PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva na aim servery..



CRO
02-02-15, 01:07
Ahoj,
volám sa Adam, mám 16 rokov. Chodím na gymnázium. Moje záľuby: Csko, šport, motocykle a učenie (verte alebo nie). :D

Najprv som nechcel požiadať o práva, ale predsa len to urobím. Som celkom aktívny, cheaterov hlásim buď na fórku, cez /cheater alebo na steam, prevažne Fizzymu.. Hrávam tu už dlhé roky s jednou dlhšou prestávkou, kým som žil v Taliansku a nemal prístup na internet.. Hrávam neustále na DM a dust2only, ale sem-tam skočím aj na classic, awp atď.
S adminovaním nemám žiadne skúsenosti, ale som veľmi dobrý kamarát (osobne) s bývalým adminom Facened, ktorý by ma bez problémov zaučil, keďže nebýva odo mňa ďaleko.. História banov: cheaty som nikdy nepoužil a keď som bol ešte kid, tak najvyššie za vulgarismus.. (ale to už je veľmi dávno..)

Dlho som hral cez NS, CSKO cez steam mám zakúpené asi 3-krát a zabudol som heslá, takže tento profil (http://steamcommunity.com/profiles/76561198154895630/) mám asi od leta 2014.. SID: STEAM_0:0:97314951
Ako trial admin by som chcel pomôcť admin teamu v chytaní cheaterov, ktorých je vždy dosť.. S hráčmi sa snažím vychádzať dobre, ale niekedy zahreším aj ja (snažím sa to obmedziť)..

To je asi tak všetko. Ak som niečo zabudol, kľudne sa opýtajte a ja vám s radosťou odpoviem.
S pozdravom CRO.

dhaaqu
02-02-15, 01:38
Máš asi 3 steamy od kterých jsi zapomněl hesla a místo toho napsat na podporu jsi kupoval nové? Přidej odkazy na ty další steam účty.

CRO
02-02-15, 01:54
2 cská (steamové) som zakúpil ako CD, 1. CD som používal, kým som sa neodsťahoval do Talianska. Sorry, ale žiadne veci o tom si už nepamätám (stratil som CD). Je to už asi 3+ roky dozadu a to 2. CD som stratil (tesne po kúpe, veľmi krátko som ho mal, asi 2+ rokov dozadu, tiež už o ňom nič neviem), takže som zase začal hrávať cez NS.. V tej dobe som bol do vecí ohľadom PC a hlavne angličtiny celkom veľký nerd (už nie).. Teraz na konci leta ako som sa vrátil nas5 domov som sa zaregistroval na steame a zakúpil si hru cez Paypal..
PS. ohľadom tých 3 rokov v Taliansku, tak asi 2 roky som tu hral cez NS, hlavne na serveri oldschool, až kým sa nezaviedol ten zákaz pripojenia hráčov mimo Česko-Slovenska, to som mal asi rok prestávku, ale keď som prišiel na Slovensko cez prázdniny a pod., tak som tu hral tiež cez NS.

dhaaqu
02-02-15, 02:27
Nejdřív píšeš "CSKO cez steam mám zakúpené asi 3-krát a zabudol som heslá" a pak píšeš, že jsi ztratil jedno a pak druhé CD. Tak jak?

CRO
02-02-15, 02:31
Tak od tých prvých dvoch som stratil CD, ale aj zabudol prihlasovacie meno+heslo (zaregistrovať na steam som sa musel i keď to bolo kúpené cez CD). Proste už o nich nemám žiadne informácie..
E: Možno bude mať jeden s tých starých profilov Facened ešte v priateloch na steame. Opýtam sa ho, ak tak zajtra editnem.
E2: http://steamcommunity.com/profiles/76561198144299010 toto je jeden s tých 2..

Nihilia
02-02-15, 07:54
1) Tvůj steam (STEAM_0:0:97314951) není od léta 2014 jak píšeš, ale od 6. června 2013
2) Na steamu je nahráno 185 hodin (za 1,5 roku)

Když jsem tě někde viděl, tak na D2 což je v pořádku, ale... 3 steamy, žádost kde jsou některé věci nejasné a již nyní se to řeší.
Na admina bych to neviděl, ale je tu spousta dalších adminů, takže nevěš hnedka hlavu.

CRO
02-02-15, 09:45
Jasné v pohode, ale nečakal som, že s tými minulými steam účtami bude taký problém.

Facened
02-02-15, 11:02
Tak asi začnem tým, že toto píšem druhý krát lebo po prvý krát som si to vypol, čiže to bude dosť stručné.

Zatiaľ sa ti sem vyjadrili len rozumní admini, čiže tu aspoň nebudeš mať zadarmo a zbytočné pre ako v ostatných žiadostiach.

Keby je svina a ide mu len o práva, tak vám o tých steamoch ani nepovie a nevedeli by ste nič a z toho vyplýva že keby bol zapnutý, tak sa o nich nezmieni, lebo by vedel že z toho budú len problémy ale rozumiem vášmu rozhodnutiu keďže nemáte nikde záruku že na nich nieje VAC alebo niečo podobné. Skúsim ich nájsť, snaď sa poštastí.

Cheaterov hlási nadmieru dosť a hlásil ich aj mne dosť keď som bol ešte aktívny
Nieje ta "vlezprdelka" ktorá sa serie adminom do riti a nehráva s nimi deno-denne gathery a historiu ma v poriadku, čiže žiadny vážny problém tu nevidím.

Najprv som sa čudoval prečo tu ešte nemáš žiadne pre ale potom som si uvedomil že sa neserieš adminom do riti a tým pádom tu nemáš dôvody pre ANO ako napríklad si kár, si tard, si z Bystrice, si pohoďák, sme kamaráti.




Když jsem tě někde viděl, tak na D2 což je v pořádku, ale... 3 steamy, žádost kde jsou některé věci nejasné a již nyní se to řeší.

Len steamy

mirous
02-02-15, 13:54
Nahlášených cheaterů máš na forku opravdu hodně a to až do roku 2012. Za to máš ode mne velké plus, chtělo by to ujasnit s tím Steamem, abychom si nějakým způsobem mohli ověřit, že v tom nebylo něco víc, než jen ztráta hesla. Zatím máš za mě PRO s vykřičníkem za ty nahlášený, ale musí se vysvětlil jak to všechno je. Hesla/CS si ztratil, současný STEAM ani evidentně nevíš ze kdy máš a jak píšeš Nihilia, nahráto tam moc nemáš.

CRO
02-02-15, 15:41
Díky za názor, viac vám už s tým steamom nepomôžem. O tom 1. steame už neviem vôbec nič, na ten 2. steam si aspoň spomenul Facened (na meno, aké som tam mal a v tej dobe používal), tak som ho našiel. Hore som to už "editol". :)

CRO
02-02-15, 15:56
1) Tvůj steam (STEAM_0:0:97314951) není od léta 2014 jak píšeš, ale od 6. června 2013
2) Na steamu je nahráno 185 hodin (za 1,5 roku)
Takže, steam mám od 6. júna 2013, to je pekné, ale Counter-Strike 1 Anthology som zakúpil až 17. septembra 2014 to je 5-6 mesiacov dozadu a na to je 185 hodín celkom dosť.. dôkaz: http://postimg.org/image/y76ndp0cb/

Ridik :D
02-02-15, 16:04
17. septembra 2014 to je 5-6 mesiacov dozadu a na to je 185 hodín celkom dosť

185 hodin ti prijde dost za pul roku ? :D jeste navic kdyz je ti 16 a nekteri lide v tvem veku dokazou u cska prosedet i 10 hodin v kuse

CRO
02-02-15, 16:11
185 hodin ti prijde dost za pul roku ? :D jeste navic kdyz je ti 16 a nekteri lide v tvem veku dokazou u cska prosedet i 10 hodin v kuse

Niesom chorý, aby som za PC sedel 10 hodín a mám aj iné veci na práci.. + chcel som to len opraviť, aby ste si nemysleli, že za 1,5 roka, ale v skutočnosti len za ani len pol roka. :)

NarutoO
02-02-15, 16:14
Nedám ani PRO ani PROTI.

Naštvalo mě, že jsi dneska ráno nehlásil cheatera přes ! ani /cheater. To mě dost zarazilo. Napsal jsem ti to do hlášení a tys to odbyl smajlíkem. To mě zarazilo ještě víc. Takže to mám chápat tak, že až dostaneš práva, budeš kmitat hlavně v hlášení cheaterů? Takový z toho mám pocit, nezlob se na mě, divný.

//ok

CRO
02-02-15, 16:19
Nedám ani PRO ani PROTI.

Naštvalo mě, že jsi dneska ráno nehlásil cheatera přes ! ani /cheater. To mě dost zarazilo. Napsal jsem ti to do hlášení a tys to odbyl smajlíkem. To mě zarazilo ještě víc. Takže to mám chápat tak, že až dostaneš práva, budeš kmitat hlavně v hlášení cheaterů? Takový z toho mám pocit, nezlob se na mě, divný.

Díky za názor, ja hlásim stále najprv cez /cheater a potom točím demo, lenže nikto nikdy neprišiel. Aj predvčerom keď som hlásil tuším. Tak som hneď začal točiť a dal to sem. A dobre som urobil, pretože sa hneď potom odpojil. Dnes som ti to normálne odôvodnil a dal na koniec smajlíka (:smile:) normálneho, ktorý sa usmieva.. :D neviem čo v ňom vidíš.. Prepáč, ak ťa urazil..

E: "Zatiaľ mi nikto neprišiel na hlásenie cez /cheater nebodaj cez !, tak už ma to aj odradilo. Ak tak píšem adminom, ktorých mám na steame a nikto z nich tam nebol. + ten hráč odišiel tesne ako som dotočil demo. :smile:"
Úplne normálne podľa mňa..

Ridik :D
02-02-15, 16:34
nepochopil si myslenku te vety chces mi rict za za pul roku 150 dni si nahral dene 1 hodinu a tim znas komunitu dokonale ?

FizzyBubble
02-02-15, 16:35
Další kandidát na kterého jsem čekal.

+ potvrzuji, že mi hlásí na steam (5/5) BANNED
+ hlášení cheatrů zde na fórku

- menší aktivita (Aktivita není sice moc zázračná ale nabrali se admini o kterých si mnozí mysleli, že budou banovat 20 lidí denně a zabanovali sotva 15 za půlroku)
- problém se steamy (Moc se na to nekoukám + jak napsal Facened, tak si to ani nemusel psát, kdyby jsi na nějákém z těch steamů experimentoval s HEKY ale ostatním to dost vadí)

PRO za podmínky zvýšení aktivity 2-3 hodinky denně není moc ale chápu, že máš osobní život a RÝL problémy + (Pokud na tebe samozřejmě někdo něco nevyhrabe)

CRO
02-02-15, 16:40
nepochopil si myslenku te vety chces mi rict za za pul roku 150 dni si nahral dene 1 hodinu a tim znas komunitu dokonale ?

Ja som tú myšlienku pochopil. A hrám tu už dosť dlho, ale cez tento steam profil "len" pol roka.. A máš pravdu nepoznám komunitu dokonale, ale poznám ju celkom slušne, či už za roky strávené na fóre a aj ako NS-hráč z hry.

Fizzy, díky za názor. Niet, čo vyhrabať. O to sa vôbec nebojím. :)

Pikii :D
08-02-15, 20:13
Síce toto nieje moja parketa,ale aj tak sa vyjadrím.
Adama poznám veľmi dobre aj z hry a aj z real života.Je to rozumný človek s chladnou hlavou ktorého nerozhodí flash pred nohy alebo ,že dostane hs. Ďalej môžem potvrdiť,že píše pravdu či zo steamom či s tým,že býval v Taliansku vlastne vo všetkom je pravda.Minimálne trial by som skúsil už len z dôvodu ,že aim admini nestíhate a píšte si čo chcete dnes to bolo dôkazom o 19 hodine čo je najobľúbenejšia hodina hráčov kedy hrajú nemal isť kto banovať na niekoľko serverov.Podľa mňa je to jeden z lepších kandidátov a šancu by som tomu dal a rád ho privítam medzi nami. ;) gl.

CRO
08-02-15, 20:53
Díky za vyjadrenie, kamarát. ;)

CRO
06-03-15, 20:54
Zdravím, poprosím o LOCK na túto žiadosť, keďže nebudem aktívny. Mám aj iné starosti a nebudem za PC toľko hodín, koľko je podľa vás potrebné. O práva už nemám záujem. Ďakujem.

dhaaqu
08-03-15, 03:31
LOCK na vlastní žádost