PDA

Zobrazit normální verzi : Admin aktivíta?



ebonko
04-02-15, 20:21
Ahojte,
Neberte to ako sťažnosť ale nabádanie k lepšiemu.
Načo je na serveroch funkcia ! ,keď z deathmatchu hlásim ako retardovaný? Nikdy nepríde admin, zdôrazňujem NIKDY. Raz prišiel ParadoXX zabanovať speedhackera. Týmto pred vami chválim admina Scorp, ktorého musím neustále otravovať na steame. Iba dnes zabanoval, kvôli mojim hláseniam 4 cheaterov.
Hlavne, ako čítam adminov je dosť.. Charon očividne nieje alebo berieš zlých ľudí, nič proti Vám, len chcem aby sa tam občas ukázal nejaký admin. Keď som žiadal o práva s mojou aktivitou ja, riešili ste len moju minulosť nič iné... A prosím Vás nevyhovárajte sa vetami typu "Admini tam nemôžu byť nonstop, sú len ľudia", zrovna vždy keď nahlásim tak je každý admin odtiaľto človek, určite.
Váš verný hexanko :3

Tutinko
04-02-15, 20:24
My sme tiez len ludia, hrame, vtedy ked mozeme. Prave pre tento problem sa otvoril nabor, aby bola vacsia aktivita. Neboj, urcite sa to zlepsi, ale dakujeme za nazor.

ebonko
04-02-15, 20:27
Vidím, že si zo Žiliny tak ako aj ja, tak vidno, že máš aj rozum. Ďakujem ti za normálnu odpoveď. Len donedávna som tu čítal Charonov post, citujem "Adminov je momentálne dosť" čo ma viedlo k tomu založiť tento thread.

Charon35
04-02-15, 21:12
Vidím, že si zo Žiliny tak ako aj ja, tak vidno, že máš aj rozum. Ďakujem ti za normálnu odpoveď. Len donedávna som tu čítal Charonov post, citujem "Adminov je momentálne dosť" čo ma viedlo k tomu založiť tento thread.

Ten post som písal dávno, admini sa pretriedili, lebo ich dost poodchádzalo napr. na GO, tak sa otvoril nábor, ktorý dúfame, zlepší obsadenosť adminov na serveroch.

ixrewr
04-02-15, 21:22
Vidím, že si zo Žiliny tak ako aj ja, tak vidno, že máš aj rozum. Ďakujem ti za normálnu odpoveď. Len donedávna som tu čítal Charonov post, citujem "Adminov je momentálne dosť" čo ma viedlo k tomu založiť tento thread.

Na DM je vysoka koncentrace cheateru (take z toho duvodu ze jsou 3 DM servery). Ikdyz tam hraje admin 2 hodiny a drzi to tam cisty, tak po odpojeni je tam do hodiny zase nekdo ;) Verim ze nabor adminu na aim servery pomuze.