PDA

Zobrazit normální verzi : Kopirovanie, ukradnutie nicku



Mr.Hacker-SH
04-02-15, 20:03
Zdrvím, žiadam o zušenie levelov na SH 40 na nicku Tepli Bratranci-Fidgetglum o zbanovanie nicku Jump3rm3js z dôvodu ukradnutia a zarezervovania nicku Tepli Bratranci-Fidgetglum
Dôkaz: http://prntscr.com/6129ha
ID: VALVE_0:0:72660369

mars369
04-02-15, 20:10
Nwm či neklamal lebo som aj ku tomu Teply bratranci killer 77 ktomu doslo najviac kopiracii a ten fidgetlum ten rikal ze si to rezervoval..

Mr.Hacker-SH
04-02-15, 20:17
Fidgeta mám na FB, má ho aj noob, jemu aj mne písal, že mu ukradli nick, prečo si to nezačal riešiť on, to už je jeho vec, ja som len na toto upozornil.

Military
09-02-15, 15:36
Ano je to pravda. Včera sa do hry pripojil hráč Jumpers (Meno nieje presne) pozdravil ma a o chvíľu sa odpojil a napojil sa fidgetlum a povedal " ahoj mili to som ja jumpers " chvíľu hral, odpojil sa na konci mapy cs_office a o 5 minút sa zas fidgetlum zapol na mape de_prodigy ale hral oveľa lepšie.

Ja som tu prišiel lebo sa teraz na serveri stále expia medzi sebou 2 hráči a teraz sa tam masakrujú vsetci na jednom spawne "D. Stále som hovoril to nemôžu vysmiali sa mi, 15 minut pokračovali, že to je im jedno. Tak som tu hráč C4:. antizombie expi hráča Koritnacka Bob

ParadoXX
10-02-15, 15:57
napiš kotlovi pm a hoď mu tam i odkaz na tenhle thread