PDA

Zobrazit normální verzi : Jailbreak.



VINCE C.
03-12-11, 04:02
Tak jsem se tam dnes v noci konečně zašel podívat, abych pochopil o co jde. To snad ani tvůrce nemohl myslet vážne.

Princip tohoto módu vlastně je, že nějakej nevybouřenej 15 letej smrad něco huláká do mikrofonu a hraje si na šéfa. Tím si zřejmě kompenzuje něco, co na něm spáchali ostatní hráči, když on byl ten co musel poslouchat, nebo snad i něco z realnýho života? Težko řict, ale na otravnosti a otrávenosti, kterej z jejich hlasu jde cítit na míle, to nic neubírá. Snažil jsem se v tý hře marně najít cokoli, co by mělo s CS alespoň něco trochu společnýho. Nejvtipnější moment přišel, když si jeden velkej šéf dupnul, že se nesmíme hýbat, což jsem samozřejmě ignoroval. Po tom, co se začal rozčilovat, jak si to někdo může dovolit, rozhodl o mojí "popravě" a on a jeho skvělej pomocník mě začali s AUGAMA nahánět v cele o rozměrech 5x5 metrů. Trvalo jim asi dvě minuty a 50 zásobníků, než konečně uhasili ten požár rebélie. Chlapci, zajděte si radši na deathmatch, težce tu hru neumíte.

Abych se dostal k dotazu, když jsem v týhle sekci. Má to tenhle portál vůbec zapotřebí? Nebylo by pro atmosféru chatu i fóra lepší, kdyby se tenhle mód úplně odstranil? Ano, chápu, je tam velkej traffic, takže to generuje určitý revenue z sms příspěvků. Ale alespoň by se dal tenhle mód nějak oddělit. Založte tomu vlastní fórum, separujte adminy z jailu od normálního CS a je po problémech. Žádný další spamy v chatu a na fóru od ubrečenejch "hráčů" (oni to nejsou hráči), že jim někdo udělal bebínko na egu.


A to nejdůležitějši, oddělte banlisty. Nevidim jedinej důvod, proč by někdo měl dostat ban z normální hry za nějakej přestupek v týhle hovadině.

Svacinar
03-12-11, 08:47
Takhle by to vůbec vypadat nemělo, měla by to být pro ty lidi zábava a ten, kdo má Simona by měl vymýšlet různé hry a úkoly, aby se hráči nenudili. Pár takovejch lidí tu bylo a ještě tu jsou, ale na ten jail už prostě nechodí, přesně kvůli tomu, co jsi napsal.

Na těhlech dvou serverech hraje dost hráčů, spíš dětí a ty si platí vip, takže je to myslím jasný, proč to tu je ne?

Asi moc nechápu jak to myslíš, ale bany jsou oddělený. Když někdo dostane "ban", zákaz k CT, na jailu, tak na ostatních serverech může normálně bez problémů hrát.

Ale chápu proč to píšeš a vidíš to z tohohle pohledu. Na začátku jsem tam hrál dost, trvalo 2 měsíce než se to vymyslelo tak, aby to bylo vůbec hratelný. To tam hráli ještě normální lidi, teď už je to tam neúnosný a 12letý děti se tam dokážou 2 hodiny hádat o tom, že první nepustil toho druhýho k CT. Navíc většina těch dětí nemá tucha o tom, co s vězněma dělat, proto je to taková nuda a jde jen o reakce, popř. o talent, kde stejně všichni dělaj furt to samý.

Rosi! xP
03-12-11, 11:18
VINCE C. Ty máš jen smůlu, že jsi ten JB nezažil v době, když začínal. Super lidi, zábava, žádné hádky prostě kamarádská atmosféra. Teď tam chodí jen děti co si chcou vybít zlost a mít pár těch fragů, když to na normál serveru nedokážou. Pár těch hráčů jak píše Svačinář se ještě najde, co to berou jako zábavu, ale když je jeden ze 100 moc toho neudělá.

Sm0ul1c3k
07-12-11, 21:01
ahoj lidi dnes jem si vytvorit ucet na kotelna foru a cetl jsem vase texty bohuzel jem mel napsany celkem dlouhy text jen sem to nejak neodeslal =o) skuisím si vzpomenout psal jsem :
niní hraji JailBreak - Kotelna a obevil jsem dalsi z TZV šefíčků hraji to občasně ale dokáží mě vitočit hodně vymíšlejí samé píč..... . víte jak CT si může vybrat možnost /simon (simona) který by měl dávat různé hry a né zabíjet jako Matis (jeden s malých záprdků) podle mého by měl simon byt simon a ne jak uvádějí jestli simon rek nebone toto je pro me moc toto . kdyz koupím HS za nejaké ,,POSLEDNÍ REAKCE NA ČUP" a kdyz se zeptam proc tak mi reknou nerekl to simon ??? to mi povezte kcemu tren simon je ??? toto mi pripada az moc budto simon nebo nic ne ? kdyz to neumi a nevi jake hry davat at tam nelezou niní se snažívám dostat k CT a ukázat jim co je zač zábava ale oni ne zabijí tě nějakým : že nejdeš za mnou jako kachna nabo nejdeš walkem kdo muj navrh podpori aby ADMINI s classic serveru chodili na jailbreaky a vyhazovaty tyto ,,šefíčky" děkuji

VINCE C.
07-12-11, 21:35
Přeložte mi to někdo.

Svacinar
07-12-11, 21:37
Přeložte mi to někdo.

Zbytecny. Je tam spousta kravin. Jen brečí nad neschopnejma sYmonama a sam se vychvaluje.

Kotel
08-12-11, 08:48
JB jsem udělal na žádost mnoha hráčů a adminů. Proč bych rušil servery, které jsou pořád plné? Že to někoho nebaví je úplná pitomost. Proto je tu tolik módů, aby si každý našel ten svůj. Občas se objeví někdo, kdo chce zrušit třeba knife nebo deathrun, protože ho to nebaví, ale to by byla přece škoda. Co má s cs společného třeba soccerjam nebo paintball?
Podle tvého popisu jsi se bavil, což je cíl takových módů.

BiA Fz
08-12-11, 11:05
Koukal jsem na to ze začátku stejně jako Vinc, ale ten server je fakt o zábavě- nebaví mě to teda za dozorce - někoho ale jo...a ještě se o to perou :D A je super je pak utlouct třeba záchodovým zvonem :D a k tomu aby se Ti to povedlo se musíš jako ke každý hře naučit ty pravidla a pak umět vyčkat, odhadnout situaci, chování dozorců* a ve správnou chvíli udeřit, nebo ve chvíli kdy jsou dozorci bezchybní a nemáš šanci, tak plnit jejich příkazy bezchybně a nejrychleji, abys přežil do závěrečných duelů :-)
* minimálně na trénink přemýšlení o chování druhých hráčů je to dobrý :-D

Módů je hodně a každý si najde ten svůj což je dobře, mě baví skoro všechny, protože ve všech se zdokonaluješ v nějaké části hry, kterou pak uplatníš i na classicu :-) Jen třeba právě než ten soccer, to si radši pustím Fifu :D i když naposledy jsem hrál ročník Fifa 98 a 99, ty novější mě pak nebavily a sportovní už jdou teď mimo mě jako celek.

Charon35
08-12-11, 21:50
Vince, aspoň sú tí "hráči" na oddelenom serveri a nemotajú sa pod nohami na iných. Sú v base, tak keď sa im tam tak páči....nech vedia do čoho idú. :whistling::lookaround:

Dejf
09-12-11, 06:58
Vince, aspoň sú tí "hráči" na oddelenom serveri a nemotajú sa pod nohami na iných. Sú v base, tak keď sa im tam tak páči....nech vedia do čoho idú. :whistling::lookaround:

Bohužiaľ potom to niekedy tam aj tak vyzerá .
EDIT: A neviem čo si týmto topikom chcel asi dokázať niekoho ten mód baví a pokiaľ ten tvoj 10 ročný "smrad" je simon tak ťa bohužiaľ pri reakciách zabiť môže. Ako som povedal niekoho to baví a ty si myslíš keď založíš topic aby sa ten mód zrušil tak ho teraz kotel akože urgetne zruší? Toto čo som napísal je myslené v dobrom nechcem ti niejakým spôsobom krivdiť.

Sm0ul1c3k
09-12-11, 20:14
tak za 1 :excl: pro nechapajici reknu znova rikam jen ze mme stvou lidi co daval prikazy jako ne ze me zabiji ale ze je clovek poradne neslisi,nebo mluvi 2-3 dozorci najednou lol za 2. :excl: tek kid co rika ze brecim tak mu se nepovede me nastvat ptz stakovejma jako je on se vyporadam,tak ad se mi doto laskave nesere diky a na mody si nestezuju je to prdel ale serou me jen ze mluvi 2-3 nebo do toho sislaj nebo jim neni rozumnet tod vse takze ctete a nemelte kokotiny diky :thanks:

UFOusek
09-12-11, 20:16
tak za 1 :excl: pro nechapajici reknu znova rikam jen ze mme stvou lidi co daval prikazy jako ne ze me zabiji ale ze je clovek poradne neslisi nebo mluvi 2-3 dozorci najednou lol za 2. :excl: tek kid co rika ze brecim tak mu se nepovede me nastvat ptz stakovejma jako je on se vyporadam tak ad se mi doto laskave nesere diky a na mody si nestezuju je to prdel ale serou me jen ze mluvi 2-3 nebo do toho sislaj nebo jim neni rozumnet tod vse takze ctete a nemelte kokotiny diky

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s320x320/390416_177994832297287_148140851949352_314393_3628 40584_n.jpg

VINCE C.
10-12-11, 03:42
tak za 1 :excl: pro nechapajici reknu znova rikam jen ze mme stvou lidi co daval prikazy jako ne ze me zabiji ale ze je clovek poradne neslisi,nebo mluvi 2-3 dozorci najednou lol za 2. :excl: tek kid co rika ze brecim tak mu se nepovede me nastvat ptz stakovejma jako je on se vyporadam,tak ad se mi doto laskave nesere diky a na mody si nestezuju je to prdel ale serou me jen ze mluvi 2-3 nebo do toho sislaj nebo jim neni rozumnet tod vse takze ctete a nemelte kokotiny diky :thanks:

Mě zase štvou lidi, po kterých když si přečtu příspěvek, tak mě začne bolet hlava.

Doktor Cuncik :** :D MuCk
13-12-11, 18:59
VINCE naprosto te chapu, ale uplne s tebou nesouhlasim. Na jailbreaku se nekdy sejdeme opravdu dobra parta a dobre se pobavime. S CS to sice nema nic spolecnyho, ale to je snad jedno ne? Kdyz jsou tam deti u CT tak je vybuzeruju a oni odejdou, nebo proste odejdu sam. Ale co si budem povidat: Koho nebavi ty detske hadky o tom "kdo je vetsi decko".

3k a Jerry
13-12-11, 19:10
Jaj Dr.Cuncik od tebo to krásně sedí, když sem si šel zahrát posledně, tak jsem byl v cele už bylo po minutě měl si právo mě zabít a psal sem at otevřete, ty si řekl at to doběhnu tak jsem utěkal a ty si mě "funově" pálil do noh dokud mě nic nezbylo..Každopádně si měl z toho nehoráznej fun a takové kola pak nehorázně baví i když potom čekáte 10 min než ct se rozhodne už někoho zabít..Ale takovej JailBreak bude a takový zůstane nezbývá mě nic jiného než si zvyknout :)

Doktor Cuncik :** :D MuCk
13-12-11, 19:19
Di domu...Proti me nikdo nic nema...krom piki a HM :D...Delam zabavny hry, jsem zabavnej a hodnej. Navic mam fajnej nick (cunika nemuze mit nekdo nerad).

Svacinar
13-12-11, 19:30
... Navic mam fajnej nick (cunika nemuze mit nekdo nerad).

Jo jasný, namlouvat si to můžeš.

3k a Jerry
14-12-11, 18:32
...Delam zabavny hry, jsem zabavnej a hodnej. Navic mam fajnej nick (cunika nemuze mit nekdo nerad).
Proč se sám nepochválit ..Asi nevidíš jaký názor mají na to ostatní hráči ..

Lynviy
14-12-11, 18:41
Cuncik, ak by som si mal vybrat "dobru partu" ty by si tam urcite nebol. Prave taky spameri ako ty tam len zavadzaju a zneprijemnuju hru s ostatnym. Plus tie deti u CTciek to je jasne. Dokopy to sposobilo ze uz som na JB coraz menej, fakt to tam upada.

Jail Breaky se ze začátku tváří vždycky nevinně, tak první 2-3 měsíce padne tak 1-2 FK za den, celkem málo, i bez admina se dá celkem přežít, protože hráči s tím teprve začínají. Ale potom, co už je déle, hráči začnou vymýšlet u CT nehorázný kraviny a dávají Only Reakce, jen 10 % lidí dá atrakci. A bez admina tam padne i 50 FK denně (ne li více), což je celkem dost. Admini potom mají řešit neustálé, nově vymyšlené kraviny, a pak se musí v souladu s dobrou hrou zavádět i nová pravidla. Potom vzniká více hádek, více sraček a admini na to kašlou, jelikož to tam donekonečna řešit nebudou a radši budou chodit na jiný server, aby si pořádně zahráli, než aby řešily nové výplody dětí.