PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o post administrátora DMFFA



Dakota
02-02-15, 19:21
Zdravím, jmenuji se Jirka a je mi 17 let, pocházím z Vysočiny konkrétně z Humpolce.
Žádám o práva z důvodu, že hraju na vašem DM FFA vždy se tam krásně rozehraji, je tam i dobrý kolektiv a je to věčně narvaný. Cheatery hlásím hráči Cardoxonovi, pokud není online na steamu, píšu přes vykřičník. Nedávno mi říkal, že je s mojí prací spokojen. Navštěvuji herní forum csko.cz sleduji co se zde děje, ale do ničeho nezasazuji, také ve hře nic nikomu nepíši, nenadávám, nemám to rád. Každý mi nadává, ale mě to nevadí, v rámci možností mu to doma vrátím. Můj herní nick ve hře je Dakota. Moje záliby posilovna, je to delší dobu můj hlavní koníček + také cvičení doma podle osobního trenéra. Proč právě já? Cheaty poznám, chovám se slušně a nezvyšuji si ego nad ostatními hráči. Raději bych banoval hráče přímo na serveru a neustále dokola nevolal Romana na server, už mě má někdy po krk. Jinak úspěšnost v časování mám téměř 100%, spletl jsem se jen jednou a to když jsem časoval vlastního hráče z týmu, nezdál se mi už dlouho, ale cheathunter tým se shodl, že je to čisté, za mě to čisté není dodnes. Píši to jen proto, že na nějaké (extra) kamarádství v online hře nehraji, pokud bude cheatovat hráč, kterého neznám, dostane ban stejně jako když bude cheatovat kamarád když už bych tuhle “práci “ měl vykonávat, tak se vší zodpovědností.
Ještě abych dodal nemám problém dojít na hlášení na jiný server v AIM sekci, kromě serverů War3ft Superhero a toto, nikdy jsem tomu nerozuměl.
Hraní na portálu Gamesites... nemám problém tam přestat hrát, občas si tam zahraji, nevím zda je to tu podmínka, ale myslím si, že si tam i někdo od vás občas zahraje.
Díky, čau :smart:
Zkušenosti: CS hraji již pátým rokem, byl jsem (asi půl roku) ligový a turnajový admin na shifters, následně i součást vedení. Adminem na public serveru jsem nebyl, ale amx ovládám.
SID: STEAM_0:1:1348331, odkaz na profil: http://steamcommunity.com/id/shrek19821/
HLSTATS: http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=2689895

Bee
02-02-15, 20:08
Svou žádostí si mě opravdu zaujal.Ale zkus hlásit více přez "!" než Cardoxovi na steam,pak to vidí pouze on že hlasíš a zbytek AT ne. Jinak máš moje pro.

Dakota
02-02-15, 21:23
Čau Bee, hlásil jsem i přes vykřičník, ale Cardoxon, nevím jak to ten člověk dělá, ale on je tady vždy když jsem tu já.
Jinak zkusím hlásit i zde na forum.
Děkuji Ti za vyjádření.

Maaaaaaaaaaja
02-02-15, 22:45
Mohl by sis dát veřejný SID, aspoň po dobu žádosti, prosím ? + Zajímá mě, jak dlouho vlastníš ten SID, jestli to není tajné ? K dalším věcem kdyžtak později.

Dakota
03-02-15, 11:46
Čau SID je veřejný, Steam vlastním asi 2 roky, dostal jsem ho od hráče Shrek, který byl kdysi majitel nějakého serveru a já hrál za jeho klan, tak mi dal svůj steam, protože on to nehrával, bylo na něm asi 60 hodin.


Jinak děkuji za vyjádření, ale musím požádat Náboráře o zamítnutí žádosti, dostal jsem nabídku jinde, kde budu mnohem více užitečnější.

Takže díky všem a mějte se.

dhaaqu
03-02-15, 14:06
LOCK na vlastní žádost