PDA

Zobrazit normální verzi : Cs 1.6/go problem



Marw
10-02-15, 20:48
čaute poslednú dobu mám dosť problém s tým že ako hrám napr. dust2 a niekto hodí smoke tak mi strašne padajú fps. Keď sa obrátim akože nepozerám na ten smoke tak uz to ide jak tak v pohode. Nejaky fix?

jackherrer
15-02-15, 10:15
ahoj , chci se prvne zeptat jakou mas grafickou kartu a take by me zajimalo jestli si mel i drive tenhle problem ze kdyz nekdo hodil smoke ze ti spadli fpska :) , popripade bych ti mohl trochu upravit userconfig , kde se daji snizit urcite texxtury tak ze ti csko zlepsi jak normalni hrani , tak i smoke situace ozvy semi prosim na steamu jackherrer , a pokud steam nemas , napis mi do PM muzem se domluvit i pes skype diky

Marw
15-02-15, 19:37
Tak mam nejaku dosť staru nvidiu... ten problem je už dosť dlho. Bohužiaľ som ťa nenašiel tu je môj steam pridaj si ma. http://steamcommunity.com/id/MarwKnifer/

jackherrer
16-02-15, 10:07
no vcera sem nad tim hluboce uvazoval a dosel sem k nazoru ze kdyz to paris na ntb kterej ma ocividne slabsi grafiku , tak musis pocitat s tim ze cim lepsi si das rozliseni hry tim horsi budes mit fpska a o to horsi budes mit fpska pokud se ocitnes ve smoku , pro tvoje zlepseni doporucuji hrat na nizsi rozliseni 640x 480 a nebo 800x 600 , hra se ti potom nebude tak sekat a ve smoku ti to nebude tak padat ty fpska , krome toho i profesionalni hraci hraji na nizsi rozliseni a to z jednoho duvodu , tato hra byla vytvorena v drivejsi dobe kdy se vsecko hralo na horsi rozliseni , takze kdyz se to naucis hrat na nizsi rozliseni vsimnes si ze ti nejen hra bezi lepe , ale ze se ti zlepsili i herni vlastnosti co se aimu , a odezvy tyce a to je dost dulezite pro dobry aim :)...potom si jeste uprav kvalitu smoku na nejhorsi :) ale davaj bacha nemen si barvy z 32 bit na 16 bit. nekde je to zakazase a tresta se to banem :D pak mi dej vedet jak si dopadl