PDA

Zobrazit normální verzi : <#EnErGy#> xigou -$WtF$- (jiny hrac) --> R3S!



vitaaaa
02-02-15, 15:05
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 122808)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < xigou -$WtF$- >
[AMXBANS] Tvuj nick: [Tecka mezi ocka] xigouGamingCZ
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1831093425
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1831093425
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 193.164.219.2
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 193.164.219.2
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < R3S! >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch 2 (de_inferno)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ==================================





Poznamka:






Dobry den
zadam vas o unban
dostal jsem ban na deathmatch 2 od R3S! nevim proc mi ho dal ,ale napsalomi to ze asi mam cheaty i kdyz je nemam.
Admin myslel asi to mam 3 duvody,
1) Videl jsem jak ct. zabilo t. a slysel jsem to mnel jsem kulomet tak jsme vesel do dveri a nez jsem vesel jsem zacal strilet protoze jsem nevedel jestli tam este je nebo ne.
2)ct. furt campili na balkonu a ja sel podchodem a mnel jsem AWP. tak jsem si rovnou zamiril a myslel jsem ze tam byly par jsem dal headshot ale nakym ne a furt a furt tam campili tak jsem vjedel kde jsou
3) kdyz jsem zabil ct z toho balkonu rychle jsem si tam vlezl a pak tam zas ct sli a nevsimli si mne tak jsem je zabil pak 1 prochazel tak jsem ho zabil pres plot aby mne nevidet a pak za par minut nebo vtern jsem dostal ban :(
dekuji zda mi odpovite nebo mi rovnou date unban
ale nevim zda se admin v banu preklikl chtel dat ban nekomu jinemu ale dal mne a pak mi nedal unban fakt nevim,

vitaaaa
02-02-15, 15:11
prominte za chyby a hrubky zda tam jsou cetl jsem si to naky tam jsou :)

Kotel
02-02-15, 23:09
Ahoj, na tve ip adrese jsou 2 bany za cheaty staré pár měsíců. Jestli jsi doteď mohl hrát, tak ti poskytovatel přidělil zabanovanou ip, což je smůla, ale nedá se s tím nic dělat.

vitaaaa
03-02-15, 07:25
To je divne ja ale o 2 banu nic nevim vim jenom o tomto na kotelne mužete mi prosim říct na jakym to je serveru ?? A eště jestlibi stemi poslali demo jinak to mam nepravem ten ban

vitaaaa
03-02-15, 10:09
Už vim co se děje pravděpodobně předpar minutama jsem šel na epiczone call of duty mod a tam m e to kucklo ze mam ban za multi hack a stalo tam zabanovany nick caus nak tak.. Asi proto že mame propojeny steam

hofy
03-02-15, 12:47
Kotel se asi překoukl, protože ban byl udělen na tvůj počítač na konci září, dokonce se shoduje i nick. Jestli jsi nic neměl, můžeš zkusit počkat na admina jestli má ještě demo nebo koupit Steam se kterým se hned připojíš.

Více zde:

..

vitaaaa
03-02-15, 20:42
Jo to vim ze to mam na konci zari na csko.cz ale ja hovorim otom ze mam propojenej steam a sel jsem na iny server na epiczone cod. A tam mi to napsalo ze mam perma ale i kdyz jsem na tom serveru nehral a je zabanovanej nick caus nak tak otom mluvim

hofy
03-02-15, 20:47
Podle výpisu se ale nepřipojuješ přes Steam. Jestli se se Steamem nemůžeš připojit na místní servery, tak popiš chybovou hlášku.

vitaaaa
04-02-15, 08:19
Jo ja totiž nemam steam ale nonsteam

hofy
04-02-15, 13:20
Předtím jsi psal, že máš propojený Steam. :-) Každopádně platí to, co jsem napsal tady: http://csko.cz/forum/showthread.php?36468-xigou-WtF-(jiny-hrac)-R3S!&p=330121&viewfull=1#post330121.

vitaaaa
04-02-15, 13:26
Jo rikal jsm žemam propojenej steam to priznavam ale ja to rekl protoze jsem vam nechtel rict ze mam nonsteam a nevim jak to myslite ad reknu chybovou hlasku

hofy
04-02-15, 13:30
To je přesný text, který ti to napíše po připojení na servery Kotelny přes Steam. Případně výpis z konzole.

vitaaaa
04-02-15, 17:23
Kdyz se pripojim na server csko.cz tak mi to napise tady mas ban zkontrolujsi proč

hofy
04-02-15, 17:39
S tím Steamem nebo NS?

vitaaaa
04-02-15, 17:50
Nonsteam a originalni cs mam ale nekde doma zahrabane v bordelu :mad::smart::blink::sad:

hofy
04-02-15, 18:04
To už je na tobě, jestli ho zprovozníš nebo ne, já ani nikdo jiný to za tebe neudělá. :-)