PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o CHH na Aim servery - PŘIJATÝ



UNHCZ
01-02-15, 19:15
Ahoj,
chtěl bych si požádat o práva na sekci Aim, na konkrétní servery DM a dust2 only.

Něco o mně : Jmenuji se Dan. Je mi 16 let, a žiji v Jemnici, což je takové malé městečko, které proslulo především historickou slavností Barchan. Dělám pár sportů, což jsou florbal a rybaření. To první hraji už sedm let a rybařím od 4 let. Po studiu na gymnáziu bych se chtěl věnovat právům nebo medicíně.

Moje působení ve hře a na forku : K forku, asi před rokem a půl jsem objevil jednu věc, chatbox. Postupem času jsem si tady v komunitě vybudoval pevné místo vola a ještě nevím čeho. Poslední dobou se to snažím odčinit. Možná u některých adminů mám pevné místo vola, ale ti kteří mě neznají to pochytí od nich a hned mě vidí ostatní jako vola. Všichni mě znají z té blbé stránky, možná pár lidí z té dobré. Snažím se to odčinit. V mém vyjadřování se snažím mírnit.
Ke hře, v ní jsem naprosto jiný. Hodně lidí mě zná jako pohodáře aj. Náký ten skill mám, ale snažím se hrát teamově hlavně na dust2 only, kde trávím spoustu času. Mezi mé oblíbené servery patří : DMFFA, dust 2 only a DM. Jsem k zastihnutí hlavně okolo té 17té hodiny. Nejsem vulgární, jsem jenom když mi přejdou nervy.

Já a CS 1.6 : Této hře jsem stále věrný, i když spoustu lidí přesedlalo na GO, hraji ji již 6tým rokem, a to i na Kotelni. Zprvu jsem hrával aim, potom DR a pak dlouhé 4 roky JB. Asi v květnu loňského roku jsem s tým sekl, a začal aktivně hrávat Aim sekci. K této hře mě navedl můj kamarád, který teď hraje taky cs:go, diví se že to vydržím. CS:GO taky vlastním, ale řekl jsem si že 1.6 bude stále moje topka.Rád pomůžu, když si někdo zažádá a neví si s něčím rady.

Proč zrovna já? : Všichni, kteří si podávali žádosti a vypadali k světu dostali na zkoušku práva, jiní se osvědčily,druzí pohořeli. Taky bych chtěl dostat šanci, druhou šanci si zaslouží každý. Na serverech trávím vela času, hlásím jako voteklej. Doufám, že těm co hlásím to potvrdí. Náký tý cheatry jsem nahlásil i na forku, ale aktivně hlásím ve hře nebo na steamu.

Čím bych prospěl Kotelně? : Myslím si, že nový admini se vždycky hoděj. Situace s cheatingem je zlá a každá ruka se hodí. Rozeznat cheatra dokážu, ale málokdy se spletu, toš nejsem robot.

Zkušenosti s AMX : Tak toto vůbec nemám. Nikdy jsem nikde nebyl admin, ale kdybych dostal možnost rád se to naučím.

Svoji aktivitu navyšuji den co den, v počtu hlášení též. Ale admin není jenom o hlášení, vím že je taky o historii. Proto bych vás chtěl požádat, jestli by jste se nemohli zamyslet nad tím, co všechno pro to dělám, abych ty práva dostal. Vše podstatné jsem napsal

Moje SID : STEAM_0:0:56951860
Můj Nick in game : Unihoc CZ
Steam mám poměrně dlouho.

Děkuji za přečtení žádosti. Vše podstatné jsem napsal, případné otázky vám rád odpovím. Ahoj :bye:

piratjo
01-02-15, 20:12
Ahoj Unihoc. Necital som tvoju slohovku. Poznam ta z hry aj z TSka. Porusovanie pravidiel mi pravidelne hlasis na STEAM. Zatial som ani raz neodisiel na prazdno. V hre sa myslim spravas slusne. Mas tu sice zlu reklamu, ale aj vdaka nej si sa na kotelne stal znamym hracom. Myslim si, ze si svoju sancu zasluzis. Mas moje PRO

human
01-02-15, 20:22
Snazis sa hlasit, si az otravny a vacsina hlaseni bola banned ale bolo aj zopar failov musim povedat. Dalsia vec je, ze ta tu maju za debila (opravnene) a ty to nedokazes odignorovat. Ked budes admin, bude este vacsi hejt na teba. Ja musim byt proti.

UNHCZ
01-02-15, 20:27
Ahoj Pirate, dekuji ti za pro. Jsem rad ze ve me nekdo veri. Humane, je to tvoje rozhodnuti, vidim ze si mi napsal neco jineho nez hejt, jsem rad ze ses vyjadril slusne a bez nadavek. Díky. Mozna se to nekdy zmeni, protoze se nazory neupnou jen na stejnou vec. Hejty na me padaj zprava zleva, tezke je ignorovat.

Fhacker
01-02-15, 22:04
Ahoj unihoc,
aktivitu máš peknú, hlásiš mi občas aj na steam a vidím aj aktivitu cez "!". Fail som zatiaľ ešte ani nezastihol. Tvoje správanie sa určite zlepšilo, už nepíšeš také blbosti ako voľakedy. Možno niektorí jedinci sa nebudú vedieť prehryznúť že si si podal žiadosť o práva ale u teba treba zabudnúť troška na staršiu minulosť. Ako trial admina si ťa viem určite predstaviť takže ti dávam PRO :)

Joseph
01-02-15, 22:06
Tiez mi nieco hlasil 4x tusim 3x ban 1x fail, vsak nech to skusi.. na skusku PRO.

_AnGeL_
01-02-15, 22:13
Som PRO, ale iba za CHH. Inak sa nevieš niekedy normálne správať. Ale hlásiš cheaterov, tak mi to tvoje správanie aź tak nevadí.

FizzyBubble
01-02-15, 23:38
Prý ty posty mají mít nějakou hodnotu.
-MINULOST
Proti!!

Takových palců dolů, vy jste se přes to dopoledne činili, mám z vás ohromnou radost. Pokud Unihoc dostane práva, tak je to slušnej výsměch jako s Bagrem169, který jak rychle práva dostal, tak rychle o ně přišel.

sCorp
01-02-15, 23:43
Myslím si, že snahu je vidieť a aj z puberty sa pomaly ale isto dostava :) hlásiť hlási to si všimol určite každý... čo hlásil mne tak banned taktiež aj na forko niečo popridával... A správanie si myslím, že je dostatočne od kedy ho poznám tak som s ním nemal žiaden problém... Takže som určite ZAto aby dostal šancu ako aj mnoho iných

KeYo
01-02-15, 23:46
aj keď som len JB admin.. tak sa trošku vyjadrim.. Minulost máš dosť npču, ale snaźíš sa to zlepšovať, snáď sa ti to dakedy podarí.. hlásenia máš ako tu kolegovania písali a aktivita též, takže podľa mňa no problemo čize PRO

Chemo
02-02-15, 00:08
+ aktivita
+ hlásenie cheaterov (aspoň mne na STEAM + fórum)
+ v pohode človek (aspoň čo ho poznám ja z písania zo STEAMU) - fórum nehodnotím
+ určite ešte niečo by sa našlo

V poslednej dobre si dosť zmenil správanie, čo oceňujem!

- minulosť (...)

Ja som teda ZA TRIAL ADMINA!

ZeMi7
02-02-15, 00:22
Nevím jak teď, ale ještě tak 1/4 roku zpět na DM faily celkem často (tak 1z5 hlášení?).
Když jsem ho občas potkal na JB, tak s "peprnějšími" slovíčky taky nešetřil (většinou jakožto simon).

Každopádně poslední dobou mi přijde, že se něco s tou špatnou pověstí snažíš udělat, což je obdivuhodné, že jsi se na to nevysral a nešel jinam.

Ani pro ani proti. Tento post můžeš brát jako můj OT názor.

Maaaaaaaaaaja
02-02-15, 00:31
Asi tu nejsem dost dlouho, takže nevím, co všichni myslí tou pověstí, jestli to mají být jen nějaké pičoviny, co psal v chatboxu, nebo ja nevím. Ale pokud to má být jediný problém, co ho brzdí, přijde mi blbý.

Každopádně, co se musí nechat, je jeho vytrvalost a cílevědomost. Něco mi nahlásil, aktivní je asi dost. Žádný problém s ním nemám. I když, s kým já mám. :D Já to taky beru trošku tak, že chování je u mě až na 2. místě, důležitější je pro mě schopnost udělat si na serveru pořádek, ať už ohledně cheatingu, nebo jiných porušování pravidel.

Vzhledem ke zdejšímu posuzování by tento člověk asi měl PROjít.

dhaaqu
02-02-15, 01:19
Měl bys předem počítat s tím, že pokud práva dostaneš, zůstaneš na pozici "Trial admina" pro aim servery. Žádosti o server admina nebo rozšiřování práv by ti byly zamítnuty.
Tvoje rozpoznávání cheaterů ještě není 100%, pro práva bych řekl hraniční.

Nihilia
02-02-15, 08:40
+ občas mně píše na steam a všechno banned
+ vytrvalost a snaha
+ aktivita

- dříve ti dost přepínalo v palici

mirous
02-02-15, 15:06
Jsem tu asi 5 let z toho 3 roky admin a Tvojí pověsti nevím zhola nic. Takže buď to není tak hrozné, a nebo jsem totálně něco zaspal. Takže když pominu, že nevím co se dělo nebo nedělo, na GG Tě potkávám, jsi slušný a problém s Tebou nikdy nebyl. Pokud si dobře vzpomínám, jednoho nebo dva haxory si mi hlásil přes STEAM a banned. Jsou tu hráči, u kterých jsem si klepal na čelo, když dostali práva. Třeba to v Tvém případě jednou bude taky tak, ale podle mě si tu šanci zasloužíš a máš ode mne PRO.

kono159
02-02-15, 16:16
Jsem tu asi 5 let z toho 3 roky admin a Tvojí pověsti nevím zhola nic. Takže buď to není tak hrozné, a nebo jsem totálně něco zaspal.

on tu ma povest iba z chatboxu, ktory sa zialbohu maze

Zoyer
03-02-15, 00:28
snažil jsem se ti pomoct, říkal jsem ti, ať vše ignoruješ a nevnímáš. Chvilkama se ti to dařilo, ale stejnak se vždy necháš nějak vyprovokovat, každopádně už to není tak, jak tomu bejvávalo. Mám u tebe strach spíš s failama. Nevím jestli jsi si vždy 100% jistej, myslím si, že se bojíš nahlásit některé lidi, jen aby to nebyl fail, ale jak už jsem někde napsal. Měl bych přestat být tak tvrdý, takže na triala bych tě zkusil, ale pokud uvidím, že děláš tamto, tak o to hned přijdeš.

UNHCZ
06-02-15, 08:47
Děkuji moc všem za pro i proti :) Pokud dostanu šanci nezklamu.

Ridik :D
11-02-15, 10:15
ne.
bude to sudhowen na druhou.

matis
11-02-15, 12:04
Nic v zlom, snazivy chlapec a sikovny, ale to uz nie je z coho vyberat?

urcite si este nedospel na funkciu admina a to nemyslim vekovo...

za mna zial s polutovanim NIE

Eso./digl
16-02-15, 19:37
proti

UNHCZ
17-02-15, 07:51
Ahoj Eso., Ahoj Ridiku, chtěl bych vás požádat o to aby jste napsali důvod vaše úsudku, všichni co se ke mně vyjadřovali něco napsali. Děkuji.

Eso./digl
17-02-15, 15:08
Oukej takze este pred par mesiacmi si tu bol povazovany za najvacsieho hlupaka (bez urazky). Pametam si ako si s teba ti tragedi niceny zivotom robili len srandu a ja som si ta zastaval a lebo som ta bral ako male decko alebo mentalne postihnuteho (bez urazky) tak mi ta prislo luto. Pametam si na akej urovny co sa tyka adminov bol tento portal pred 3 rokmi za cias adminovania Flashika, Zeusa, bonesa, bafa, Monttyho,Ajaxa, Lakaja ci Biu atd.. v tom case by som na tie prava mohol zabudnut aj ja a myslim si ze aj dalsia polka admin teamu. Prepac ale neviem si ta predstavit ako admina, ako ze ty by si mal byt ten zodpovedny za chod serveru. Nechcem ti zle ak tie prava dostanes tak ta budem brat ako kolegu a finito. V poslednom case na to tiez nemam moc casu ale tento portal mi za tie roky prirastol k srdcu a uprimne ak tie prava dostanes tak ma srdiecko zaboli ale zivot pojde dalej :)

piratjo
17-02-15, 15:43
Oukej takze este pred par mesiacmi si tu bol povazovany za najvacsieho hlupaka (bez urazky). Pametam si ako si s teba ti tragedi niceny zivotom robili len srandu a ja som si ta zastaval a lebo som ta bral ako male decko alebo mentalne postihnuteho (bez urazky) tak mi ta prislo luto. Pametam si na akej urovny co sa tyka adminov bol tento portal pred 3 rokmi za cias adminovania Flashika, Zeusa, bonesa, bafa, Monttyho,Ajaxa, Lakaja ci Biu atd.. v tom case by som na tie prava mohol zabudnut aj ja a myslim si ze aj dalsia polka admin teamu. Prepac ale neviem si ta predstavit ako admina, ako ze ty by si mal byt ten zodpovedny za chod serveru. Nechcem ti zle ak tie prava dostanes tak ta budem brat ako kolegu a finito. V poslednom case na to tiez nemam moc casu ale tento portal mi za tie roky prirastol k srdcu a uprimne ak tie prava dostanes tak ma srdiecko zaboli ale zivot pojde dalej :)

Tak v prvom rade si oprav gramaticke chyby, aby to nevyzeralo, ze si prave s tazkostami ukoncil prvy rocnik zakladnej skoly. Pamatas si co tu bolo 3 roky do zadu a si tu 2 roky aj s cestou. Casy sa menia a ak si vsimnes v ziadostach je malo kanditatov nad 16 ci 17 rokov. Za koho ho tu nejaky stamgasti z MS mali je teraz si myslim passe. Na serveroch hraje denne 1000 hracov. Napisem cez ! a nikto nedolezie. Taky Flasik dal za posledny rok 30 banov, novy admin s chutou a elanom to tu da za par dni ani nemrkne. Je tu skupina Trial admin, tak preco mu nedat sancu, si myslis, ze ty si bol iny na zaciatku? Aj Unihoc ma rad tento portal a je tu denne. A ci sa to niekomu paci alebo nie ludia na kotelne ho poznaju, patri k nej.

FizzyBubble
17-02-15, 21:32
A ci sa to niekomu paci alebo nie ludia na kotelne ho poznaju, patri k nej.

Tím že se "proslaví" jako dement a pak se snaží pod nátlakem adminů zvednou si sebevědomí a zlepšit si svojí imyč, kvůli právům tak to je docela smutný. Stejnak většina adminů co tu dala PRO, tak ho dala z důvodu potřeby aktivního admina který by banoval o 128 ale všichni si tu musíme přiznat, že kdyby tu všichni admini byli aktivní, tak už je to tu dávno LOCK s důvodem "HA HA HA to jako vážně ?". Teď to tu začalo být populární, tak to sem taky napíšu PISS IN D VRLD nebo tak něják to tu píšou zdejší BOYZZZ...

E: Pro aktivisty co budou psát, že tohle není vyjádření k právům, tak jsem se vyjádřil v postu číslo 8

Samco
17-02-15, 21:43
Síce môj post nebude mať veľkú váhu, ale vyjadriť sa môže údajne každý...
Neviem či by bol z teba úžitok, lebo tak sa mi vidí, že viac času tráviš tu na webe v chatboxe (koľkokráť riešením nezmyslov) ako v hre.
Ak to nie je pravda, tak sorry... Podľa mňa by bolo lepšie vyberať z tých, ktorí sa viacej venujú hre než chatovaniu tu...

UNHCZ
17-02-15, 22:08
Ahoj Fizzy, poslední dobou se mi zdáš arogantní a a s tým svým egem se kroť. Kdyby byli všichni admini aktivní, tak by se neotvíral nábor. Když se mnou nejste spokojeni, tak moje snažení je podle některých marné, protože jste zapykaní na historii, na současnost nehledíte, viz Fizzy. Tento týden je aktivita mizerná, protože začaly treningy, škola aj. Tady to chatovani, to je z mobilu, protož už dávno sem pryč od PC. Samčo, není potřeba se omlovat, nejsem extrém v aktivitě, abych tu seděl do půlnoci. Hlásím,v chování se mírním. Vrátím se k herodesovi Fizzymu, děláš haura. Já si nepotřebuju dokazovat autoritu a respekt modrou barvou.Toto co si mi napsal mi má snad rozmluvit to abych si to dal Locknout, v žádbém případě.Mám tu zlou historii, ale pomalu a jistě se z těch flaimů, puberty dostávám. Fizzy, když si byl hráč byla s tebou srabda, dostal si práva a hned ses začal povyšovat nad lidma jako jsem já. Chce to klid, pokud se tady budete hádat,tak se to lockne stopro modem, protože se tu budou řešit věci co nejsou k právům.
Žádost jsem si podal za účelem odlehčení od cheatrů na servrech DM. Díky za příspěvky.

E: jedná se pouze o můj názorna příspěvky, neberte to jako urážku, dík Fizzy

piratjo
17-02-15, 22:15
Tím že se "proslaví" jako dement a pak se snaží pod nátlakem adminů zvednou si sebevědomí a zlepšit si svojí imyč, kvůli právům tak to je docela smutný. Stejnak většina adminů co tu dala PRO, tak ho dala z důvodu potřeby aktivního admina který by banoval o 128 ale všichni si tu musíme přiznat, že kdyby tu všichni admini byli aktivní, tak už je to tu dávno LOCK s důvodem "HA HA HA to jako vážně ?". Teď to tu začalo být populární, tak to sem taky napíšu PISS IN D VRLD nebo tak něják to tu píšou zdejší BOYZZZ...

E: Pro aktivisty co budou psát, že tohle není vyjádření k právům, tak jsem se vyjádřil v postu číslo 8

Trial admin. Co take potrebuje:
amx - detske pexeso je narocnejsie,
zabanovat cheating - myslim si ze Unihoc stenohru pozna, na "tazssie" veci je tu sekcia riesenie banov
O nicom dalsom neviem. Vid priklad admin k1x, hra na svojom duste, banuje si tam, robi si tam poriadok, s nikym nic nema. Robi co ma a robi to dobre a ani sa o nom skoro nevie.
Unihoc bude hrat DM, bude tam dohliadat na poriadok nic vic nic min.

// A som ochotny ho naucit veci co som sa od inych naucil ja

//@facened: hraca na severi vobec nezaujima adminov sukromny zivot, flasik dal 30 banov za rok, to je hanba (takto "aktivny" admin tu je asi len na okrasu), nie to ak by sa Unihoc stal TA.

Facened
19-02-15, 18:30
Nebudeme si klamať a postavme sa k tomu ako to je. O nič nejde, dostane práva tak dostane ale bude to hanba, ak uvidím že Unihoc ma inú farbu tak viem že je to v sračkách, teda aspoň pre mňa ale ako vidím podla názorov tak nie som jediný, len sú tu ľudia čo sa boja povedať svoj názor kvôli palčekom ale serte na to, sú tu krypli čo vás nemajú v láske od nejakej doby a už to v ich hlavičkách bude tak stále a automaticky budete mat palec dolu ale vy sa na to môžte vysrať. Eso ma pravdu, to aké boli podmienky pre prijatie, aké to bolo prísne bolo úžasné, sám viem aké prísne to bolo a vie to posúdiť len človek čo si tým prešiel. Pirat, ako môžeš napísať to o Flashovi čo si napísal? Súdiš len podľa toho čo tu už niekto napísal, že si dal tolko banov čo by si dal hocikto, kto je kus aktívny ale u neho to bolo od vtedy tak, čo to začínalo ísť do sračiek, admini čo sú tu dlhšie vedia o čom vravím. To aký bol keď prišiel nevieš tak prosíííím ťa nepíš hovná o ktorých nič nevieš a prestaň sa riadiť tým čo druhí povedali, okomentuj si ma ja ťa mám na háku, vlastne ako by si nemohol keď sa mu tu serieš do riti ako neviem komu. Ale čo tým vyriešime keď budeme v minulosti, ako ja si za tým stojím že je kravina myslieť na to čo bolo ale toto je portál a nie život, tu musíme rozoberať aký bol Unihoc kokot a to si budem myslieť aj keď dostane trial admin. Pokiaľ viem, tak trial admin je súčasť admin tímu tak nehádž všetko do jedného vreca. Je kopa ľudí čo by si vedela napísať na toto svoj názor ale "boja" sa že sa nikomu nebude páčiť jeho názor a dá mu palček dolu. No a čo? Nikdy sa každému nezavďačíte a tak to je bolo a aj bude, tak smelo sem napíšte čo si myslíte.

PEACE:drinks:

Bager258
25-02-15, 17:28
Unihoc ma požiadal či by som mu sem teda čosi nedal....

Tak teda, Unihoc je v pohode hráč, začal sa chovať a v hlave mu to už prestalo tak hrabať ako kedysi. Hlásil mi z DM stále a fail som nepostrehol. WH či AB rozozná dobre takže odo mňa moje bezvýznamné pro na triala.

Cardoxon
13-03-15, 22:00
Chtěl si abych se vyjádřil, takže: Jedna z věcí, která mi vadí, je tvůj skill. Sorry, ale nemít K:D ratio ani 1 na nonsteam public serveru viz http://csko.cz/XNi a http://csko.cz/X3y mě přijde žalostný, admin by měl mít alespoň nějaký respekt a být schopný na serveru udělat pořádek, u tebe o tomhle pochybuju... Navíc není tomu tak dávno, co jsi psal na fórum úplné sračky. Na druhou stranu skill se tu už neřeší, jsi aktivní, hlásíš většinou bez failů a snaha tam vidět je. Zda dostaneš práva je mi úplně jedno, pokud je tak moc chceš, ať se ti dá na zkoušku ten trial, když to neposereš, dobře pro tebe a když jo, tak vyletíš hned.

UNHCZ
14-03-15, 09:16
Díky za vyjádření, ohledně mého skillu, zbrzdil jsem se 4 roky na JB serverech, na kterých jsem se vůbec nenaučil střílet, aim hraju a jsem ochoten zvýšit laťku mého skillu.

J3ZUsSs*
16-03-15, 18:33
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/1907612_709242019127337_7934964810657535934_n.jpg? oh=f1335f32c1c0c0eb07bfa04fb99a1567&oe=5570CB80&__gda__=1433720897_c5c9f790c5cff7d1aa6d53b4058ff94 3

because
18-03-15, 14:48
Unihoc na tebe ma udivuje vytrvalost, aj napriek prvej ziadosti si to nevzdal a snazis sa zlepsit. Co sa tyka nahlasovania od minulej ziadosti si nepolavil a hlasis. Vobec sa nestotoznujem s nazorom cardoxona lebo by tu polka adminov nebola. Neni to o skille, je to o skusenostiach, to ze ma niekto skore 4:7 neznamena, ze by z neho nebol dobry admin. Na showmatchi mali niektori admini skore ze 2:9 a dobre robia pracu admina. :)
Tošto za mna Pro.

Mr.Hol
18-03-15, 20:48
Od Zojda (pokud jeho nazor vubec kdo bude brat vazne)

"Je tu tak 100 lepších kandidátů (třeba já), každej si zaslouží alespoň 1...2...3? šance, ale ty na to prostě podle zatím mě nemáš, neber si to zle"

Chemo
18-03-15, 21:57
Od Zojda (pokud jeho nazor vubec kdo bude brat vazne)

"Je tu tak 100 lepších kandidátů (třeba já), každej si zaslouží alespoň 1...2...3? šance, ale ty na to prostě podle zatím mě nemáš, neber si to zle"

Ale samozrejme, túto žiadosť môžme locknúť a dať práva Zoidovi a napríklad Honey Cocain-ovi, keď už má ten ub. Veď už je to nejaký piatok od toho, čo zapli. :)

-->Dúfam, že tam všetci cítite tú veľkú iróniu!<--

E: Aby som nebol čisto ot. U mňa "skill" ,alebo ak chcete inak, tak K:D, nezohráva úlohu vo vyberaní kandidáta. Podľa mňa (a nielen podľa mňa) to neplatí, že čím lepší "skill", tým lepší admin. Je to hovadzina jak mraky. Samozrejme, ako spomenul Bee, mal by mať admin na istom (svojom) serveri istú "kvalitu", ale pokiaľ by bol dobrý a cheaty by vedel rozoznať, tak v tom nevidím problém. Proste nemá nikto nič objektívne, tak tu vyťahujete chujoviny. Keď mu chcete dať práva, tak to urobte, a keď nie, tak to tu locknite neriešte píčoviny...

J3ZUsSs*
19-03-15, 20:20
Unihoc na tebe ma udivuje vytrvalost, aj napriek prvej ziadosti si to nevzdal a snazis sa zlepsit. Co sa tyka nahlasovania od minulej ziadosti si nepolavil a hlasis. Vobec sa nestotoznujem s nazorom cardoxona lebo by tu polka adminov nebola. Neni to o skille, je to o skusenostiach, to ze ma niekto skore 4:7 neznamena, ze by z neho nebol dobry admin. Na showmatchi mali niektori admini skore ze 2:9 a dobre robia pracu admina. :)
Tošto za mna Pro.

Súhlasím s týmto názorom.

fnyy
20-03-15, 15:27
Momentalne 1.6 vubec nehraju,ale kdyz jsem byl aktivni tak mi hlasil neustale a nevybavuji si,kdy se spletl(at uz to bylo wh,ab,sh) a kdyz vidim koment co psal because,tak hlasi neustale...Ja jsem pro Trial Admina a rekl bych,ze nas vsechny prekvapi :)

Ridik :D
21-03-15, 16:50
je zabavne co tu predvadite zavspominam koho mi to vystupovani ne forku pripomina napr. hmm sudhowen ? taky kdesi cosi lezl mu na nervy kazdej hate a podobne hovna
a pak kdyz si pozada vojta kterej ma svou minulost "podobnou" ale taky nema zadne faily na hlaseni tak ho vsichni zhatujeme za to ze kdysi patril do nejakeho aviatik gangu
ale proc ne vsak natahejme si do a teamu tohle kde ho potroli nekdo a da si tu permu sam vsak je to uplne normalni vojtovy rovou nahodte permu za minulost a kdyz uz jsem u toho rozdavani prav tak je dame i jurobovy nebo jeste lepe napiseme sudu howen a dame mu je znova ne ?

human
21-03-15, 16:52
je zabavne co tu predvadite zavspominam koho mi to vystupovani ne forku pripomina napr. hmm sudhowen ? taky kdesi cosi lezl mu na nervy kazdej hate a podobne hovna
a pak kdyz si pozada vojta kterej ma svou minulost "podobnou" ale taky nema zadne faily na hlaseni tak ho vsichni zhatujeme za to ze kdysi patril do nejakeho aviatik gangu
ale proc ne vsak natahejme si do a teamu tohle kde ho potroli nekdo a da si tu permu sam vsak je to uplne normalni vojtovy rovou nahodte permu za minulost a kdyz uz jsem u toho rozdavani prav tak je dame i jurobovy nebo jeste lepe napiseme sudu howen a dame mu je znova ne ?


Ja nechapem, preco tu stale drzia teba :think:

Ridik :D
21-03-15, 16:59
nekdo tu musi udrzovat rovnovahu dobra a zla :bruce_h4h:

FizzyBubble
21-03-15, 18:37
Od ApsecTa: Tak prý jsem vám chyběl, tak se tu vyjádřím k tomuhle stupidnímu vtipu. Myslím, že když si tu pamatujete úplně každou špínu na všechny, tak v tomhle případě jste zapomněli rychle. Unihoc je jeden z těch retardů, který psal do shoutboxu i to co nikdo vědět nechtěl. Pokud vím, tak v té době bylo řečeno, že nikdy práva nedostane. Lidi se mění, to je skvělý, ale zavrhujete kvůli chybám jiné lidi, zmíním například Vojtu (ne nejsem s nim kámoš jen protože ho zmiňuju). Tak 2 roky dozadu to tu mělo jistou úroveň, admin nebyl jen tak někdo a ta možnost říct si: "Jo jsem admin na kotelně" - Portál všech portálů, ten asi něco umí. V dnešní době tu dělá admina kdekdo a uražte se jak chcete, ale polovina z vás v týmu nemá co dělat a rozšiřovat to o někoho jako je Unihoc a nebo dokonce Zoid, jestli si chcete namlít držku prosím.
S láskou Aspect a kokod Puky

DarwiN
21-03-15, 18:47
Od ApsecTa: Tak prý jsem vám chyběl, tak se tu vyjádřím k tomuhle stupidnímu vtipu. Myslím, že když si tu pamatujete úplně každou špínu na všechny, tak v tomhle případě jste zapomněli rychle. Unihoc je jeden z těch retardů, který psal do shoutboxu i to co nikdo vědět nechtěl. Pokud vím, tak v té době bylo řečeno, že nikdy práva nedostane. Lidi se mění, to je skvělý, ale zavrhujete kvůli chybám jiné lidi, zmíním například Vojtu (ne nejsem s nim kámoš jen protože ho zmiňuju). Tak 2 roky dozadu to tu mělo jistou úroveň, admin nebyl jen tak někdo a ta možnost říct si: "Jo jsem admin na kotelně" - Portál všech portálů, ten asi něco umí. V dnešní době tu dělá admina kdekdo a uražte se jak chcete, ale polovina z vás v týmu nemá co dělat a rozšiřovat to o někoho jako je Unihoc a nebo dokonce Zoid, jestli si chcete namlít držku prosím.
S láskou Aspect a kokod Puky

Aspekta neznášam lebo je to kar ale má pravdu (niesom velmi stotožnený s tým že budeš admin Unihoc sorry ale proti )

UNHCZ
21-03-15, 19:37
K Aspektovi : Nevím co tě tak sejří na tom, že sem si podal žádost o práva, a že ti kteří na mě hejtovali mi dali svá PRO. Píšete tu o Vojtovi, proč jste toto nenapsali do jeho žádosti, toto je moje žádost, a postujete tady OT posty. Ano je to pravda, že mi bylo řečeno " NIKDY NEDOSTANEŠ PRÁVA", ale já si říkám Proč bych je nemohl dostat?, kvůli tomu že jsem psal půl roku Z5 sračky do chatboxu. Vy chcete asi tímto říct, že tato žádost by se měla LOCKNOUT, a vysmát se mi tady, vidím to tak, že když možná dostanu práva, tak vás to tak moc naštve, že s hrou seknete, nevím proč bych nemohl být TA, zrovna teď jsem napsal asi 8x do "!" že je na DM cheater, nikdo nedošel, myslím si že by se vám noví admini hodili, ale nevím proč bych to nemohl být i já. Zoid mi psal, že si nezasloužím žádnou šanci, ale každej si ZASLOUŽÍ DRUHOU ŠANCI, takže jak to dokážu pochopit, bylo by vám milejší kdyby dostal bývalí haxor práva, než-li já? Já jsem jenom psal voloviny do chatboxu, necheatoval jsem. Ale když se tady tolik řeší minulost, tak proč u ní nezůstat, žijme v minulosti né v součastnosti.

K Darwinovi : Díky za vyjádření, ale proč by Kotelna nepotřebovala aktivního TA, který by chodil na hlášení, když se kouknu do steam přátel, tak polovica hraje GO ( Nechcu tím nikoho urazit ).

Myslím si , že za to co jsem nahlásil, že pomáhám na serverech, bych mohl dostat svoji šanci být TA, i když se to většině protiví. Toť vše, je to na náborářích, co se mnou stane.



E: Nebylo by na škodu, kdyby se na to nějaký náborář koukl, začíná z toho být hádka, než žádost. Děkuji.

FizzyBubble
21-03-15, 20:00
Upřímně je tato žádost otevřena jen proto, protože se potřebuje aktivní bez prominutí "kokot", který by létal ze serveru na server kvůli hlášení, protože každej na to sere a chce si zahrát, jelikož přišel z práce, školy, z kulečníkového zápasu atd... Je jasné, že čím dál tím více se budou nabírat lidi 15-, jelikož to buď za A- Straší nehrají nebo za B- Mají menší aktivitu z důvodu povinností, takže můžeme očekávat budoucí adminy co chodí na základní školu a těší se do osmé třídy.

E: Nedělám ze sebe stoletého dědečka ale jsem na střední škole a mám mnoho úkolů a povinností okolo školy + dojíždění, takže bych byl rád na serverech ale není čas a ani chuť.

PS: Kdyby měl někdo problém s OT, tak to klidně nemusíte číst a přejděte rovnou na post pod mým postem.

Leryx
21-03-15, 20:36
No tebe si pamatuji moc dobře z JB a i když všichni víme, že já jsem ten poslední kdo by měl lidi moralizovat, tak i když sis napsal žádost docela hezky a dal sis s tím záležet, tak to na nás, kteří tě známe ze hry, stejně dobrý dojem neudělá, jelikož se / ses choval/chováš někdy trochu retardovaně a mám pocit že tohle se nezměnilo. Samozřejmě já už tam nějakou dobu nepáchl na serveru, protože mi teď práce žere všechen čas, ale pochybuju že se za ten půlrok něco změnilo :D jsi fajn, ale nevím jak by to vypadalo kdybys měl práva. Ale zas, kdo je tu normální že? Každopádně já mám za to že blbečků je v AT už dost počínaje mnou a ..jinými konče :D

because
21-03-15, 20:39
Je pekné ako Unihocovi sem píšu ľudia, ktorý stoja za poklesom kvaliti AT. Píšete mu to sem ako keby mal by byť prvý čo by začal s poklesom. Pokles začalo toľko adminov, že by som to mohol menovať minimálne hodinu...
Darwin, Aspect, Eso: ako vy môžte povedať niečo o poklese, keď ste taktiež v ňom boli??
Možno nedostane teraz práva, možno ano (ak ano tak jeden z tých čo mu píše aký je idiot sa vzdá práv, a ak mám pravdu povedať tak ten človek je omnoho väčší idiot ako kedy bol unihoc :D ) ale aj tak už urobil dosť a to iba tym že sa mení. Za taký rok, možno pol rok tie práva určite dostane (ak niečo nedosere) a ak aj vtedy mu dáte proti, tak to už je zaujatosť...

Nechápem prečo by to tu mal mať locknuté? Vyjadrili ste si svoje pro/proti, tak už Vás nič nenúti to vôbec otvárať. Nieto ešte písať. Aj tak by ho polka z Vás ani nevidela na serveri ale to je jedno.

KeYo
21-03-15, 21:48
No tebe si pamatuji moc dobře z JB a i když všichni víme, že já jsem ten poslední kdo by měl lidi moralizovat, tak i když sis napsal žádost docela hezky a dal sis s tím záležet, tak to na nás, kteří tě známe ze hry, stejně dobrý dojem neudělá, jelikož se / ses choval/chováš někdy trochu retardovaně a mám pocit že tohle se nezměnilo. Samozřejmě já už tam nějakou dobu nepáchl na serveru, protože mi teď práce žere všechen čas, ale pochybuju že se za ten půlrok něco změnilo :D jsi fajn, ale nevím jak by to vypadalo kdybys měl práva. Ale zas, kdo je tu normální že? Každopádně já mám za to že blbečků je v AT už dost počínaje mnou a ..jinými konče :D

Jo a teba sem poslali, aby si mu sem napisal proti.. lebo tu vzniká také povstanie proti nemu.. od 2 nemenovanych ludi.. ale kto vie, kto sa pcha Leryxovi do riti, tak mu hned napadne, odkial veje vietor... Na unihocovi si cenim jeho zmenu.. ako sa z kokotka stal v phoode clovek.. keby ste s nim boli niekedy na TS.. alebo pisali na steame.. viete ze chlapec ma rozum.. to ze pise picoviny do chatboxu.. noa? plno aminov tam pise kraviny.. a btw.. unihoc s tym uz prestal.. a v poslednej dobe nevidim ziadne "-" u neho.. ako som uz pisal.. urcite by bol prinos pre Kotelnu.. a to ze nema vek 50+ nic nemeni an tom, ze je aktivny.. a dokaze cheaty rozpoznat ako tu uz admini pisali..

piratjo
21-03-15, 22:10
neporovnavaj Unihoca s Vojtom. Vojta je hulvat a pomazal cez cudzi ucet speslov na fore. Unihocovu historiu poznam len z rozpravania starych bab, ktore uz ani same nevedia co tu vlastne vyviedol. Unihoc nie je citer, nikomu nic nespravil, haxy rozozna.

DarwiN
21-03-15, 22:18
Je pekné ako Unihocovi sem píšu ľudia, ktorý stoja za poklesom kvaliti AT. Píšete mu to sem ako keby mal by byť prvý čo by začal s poklesom. Pokles začalo toľko adminov, že by som to mohol menovať minimálne hodinu...
Darwin, Aspect, Eso: ako vy môžte povedať niečo o poklese, keď ste taktiež v ňom boli??
Možno nedostane teraz práva, možno ano (ak ano tak jeden z tých čo mu píše aký je idiot sa vzdá práv, a ak mám pravdu povedať tak ten človek je omnoho väčší idiot ako kedy bol unihoc :D ) ale aj tak už urobil dosť a to iba tym že sa mení. Za taký rok, možno pol rok tie práva určite dostane (ak niečo nedosere) a ak aj vtedy mu dáte proti, tak to už je zaujatosť...

Nechápem prečo by to tu mal mať locknuté? Vyjadrili ste si svoje pro/proti, tak už Vás nič nenúti to vôbec otvárať. Nieto ešte písať. Aj tak by ho polka z Vás ani nevidela na serveri ale to je jedno.

Ja som nič o poklese nepísal :) Ako ja som len povedal že si to neviem predtaviť , to že ked dostane práva je mne jedno . Žily mi to netrhá a ani nebude :)
Možno nesúhlasim s Aspektom 100%tne ale aspon 85 určite.

J3ZUsSs*
21-03-15, 23:07
neporovnavaj Unihoca s Vojtom. Vojta je hulvat a pomazal cez cudzi ucet speslov na fore. Unihocovu historiu poznam len z rozpravania starych bab, ktore uz ani same nevedia co tu vlastne vyviedol. Unihoc nie je citer, nikomu nic nespravil, haxy rozozna.

Vojta je vzdelaný a inteligentný človek, žiaden hulvát! Má viac v hlave ako do kopy celá polovica adminov!

KeYo
21-03-15, 23:37
Vojta je vzdelaný a inteligentný človek, žiaden hulvát! Má viac v hlave ako do kopy celá polovica adminov!

to je pravda.. ale spravil dost vela blbosti.. ale dost o VOjtovi.. toto je Unihocova ziadost:)

Eso./digl
21-03-15, 23:50
Je pekné ako Unihocovi sem píšu ľudia, ktorý stoja za poklesom kvaliti AT. Píšete mu to sem ako keby mal by byť prvý čo by začal s poklesom. Pokles začalo toľko adminov, že by som to mohol menovať minimálne hodinu...
Darwin, Aspect, Eso: ako vy môžte povedať niečo o poklese, keď ste taktiež v ňom boli??
Možno nedostane teraz práva, možno ano (ak ano tak jeden z tých čo mu píše aký je idiot sa vzdá práv, a ak mám pravdu povedať tak ten človek je omnoho väčší idiot ako kedy bol unihoc :D ) ale aj tak už urobil dosť a to iba tym že sa mení. Za taký rok, možno pol rok tie práva určite dostane (ak niečo nedosere) a ak aj vtedy mu dáte proti, tak to už je zaujatosť...

Nechápem prečo by to tu mal mať locknuté? Vyjadrili ste si svoje pro/proti, tak už Vás nič nenúti to vôbec otvárať. Nieto ešte písať. Aj tak by ho polka z Vás ani nevidela na serveri ale to je jedno.


Este raz si precitaj co som napisal, tie prava by som nemal ani ja ani polka admin teamu ak by tu bola ta vysoka latka nastavena stale. Ale Unihoc nam co si vymenoval nesiaha ani po kolena takze to nezrovnavaj dakujem pekne

Giussepe
22-03-15, 01:06
Když tu mohli adminovat lidi jako třeba Facened nebo Despe, tak nevidím důvod proč nedat toho triala i Unihocovi. Níž ta pomyslná "laťka" už stejně klesnout nemůže. A i kdyby mohla, tak mi to je už tak nějak jedno. Mnoho času už tu stejně netrávím a i kdybych trávil, tak mně to bude jedno taky. Stává se tu z toho taková kůlnička na dříví. Dřív mně na kotelně docela záleželo a snažil jsem se, ale od tý doby, co si tu Kotel drží člověka jako je zoid, kterej tu má mít perma, ale místo toho už se zase dostává k pravomocem (pokud o ně vůbec někdy přišel) a šmíruje PMky, tak jsem prozřel, že snažit se tady o cokoliv je úplně zbytečný.

Jak řekl Kotel: "Je to jen hra." Tak proč nedělat z adminů blbce.

Eust.
22-03-15, 10:10
Nějak se to tu rozjíždí v international hate, tak mi to nedá se k tomu nevyjádřit.V první řadě potlesk těm, co si chtějí nechat odebrat práva pokud Unihoc dostane práva. Tady se ukazuje pravá hrdinská část daného jedince, který se neumí vypořádat s problémem a tak radši od něho uteče. Nazvu to až dětinskostí, jako kdyby vám někdo něco vzal, a vy s celým světem nebudete chtít už nikdy mluvit, úsměvné.. To je fakt hrdinské hoši, opravdu. Dále tu máme stranu, která se chce Unihoca zbavit za každou cenu a nechce, aby dostal práva. Teď mě tady kluci z Pukyho party budou nesnášet, ale řeknu vám to tady na "plnou hubu". O celém spiknutí, co tady vzniká sem věděl, byl jsem k tomu přizván a přijal jsem. Promiň Puky, ale od toho, co Darwin kvůli nám ztratil práva nemám dál potřebu někoho ničit, přijal sem to čistě ze zvědavosti, ale určitě né kvůli tomu, abych vám nějak pomohl, taková moje dvojí hra dá se říct. Kam až ti lidé dokáží zajít kvůli destrukci jiného, to je až na mozek ťukající. Celá ta vaše banda je jeden hejt odpad, co nikomu nic nepřeje(jen mě zpalcujte dámy, aspoň bude jasné, odkud vítr vane). Osobně sem si myslel, že se radši k Unihocovi nevyjádřím, ale mám takovej pocit povinnosti něco k tomu napsat. Byly časy, kdy jsem Unihoca rád hejtoval, dělal pičoviny a nijak zvlášť se nelišil od dnešních dementů(např. keox), ale pak se nám chlapec začal lepšit a lepšit a došlo mi, že to je už celkem někdo jinej a nemá smysl dál do něho rejpat. Samozřejmě já rejpu do všeho co má ruce a nohy, takže si párkrát z něho střelím aj dneska, ale určitě to nemyslím nijak zvlášť zle. Nejsem na pozici, kdo ti může nějak pomoci k právům svojim pro nebo proti. Když to vemu z hlediska Counter striku, byl by si přínosem, ale to, co by si potenciálně způsobil v at, tak si nejsem jistej, ale to je zase na věci názoru a na tom, jak by se přesto dokázali přenést ostatní jedinci. Vydrž, držím ti palce. Ciao.

human
22-03-15, 10:15
Menim svoje proti na PRE! uz len z toho dovodu, co sa tu deje za posledne dva dni. Dufam, ze tie prava dostanes!

Idea
22-03-15, 11:13
Unihoca nepoznam dlho. Neviem co pisal do chatboxu ani ma to nezaujima. Poznam ho od tej doby kedy uz bol normalny a snazil sa. Su tomu asi 2 mesiace a stale sa toho drzi. Nevzdal sa ani napriek vsetkym negativnym ohlasom a stale si ide po to co chce. Pride mi ze Unihoc si prava zasluzi. Na aim sekciu sa hodi niekto kto by behal po vsetkych hlaseniach. Pisalo sa tu ze nema skill. Mozno to je vyhoda. Nebude mu robit problem odist na hlasenie lebo prave teraz ma nejake super duper skore. Na tolko na kolko ho poznam si myslim ze si sancu zasluzi. Ako TA aj tak nebude vidiet do AF. V sucastnosti hlasi bez failu a ak by si nebol isty vzdy sa moze poradit. Za mna mas moje male a bezvyznamne PRO.

ParadoXX
22-03-15, 13:02
pro

Facened
22-03-15, 13:37
Když tu mohli adminovat lidi jako třeba Facened nebo Despe, tak nevidím důvod proč nedat toho triala i Unihocovi. Níž ta pomyslná "laťka" už stejně klesnout nemůže. A i kdyby mohla, tak mi to je už tak nějak jedno. Mnoho času už tu stejně netrávím a i kdybych trávil, tak mně to bude jedno taky. Stává se tu z toho taková kůlnička na dříví. Dřív mně na kotelně docela záleželo a snažil jsem se, ale od tý doby, co si tu Kotel drží člověka jako je zoid, kterej tu má mít perma, ale místo toho už se zase dostává k pravomocem (pokud o ně vůbec někdy přišel) a šmíruje PMky, tak jsem prozřel, že snažit se tady o cokoliv je úplně zbytečný.

Jak řekl Kotel: "Je to jen hra." Tak proč nedělat z adminů blbce.

Máš riešiť žiadosť tak by ma zaujímal dôvod prečo si mna a Despeho berieš do huby. Ano, je to tým že som ťa *nevychválil* na plugdj aká si *ropucha krátkonohá (Epidalea calamita)* a ňou aj ostaneš, si až tak pod úrovňou, že si musíš brať druhých do papuli a popri tom by si sa mal viac pozerať na seba. Presne takýto admini ako si ty tu robia zlú atmosféru tým že si berieš druhých do huby a potom vznikajú konflikty, ale čo čakať od *člověka trpícího zlomeninou* čo si zvyšuje ego za monitorom ;). Za mojich čias adminovania som nespravil nič zlé a nespravil som žiadny veľký fail, čiže si len ukázal aký si *hlupoň*.

EDIT by dhaaqu:
Na fóru je zakázáno používat vulgární, urážlivé, napadající, sexuálně orientované či jinak morálně nevhodné výrazy
Spojení označená hvězdičkami, byla cenzurována v jejich původní podobě. Autor obdržel varování.

'Seiter
22-03-15, 14:52
Ale jo, šanci by sem ti dal. S amx tě klidně naučim. Pro.

Mimochodem, to že podle vás de kotelna do sraček. Musíte pochopit, že tu nebudou furt ty vaši velcí kamíci a all-star tým, se kterým ste vyrůstali. Všechno se vyvíjí a mění, ve fotbale taky furt nebudou ty samí hráči, ale musej přijít nový a nezkušený. Spousta lidí stárne a bud prestava s hrama uplne nebo přesedlá na gočko. A to, že je nekdo mladej, nebo nezkušenej z něj nedělá neco podřadnýho. Vy ste taky nejak začínali. Já taky když poprvý videl amxmenu tak sem myslel, že sem objevil osmou knihu Mojžíšovu. Někteří admini si tu na forku hrajou na capo di tutti tutto, ale na server přijdou akorát na svatýho Dindy, když dou dělat opičárny na JB.
A pome pořádnej flame! :D

DarwiN
22-03-15, 15:05
Shiawuo ma poprosil o postnutie:


Zoid tu mál prava furt aj ked mal "ban". Ale to je dobrá vola Kotla, my si možeme pískať a šuchať nohami a byť štastný že sme tu :) Ty si ani nevieš predstaviť kolko veci spravil Zoid /poker ktorý sice pojebal a nefunguje ale aj ten , potom metin nastavuje pokial dobre viem. Ak nie opravte ma. Bol zapatý ako aj pár adminov a žijú. Mal smolu že Zoyer je ako sokol. A šancu mu nikto nedal, zatial .
Kotelna neide do sračiek kto toto pustí do "eteru" tak ten je sračka. Je to len tým že 1.6 (povedzme si pravdu je už mrtva) a hraju ju povačšinou deti okolo 15 . A s ich vekmom sa mení aj mentalita Kotelni. Pred neikolkými mesiacmi, rokmi tu hrali admini čo mali 20+ to bolo uplne inak, nao boli tu aj 15ročne decka ale tý 20ročný to držali "nad vodou" .

ps: ja som si nenechal odobrať práva koli tebe Unihoc ale koli tomu že som v hre nebol ani nepamatám :) a nebaví ma to už :)

e: Ako zoida neobranujem len aby ste vedeli aka je pravda

Giussepe
22-03-15, 17:47
FLAME LOVERS CTETE
NABORARI PRESKOC nebo SMAZ

Hh. jsi směšný. Nechtěl jsem se sem dál už vyjadřovat, ale tohle mi nedá.

Už první věta je absurdní. "máš riešit žádost". Můžeš mi napsat, kde v tvém příspěvku ji řešíš ty? Proč se sem vůbec vyjadřuješ, když to s žádostí nemá vůbec nic společného? Ba co navíc, celkem dost vulgárně mě tu napadáš. Ano máš pravdu, na plugu jsi mě strašně *odkázal do patřičných mezí*, celý týden jsem z toho nespal. A taky si měl silný řeči, jak mě máš v *místě, kam ani slunce nesvítí* a při první příležitosti tu zas na moji adresu vybliješ takovyhle hnůj?

btw:

len sú tu ľudia čo sa boja povedať svoj názor
A jen řeknu svůj názor, tak mi začneš vyprávět, že lidi jako já tu "robia zlú atmosféru" a začneš sprostě spílat. Tomu říkám logika! Zato lidi jako ty, kteří v každe druhé větě vychrlí pet sto nadávek tu zlú atmosferu nerobia.
Po příkladech uvedených výše se nemůžeš divit, že si tě furt beru do huby a vysmívám se ti, když si o to sám svými výroky říkáš. Já bych to snad ani nedělal, ale kdyz ostatním nadáváš, *mírně si protiřečíš* a pak ještě moralizuješ to je už i na mě silné sousto.


No, abych to nějak shrnul, sorry za offtopic, pro mě za mě, klidně může moderator mé příspěvky smazat. A pokud Facenede, ještě chceš něco psát na moji adresu, tak prosím slušně. Nebo si na tobě zase budu zvyšovat ego. :teehee:

Cardoxon
22-03-15, 20:43
lel, dobrý flame je tu, tak už by se mu mohly ty práva dát, stejně snad už každýmu došlo, že je dostane :D
btw CG unihocu, 5.5k views v žádosti jen tak někdo nemá, před tebou už je jen bagr a DelteN, ale věřím ti, že je ještě předběhneš!

Saintpepo
23-03-15, 14:12
Ahoj,

tak sa vyjadrím aj ja teda, najprv by som chcel vedieť čo sa od vtedy zmenilo
http://csko.cz/forum/showthread.php?30004-Unihoc-CZ-(vlastn%ED-%9E%E1dost)-gt-Ridik-D&highlight=unihoc
http://csko.cz/forum/showthread.php?28441-Unihoc-CZ-(vlastn%ED-%9E%E1dost)-gt-Eustral!en&highlight=unihoc
http://csko.cz/forum/showthread.php?29569-%8E%E1dost-o-CHH-na-aim-servery

Potom to ešte editnem.

UNHCZ
23-03-15, 18:44
Rezerv post.

FizzyBubble
23-03-15, 19:30
Ahoj Saintpepo,
Je tu asi milion důvodů v čem jsem se změnil, můžeš to vidět i na tom, že dostávám pro.
1) Naučil jsem se rozeznávat haxing + řešit problémy s chladnou hlavou
2) Tyto bany byly důkaz toho, že jaký jsem byl vůl, ale můžeš vidět, že jsem se změnil, dyť s Jezusom, mým největším haterom se teraz v klidu bavíme, a on mě bere jako hráča, nehází na mě žadný hejt, nevím jak jsem si to u něj urovnal, ale díky Maťo.
3) Jsou to cca 9 měsíců staré kauzy, a od té doby jsem udělal moc velký pokrok, (když to pude tak vám ukážu jak moc je hodně :D)
4) K mé předešlé žádosti, byla to vlastně takový thread, ve kterým si mohl každý admin na mě zanadávat, neuměl jsem pořádně rozeznat haxora, neustálé psaní pekáčovin do shutboxu, a to jsem hrál JB.
jako svůj největší důvod proč jsem se choval jako dement bylo JB. Více k tomu psát nebudu. Už to skoro rok aktivně nehraju a vůbec se nepletu do chodu aj. věcí JB.
5) hlásím úspěšně cheating, málokdy se objeví fail, už se nechovám jako dítě, po tom co mi napsal matis, snažím se trochu dat do kupy a dospět, i když je mi jen 16, nechovám se tak dětinsky jako tehdá

Myslím si, že na mě ta změna jde vidět. Toť ode mně vše, přeji krásny zbytek dne :) :bye: :whip:

A to vše jen kvůli právům... Smutné :( :cray::splachnout:

Nihilia
24-03-15, 18:04
Připadám si opět jako v pomocné škole...od náborářů bylo jasně řečeno že se mají napsat klady, zápory a hlavně stručně. Někteří si tady asi připravují slohovky do škol nebo už fakt nevím.

Jsou tady od toho náboráři, aby si udělali pořádek a vám ostatním se divím, že se vám chce už roky vypisovat to samé pořád dokola.
Buď mu dejde práva a nebo mu je nedávejte, ale tím pádem to zavřete, protože jak si tady někteří vylíváte srdíčka a stěžují si na všechny strany...prostě pomocná základní škola.

Ridik :D
25-03-15, 16:55
halucinujes a nevnimas sirsi souvislosti

Charon35
26-03-15, 20:29
Připadám si opět jako v pomocné škole...od náborářů bylo jasně řečeno že se mají napsat klady, zápory a hlavně stručně. Někteří si tady asi připravují slohovky do škol nebo už fakt nevím.

Jsou tady od toho náboráři, aby si udělali pořádek a vám ostatním se divím, že se vám chce už roky vypisovat to samé pořád dokola.
Buď mu dejde práva a nebo mu je nedávejte, ale tím pádem to zavřete, protože jak si tady někteří vylíváte srdíčka a stěžují si na všechny strany...prostě pomocná základní škola.
100% súhlas.

Si myslíte, že tieto vaše hádky bude niekto čítať? Ste si to mohli radšej vykecať cez TS, alebo PM. Písal som to aspoň 20 krát, držte sa žiadosti. Nie, jak kreténi zas plná žiadosť holubačích srákov.

kono159
27-03-15, 11:51
pro, je to blazon, ale ak ma chce pomahat a aj pomaha (viz hlasenia) tak neviem o com je rec, neviem preco by niekomu malo vadit, ze by banoval citrov? ked bude davat faily tak sa mu to odobere, dat prava alebo ich odobrat trva 2 minuty
ak vas nezaujma, tak si ho nevsimajte, hotovo
alebo sa bojite ze sa vam o nom bude snivat? je to len hra....

peace

dhaaqu
29-03-15, 07:18
Práva můžeš dostat za těch okolností, které jsem ti už na začátku vypsal ZDE (http://csko.cz/forum/showthread.php?36415-%8E%E1dost-o-CHH-na-Aim-servery&p=329631&viewfull=1#post329631)
Čili o rozšiření ani server admina se nemůžeš požádat, může ti být jedině nabídnut.
Přijímáš práva za těchto podmínek?

UNHCZ
29-03-15, 09:22
Mně to nevadí být only CHH, takže podmínky příjmám.

dhaaqu
29-03-15, 14:19
OK

Idea
29-03-15, 14:43
Tak si sa dockal :) cg

piratjo
29-03-15, 14:48
Gratulujem kamo.

//pre neprajnikov: Berte si z neho priklad. Vydrzal ten vas hate. Aby dosiahol svoje.

FizzyBubble
29-03-15, 15:24
//pre neprajnikov: Berte si z neho priklad. Vydrzal ten vas hate. Aby dosiahol svoje.

Ono ignorovat pár stránek textu je strašná námaha. Unihocu, nikdy nezapomeneme na ty 2 měsíce kdy jsi musel snášet každodenní osočování a drsnost našich postů, rozhodnul jsi se pozvednou svou klávesnici a myš a bojovat s námi jako s rovnocennými soupeři, chvíli to vypadalo, že tvůj monitor nevydrží nápor našich postů ale on to dokázal, tvé bystré oko hlásilo cheatry, tvoje nová myš s logem Na´vi zlepšila tvůj sklil a právem jsi získal titul krále TRIAL ADMINŮ.

Unihocu jsi náš hrdina, náš vzor. Gratuluji :mega_shok:

E pro sCorpa: Nenechám, stačí počkat týden.

sCorp
29-03-15, 15:33
Fizzy snáď to predychaš a nenechaš si odobrať práva :gabe:

UNHCZ
29-03-15, 15:33
Děkuji za projevenou důvěru, v první řadě musím poděkovat Dhaaquovi a Kotlovi, že se nebáli mi ty práva dát. Nejvíce mě držel nad vodou piratJO. Děkuji Haterům, posměváčkům + Pukymu. Děkuji moc. Doufám že nezklamu. :thanks::thanks::thanks:

E : Asi Lock, ne?

Eso./digl
29-03-15, 16:05
Swagger, hfQ, CocaCola, Klimax, Jakokdybyholub, rajder, Autugtung, pweredbytvaroh... vsetko lepsi kandidati ale oni si na tie prava este budu musiet pockat lebo sa tu nejebu dozadku kazdy den adminom na fore... hej presne tak to tu funguje :) dostat sa cez forum a gathery blizsie k adminom a potom mozes dostat tie prava aj ty Unihoc. Banuj s rozvahou, ak si nebudes isty tak sa s niekym porad.

Charon35
29-03-15, 23:02
Swagger, hfQ, CocaCola, Klimax, Jakokdybyholub, rajder, Autugtung, pweredbytvaroh... vsetko lepsi kandidati ale oni si na tie prava este budu musiet pockat lebo sa tu nejebu dozadku kazdy den adminom na fore... hej presne tak to tu funguje :) dostat sa cez forum a gathery blizsie k adminom a potom mozes dostat tie prava aj ty Unihoc. Banuj s rozvahou, ak si nebudes isty tak sa s niekym porad.

Lebo keby sa to tu nechalo ešte 3 dni, tak by to malo 10 strán. Vedelo sa o tej žiadosti už dlho, Dhaquu mu to teraz nahodil. A ako týchlo mu to nahodil, tak rýchlo o ne môže prísť.