PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť - Jump sekcia



Mrs.Bailey
03-02-15, 16:14
Dobrý deň,
Chcela by som požiadať o práva na Jump sekciu.

- Vek: 20
- Bydlisko: momentálne Haarlem, Holandsko
- Zamestnanie: Študentka

- Skúsenosti: AMX ovládam na 95%, na nemenovanom portály som mala na starosti Jump, Deathrun a HNS server to zahŕňalo aj prácu s pluginmi. Portál sa rozpadol ale skúsenosti prišli a ostali. CS hrávam približne 7-8 rokov s veľkými pauzami kvôli štúdiu ale teraz je to už v poriadku. Na vašom portály približne rok, s krátkymi pauzami.

- STEAM ID: STEAM_0:1:44812241
- Meno v hre: Mrs. Bailey
- Meno na steame: Mrs. Bailey

- Aktivita: Približne 5-6 hodín skoro každý deň, zvyčajne vo večerných hodinách, na Vašom portály hrávam zvyčajne Jump,Bhop,Surf,JB a sem tam niektoré AIM servery.

- Niečo o mne: Momentálne študujem angličtinu v Amsterdame (úroveň C1) a mám pred sebou výber vysokej školy takže mi to trhá trochu aktivitu, CS hrávam vo voľnom čase ako som spomínala tak zvyčajne v noci, som komunikatívna a poradím keď viem. S admin teamom nemám žiadné problémy (teda si myslím :smart: ). Je pravda že mám málo príspevkov na fóre, ale nepúšťam sa zbytočne do niečoho do čoho ma nič nieje.

Neviem čo ďalej doplniť, keď tak odpoviem na každú Vašu otázku.

ďakujem za pozitívne aj negatívne odpovede.

:bye:

ZeMi7
03-02-15, 16:41
Nemyslím si, že je na tyto servery potřeba admin. Většinou je jen potřeba admin na změnu zabugované mapy a to tam doběhne kdokoliv z aimu třeba.

Jediné, kde by byl admin potřeba je hns, ale tam podle chatlogu nehraješ skoro vůbec a i podle tvých slov "zriedkavo".

Mapu změní kdejaký trouba a cheaty se přinejhorším zabanují zpětně z hlášení.

Tvá hlášení na forku žádné (spam nepočítám) a ingame jsem si taky ničeho nevšiml.

Takže PROTI.

Facened
03-02-15, 16:52
Žiadna žiadosť na mňa nespravila taký dobrý dojem ako tá tvoja. Strašne z teba cítiť dobrého človeka s pozitívnou energiou ;). Keď si o tie práva požiadala a ma dosť veľké skúseností(ako som sa dočítal) tak zrejme tam toho admina je treba. Určite som za to, aby si tie práva dostala. Nikomu ich neprajem tak veľmi ako tebe :wink:

E: Čakal som na niekoho ako je Zoyer :D

Zoyer
03-02-15, 16:56
Žiadna žiadosť na mňa nespravila taký dobrý dojem ako tá tvoja. Strašne z teba cítiť dobrého človeka s pozitívnou energiou ;). Keď si o tie práva požiadala a ma dosť veľké skúseností(ako som sa dočítal) tak zrejme tam toho admina je treba. Určite som za to, aby si tie práva dostala. Nikomu ich neprajem tak veľmi ako tebe :wink:
ty roštáku :devil2:

vyjádření napíšu do tohoto postu až si zjistím pár věciček

E: tak jsem si s ní popsal a nevidím tam žádný problém. Stotožňuju se s tím co napsal tupl.

Britny
03-02-15, 16:59
Bailey poznám převážně z JB a je to slušné a dobré děvče, dle logu hrává Jump často a má zkušenosti, tak prečo by je nemohla dostat.
Som ZA.

because
03-02-15, 17:11
Sem tam nejaký WH na steam mi nahlásila, správanie slušné, aktivita tam je, ak sa nenajde nič zlého tak pro
PS: Ak tam neni admin potreba tak prečo tam banuje cheater?

Zemi: Skús pochopiť post skôr než niečo napíšeš.

ZeMi7
03-02-15, 17:32
Sem tam nejaký WH na steam mi nahlásila, správanie slušné, aktivita tam je, ak sa nenajde nič zlého tak pro
PS: Ak tam neni admin potreba tak prečo tam banuje cheater?

Hlášení WH je asi na nic, když žádá na jumpy. To je jako žádat o aim a hlásit MFK na JB.

Jinak jaký cheater tam banuje, nebo co?

hofy
03-02-15, 18:30
Nemyslím si, že je na tyto servery potřeba admin. Většinou je jen potřeba admin na změnu zabugované mapy a to tam doběhne kdokoliv z aimu třeba.

Jediné, kde by byl admin potřeba je hns, ale tam podle chatlogu nehraješ skoro vůbec a i podle tvých slov "zriedkavo".

Mapu změní kdejaký trouba a cheaty se přinejhorším zabanují zpětně z hlášení.

Tvá hlášení na forku žádné (spam nepočítám) a ingame jsem si taky ničeho nevšiml.

Takže PROTI.
Souhlasím.

Mr.Hol
03-02-15, 19:06
Hracku potkavam na jumpu denodenne i kdyz o tom asi nevi pac menim nicky jako ponozky :D
Umet to umi, a zada na JUMP tak jasne ze nebude mit hlaseni za WH proboha PROC?

Jinak na hlaseni se holka vykasli a pocitve chod na jump. Je fakt ze na jumpu se moc nebanuje teda vlastne vubec, je to uplne jina "komunita" nez HNS "hlupani"!
Spis bych to videl v tu vyhodu, ze muze klukom zmenit mapku podle sebe a vyhovet ostatnim. Tak jako vyuzivam svoje primarky ja!

Ve hre se ti jeste ozvu a pokecame, kdyz budes chtit! Pokud bych s tim ted sekl nemel bych nic proti tomu aby to byla prave ona. Resp. nikdo lepsi tam ted neni.

dhaaqu
03-02-15, 20:09
Tohle bude hlavně právě na Tuplíkovi (= Mr. Hol, varoval tě, že mění nicky Bailey), aby uchazečku posoudil, stejně jako to, zda je s výhodou vzít na jump dalšího admina.
Pokud by sem zabrousili Indy a Hoppe tak se taky rozepište panstvo.

hofy
03-02-15, 20:19
Podle chatlogu u tebe převládá hraní na jailbreaku (cca 60:40), neměla bys tedy spíš zájem o práva tam?

ixrewr
03-02-15, 20:29
Mrs.Bailey jsem viděl několikrát na jumpu/bhopu (aktivní je), ale víc nevim.
Jinak k tomu banovani na jumpu - jednou za cca 2měsíce se tam najde člověk s autobhopem (vím - žádný vzrůšo - ale občas to nastane).
Ale jak říká Mr.Hol, spíše ta změna mapy (hráči mají při výběru tendenci volit cg_extreme, fu_extreme, apod. kvuli líbivému názvu mapy, a pak během 5 minut není na serveru nikdo)

Mrs.Bailey
03-02-15, 20:53
Ďakujem všetkým čo sa k tomu vyjadrili :smile:


Podle chatlogu u tebe převládá hraní na jailbreaku (cca 60:40), neměla bys tedy spíš zájem o práva tam?

K tomu JB: viac hrávam na Jumpe a Bhope, možno len kvôli tomu že viac píšem na JB, tam prevažne hrávam od 23tej.. tam cez den nechodim lebo tam mám stále fps drop kvôli tej mase hráčov.. už som dostala tú otázku že prečo nie JB, nesimonujem a stále keď sa pripojím tak admin tam je :smile: je to zbytočné z mojej strany si žiadať práva na JB, ale ďakujem za otázku

Fhacker
03-02-15, 22:17
Páči sa mi tvoje vyjadrovanie, neodpovedáš podráždene ale v kľude a s pokorou :) kebyže hrávaš napríklad na aime a hlásiš tak nemal by som problém ti dať pro ale ty žiadaš na jump kde kotel sám sa vyjadril že admin nie je treba. Čiže ti musím dať PROTI. Skús sa usadiť na nejakom inom móde ako jump.

E: to bola len rada ak chce do budúcna práva na kotelne. Ja osobne mením módy asi tak každý rok. A takýto človek by bol prínosom pre kotelnu teda ak sa tu pred nami nepretvaruje.

Mr.Hol
03-02-15, 22:27
Hodne OT:

Páči sa mi tvoje vyjadrovanie, neodpovedáš podráždene ale v kľude a s pokorou :) kebyže hrávaš napríklad na aime a hlásiš tak nemal by som problém ti dať pro ale ty žiadaš na jump kde kotel sám sa vyjadril že admin nie je treba. Čiže ti musím dať PROTI. Skús sa usadiť na nejakom inom móde ako jump.

To jako vazne? KDYBY CHTELA NEKDE JINDE HRAT TAK SI TAM HRAJE A TAM ZADA O PRAVA :D
Ale jo clovek se pred spanim zasmeje a dobre se mu pak spi :D

Mrs.Bailey
03-02-15, 22:50
Páči sa mi tvoje vyjadrovanie, neodpovedáš podráždene ale v kľude a s pokorou :) kebyže hrávaš napríklad na aime a hlásiš tak nemal by som problém ti dať pro ale ty žiadaš na jump kde kotel sám sa vyjadril že admin nie je treba. Čiže ti musím dať PROTI. Skús sa usadiť na nejakom inom móde ako jump.

E: to bola len rada ak chce do budúcna práva na kotelne. Ja osobne mením módy asi tak každý rok. A takýto človek by bol prínosom pre kotelnu teda ak sa tu pred nami nepretvaruje.

Ja som si sem podala žiadosť kvôli tomu že na Jump sekciu nedopustím, baví ma to viac ako AIM, a bolo tam napísané že okrem JB, o Jumpe ani zmienka, tak som si povedala že za pokus to stojí :smile: tvôj názor rešpektujem, možno časom príde iný mód a skúsim ďalšiu žiadosť :smile:
PS: Zbytočne tu nevytvárajte hádky :smile:

Pat_
07-02-15, 02:43
Ak admina na kz tak si neviem predstaviť nikoho lepšieho než je práve spomínaná Bailey :) Pár krát som bol na kz si len tak zaskakať a práve spomínaná tam väčšine ľudom vysvetľovala veci na ktoré sa pýtali ohľadom kz atď. Myslím, že by to bol prínos :) Som ZA

dhaaqu
08-03-15, 03:04
LOCK na vlastní žádost