PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva na servery War3FT



Kapor249
01-02-15, 18:37
Vlastním originálnu hru CS 1.6? (SID uvedené v bode 09.) ✓
Hrám minimálne 3 mesiace/ 7 dní v HLStats? ✓
Čistý register trestov? ✓
Hlásenie cheaterov? ✓

01.) Meno: Lukáš Slivka
02.) Váš vek: 19 -> (24.9.1995)
03.) Meno na servery: ( . Y . ) <>< Kapor De la TuTTi
04.) Server na ktorý žiadam práva: War3FT
05.) Máte skúsenosti s administrátorskými právami: Áno mám, adminom som bol na viacerých portáloch a na viacerých módoch (Predator, D2, Snow, Classic)
06.) Prečo by ste mali byť práve vy administrátorom: Portál csko.cz mám veľmi rád obzvlášť War3FT mód je to asi jeden z mála aktívnych a hratelných War3FT módov v CZ/SK. Ľudia na servery ma poznajú nemam s nijakým hráčom konflikt. Cheaterov viem rozoznať keďže na fórum aj hlásim cheaterov zatiaľ úspešne. Príkazy a amxmodmenu ovládam, ako som aj písal vyššie mal som skúsenosti z adminovaním na iných portáloch.
07.) Denná aktivita na našom servery: cca 5-7 Hodín podľa chuti a aktivity ostatných hráčov
08.) Niečo o sebe: Tak ako som písal moje meno je Lukáš Slivka, mám 19 rokov, bývam na východe Slovenska v okrese Sobrance. Študoval som na osemročnom gymnáziu v Sobranciach v roku 2014 som zmaturoval teraz sedim doma a čakam aby som podal žiadost o prijatie do PZ SR. Moje záujmy sú hranie PC hier obzvlášť FPS (First Person Shooter) Counter- Strike 1.6, Team Fortress 2, Battelfield, Call of Duty atď. rád si zahrám aj športové hry ako napr. FIFA, PES, NHL. Ďalej moja záľuba je šport futbal, hokej, volejbal, tenis, korčulovanie, plávanie, bicyklovanie, behanie, posilovanie ale zahrám si aj iné športy no nie s takou chuťou ako tie čo som tu spomenul. Rád som v kolektíve mojích kamarátov t.j. večer vonku na pivo k futbalu, hokeju atď. Ale moja Number one záľuba je hranie War3FT na portály csko.cz
09.) Steam ID (SID): STEAM_0:1:36723690
Za odpoveďe vedenia kotelny a admin teamu vopred ďakujem Váš Kapor ;)

Giussepe
02-02-15, 00:35
ok, chtěls vyjádření, tu ho máš. Já jsem proti.

http://s21.postimg.org/xiw3hq0hj/Bez_n_zvu.jpg

Kapor249
02-02-15, 00:46
Som nevedel že demo s wipom má mieritko no nevadí :) neposudzuj ľudí len podľa toho čo napíše... pozrel si si napr. hlásenia, aktivitu atp.? Ale za tvoju odpoveď ďakujem :) už som o niečo múdrejší :) + mohol si screenuť aj to ako sa mu ospravedlňujem a ako píšem že som o tom nevedel ale veď samozrejme človek vidí na človekovi všetko zlé to že som sa mu ospravedlňoval. a že som písal že som o tom nevedel... to je nepodstatné

because
02-02-15, 16:22
Taktiez si na mna naliehal nech sa ti vyjadrim, zatial co ta absolutne nepoznam a neviem stale poriadne kto si. NIE som pro ani proti. Ale to ze od kazdeho chces do ziadosti pro/proti neni dobre. Davaj si na to pozor. Po case editnem na pro/proti.

Kapor249
02-02-15, 16:53
ok dakujem áno chcem lebo pozerám druhé žiadosti a niektoré už majú po 10-15 odpovedí :)

pidda
03-02-15, 01:09
Nema cenu tu psat story, takze jakozto jeden z aktivnich adminu na W3 jsem PROTI.


Neni to osobni.

Kapor249
03-02-15, 11:12
Jaku story? Napíš dovod prečo si proti...

Ales
09-02-15, 13:38
Nejsem proti, hlášení podává zatím celkem bez failů...ale zatím tě tu nikdo nezná.
Takže uvidíš, jak se vyjádří většina adminů :cool:

Kapor249
09-02-15, 14:19
Nikto ma nepozná lebo nikto na War3FT server nechodí jedine pidda a flop... občas sa tam ukáže aj niekto iný tak preto ma dorbe nepoznajú a ja hrám len tam... ale za vyjadrenie ti ďakujem :)

Flopsaid
09-02-15, 20:17
Nechtěl jsem se k němu vůbec vyjadřovat, ale s piddou sem tam asi teď opravdu jediní dva co tam hrají. Musím říct, že na to nemá hlavně po psychické stránce. Rozhodně nekecej někomu do adminování, psal jsem ti to už několikrát. Po 4 letech si myslím, že vím co mám ,abych zbytečně nezasahoval do hry. Pro mě tenhle hráč není přínosem do A teamu. Za mě máš taky NE

Kapor249
09-02-15, 20:36
Áááá vyjadril si sa nakoniec :) jediny kto to nemá v hlave v poriadku si ty prepáč ale ja to tu musím napísať si psychicky labilný nezvládaš situácie a na servery si admin na paradu ľudia ti tam campia, texturuju a ty ich máš v ri*i... tak to si teda admin nanič ;) preto tu dávam tu žiadosť aby som konečne ja začal niečo robiť lebo z teba nič...

pidda
09-02-15, 20:59
Takze 19 lety chlapec, bude psat 24 letemu Ing. ze to nema v hlave v poradku?

Tak hele mladej.
Zpravidla Flop a ja jsme jedini admini, kteri chodi na W3, takze asi budeme jedini, kteri muzou vice hodnotit.

Kde mas tu drzost, si neco takoveho dovolit tady psat adminovi?

Myslim, ze ted ses projevil opravdu takovy, jaky jsi. Ostatni admini vidi, jak by ses choval, kdyby jsi mel prava.
Nemas poneti o tom, co to je asi kemp. To ze napr oL na nuke bude minutu na strese ze strany od T cekat na CT, neznamena ze je kemper.. vetsinou vzdy jde plant (pokud ma moznost bomby).
Ty jsi pouze typ hrace, ktery se snazi zviditelnit. Ktery by si jen pravy honil ego. To jak tlacis na pilu, vynucujes si pozornost ve hre, steam.. web.. jen aby jsi prava co nejdrive dostal..
Nezlob se na me, ale takto se vyrovnany clovek nechova, kteremu jde hlavne o blaho serveru a ne sveho ega.

Trvam si na svem PROTI a doufam, ze kazdy soudny admin, ktery se bude vyjadrovat jen aby se vyjadril, bude hodnotit i podle neceho jineho, nezli jen "hezke zadosti".

To je jako kdybych si do firmy zamestnal cloveka, ktery mi poslal hezky napsany zivotopis.






Áááá vyjadril si sa nakoniec :) jediny kto to nemá v hlave v poriadku si ty prepáč ale ja to tu musím napísať si psychicky labilný nezvládaš situácie a na servery si admin na paradu ľudia ti tam campia, texturuju a ty ich máš v ri*i... tak to si teda admin nanič ;) preto tu dávam tu žiadosť aby som konečne ja začal niečo robiť lebo z teba nič...

Kapor249
09-02-15, 21:51
ja nevravim že oL campi ale je tam veľa T ktorý campia s bombou a nikhoo to netrápi ani teba ani flopa o práva žiadam preto aby som tam urobil poriadok s campermi a texturakmi keď vy ste neschopní aspoň upozorniť ;) to že je ing. nič neznamená v CSku nejde o titul ale o psychické zdravie a furt si myslím že Flop nevie ustáť nejaké situácie... je proste psychicky labilný.... a pidda jedno proti mi stačilo aj tak ďakujem za vyjadrenie btw. Flop a Pidda pozrite si kto písal že oL je camper ;) ja som za ňho nič nepísal ;)

pidda
09-02-15, 22:58
PROTI - 3 - Giussepe, Flopsaid, pidda
PRO - 0
NEUTRAL - 2 - Aleš, because (na becauseho jsi take nalehal, at se vyjadri, ze by bylo neco na tom co jsem psal?)

Pokud se dalsi nebudou vyjadrovat, tak bych to locknul.

Eust.
09-02-15, 23:42
Tím, že budeš házet špínu na adminy okolo si nijak nepolepšíš hele. I kdyby byla pravda to, co jsi psal, že například Flop neustojí nějakou situaci, tak tobě to nedává právo ho urážet a prohlašovat o něm, že je psychicky labilní. Člověk, co nemá sebemenší úctu ke starším adminům by si radši neměl ani podávat žádost. Je zajímavé, že si byl admin na několika portálech, ale vůbec nemáš tušení o tom, že v hltv se zobrazuje cross u awp. Jako kexák jsem proti, i když to nemá žádnou váhu.

dhaaqu
10-02-15, 00:28
Aktivní admini proti, není důvod to protahovat...
NE