PDA

Zobrazit normální verzi : Admin práva knife



Un1Ty
11-02-15, 18:10
Podmínky:

1. Originálni hra CS 1.6: Mám - Nahráno 1800
2. Hrát minimálně 3 měsice na serveru: Hraji už přes 5 Let na nonsteame, na steame 1 rok cca + měl sem tu jednou VIP aktivované, ale to je už dávno.
3. Hlášeni cheaterů: Hlásim přes "!" a na steame adminum: ZeMi7 a Does
4. Čistý banlist: Bohužel čistý ho nemám, lituju toho, dostal sem tady ban za menší urážky, btw nevím proč když najedu na ten ban tak tam ukazuje PERMANENT když jsem to dostal na 3 týždne, což si myslím že byla dlouha doba za malou urážku a za radu kterou jsem dal adminovy (Níže rozepsano jak to bylo)

Informace:

1. Nick: d0m^
2. Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561197964733162/
3. Věk: 16 (11.10.1998)
4. TS3 + Mikrofon: Mám
5. SteamID: STEAM_0:0:2233717
6. Zkušenosti: Měl jsem pred 2 rokama vlastnej portál kde mi kámoš pluginoval a pak se zrušil, přestoupil sem na jeden portál kde jsem byl sponzor a spolumajiteľ a pawner, pak sem na 2 portálech působil jako admin, s amx umím hodně dobře a s pluginama taky celkem umím, ale už to neni to co bylo.
7. Důvod žádani: Knife je jedinej mod u kterýho sem zůstal protože mě baví nejvíc, dokážu rozeznat AB i WH což se na knife moc nestáva (snád vůbec) a dokážu rozeznat KnifeBot (KB) BoG Final (BF) prostě na knife scéně se vyznám moc dobře, taky se věnuju vyráběni knife skinů, taktéž mam velké skusenosti s adminovanim, a chtěl bych pomoct s pořádkem protože mám hodně velkou aktivitu, nazívam se i závyslák protože dokážu hrát celej den non-stop knife bez přestáni.
8. Odkaz k BANu: http://www.amxbans.com/user/STEAM_0:0:2233717

Informace o BANu: K tomu BAN-u co jsem dostal na 3 týždne tak bych se chtěl omluvit ZeMimu za moje chováni protože sem ho pár slovama pourážel protože jsem neměl rozum a lituji toho na základu že si ted žádam o práva a dopustil sem se tohohle, štvalo mě to že on si vlastně nežádal o práva na knife a když došel na server tak neuměl moc pravidla knifu, nechal obskakovat hráče a scrollovat a zhazoval za to co není třeba ale v součásne době si se ZeMim píšu a je v pohodě, byli jsme i na gatheru a je fajn protože už se pravidlá i naučil a minule tam dával bacha na tie obskoky apod... A chtěl bych poprosit aspon to že by ste to semnou skusily na pohovoru TS3, ano choval sem se jak bl*ec ale vím že mám rozum a uvidíte že to stojí za to semnou, sem hodné aktivnej a skušenej z knifu, někdy mi nervy rupnou, ale už jsem se změnil akorát se směju v duchu a ignoruju to.

Děkuju.

mirous
11-02-15, 20:05
nazívam se i závyslák - máš to přesně naopak, možná bys měl méně hrát nonstop a více dělat jiné věci :) to jen tak na okraj. Můžeš zmínit ty portály, kde si tak účinkoval? Sponzora si máme vysvětlit tak, že jsi tam ve 14 letech cpal peníze?

Un1Ty
11-02-15, 20:11
Nikto nieje dokonalí, :P myslim že aj ty si už urobil niekedy chybu, v 14 rokoch som do toho dával peniaze len malu chvilu, taktiež sa to nedá úplne nazvat sponzor pretože som tam bol chvilku ale peniaze som do toho dal 2x, 1x to bolo 10€ a 2x už si nepamätam, samozrejme každy kto rozmýšla tak tam nehodí hned 50€ ale postupne, potom som odtial odišiel, 1 portal bol X-Sites.cz a portál kde som bol admin (2) tieto: Trinity (nemali ešte web, majiteľ bol Sum a Veritas) a druhý bol serverylpx.eu který už neexistuje

Un1Ty
11-02-15, 20:15
A taktiež ked nabehnete na x-sites.cz tak tam máte vysvetlenie prečo som odišiel odtial, nikdo se o nic nestaral, ve vedení mě mají pořád zapsaného protože sou natolik lenivý že nedokážou udělat 5 klikov a dát me odtud pryč.

Pikii :D
11-02-15, 20:35
Ahoj po prvé začni používať edit.
Tvoje meno mi niečo hovorí ,ale nič extra neviem čo si myslieť, či sa zmenil v chovaní či nie kedže do Zemiho si skočil kvalitne a či by sa to neopakovalo.Nepáči sa mi,že ešte pred pol rokom si žiadal o práva na GS na aim server ,kde si dostal odfajč priebehu jedného postu a hned si sa nasťahoval sem.Na fóre okrem sťažnosti na Zemiho a žiadanie o práva aktivita 0.Ak zemi/does potvrdia,že dačo v hlave máš a hlásiš tak nech sa páči ,ale ja som asi proti.

E: A to,že začneš tlačiť na adminov aby sa ti tam vyjadrili ti veľmi nepomôže nemáš to tu ani hodinu a už chceš práva.

Un1Ty
11-02-15, 20:36
No co už, i tak díky za názor, počkám.

btw: jak si myslel edit? Ved som upravil žiadost, alebo čo si myslel?

+ asi si ma pletieš, lebo ja mam meno d0m^ maximalne 1 tyžden +/-

Un1Ty
11-02-15, 20:40
Kdy sem tlačil na admina? Jestli mysliš to že sem tě poprosil tak pardon.

Pikii :D
11-02-15, 21:28
Edit aby si dával všetko do 1 príspevku a nie do 150tich vidno,že tu ešte nie si veľmi usadení.
Rozkukaj sa tu čo ako chodí zlepši aktivitu na fóre dačo sem nahlás bud aktívny a potom by tam boli väčšie šance ,ako som spomínal ja som proti.
Myslel som to celkovo aby si netlačil neviem komu si písal,ale ja som si pozrel žiadosť a hned si mi písal aby som tam dačo postol,dalej sa už nebudem vyjadrovať odo mňa všetko. :bye::bye:

dhaaqu
12-04-15, 15:10
Na fóru sporadicky, bez hlášení, ingame aktivní.
Hlásil někomu něco?

Saintpepo
12-04-15, 18:14
Ahoj,

http://www.gamesites.cz/forum/ziadost-o-prava-na-gamesites-cz-dust-maps-t57599.html podľa toho čo tu píšeš tak 16 rokov už máš 2 roky.

zyx
12-04-15, 20:38
Tento ne. Do hry chodí někdy a nehlásí.

Saintpepo
20-04-15, 12:38
Podľa chatlogu hrá každý deň, ale na fóre posledná aktivita 3.4.2015

Un1Ty
27-04-15, 21:01
Tak to nechápu Zyx, já sem tám snad hrál i dřív než ty (na NS) + sem tam skoro každej den, natož ty tam nechodíš skoro ani 1x za týden, btw jak píšou ostatní že jsem tam každej den cca, skušenosti mám, byl sem admin už na hodně portalech, občas to slovko ujde, ale vidím že jste přijmuli lidi co taky jim slovko někdy uteklo a je ted admin, na forku nehlásim protože když jsem neměl záujem o práva mi to přišlo jako zbytečné když mám adminov na steame, dostal sem 1 ban, to taky určitě někdo z prijat adminov měl a je ted admin, a naco je trial admin, přece skušební doba jestli stojí admin zato nebo ne, a zyx mě odpíše že tam nechodim když sem tam o hodně častěji než on, tak to nechápu, žádal jsem si na GS a byl jsem odepsanej no, špatně sem si tam přečet podmínky nebo mi něco uteklo když jsem četl ale myslím si že soudit podle ostatních žádosti z portalu není správne, nevím za jakou dobu se muže tady znova žádat, ale bylo by to k ničěmu když usuzujete podle ostatních žádosti ktere sou minulostí a člověk se mění, myslím si že keby si so mnou náborar na knife porozprával na TS tak by nebol proti, viem všetko o knife, amx viem veľmi dobre, príkazy umím všetky základne a viem aj dost takých ku ktorým by som ako admin prístup nemal ale viem ich dost, admin som už bol na Greatzone.sk (už neexistuje) na GamingParku, pořád existuje, odešel sem z duvodu že tam mě nebavilo hrát, klidně bych vám dal i kontakt na majitela a sám by vám řekl jakej sem a ná házet na mě špinu neprávem že tam nechodím když tam jsem pořád a ptát se mě jestli někam cpu peníze nebo ne, to je snád moje věc, to nevím proč řešíte, máte řešit žádost, já adminov respektuju, ale když mi admin ako zyx napíše že tam nechodím tak bych chtěl vidět že mi to dokážeš když tam sem "pořád". Byl bych docela rád o konečnou odpověd jestli jsem přijat nebo ne protože zbytečjně je otevřena žádost a pak nemám jinde možnost a musím čekat. Děkuju.

zyx
27-04-15, 21:43
Nejdřív si přečti co jsem napsal, a pak měj připomínky, ale k tomu. Pravdou je, že moje aktivita v posledním měsíci výrazně poklesla, avšak důvody k tomu mám, vedení o nich ví a tobě se obhajovat nebudu. Každopádně jsem za poslední měsíce neviděl ve hře tvůj nick, tudíž z toho logicky odvozuji, což by vysvětlovalo naši neshodu. Z mého hlediska to pak vypadá, že jsi k nám přišel (po dlouhé době) nedávno.
Jinak k žádosti ti momentálně povím jen toto: za poslední měsíce bylo na serverech nespočet cheaterů - hlášení žádné, jestli na Steamu to nechť potvrdí daný admin, žádná odezva v tomto vlákně přes dva měsíce a


na forku nehlásim protože když jsem neměl záujem o práva mi to přišlo jako zbytečné když mám adminov na steame
máš-li zájem hlásit cheatery, resp. je trestat, pouze s právami, tak to nejsi člověk, kterého potřebujeme na knifu; hlásíš-li adminům na steamu, řekni kterým a nechť ti to potvrdí. Napsat někomu jednou, to nepočítám.
Dále je zde tvá žádost na GS, podle které se nemáme řídit říkáš. Kromě toho, že tě ze hry nikdo z adminů nezná, je to jedna z věcí, která nám pomáhá se rozhodovat při výběru budoucích adminů. Je to tvoje mínus, že v šestnácti letech nevíš kolik ti je. Onehdy ti bylo šestnáct, nebo nyní? Nebo jsi stále na vážkách?

Na kotelně je normální mít otevřenou žádost několik měsíců, i když v tvém případě je to následek neaktivity ve vlákně než spíš, že bychom tvou žádost řešili.

ZeMi7
27-04-15, 22:30
Byl bych docela rád o konečnou odpověd jestli jsem přijat nebo ne protože zbytečjně je otevřena žádost a pak nemám jinde možnost a musím čekat.
Už jen kvůli tomuto bych byl proti...

Un1Ty
27-04-15, 23:14
Neviděl si mě tam možná protože tam nechodíš, to je jedna věc, druhá že nehrám už za ten nick, možná mě znáš pod nickem Un1Ty, udowN^ a nebo Siwyn, hlásil jsem zemimu aj Doesovy, ale pak sem zjistil že Does si mě smazal, ani se nedivím, my sme si nepsali nikdy, ja mu jen hlásil cheaterov a lidi co porušují pravidlá tak asi proto si mě smazal navíc jsem hrával jen knife a on tam často nehraje. Nejsem člověk kterého potřebujete? Nevím jak si nato přišel nebo podle toho co píšu, a neříkam že mě potřebujete, i když jsem udělal pár chyb, tak bych byl přínosem, protože já jsem často na PC a knife hraju neustále když mám čas, takže v pohodě celej den, to znamená že by tam byl pořád, a mám hodné lidi na steamu co hraje na knifech a pořád tam porušují pravidlá a adminu na knife moc není, naposled jsem viděl doesa jen aji to za dlouhou dobu, a dneska fhackera na 100HP DM, Zyx, co tak si skusit se mnou promluvit na TS? Možná si teď říkaš že to za to nestojí, ale to jsou jen reči, kdyby sis se mnou promluvil tak zistíš že ve mě je dost o knifu i o právach a že nejsem nejakej člověk co toho zneužije a že umím dost jako admin, klidně mě mužeš přeskoušet na základu toho že fakt umím dost, ne na základu že budu přijat, ale jen abych ti to aspon dokázal a možná změniš názor jakej sem a nebudeš posuzovat podle žádosti jen pak ale i podle toho jakej ve skutečnosti sem, protože vše co bylo je už minulost a to už nevrátim, každej udělá chybu, ale to se už napravit nedá, už se stalo, dá se to napravit pouze tak že mi dáte šanci a já vám dokážu že bych byl přínosem s mojí aktivitou, neříkam že mě máte přijat, pouze bych chtěl aspon od tebe šanci když mi nevěřiš a promluvit si na TS o tom. Vďaka za názor.

Chemo
28-04-15, 00:07
No, takže sa vlastne priznal, že mu nejde o zakotvenie sa na nejakom dobrom serveri, ale len o amx.
Keďže sa tvoja žiadosť začala riešiť, tak by si mal teraz trochu pridať a zabojovať o tie práva, a nie mať k tomu prístup typu: Nedáte mi to tu, tak ja teda idem inde, a keď ma tam nepríjmu, tak za pol roka sa vidíme.

Un1Ty
28-04-15, 00:42
Kde v mojej vete to vidíš? Na nič také som ani nemyslel, tu budem hrať tak či tak stále či tu budem mať alebo nebudem mať práva, ja si inde žiadať nebudem dokým nenajdem dobrý portál, a nežiadam hned po tom ako ma "odkopnete" niesom taký, keby som bol ako ostatné deti čo si žiadaju v 1 den na 5 portáloch tak to tak aj vypadá, mám len na GS a tu žiadost (ked počítam iba tieto väčšie portále). Chcel by som tu mať práva samozrejme, lebo trávim vela času na knife a baví ma to (hrať), a často tam nevidím admina tak by som bol prínosom kedže tam trávim vela času.

ZeMi7
28-04-15, 10:55
Kde v mojej vete to vidíš? Na nič také som ani nemyslel, tu budem hrať tak či tak stále či tu budem mať alebo nebudem mať práva, ja si inde žiadať nebudem dokým nenajdem dobrý portál, a nežiadam hned po tom ako ma "odkopnete" niesom taký, keby som bol ako ostatné deti čo si žiadaju v 1 den na 5 portáloch tak to tak aj vypadá, mám len na GS a tu žiadost (ked počítam iba tieto väčšie portále). Chcel by som tu mať práva samozrejme, lebo trávim vela času na knife a baví ma to (hrať), a často tam nevidím admina tak by som bol prínosom kedže tam trávim vela času.

Na minulé stránce...

Úplně na konci tohoto postu
http://csko.cz/forum/showthread.php?36853-Admin-pr%E1va-knife&p=342647&viewfull=1#post342647

Pokud se ti to nechce hledat, tak zde to máš vytažené:
http://csko.cz/forum/showthread.php?36853-Admin-pr%E1va-knife&p=342655&viewfull=1#post342655

zyx
28-04-15, 12:03
Říkám si že jednou tu s náma mluví Slovák a jednou zas Čech. ??

Un1Ty
28-04-15, 14:43
Zemi to tak vyznělo no, ale nemyslel sem to že nemám na jinem portálu šanci, btw, zyx som Slovák ale viem aj česky, 9 rokov hrám csko spolu tak som sa naučil CZ :)

dhaaqu
18-05-15, 21:51
Klamání ohledně věku, neaktivní na fóru, hlášení ze serveru neznámo.

Ne