PDA

Zobrazit normální verzi : Problem s mysou



grEy
28-01-15, 15:33
Vcera som cistil mys tak, ze som si na servitku dal trochu alpy a celu ju vysuchal (vratane spodnej casti). Ked som ju zapojil, nesla mi (resp. isla, ale reaguje uplne katastrofalne). Nejake rady?

Ridik :D
29-01-15, 05:17
no nwm jestlyl ta lapa byl zrovna dobrej napad co presne tak krysa dela pomale reagce delay ?

grEy
29-01-15, 10:08
Skoro vobec nereaguje. Ked prejdem raz po podlozke, tak sa ukazovatel mysi pohne asi o pol centimetra, maximalne centimeter.

Ridik :D
29-01-15, 20:08
rly ? a nemas spatne nastavenou sensitivitu ve winech popr dpi nebo snimani

grEy
29-01-15, 21:55
Nie, lebo pohyb je hrozne sekavy a kurzor skace... :D

Charon35
29-01-15, 22:13
Neviem aká je citlivá myš a z čoho je zložená a neviem presné zloženie Alpy, ale Alpa neobsahuje alkohol, ktorý ti mohol posrať snímač, resp. "odrazovú plochu" (či jak sa to volá)?

EDIT: pre debilov: alkohol jak lieh, to je jedno. bla bla chemici...

apach29
29-01-15, 22:27
Neviem aká je citlivá myš a z čoho je zložená a neviem presné zloženie Alpy, ale Alpa neobsahuje alkohol, ktorý ti mohol posrať snímač, resp. "odrazovú plochu" (či jak sa to volá)?

Alpa neobsahuje alkohol, proto je to lihovy roztok a lih je jak znamo naprosto bez alkoholu :D
Zkus to vycistit jeste jednou cistym technickym lihem a kouskem papirovy uterky, nebo bavlnenyho kousku latky, nebo proste neceho, co nenechava po sobe vlakna a bordel.
Pokud nepomuze, kup novou mys :D

grEy
29-01-15, 22:32
Kamarati pili na zakladnej alpu a vzdy z nej boli najebany, takze asi obsahuje alkohol. :D

Skusim zajtra tvoju radu apach.

Charon35
29-01-15, 22:48
Alpa neobsahuje alkohol, proto je to lihovy roztok a lih je jak znamo naprosto bez alkoholu :D
Zkus to vycistit jeste jednou cistym technickym lihem a kouskem papirovy uterky, nebo bavlnenyho kousku latky, nebo proste neceho, co nenechava po sobe vlakna a bordel.
Pokud nepomuze, kup novou mys :D

Technickym liehom? Fuu, tak to daj vediet ako si dopadol. O.o

Jasnačka, Alpa cez rožky alebo chleba, fajnšmekri :D

dhaaqu
29-01-15, 23:15
Jste jen nepochopili, že pro charona je alpa nealko...
Dej vědět grey jak jsi dopadl, buď se ti něco usadilo na senzoru a vyčistíš to, nebo zateklo dovnitř a to už bys asi nevyřešil.

Toqsic
29-01-15, 23:16
Moje myš mi občas taky něco podobného dělá. Mám bezocasní myš. Podle mě to bude něco se senzorem nebo nějaká chyba s přijímáním informací. Každopádně s tou Alpou si to trochu zmrvil. Přece nebudu lejt na citlivý přístroj nějakou kapalinu. Jestli jsi jí chtěl očistit od prachu, pak stačilo vzít suchý hadřík (který ti nepouští chlupy a jiný brbery) a profouknout (ideálně nějakým čistým vzduchem). Jestli tvoji myšku nepřejde tahle rýmička, pak bych ji asi vzal k veterináři a dal jí poslední poklikání. Potom koupil novou.

grEy
29-01-15, 23:27
Alpu som tam nelial, iba som na servitok dal trochu alpy a vysuchal spodok mysky, takze zatecenie hadam nehrozilo. :)

grEy
30-01-15, 10:41
Jeden koniec vatovej tycinky som jemne namocil do lekarskeho benzinu a pretrel jednu cast senzora (vsimol som si, ze su tam prilepene nejake vlakna, ako povedal apach) a tadaaa, funguje. Dik moc vsetkym za rady, hlavne apachovy teda. :)

apach29
30-01-15, 10:47
Nemas zaco :)

Charon35
30-01-15, 19:10
Jeden koniec vatovej tycinky som jemne namocil do lekarskeho benzinu a pretrel jednu cast senzora (vsimol som si, ze su tam prilepene nejake vlakna, ako povedal apach) a tadaaa, funguje. Dik moc vsetkym za rady, hlavne apachovy teda. :)
To bol dobrý ťah tvle, to si musím zapametať. O.o