ale plnit tento topic, určený jiným výukovým videím...

jojo sorry :D ja to neprecital cele.. :splachnout:

Duska
28-06-12, 13:42
Jsem rád, že jsi pochopil podstatu mého postu. Viděl jsem, že chce dělat další, tak jsem připsal svůj názor, ze kterého si podle mého soudu autor vezme přesně to co potřebuje. Tzn buď něco, nebo nic ;)
PS: Videí dělám dost, nebudu jimi ale plnit tento topic, určený jiným výukovým videím...

burN
29-06-12, 22:01
videa sa mi velmi pacia ocenil by som niekolko spomalenych\zastavenych zaberov ako spominal duska

hladik
01-07-12, 15:30
Videa dpbře udělané , já sice většinu zvládám , ale baví mě se na to dívat , né že bych to neznal , ale baví mě to.

QentineQ
23-07-12, 12:44
Vinci pekna videjka.. :)

Rutiner
09-08-12, 14:23
Plánuješ ešte niake podobné videá?? Videl som že si niake iné spravil ale ďalšie komentované hry by som si kludne kukol. :)

deathface
24-09-12, 22:37
Videa pěkné, dobře komentované, ačkoli cs zvládám docela dobře, už se na ně dívám asi po 10 nevím proč ale baví mě to.

pex0N
27-09-12, 08:36
Pekne videjko :) Vidím to poprvý a není to vůbec špatný.

Attack.
29-09-12, 12:24
Veľmi pekné... prosím ta mohol by si mi dať ten príkaz (Aby som videl tu bielu tabulku pri nakupovaní...) do súkromnej spravy díky moc... n1 movie bb.

Bezdak
30-09-12, 20:00
Veľmi pekné... prosím ta mohol by si mi dať ten príkaz (Aby som videl tu bielu tabulku pri nakupovaní...) do súkromnej spravy díky moc... n1 movie bb.

Přikaz nevim, ale vim že se to dá nastavit v options>advanced options>buy menu a tam si nastav old style menus.

koblížek
01-10-12, 15:29
Hezká videa

Mko
01-10-12, 21:31
Jak si říkal ve 4 videu o tom zvuku , tak já sice slyším ale nevím odkud kdo jde , zvlášť když je předemnou/zamnou nějaké rozcestí .. Chyba sluchátek , moje chyba , nebo to je jen o cviku ?

GamerGS
28-10-12, 13:48
Pěkný oceňuji tvojí snahu jenom se chci zeptat jak si udelal ten Buy menu na zbraně ? .. V tom levém rohu ?? .. Nechcu mít Buy menu přes celou obrazouku díky za radu :)

deathface
28-10-12, 14:13
Jak si říkal ve 4 videu o tom zvuku , tak já sice slyším ale nevím odkud kdo jde , zvlášť když je předemnou/zamnou nějaké rozcestí .. Chyba sluchátek , moje chyba , nebo to je jen o cviku ?

Je to i o sluchatkach. Ja mám za 6 000 a slyším i neslysitelne :)

Bezdak
28-10-12, 14:47
Pěkný oceňuji tvojí snahu jenom se chci zeptat jak si udelal ten Buy menu na zbraně ? .. V tom levém rohu ?? .. Nechcu mít Buy menu přes celou obrazouku díky za radu :)

Přikaz nevim, ale vim že se to dá nastavit v options>advanced options>buy menu a tam si nastav old style menus.

deathface
28-10-12, 15:43
setinfo "_vgui_menus" "0"
Celé to zkopíruj a vlož do configu.
_cl_autowepswitch "0" -Udělá to, že když vezmeš ze země třeba m4 a máš v ruce usp tak se ti automaticky nepřehodí.Doporučuji si to dát, už hodněkrát mi to zachránilo krk.
bind "p" "stopsound" -když zmáčkneš P nebo naco si to nabinduješ, tak se ti ztlumí zvuky jako na cs_italy radio v baraku, de_nuke cvrčci, de_train vlaky... Velice dobré pokud používaš zvuk jinak na pytel.
Tady máš raty ato cl_... nevím přesně teď co to je.
cl_updaterate 100
cl_cmdrate 100
rate 25000
ex_interp 0.01

Charon35
28-10-12, 15:43
Pěkný oceňuji tvojí snahu jenom se chci zeptat jak si udelal ten Buy menu na zbraně ? .. V tom levém rohu ?? .. Nechcu mít Buy menu přes celou obrazouku díky za radu :)

Tuším to je setinfo "_vgui_menus" "0"


Jak si říkal ve 4 videu o tom zvuku , tak já sice slyším ale nevím odkud kdo jde , zvlášť když je předemnou/zamnou nějaké rozcestí .. Chyba sluchátek , moje chyba , nebo to je jen o cviku ?

Aj to aj to. Ak máš sluchátka za pade, tak to môžeš počuť, ale nerozoznáš poriadne kde kto je. Ale ak máš sluchátka aj za 6000 a nie si na ne zvyknutý, tiež to nerozoznáš. Takže jedno aj druhé.

heh deathface. :D

GamerGS
28-10-12, 18:05
Díky :)

(-: AmaterkA :-)
28-10-12, 21:38
Já zvuk slyším skvěle. Mám sluchátka za 300 Kč, možná za 200 Kč a perfektně slyším kde je nepřítel. Snadno rozeznám či jde zprava nebo zleva, zezadu či zepředu. Dříve jsem mývala jiné a nedokázala jsem to rozeznat. Ale myslím, že je to i o pozornosti zvuků, které posloucháme a o zkušenostech. Když koukám na televizi a přitom se snažím jít rovně, zvuk mi v tomto případě nepomůže :D

Coca^Cola
09-11-12, 22:43
nejsem začátečník, ale při sledování toho videa jsem si myslel, že jsem :D pěkně komentovaný ^^

caHor
20-11-12, 22:02
Pekné videá, Vince.
Veľmi mi pomohli, ďakujem..
Ešte by som chcel poprosiť:
Aké máš nastavenie CSka?
Myslím raty a pod.. Lebo si to neviem nastaviť..
Neustále mám lagy..

DarwiN
11-12-12, 22:07
Nemohli by si spraviť aj videjka z inych serverov . Napr. Furien /nezeby som to nejak nutil / ale game-stites maju nahovno furien zadna zmena gravitacie , atd. ale maju nato dobre spravenu reklamu..Ja by som ti s tým pomohol keby že možemv:)

Charon35
11-12-12, 22:12
Nemohli by si spraviť aj videjka z inych serverov . Napr. Furien /nezeby som to nejak nutil / ale game-stites maju nahovno furien zadna zmena gravitacie , atd. ale maju nato dobre spravenu reklamu..Ja by som ti s tým pomohol keby že možemv:)

Ak máš na to spraviť niečo podobné, aby to malo aj nejaký prínos, kľudne to sprav. Ale nech to nevyzerá "tu je nakupovacie menu, zmacknes r tak sa ti obnovi zbran, na daste dvojke chod len po tych schodoch napravo, lebo nalavo biva vela teroristou a nikdy nechod za T lebo maju lacne zbrane s ciny". Srav 5 minutový trailer a uvidí sa. :)

BTW teraz som si až všimol. Píšeš o tutoriale ako robil Vince, alebo máš na mysli spraviť nejakú reklamu na furieny?

DarwiN
11-12-12, 22:55
Mohol by som sa pokusiť. A myslím že nejaku tu reklamu ... a zaroven tutorial. :) tu je video z Gs a ma to 5k videni a stoho asi 1/10 sa na ten server skusi pripojit...Takze je to aj reklama http://www.youtube.com/watch?v=-Pzl_YhR-FE si pozri toto.Ale nemam ako nahrat poradte nejaky nahravač prosím... :)

Charon35
11-12-12, 23:15
Určite viac prepracovať. Po 2 minutách som to vypol (niesom až taký fanda furienu :D).

emi
02-01-13, 18:25
naj bolo jak sa v 1 hadali v chatlogu xD

FReepower
07-06-13, 10:40
Hodně dobrý videjka ... fakt pecka :)

slePIC
09-06-13, 01:17
Je někdo ochotný udělat návody na JB a na Furiena? Každou chvíli se mě někdo ptá, tak bych je aspoň někde odkázal... :D

Bezdak
09-06-13, 02:02
http://csko.cz/forum/showthread.php?4056-Mal%FD-slovn%EDk-pojmov-m%F3dov-a-hier-na-JailBreaku

DrKiller
13-06-13, 13:13
VINCE C. si velmi dobry hrac :)) uznavam ta ;) a chcel by som ta poprosit, ci by si mi poslal tvoj config? prosiim moc :)

yadort
17-06-13, 23:26
Vince sem moc nechodí spíš mu to napiš do PM

b4official
19-06-13, 15:37
Vince dobrá skilla,. Tie tvoje videa sú božie. Mohol by si aj teraz niekedy nejaké to "komentované video" natočiť ;)

`Dr[.E.]nkY.:)
29-08-13, 12:57
Podle mě je to opravdu hra velice zkušeného hráče, dokážu říct že i velice profesionálního. Nádherně vyvážené pohyby myší tzn. Citlivost, cit v ruce. Pěkný AIM nemůžu si stěžovat. "LAJK" na videa! :-)

AGENT305
02-09-13, 03:59
nkY.:);213276']dokážu říct že i velice profesionálního

Tohle má k profesionalitě dost daleko.

Tix_Tax
06-09-13, 15:43
Dost dobrý videjka, pěkně komentovaný/vtipný hlášky/dobrý rady a máš dobrej hlas, že se to dá v klidu poslouchat, což se mi nestává často..:new_russian:

antick
29-07-14, 15:42
gj

woa
10-12-14, 12:37
moc pěkné, dobře mluvíš a hlavně víš o čem mluvíš moc pěkné !!

salqen
18-12-14, 17:48
kde vsetko zmizlo? neni od neho ani jedno video na kanale

valentino
12-03-15, 17:52
Taky by mě zajímalo... chtěl jsem se podívat, jak se to hraje :'(

Cyaw
05-04-15, 11:59
Nejde mi to přehrát ;/ Chce to, abych se přihlásil..

phi
01-08-15, 15:37
aj by som si to pozrel,lenze "Sukromné video" ... tak ?