PDA

Zobrazit normální verzi : žiadosť o práva na SuperHero 40-18lvl



Mr.Hacker-SH
07-02-15, 15:03
Dobrý deň, takže prejdem rovno k veci.. ( V nadpisu je aj 18lvl pretože neviem ći bude fungovať atď.)

Server: SuperHero 40-18lvl
Môj nick: Mr.Hacker
Stam ID: STEAM_0:0:70093713
Bany: Čo sa tíka banov, áno mám nejaké ale žiadne za cheaty urážky adminov, nadávanie, tuším asi 2 bany max na 3hod :) dúfam že to nebude až taký problém, ale v poslednej dobe žiadny ban
Amx: Amx ovládam na 80%, skúsenosti aj z iných serverov
Vek: je mi 14 rokov, viem že je to asi málo, ale hádam to nebude problém
Aktivita: každý deň aspoň 2-3 hoď. denne, mám tam nahraté dokopy približne 15 dní (podľa ranku), samozrejme hrám aj iné servery, hral som aj Staré sh 30lvl, ten istý nick 30/30lvl (full), Megapub, hral som zm, bb a iné. Kotelnu hrám už približne 3-4roky, ale aj na iných nickoch, Ten co to nevie hrat, atď.
Aktivitu dovedćuje aj to, že tam som top1 na Sh :D
Niečo o mne: rád hrám futball varím, vynaliezam, v budúcnosti by som chcel byť architektom. Csko hrám od 7-8 rokov..
Za každé ÁNO vám ďakujem, s pozdravom váš Top1 Mr.Hacker :) ;)

Plus, rád by som dodal že na Sh skoro nidky, ale nikdy nie je žiadny admin, a keď dakoho volám, nik neprichádza.. Možno aj dakedy sa ten cheater, alebo "hirešnik" odpojí skôr ako admin príde

Cardoxon
07-02-15, 15:30
Ahoj, tebe si pamatuji ještě ze starého SH, mód ovládáš, chatlog máš poměrně v pohodě, hraješ tam dlouho a pořád. Každopádně ten věk není žádná sláva, na fóru si nenahlásil žádného cheatera a ve hře jsem od tebe taky žádné hlášení neviděl. Dej tomu čas, nahlaš nějaké cheatery a dám ti svoje pro, momentálně jsem proti.

E: V tom případě si mě přidej na steamu, když tam bude cheater tak napiš mi a já to přijdu vyřešit... Co se těch dem týče, to je úplný základ, jak jsem psal výš, dej tomu čas, nahlaš nějaké cheatery, nauč se pracovat s demy a pak se uvidí.

Mr.Hacker-SH
07-02-15, 15:34
čo sa tíka toho nahlasovania cheaterov, je mi to ľúto, ale bohužial neviem s demami veĺmi narábať.. A na hre som už viac kráť nahlasoval cheaterov, nuž, nie vždy tam prišiel admin, a to už moja vina nie je :)

A vek je aj tak len číslo, ide o to aký mám rozum, a ten mám hádam dobrý, a ako som aj písal v žiadosti, ide mi hlavne aj o to že na Sh nie je žiaden schopný admin, ktorý by bol online a kontroloval to tam :)

dhaaqu
07-02-15, 17:16
Nepiš stále více příspěvků pod sebou, u každého příspěvku můžeš dát "edit" a dopsat co potřebuješ. Porušuješ tak pravidla fóra.
Zatím se tu neorientuješ v základních věcech uživatelů, na reálnější žádost o práva si budeš muset počkat (minimálně 6 měsíců) a vše se doučit.

NE

Mr.Hacker-SH
07-02-15, 17:23
Takže ty ma neprímáš kvôli tomu že píšem viac príspevkov pod seba? ..
Pekné no :) Tak to už bude váš problém keď tam budete mať cheaterov alebo tých čo porušuju pravidla. Zdôrazním ešte raz:
NA SUPERHERO NEMÁTE ANI JEDNEHO AKTÍVNEHO ADMINA KTORÝ BY TO TAM KONTROLOVAL, jediný admin kt, tam príde 2x do mesiaca je Letajici ponorka, už ani ten

dhaaqu
07-02-15, 17:26
Multipost je to nejmenší, nemáš nahlášeného ani jednoho cheatera, jen pár lidí za kopírování nicku apod.
Ani ještě nevíš, jak se pracuje s demem a to je denní chleba admina.
Většinu potřebných návodů najdeš zde na fóru nebo na www.csko.cz

Mr.Hacker-SH
07-02-15, 17:41
Okéj, s demom sa to naučím, ale žiadam ťa aby si mi povolil práva na Sh.. Sh hrám už tu nejakú dobu a chcel preň to najlepšie.. Poprípade len na skúšku a uvidíte potom sami..

Cardoxon
07-02-15, 17:44
Je pravda, že se tam ukážu tak 2x do měsíce, ten mód mě po více než roce omrzel, ale na jakékoliv hlášení ze SH dojdu. Sice tam není žádný aktivní admin, ale to není důvod vzít tam někoho, kdo neumí zacházet s demem... Jediný koho bych si na SH byl schopný představit jako admina byl safe.config, ale ten už tam taky skoro nehraje...

Mr.Hacker-SH
07-02-15, 18:00
Ja sa to s demom naučím, prosím dajte mi šancu:)

dhaaqu
07-02-15, 18:05
Šance připadá v úvahu za 6 měsíců, pokud se vše potřebné doučíš a začneš hlásit cheaty.