PDA

Zobrazit normální verzi : Abys is back!



znedlob
02-12-11, 21:42
Hráč AbyS Zalubeny Zajacik :-*
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:1:25921137
IP adresa skrytý
Udělen 01-04-2011 - 20:52
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod wallhack
BAN dal Admin Kotel
BAN dal Server http://www.csko.cz


8 Alkoholix AbyS STEAM_0:1:25921137 78.99.115.69 SK

Má mít BAN. Dnes se proháněl na Mega pub 1.


Více po zadání Steam_ID ukáže google.




Přikládám http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=9543 .
http://csko.cz/forum/showthread.php?2172-%C5%BDiados%C5%A5-o-UnBan
http://steamcommunity.com/profiles/76561198012108003/namehistory


Lock vyřešeno.

72 Virgins
03-12-11, 02:33
Abys je cheater i se mi sám přiznal. Neměl by tu hrát. Musíme počkat co na to Kotel

Svacinar
03-12-11, 08:34
Greg už se toho chopil. http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=15977

znedlob
03-12-11, 09:56
Včera jsme to řešili na chatu. Viz. Archiv

AnnoyingGreg
03-12-11, 13:49
Kotel mu dal unban. Teda Abysovi. Katkyn ale cheatoval a jak všichni ví, Katkyn = Abys => BAN. Včera jsem to Kotlovi psal.

AnnoyingGreg
03-12-11, 22:02
Řiká ten co tu cheatoval s DIP... a pozdějš i s novým patchem na steamu typu VALVE_0:0. Ne, odpad jako ty se bude banovat pořád.

plAnt
03-12-11, 22:12
Raz cheater-Navždy cheater..

AnnoyingGreg
03-12-11, 22:12
ale ja už nečitujem!
To je myslim jasnej důkaz.
A to demo bylo potvrzený. Takže cheater budeš a jseš.

AnnoyingGreg
03-12-11, 22:17
Bud prosimtě rád, že nemam chut se v tom víc drápat a můžeš tu hrát. Takže sklapni hubu, stáhni se a vypal. Ale práva prostě cheater nedostane.

BAWSON
03-12-11, 22:26
Tak to musis jeste 5163968124587124x odvezt zelezo do sberneho dvoru :)

Johny Pampeliska
04-12-11, 01:14
Mě už se tenkrát nelíbil a furt jsem říkal že něco má, jen každej říkal že je čistej, to co dával bylo nepochopiteloný, když jsem tehdy hrál fy , tak to vypadalo jako kdybych to hrál poprví....

FreeMan
04-12-11, 13:25
Abys nic neměl. Zaručím se za něj, protože jsme spolu dříve hráli mix, a i na aim/fy. Nic nemá, jen umí hrát na rozdíl od těch, co ho banují. Unban..

lubike
04-12-11, 13:47
Abys je cisty hravam s nim pomerne dost castom som admin na jednom nemenovanom portali vsimol by som si toho :) On to vie trosku hrat ale aj tak namna nema :P

Trsak
04-12-11, 13:49
Nojo, Weguv gang se za nej premlouva :D.. Nema, ale mel, neni co resit..

Trsak
04-12-11, 13:50
A proc sem pise tolik lidi s 1 prispevkem? Divne

lubike
04-12-11, 13:52
To sa ti len zda ze to je divne :)

znedlob
04-12-11, 13:52
AbyS neni zapnuty. Vcera sme len pol hodinku botili enes so silentom..A potom uz vobec ! Ale nie :D http://forfairplay.com/STEAM_0:1:25921137
Kotel mu dal unban, tak asi vie preco, tak naco to riesite ?


Přečti si první stranu. Dík.


Vôbec nechápem prečo niekto dostane BAN za to keď nič nemal. Cez víkendy hráme mixy, gathery a občas ho aj zavolám hostnúť. Ako aj Biock dodal link na forfairplay Abys nemá nikde BAN na žiadnej lige ale predsa dostane BAN na kotelni za to, že nič nemá. Ach tento systém
Aspoň máte demo ako dôkaz toho, že mal zapaté ?

Přečti si první stranu. Dík.


Abys nic neměl. Zaručím se za něj, protože jsme spolu dříve hráli mix, a i na aim/fy. Nic nemá, jen umí hrát na rozdíl od těch, co ho banují. Unban..


Abys je cisty hravam s nim pomerne dost castom som admin na jednom nemenovanom portali vsimol by som si toho :) On to vie trosku hrat ale aj tak namna nema :P


Tady není třeba diskutovat o tom jestli něco má nebo ne. Tady je nutno vyřešit ten systém, kdy hráč, kterému dá Kotel unBAN, dostáva BAN za obchádzení BANu, nebo za cheaty a přitom není důkaz.

Ahoj Abysi/weguv geng.

znedlob
04-12-11, 13:56
Protože ho obhajují rozumní lidé a ty neměji potřebu diskutovat o sračkách s UFOusek a spol.



Ted si co? Muž nebo žena ty transexuale?

lubike
04-12-11, 13:57
asi behnem na vase servery si zahrat a otestovat vasich Panov adminov ci to vedia

znedlob
04-12-11, 14:01
Takže ještě jednou.
Alterkoo/abys/katka dostal BAN za WH. Kotel mu ho zrušil, protože tam nic neměl.

Pak se tu oběvily trans legendy. Po náké době trans Katka dostala BAN za WH, které ji bylo prokázané.

A pak naši čmuchalové oběvili toto http://steamcommunity.com/profiles/76561198012108003/namehistory .

Takže abys/katka maj Ban oprávněně. Tot vše a prosím lock.

EDIT: Ted se ukázalo, že si Abys/katka moc moc často změnili nick. Tím zakryli name change co tam byl. Prostě Abys je katka. Greg to viděl taky. Možná ještě někdo jinej.

znedlob
04-12-11, 14:08
Ahoj Jurobe.

Pro slabomyslné: Abys=Katka= transíček a BAN. Jednou číTr pořád číTr.

BAWSON
04-12-11, 14:18
Taky jsem videl, ze tam mel drive nick katka. Pro me je to jen cheater, kterej si meni nicky a mozna i hraje na transexuala.


http://csko.cz/forum/showthread.php?2172-%C5%BDiados%C5%A5-o-UnBan&highlight=katka

znedlob
04-12-11, 14:26
Jméno změněno - 4 December 2011 @ 3:25am - Alkoholix AbyS Mix?Host?Gather
Jméno změněno - 13 November 2011 @ 2:21pm - AbyS Mix? Gather? CW/TG?

medzi tým vidím dosť veľký časový úsek v ktorom by asi malo byť niečo ohľadom mena katka no ja nič nevidím

a keďže dostal UNBAN to znamená, že nič nemal ale teraz dostal BAN a nikde nie je žiadny "nový dôkaz" či že DEMO tu nie je a má BAN bez dôkazu ... celkom zaujímvé .. sedly mudrlant dodaj DEMO kde má Abys jasné WH a nie tu hneď BANovať za dôvody, že predtým mal BAN ale napriek tomu dostal UNBAN


Kotel dej u UB, já nemám sílu to tu řešit a neustále jim opakovat to samé.

Abys nic neměl ano. Ale Flashh našel name change history na steamu kde mezi abysovo/katky nickama byl nick "stara znama legenda katka".

Katka jak víte dostala BAN za WH. Abys tedy nemá nárok, aby tu hrál, potože ABYS cheatoval na nicku STARA ZNAMA LEGENDA KATKA. Cheatoval na NS csku. Jednou cheater, pořád cheater.
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=11610

Flash
04-12-11, 14:34
Tak se taky vyjadrim :)

Uz sem to napsal i na chatu ale aby to bylo na jednom miste, tak to napisu i sem. AbyS != Katka... v dobe, co tu hrala a prispivala na forum sem si taky myslel, ze to je AbyS, dokonce sem nasel i tu historii nicku ale neni to tak davno, co sem se dozvedel, ze je to vazne jeho sousedka a jestli v ty dobe zapnula, tak je to jina vec ale AbyS jeho demo, za ktery tu byl predtim zabanovanej poslal na Valve a tam mu rekli, ze je cistej, proto ho Kotel odbanoval, takze ted ma ban vicemene za nic.

Druha vec je, ze to byl porad jeho steam a je jedno jestli na nem hral on, sousedka, bracha, whatever... ale tohle uz je na posouzeni adminu, ja jen chtel rict, ze AbyS osobne cheater neni, nebo minimalne neexistuje demo, ktery by to dokazovalo.

EDIT: Tak dokonce koukam, ze Katka dostala nonsteam ban jen na IP, coz nema s AbySem uz tuplem nic spolecnyho... :)

AnnoyingGreg
04-12-11, 14:47
04/12/2011 14:09 <Flashh> hej ale nejhorsi je, ze maj pravdu, protoze AbyS je fakt cistej, aspon podle toho, co sem slysel... Katka je fakt jeho sousedka a jestli zapnula ona, tak je to jina vec, kazdopadne AbyS cheaty nemel i Valve mu to potrvdili

Na tom TS jsem byl s váma. Tohle je zamotanej kruh. Už to dál neřešte, ted to nechám na Kotlovi, zda mu bude stačit důvod: Abys tvrdil..
Psal jsem mu to na ICQ jako poslední větu. Vyvrátit mi ten ban nechtěl.

bones
04-12-11, 15:07
Celkom zahada je to, ze vzdy ked som dal halucinaciu na Katku, tak vzdy sa ozvala do chatu, ze zas nejaky admin skusa na nu luciu. Nepochopim, ako o halucinacii moze vediet, kedze dotycny klon walkoval a na 100% ziadne zvuky nevydaval, sice na to nepozera, ani po tom nestriela. Nemozne predstrely s awp cez cely dust4ever ma utvrdil, ze WH ma a na kotlovom mieste by som vsetkych jur0bovcov uz permanentne povyhadzoval z tohto portalu. Su s nimi len problemy a nikdy nic uzitocne od nich nepride.
Staci zaviest jednoduche pravidlo:

Black list: Jurob, Billy, Abys, Lukatu, Vranys...

edit// to, ze Katka je abysova susedka a hrala s WH je ta najfunny story jaka tu kedy odznela, velmi uboha vyhovorka na urovni 12 rocneho gangstra

Trsak
04-12-11, 15:35
Trsák...akože za to, že na sft ideš plakať , že niečo mám lebo dostávaš nemusíš tu teraz písať o nejakom gangu .. asbosútne nechápem skade máš niečo ohladom gangu možno si veľa húlil v sobotu alebo ti to musí v hlave riadne hrabať , no čo viac dodať :)

Az na to, ze my vam dali 2x a vy nam jen 1x, tak.. :D
Nebudu to tu resit, ale ty co sem pisou a maji 1 prispevek je bud prace tvoje/Abysova/Jurobova :D

PeZoPetrik
04-12-11, 17:25
s abySom som hral,nič nemá...To že mal zapaté,nemate dokázané tak to neriešte ...Ak chcete banovat,tak rovným metrom!!! nie len podla sympatii (ako priklad dTr)
Skoro vseci sa ozyvaju hláškami "Jednou číTr pořád číTr" ... ALE VY NEMATE DEMO!!!! :smile:

AnnoyingGreg
04-12-11, 17:37
Katka nemá ban za WH?

znedlob
04-12-11, 17:39
Ty Pezopenisepetriku. Máš tu 75665855786x napsáno že ABYS je Strara legenda KATKA. Katka/abys cheatoval/a takze podle tveho metru, kterým se tu oháníš říká, že kdokoliv co tu kdy byl zabanovan, už tu nesmí v případě, že ho obejde hrát. Což on udělal. Takže BAN je oprávněný. Kdyby on měl dostat UB, tak i Jurob musí dostat UB na jeho cca. 3 steam kterými se pokusil obejít jeho BAN. Tady jde o to, že je kotelnácká komunita vyhodila a odmítla. Po tom co náš abys poslal do míst kde ani slunce nesvítí skončil.

Tímto žádám Kotla o konečné vyjádření a locknutí theardu mody.

Kotel
04-12-11, 18:17
Já mu dal unban na steam, na kterém podle dema necheatoval. Že cheatoval pak jsem už nevěděl.