PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na soccerjam



Omario
06-02-15, 17:08
Ahoj,

chtěl bych podat žádost o práva na server soccerjam. Chtěl bych pomoct na tomto serveru s cheatery a s těmi co porušují pravidla, protože tam nechodí žádný admin a hodně lidí z jiných zemí si stěžují, že tam žádný není. A proto bych chtěl pomoct, protože moc lidí nepodávají žádosti na tento server a tam je třeba udělat pořádek. Jmenuju se Vašek je mi 20 let a jsem z Karlových Varů. Na soccerjamu hraju už 6 let bez přestávky, takže mám velké zkušenosti a umim to hodně dobře hrát.

Hraju pod nickem: !!omarion!!
Moje SID: STEAM_0:1:62708707

Díky předem za vaše odpovědi.

dhaaqu
07-02-15, 18:22
Dalo by se o tom rámcově uvažovat. Jako první vymaž ze svého vyjadřování veškeré vulgarity.

Omario
07-02-15, 18:40
Dík za odpověd. Jo já vim to je moje mínus ta vulgarita, ale dokážu se vyjadřovat slušně, kolikrát jsem se nechal zbytečně vytočit, no to bys musel vidět jaký hráči tam hrajou, hodně na tom zapracuju na to se můžeš spolehnout.

Saintpepo
18-04-15, 14:37
Ahoj,

teraz som sa šiel pozrieť na soccer a bol si tam, teda potvrdzujem aktivitu na soccer aj podľa chatlogu si tam pravidelne, sem tam ešte v chatlogu ti niečo ujde. Skús natočiť nejaké demá a hoď ich na fórum lebo tu nie si moc aktívny.

dhaaqu
18-04-15, 22:17
11.4. jsem mu posílal PM, bez odezvy...

dhaaqu
18-04-15, 22:44
Bez dalšího zájmu žadatele. LOCK