PDA

Zobrazit normální verzi : Malinká změna v pravidlech, která nikomu neuškodí a nijak neovlivní hru



Grakon2702
28-01-15, 20:30
Zdravím, ačkoliv je mi jasné, že mě s tím pošlete do prdele, chtěl bych upozornit na jeden drobný nedostatek v pravidlech a to konkrétně pravidlo pro CT č. 3, které zakazuje dávání příkazů na myš. Vzhledem k tomu, že jsem poslední dobou zlenivěl a místo složitého básnického odříkávání zákazů na začátku kola jsem začal říkat "zakazuji úplně všechno kromě hýbání myší". Ikdyž nemohu dávat příkazy a zákazy ve hře na myš, mohu naopak zakázat jakýkoliv úkon jiného typu. Čili lze zakázat sprejování a dokonce i psaní do chatu. Já osobně vím, že zákaz psaní do chatu je hloupost, ale pak se tady stávají věci jako "první reakce na napsání slova au" a víte jak se pak cítím, když dotyčnému vysvětluji, že takovou reakci dát nemůže, protože tu na to je takové nepsané pravidlo :D? Nedávno jsem zakazoval sprej, což už je podle mne v pořádku, to sa na mě ale na serveru pustila Britny. Radši jsem držel hubu, protože, kdybych ji řekl, že bych teoreticky mohl dát zákaz na psaní do chatu, tak by mi asi dala ban za neznalost nepsaných pravidel :D.

Shrnutí pro ty, komu se nechce číst: Znova si srovnejte v hlavě, co nechcete, aby se zakazovalo nebo přikazovalo a upravte tak pravidlo číslo tři (mám na mysli chatování a sprejování).

Je to otázka pár přidaných slov...

Giussepe
28-01-15, 22:20
Běž s tím do prdele! :yay:

Kalerab
28-01-15, 22:28
Ked uz sa tu spomina zmena pravidiel tak aj ja pridam. Prosim o doplnenie pravidiel pre CT, ze na mape jail_beach_v3 je zakazane pred spartou/pocas sparty ist na vrtulnik. Ked je tam admin je to zvacsa v pohode a ustrazi to aj ked minule za pritomnosti spesla stali na tej helikoptere asi 10 minut. Ale uz neraz ma CTcka poslali doprdele s tym, ze to neni v pravidlach a boli na helikoptere dalej.

Co s tyka Grakonovho postu tak to so sprayom je mi jedno kludne aj nech sa to moze zakazovat, ale vela krat by si mal problem povedat, kto ten spray dal a to by potom CTcka fragovali iba podla svojej domienky. To by sa dalo jedine ze by v chate vypisovalo kto dal ten spray ale to sa mi zda zbytocne.
A so zakazovanim chatu nesuhlasim, JB je fun mod, predstav si ako by to vyzeralo, keby jedine co mozu robit Tcka je stat pri zadnej stene a hybat pohlad mysou.

Azi
29-01-15, 14:04
běž s tím do prdele :D :happy: !

Mr.ADIO
29-01-15, 18:04
běž s tím do prdele :D :happy: !

Opakovaný vtip není vtipem :D

grEy
29-01-15, 18:47
...

Toto cele je skor hendikep adminov, ktori tam hraju dokopy tyzden alebo raz za mesiac a sami nepoznaju pravidla... bud si ich vymyslia, niekde ich pocuju alebo im jednoducho vyhovuje nejake z nepisanych pravidiel v danu chvilu.

EDIT: Kto je Britny? Taky nick som na jb nikdy nevidel, aj ked je pravda, ze uz to pol roka aktivne nehravam...

kono159
29-01-15, 20:14
irl moralne pravidla nie su pisane a dodrziavame ich
btw zakaz o slovickareni nic? zakaz o nenormalnych prikazoch nic? vsetko nemoze byt pisane, to by boli 95894165 strankove pravidla, dalsie btw kolko ludi zna napr cely zakon? + chyby by sa tam tiez nasli (ale ich riesenie nie... :/ )
podla mna admini by mohli ustanovovat nejake slovne pravidla ale aby mali zmysel
treba len upozornovat na to slovickarenie a normalne prikazi a je po probleme

Grakon2702
29-01-15, 20:45
irl moralne pravidla nie su pisane a dodrziavame ich
btw zakaz o slovickareni nic? zakaz o nenormalnych prikazoch nic? vsetko nemoze byt pisane, to by boli 95894165 strankove pravidla, dalsie btw kolko ludi zna napr cely zakon? + chyby by sa tam tiez nasli (ale ich riesenie nie... :/ )
podla mna admini by mohli ustanovovat nejake slovne pravidla ale aby mali zmysel
treba len upozornovat na to slovickarenie a normalne prikazi a je po probleme

Protože připsat pár slov je strašně moc velký problém. Pravidla kotelňáckého jb jsou téměř v kompletním stavu, chybí pár věcí, ne tisíce jak vy píšete (na to se už vymlouváte hodně dlouho). Co teda není napsané v pravidlech a mělo by se dodržovat na serveru? Zákaz dávání příkazu na chat (s tím už jsou spojené reakce na chat), dále tu je tebou zmíněné slovíčkaření. Obecná pravidla Kotelny platí na všech serverech a do toho je zařazeno slušné chování, cheatování atd.

Chci vidět těch dalších 1000 věcí, co podle vás v pravidlech chybí, schválně to budu v tomto příspěvku editovat.

Seznam:
1. Zákaz dávání příkazů na myš
2. Zákaz slovíčkaření (toto by se dalo přirovnat k pravidlu, které zakazuje fragování).

Volume
29-01-15, 21:09
Já se dnes dozvěděl že na oasisu nesmím mít gravitaci :(

Kubo, tak nedávej miliony zákazů a nemusíš řešit to, že seš línej je odříkat. Stačí říct ani hnout když chceš aby byli v klidu, to je to tak těžký ?

Britny
29-01-15, 21:47
1. Simon nesmí dávat atrakce, které sám neumí.
2. Zákaz otázek na smrt (kdo vyhrá, ten umře) - fragování

Určitě bych nezakazovala psaní do chatu, nebo dávání spreju ( to je jak zakázat pohyb myší a GS z toho dělat nemusíme ne?). To je zase nesmysl. To psaní
do chatu není zakázané, nikdy nebylo ani když se hrá hra na Simona. Tak mi to bylo řečeno a tak se podle toho řídí dost lidí.

E: Ano pradon, chyba :D

Charon35
29-01-15, 22:10
Toto som nejak neporbal. O čo ti vlastne ide? Čo má myš spoločné s chatom a sprejom? To chceš fakt všetky zákazy a príkazy vypísať? To chceš pravidlá typu: Po pripojení sa admin predstaví, nikto nemôže nič písať, CT nemôžu nič hovoriť, majú povolené si vybrať zbraň.....

Nechápem vôbec o čo ide...


1. Simon nesmí dávat atrakce, které sám umí.
2. Zákaz otázek na smrt (kdo vyhrá, ten umře) - fragování

Určitě bych nezakazovala psaní do chatu, nebo dávání spreju ( to je jak zakázat pohyb myší a GS z toho dělat nemusíme ne?). To je zase nesmysl. To psaní do chatu není zakázané, nikdy nebylo ani když se hrá hra na Simona. Tak mi to bylo řečeno a tak se podle toho řídí dost lidí.

Skôr ktoré neumí, nie?

Foerus
29-01-15, 22:14
Za chvilku se tady celej JB promění v posraný GS. Má to být o zábavě a vzájemném užívání si atrakcí. Pak tam přijde někdo jako Grakon, zakáže všecko, než to dořekne, uplyne půl hodiny... no a když si člověk skáče v cele, tak ho prostě zabijou, protože neměl puštěnou klávesnici. To je demence, zbytečný fragování a odrazuje to normální hráče od hraní a ti méně klidní pak začnou nadávat, spamovat, že dostali FK a jsou z toho zase bany. To jen tak k té tvé "MALINKÉ ZMĚNĚ PRAVIDEL". :thumbup:

because
29-01-15, 22:23
Vsimol som si, u niektorých ludí, že si tam už chodia liečiť komplexy. To znamená, že ked prehrajú atrakciu este dokonca ju ani neprehraju a uz maju kill :D

Grakon2702
29-01-15, 23:17
Jak jsem očekával, připsat pár blbých slov je zřejmě nad lidské síly, v tom případě tady toto řeším úplně zbytečně. Ale alespoň si vzpomeňte na tento thread, až tu bude žádost o UB za zakazování spreje.

Charon35
29-01-15, 23:36
Jak jsem očekával, připsat pár blbých slov je zřejmě nad lidské síly, v tom případě tady toto řeším úplně zbytečně. Ale alespoň si vzpomeňte na tento thread, až tu bude žádost o UB za zakazování spreje.

Je niekde zakázané sprejovať? Ak to Simona zakáže, T ho musia poslúchať, napr. ako pri hre o najvyššie nasrejované sprej logo. Ale stále nechápem, čo to má spločné s myšou? Mi to nejak inak vysvetli, lebo sprej sa vôbec netýka pravidla č.3 s ktorým sa oháňaš.

ZeMi7
29-01-15, 23:48
Protože připsat pár slov je strašně moc velký problém. Pravidla kotelňáckého jb jsou téměř v kompletním stavu, chybí pár věcí, ne tisíce jak vy píšete (na to se už vymlouváte hodně dlouho). Co teda není napsané v pravidlech a mělo by se dodržovat na serveru? Zákaz dávání příkazu na chat (s tím už jsou spojené reakce na chat), dále tu je tebou zmíněné slovíčkaření. Obecná pravidla Kotelny platí na všech serverech a do toho je zařazeno slušné chování, cheatování atd.

Chci vidět těch dalších 1000 věcí, co podle vás v pravidlech chybí, schválně to budu v tomto příspěvku editovat.

Seznam:
1. Zákaz dávání příkazů na myš
2. Zákaz slovíčkaření (toto by se dalo přirovnat k pravidlu, které zakazuje fragování).

Když na to teda všichni kromě tebe serou a jen se vymlouvájí, tak by asi bylo lepší, kdybys ty pravidla upravil a hodil to sem. Pak se může diskutovat o jednotlivých bodech. Takto se bavíme v podstatě o abstraktech.

Britny
30-01-15, 00:34
To si už děláte srandu ne? Že když bude Simon grakon a poví všechny zákazy + dodá a zakazuju vám sprejovat :D Tak to je jako zakázané? Proč? Já si ráda sprejuju svoje srdíčko a spousta hráčů svoje loga :3 - toto nějak neomezuje ani nenarušuje chod hry (když teda nebudu počítat soutěž o logo) nebo to jako Simon řekne "zakazuju vám psát do chatu" a jako ten kdo něco napíše má kill? To jste tu jako už někteří lidi na palicu? Co tam jako za chvilku budou ti hráči vůbec moct?

Volume
30-01-15, 05:34
1. Simon nesmí dávat atrakce, které sám neumí.

Tak tohle sem nežral.. a to jako proč ? Tohle je hovadina

replika
30-01-15, 07:47
Nemalo by sa to zakazit JB ma byt o zabave a nie o vecne ppribudajucich pravidiel kvoli stazujucim sa takychto hracov :/ oh takimto sposobom by si vezni ani prdnut nemohli

Grakon2702
30-01-15, 08:00
Vy jste absolutně nepochopili tento thread, Já nechci zakazovat sprejování ani psaní do chatu, já chci připsat k pravidlu tři zákaz dávání takových zákazů. Proč to řeším? Protože minule jsem ten zákaz na sprej ojediněle dal a Britny mi řekla, že to nemůžu, přitom nic takového v pravidlech už není. Tak by bylo fajn si znova ujasnit, co vlastně chcete, aby se nezakazovalo. Píšu to potřetí, je to otázka pár slov.

Kajus
30-01-15, 10:37
To už by rovnou mohli dávat první reakci na napsání slova.. co vím tak se vždy říkalo, že do chatu si každý může psát co chce a zakazovat to je blbost.. Ohledně spraylog: podle mě zakazování a potom zabíjení když si někdo dá spray je tak trochu zbytečné fragování..

Otázka na Grakona: chtěla bych od tebe vysvětlit jak jsi minule říkal to s tou náhodou... že když budeš pouštět po 1 hráči náhodu tak můžeš dávat za kolo třeba 10 náhod, že ta náhoda za jedno kolo platí, když jsou v boxu všichni.. nějak tak jsi to tam minule vysvětloval ..

Grakon2702
30-01-15, 11:03
Otázka na Grakona: chtěla bych od tebe vysvětlit jak jsi minule říkal to s tou náhodou... že když budeš pouštět po 1 hráči náhodu tak můžeš dávat za kolo třeba 10 náhod, že ta náhoda za jedno kolo platí, když jsou v boxu všichni.. nějak tak jsi to tam minule vysvětloval ..

Ano, tím zapříčiním, že všichni vězni budou mít jen jednu náhodu za kolo. Myslím, že jsem to udělal stejně jen jednou.

Charon35
30-01-15, 19:08
Aha, už to chápem. Prebere sa to na porade.

Grakon2702
30-01-15, 19:19
Aha, už to chápem. Prebere sa to na porade.

Super, díky :).

3k a Jerry
31-01-15, 07:36
Aha, už to chápem. Prebere sa to na porade.

Já myslel že to ze začátku chápu, ale po tom všem to už nechápu vlastně vůbec..

Britny
31-01-15, 15:50
Tak tohle sem nežral.. a to jako proč ? Tohle je hovadina

Jáj no pravda, to bys potom vlastně nemohl být vůbec Simon, chápu.

Mr.ADIO
01-02-15, 12:31
Pravidla bych projel na poradě a zacelil tam ty "mezírky".

Můžeme to LOCKnout.

Nihilia
02-02-15, 08:59
Přečetl jsem si jen první příspěvek, další jsem už nečetl (nemám na takové kraviny čas).

Moje odpověď ale zní: To jako myslíte vážně nebo je tohle celé jen prdel?

V životě by mě nenapadlo řešit takové kraviny a dávat/nedával zákazy na spraj a psaní do chatu. To už vážně nemáte co dělat a vymýšlíte tyhle "připosrané" nesmysly?

Nemá cenu se dál k tomu vyjadřovat, protože celé tohle téma je jeden velký nesmysl.

PS: co třeba napsat do pravidel, že po čas simonování si nemůžu kýchnout, abych náhodou někoho nevylekal.

Grakon2702
02-02-15, 16:32
Přečetl jsem si jen první příspěvek, další jsem už nečetl (nemám na takové kraviny čas).

Moje odpověď ale zní: To jako myslíte vážně nebo je tohle celé jen prdel?

V životě by mě nenapadlo řešit takové kraviny a dávat/nedával zákazy na spraj a psaní do chatu. To už vážně nemáte co dělat a vymýšlíte tyhle "připosrané" nesmysly?

Nemá cenu se dál k tomu vyjadřovat, protože celé tohle téma je jeden velký nesmysl.

PS: co třeba napsat do pravidel, že po čas simonování si nemůžu kýchnout, abych náhodou někoho nevylekal.

Hlavně, že grabujete lidi, co do vás boxujou, protože vás to strašně moc štve. To, že simon chce klid, už vás ale jaksik nezajímá. Já dal zákaz úplně na vše kromě hýbání myší a psaní do chatu právě v případě, kdy jsem tam chtěl mít absolutní klid. Jako simon mám na to právo. To, že pro některé je to blbost, neznamená, že pro druhé to blbost je taky. Já třeba považuji normální, když chce simon v nějakém momentě absolutní klid a pokud s tím má někdo problém tak si může tak maximálně... protože pravidla to nezakazují. Abych se vyhnul takovým hádkám, tak jsem založil tento thread a poukázal na to, že je potřeba si znova ujasnit, co nechcete, aby se zakazovalo a připsali těch pár slov do pravidel navíc.

Prej to budete řešit na poradě, čímž mi bylo zodpovězeno a tím se téma uzavírá. Radši to tedy zavřete dříve než z toho vznikne jedno další velké hovno.

Volume
02-02-15, 19:34
Jáj no pravda, to bys potom vlastně nemohl být vůbec Simon, chápu.

Nechápeš, když simon neumí trampolínu, tak to automaticky znamená že nemá nárok jí dát jako atrakci ? To je nesmysl, přemýšlejte trochu

KeYo
02-02-15, 20:08
Ano, tím zapříčiním, že všichni vězni budou mít jen jednu náhodu za kolo. Myslím, že jsem to udělal stejně jen jednou.

v pravidlach je ze nahoda moze byt raz za kolo.. nie ze hrac moze mat nahodu raz za kolo..

a pokial si hento ze si daval nahodu kazdemu hracovi po jednom urobil tak si dobry hnup ktory by potom asi toho spesla fakt nemal mat..

Grakon2702
02-02-15, 21:55
v pravidlach je ze nahoda moze byt raz za kolo.. nie ze hrac moze mat nahodu raz za kolo..

a pokial si hento ze si daval nahodu kazdemu hracovi po jednom urobil tak si dobry hnup ktory by potom asi toho spesla fakt nemal mat..

Když se na to díváš takhle, tak budiž. Já měl za to, že všichni vězni měli jen jednu náhodu a to stačí. Přiznám, že už si ale moc nepamatuji jestli jsem něco takového udělal. Na 100% vím, že jsem to hodně dávno zmiňoval. Každopádně v tomhle ohledu na mě nedošla žádná stížnost...

Cream.
03-02-15, 06:45
Když se na to díváš takhle, tak budiž. Já měl za to, že všichni vězni měli jen jednu náhodu a to stačí. Přiznám, že už si ale moc nepamatuji jestli jsem něco takového udělal. Na 100% vím, že jsem to hodně dávno zmiňoval. Každopádně v tomhle ohledu na mě nedošla žádná stížnost...

Lebo každý už na tie sťažnosti j*be.. To by museli natáčať demo celý deň aby zachytili všetky vaše kok*tiny

KeYo
03-02-15, 07:12
Když se na to díváš takhle, tak budiž. Já měl za to, že všichni vězni měli jen jednu náhodu a to stačí. Přiznám, že už si ale moc nepamatuji jestli jsem něco takového udělal. Na 100% vím, že jsem to hodně dávno zmiňoval. Každopádně v tomhle ohledu na mě nedošla žádná stížnost...

ALE CHAPES ZE V PRAVIDLACH MAS NAPISANE ZE NAHODA MOZE BYT POUZITA LEN RAZ ZA KOLO?.. Nie ze vezen moze mat nahodu raz za kolo?

Grakon2702
03-02-15, 08:02
ALE CHAPES ZE V PRAVIDLACH MAS NAPISANE ZE NAHODA MOZE BYT POUZITA LEN RAZ ZA KOLO?.. Nie ze vezen moze mat nahodu raz za kolo?

Ok, tak aby tě to nepálilo na srdíčku, tak napíšu, že souhlasím.

because
03-02-15, 21:33
Ano, tím zapříčiním, že všichni vězni budou mít jen jednu náhodu za kolo. Myslím, že jsem to udělal stejně jen jednou.

Neztratil si tým dosť času? Lebo neviem aký je rozdiel medzi tým, že všetci spolu alebo jeden zvlášť. Je to podľa mňa mrhanie času a chcem vedieť čo robilo ďaľších 2 až x ľudí keď náhoda trvá dajme tomu 5 sekúnd na mapách oázis atď.
A ako by si to robil na mape endoplazmik tú nahodu? Teraz nemyslím farbičky ale to čo ta má pritlačiť k stropu. Zabije to jedného a keď ich tam pustíš po jednom tak je to istá smrť pre každého.