PDA

Zobrazit normální verzi : Admin Rights - AIM sekcia.



ebonko
04-02-15, 21:41
Ahoj,
Volám sa krstným menom Ján (pre kamarátov Jano/Janíčko :D ) ... A chcel by som sa pridať do admin týmu portálu "Kotelna". Ako som si všimol máte to tu rozdelené do sekcii a teda jednoznačne by som chcel požiadať o práva na AIM servery, keďže väčšinu svojho času trávim na serveroch gungame a deathmatch.
Niečo o mne?
Čo by som vám povedal... Moje meno už viete, mám 19 rokov a pochádzam z jedného z väčších miest Slovenska a to je Žilina. Aktívne sa venujem futbalu a preto vám aj nemôžem sľubovať, že na serveroch budem bývať 24 hodín denne ako to niektorí sľubujú. Aktívne ešte študujem a aj pracujem, v podstate brigadujem popri škole.

Teraz k csku.
Prečo kotelna? Mám rád keď vedenie vychádza zo zamestnancami a nie, že vedenie šikanuje zamestnancov. Tým narážam nato, že loajalita vedenia kotelny ku hráčom je naozaj vynikajúca. Na serveroch si zahrá aj obyčajný hráč a VIP hráč má naozaj len minimálne výhody a musí pochopiť to, že prispieva na chod tohto portálu. Ja to robím osobne veľmi rád a som ochotný prispieť aj viac. Hráč sa tu jednoducho cíti ako má. Jeden nemenovaný portál má hráčov len nato, aby ich oškĺbal z peňazí, ale o tom potom.
Prečo tu vlastne žiadám o práva?
Áno je to možno zbytočné, pretože nahlásenie cheatera cez ! alebo natočenie dema a následné nahlásenie tu na fórum je to najmenej. Ale predsa len to trvá nejaký čas a veľa hráčov odrádza, keď je na servery cheater, vlastne to odrádza aj moju osobu a väčšinou zo servera odídem. Tým narážam nato, že je to jeden z dôvodov prečo ja, na serveroch kde žiadám práva trávim prevažnú väčšinu svojho "gemblerského času". Ten bol / je naozaj veľký a to na starom steame, ktorý som už predal som mal nahraté niečo cez 2000 hodín za rok a pol hrania. Teraz mám pochopiteľné nový.
Moje skúsenosti?
S adminovaním mám skúsenosti naozaj veľké. Adminoval som na troch portáloch. Jedným z nich bola práve kotelna.
To je ďalšia vec o ktorej Vám nerád ale musím povedať. Moja povesť. Každý z vás si ma pamätá pod nickom LaTTe_eN. Tuším, že tu na fórku mám aj aktívny účet.
Tou cestou je mi aj blbé žiadať o práva ale som zastanca toho, že druhá šanca je dobrá vec. Vtedy som so žiadnym adminom nebol za zlé a maximálne ústretovo som vychádzal s každým a tuším, že ani žiaden prúser som tu nespravil.
Keby niekto nevedel o čo ide, pripomeniem mu to ale moc to už nechcem riešiť lebo sám za seba sa hanbím, ako som vtedy mohol. Keď takých istých som "huntil" . Bol som mladý a zapol som, prvý a posledný krát.
A ešte pre ujasnenie, ku csku som sa vrátil, po roku aj niečo... Dôvodom bol čas, ktorý som nemal... Ale teraz ho už ako tak mám, lebo niečo sa mi uvoľnilo.
Aktívne tu už hrám po "prestávke" niečo cez 3-4 mesiace. Takže aktivitu 3-6 h denne môžem sľubovať určite.
No a prečo som podal žiadosť? Chcem vidieť Vaše osobné názory s každým jedným adminom som v tú dobu vychádzal, tak chcem vedieť, prečo sú za a prečo proti. Myslím, že to môžte normálne zhodnotiť ako dospelí ľudia a nie ako 15 roční puberťáci s reply typu "raz cyter, navzdi cyter".
Ďakujeeem Vám už len za prečítanie kotelňáčikovia moji.

Ešte na záver vám dodávam môj nick v hre a SID.

hexanko^
STEAM_0:1:104164559

Zoyer
04-02-15, 21:51
zapl jsi tu navíc ještě jako admin. minulost neminulost. Vše co uděláš, má následek i v budoucnosti a s tím počítá jen málo lidí. Proč nepoužíváš starý účet ? http://csko.cz/forum/member.php?309-LaTTe_eN

E: pro adminy http://csko.cz/forum/showthread.php?35674-LaTTe_eN-byvaly-admin

dhaaqu
04-02-15, 21:55
Píšeš otevřeně a dobře.
Nehledě na to zapnout už s právy je o třídu jinde. Navíc z 8mi hlášení teď na webu 2 clear.

Tutinko
04-02-15, 22:08
si ako Honey Cocaine, ci ako sa to volal (zapnut s pravami)... takze, urcite som PROTI + informacie, o ktorych pisal dhaaqu (hlasenia tiez nic moc)

ebonko
04-02-15, 22:44
Tento som si spravil cez leto, hlavne kvôli rezerváciam tak som si ho už osvojil. Čo sa týka hlásení, tie prvé dve boli kvázi moje dve po prestávke, na rozbeh... Potom to už išlo ako na bežiacom páse... Sami viete, že na fórum je to zbytočné dávať keď môžem zavolať admina cez steam (scorp), ten v podstate môže aj dosvedčiť, že som nikdy nenahlásil čistého hráča.
Pozrite mám rozum a uvedomujem si chybu a vy máte rozum tiež tak pochopte, že kebyže som taký blbec ako tí, čo tu zapli (vrátane mňa), tak tu nestojím a nežiadam o práva s plnou hubou ospravedlnení. Mal som dajme tomu komplex byť najlepší, ako puberťák. Bolo to dlho dozadu a mrzí ma to. Chcem Vás jednoducho presvedčiť o tom, že ľudia sa menia a chcem sa vrátiť späť do AT kotelny.

Eso./digl
05-02-15, 00:16
Ludia sa menia to mas pravdu ale byvaleho vazna tiez nezoberu kvoli tomu ze sa zmenil hned do PZ.. ta odmena za zmenu je sloboda v tvojom pripade moznost hrat na kotelne? :) to bol len priklad..

Fhacker
05-02-15, 00:32
PROTI Dôvod je jasný, možno si sa zmenil ale byť taký blbý že zapneš ako admin a prídeš si podať žiadosť? Žiadosti u ktorých je dokázaný ban za cheaty by si mali hned lockovať...

ebonko
05-02-15, 01:27
Snáď Vás ešte život naučí o chybách, hlavne to, že sa ma odpúšťať a nie byť tvrdohlavý. Človek sa musí naučí žiť so svojimi chybami a to aj spravím. Ja tu o tie práva neprosím, len som na tých serveroch denne a prišlo mi ako dobrý nápad vrátiť sa späť ale ako vidím, Charon pobral 15 ročných adminov ako som bol aj ja a takto to dopadá, že na žiadosti nevidia nič kladné len pozrú "cheater z minulosti" alebo ešte lepšie, sa dopočujú a dovidenia. Nechcem tu hrať namysleného chlapca, ale koľkí z vás mali takto sformovanú žiadosť o práva? Bez gramatických chýb a pod.? Málo z vás. Takže Fhacker toho "blbca" si vyprosím.

To Eso : Na kotelne hrám, pretože mám iný steam. Ďakujem akurát tak svojej kreditke. Väzeň do PZ? Prečo nie, veď v politike je týchto trestancov plná budova. Ale ako príklad si to celkom pekne uviedol, len chcem dodať, že väzeň, ktorý je doslovne blbec za ten trest môže... No múdry človek pochopí, že to bola chyba alebo je nevinný, môj prípad č.1. Správne som to uviedol?

"Žiadosti u ktorých je dokázaný ban za cheaty by si mali hned lockovať..."
Lebo ty si povedal? Veď sa môžu vyjadriť aj ľudia, ktorí súcitia so mnou a možno ovplyvnia názor druhých.

Zaujímalo by ma čo preberáte o mne v tom admin threade, vety typu "Zapnutý debilko, nedávať práva a podobne" ... Pritom každý z vás si cheating vyskúšal, iba Charon nie. Ja som zapol soft zrovna pri adminovaní, stalo sa. Len vám zdôrazním, že PRVÝ a POSLEDNÝ.

Môžte lock, bolo mi potešením byť takto odpálený chlapci... Snáď vyrastú moji neprajníci z virtuálneho prostredia do reálneho a pochopia, že aj niečo také ako chyba existuje.
Good Night.

Zoyer
05-02-15, 08:49
Zapl jsem soft zrovna pri adminovani.

Jsi smesny az je mi z toho blbe a ze te pri tom nekdo chytne jenom ukazuje tvoji blbost.

Ano kazdy dela chyby a taky se ty chyby s kazdym vlecou az do konce.

matis
05-02-15, 11:53
Suhlasim s tym, ze kazdy robi chyby a povacsine ich casom kazdy olutuje...

Ale cheating s pravami nie je chyba, ale bezocivost voci ostatnym slusnym hracom...

Zial musim byt proti...

ebonko
05-02-15, 12:53
Plne rešpektujem Vaše názory ale nadávky si ako admini odpustite na moju osobu. Máte ísť vzorom. Poprosím o lock.

dhaaqu
05-02-15, 15:36
Lock na vlastní žádost a NE

Za hodinu na našich serverech bychom už měli začít účtovat jako za kosmetické kůry, další který u nás omládl o dva roky...