PDA

Zobrazit normální verzi : Adolfak --> Britny



Adolfak
08-02-15, 21:51
Dobrý den komukoliv kdo to bude řešit.

Mám problém, už jsem psal žádost o UBAN a doufám že mě bude poskytnut,ale chci tu vyřešit něco jiného. Zajímalo by mě jak se může někdo stát administrátorem,jestli je na to nějaký výběr protože dostat tři týdny ban za to že bez jediného sprostého slova vzjádřím svojí nespokojenost s nadržováním administrátora hráčům (viz dnes Britney) a nechá i prijít regulerní FK se slovy že je stejně konec mapy a v té samé chvíli nechala i být to že si tam hráči T mačkali navzájem náhodu aby se zabily navyájem tak mi to přijde opravdu přehnané. Nevím co je ta Britney zač, sice s ní nehraju poprvé ,ale zažil jsem jí párkrát když dávala bany jiným hráčům a nebylo to vždy úplňe v cajku. Jde mi o to že pokud Administrátor si takhle beztrestně může hrát na herního boha a nemá žádný postih tak to asi není úplně v pořádku. Znám pár slušných administrátorů,ale je jich opravdu poskrovnu. Byl bych rád za nějaké vzjádření od někoho jiného mimo slečny Britney protože ta mi dost nevzbíravým slovníkem dala najevo co si myslí o lidech s názorem. Děkuji a omlouvám se že otravuju,ale tři týdnz ya toto je opravdu hardcore.

Britny
08-02-15, 23:31
Přijdu na server, tam totální bordel. Zaplé mikrofony, ty si tam zpíváš, nebo tam pouštíš nějaké songy, potom tam CT cosi pouští a nic se neděje. To jenom tak okrajově. Potom co si sám v cele s ganou tam dojde Luky a zabije tě. V tom za něj začneš nadávát - každý ví co jsi zač - že ti dal FK, já se ti ještě normálně snažím vysvětlit, že když si v cele s ganou sám a máš ji, tak tě CT může zabit, protože tu zbraň nemáš co brát. Ty tam do mě začneš hustit, že to tak budeš dělat taky.
Následně to kolo vznikne vzpoura a poslední CT je zabito a je konec kola a nějaké T tam zmáčkne náhodu (nikoho to nezabije - protože končí hned kolo) ale ne to by nebyl zabiják, aby se tam do mě nepustil, že mu nadržuju a nedám banm za CT tlačítka - pravda, banuje se za to, on za to dostal ban. Ne nedokáže jeho mozek pochopit, že nebudu dávat za to ban, když bylo už konec kola a ani by to nestačilo nikoho zabit. Tak se tam začne do mě navážet. Fakt mě nezajímáš, několikrát sem ti řekla jak to je, ale tvoje kecy nemíním už poslouchat, o čem teda vypovídá tvůj banlist. U všeho byl tatka - tot ode mě vše.
E:
A kde máš tu žádost o UB? Jestli myslíš tuto tvou výhružku na mojej zdi, tak to ti asi moc nepomůže - UB nedávám, pouze zkracuji, což u tebe nehrozí.


Adolfak - dnes 22:11 Zobrazit konverzaci Ohlásit
Tak doufám že sis ulevila když si někdo dovolí být nespokojený s tvím nadržováním a přehlížením evidentních FK a mačkání ct tlačítek. Počítej s tím že na kotelně s tím budu otravovat tak dlouho dokud mi ten tvůj nesmyslnej a nesmyslně dlouhej ban nezrušej. Nevím přesně o co Ti jde,ale měla by ses nad sebou trošku zamyslet a nebo nedělat admina pokud na to nemáš. Je mi jedno kolik banů mi ještě zařídíš,ale nenechám to bejt,protože ve svobodný zemi si mohu vyjadřovat názor kdy chci a kde chci.

Tatka.Smoula
08-02-15, 23:55
Dobrý den komukoliv kdo to bude řešit.

Mám problém, už jsem psal žádost o UBAN a doufám že mě bude poskytnut,ale chci tu vyřešit něco jiného. Zajímalo by mě jak se může někdo stát administrátorem,jestli je na to nějaký výběr protože dostat tři týdny ban za to že bez jediného sprostého slova vzjádřím svojí nespokojenost s nadržováním administrátora hráčům (viz dnes Britney) a nechá i prijít regulerní FK se slovy že je stejně konec mapy a v té samé chvíli nechala i být to že si tam hráči T mačkali navzájem náhodu aby se zabily navyájem tak mi to přijde opravdu přehnané. Nevím co je ta Britney zač, sice s ní nehraju poprvé ,ale zažil jsem jí párkrát když dávala bany jiným hráčům a nebylo to vždy úplňe v cajku. Jde mi o to že pokud Administrátor si takhle beztrestně může hrát na herního boha a nemá žádný postih tak to asi není úplně v pořádku. Znám pár slušných administrátorů,ale je jich opravdu poskrovnu. Byl bych rád za nějaké vzjádření od někoho jiného mimo slečny Britney protože ta mi dost nevzbíravým slovníkem dala najevo co si myslí o lidech s názorem. Děkuji a omlouvám se že otravuju,ale tři týdnz ya toto je opravdu hardcore.

Byl jsem u toho a bohužel označená věta není pravda. Jednoduše řečeno ruply Ti nervy, měl jsi zapnutý mikrofon a přehnal jsi to. 70% projevu byly urážky a nadávky. Po upozornění od Britny jsi se začal hádat o tom, že Tě to všechno sere, že máš právo se NESLUŠNĚ vyjádřit atd.. Bohužel CT nevyply mikrofony a pořád jsi pokračoval a jelikož Ti pozornost věnovala pouze Britny, tak si začal hledat čím by jsi jí mohl odpálkovat a naskytla se příležitost, kdy na konci kola/mapy po umření CT jedno T začalo mačkat CT tlačítka aniž by se simonovalo, nebo CT byly naživu. Byl jsi upozorněn, neuposlechl jsi a ještě jsi začal řvát víc. Příště se jdi vybít do posilovny a JB si nech, jako relax. :)

Adolfak
10-02-15, 18:16
Byl jsem u toho a bohužel označená věta není pravda. Jednoduše řečeno ruply Ti nervy, měl jsi zapnutý mikrofon a přehnal jsi to. 70% projevu byly urážky a nadávky. Po upozornění od Britny jsi se začal hádat o tom, že Tě to všechno sere, že máš právo se NESLUŠNĚ vyjádřit atd.. Bohužel CT nevyply mikrofony a pořád jsi pokračoval a jelikož Ti pozornost věnovala pouze Britny, tak si začal hledat čím by jsi jí mohl odpálkovat a naskytla se příležitost, kdy na konci kola/mapy po umření CT jedno T začalo mačkat CT tlačítka aniž by se simonovalo, nebo CT byly naživu. Byl jsi upozorněn, neuposlechl jsi a ještě jsi začal řvát víc. Příště se jdi vybít do posilovny a JB si nech, jako relax. :)

Tak. Ji ani odepisovat nebudu protože je to arogantní pipka a nemá význam s ní cokoliv řešit. Svim způsobem máš pravdu takto. Lukasovi sem řekl svoje a nebylo to moc vkusné,ale za to sem ban nedostal. Dostal jsem ho až dvě nebo tři kola na to. A pokud si dobře vzpomínám tak k britny sem vulgární nebyl. Pouze sem ji oznámil že to budu řešit a nikam neodejdu jen proto že si to milostivá přeje a nelíbí se jí když někdo poukaze na její velké administrátorské nedostatky. Nezajímá mě že to bylo na konci kola. Podle pravidel je ct tlačítko ohrožující život jiných vězňů zakázané mačkat. A když je to zakázané tak je to zakázané kdykoliv a když sem na to ukázal a nedal se odbor tak mi dala ban. Nedala mi ho za hádku s lukem nebo kdo to byl. Takže jen dokázala ze je to zamindrakovana holčička co banuje za to že někdo ukáže na její nedostatek. Ostatně ban se slovy táhni odsud jinam o tom svědčí. Úmyslně sem si projel spoustu banu od jiných adminu v banlistu a vždy má ban odůvodnění. Zde je pouze odůvodnění ze mam vypadnout. Nešlo o to s tím klukem protože to by mi dala ban o půl hodiny dříve a to bych mlčel. Jenže takhle si princezna nabiha sama. Neříkám že mě chování předtím bylo v cajku,ale myslím že už chapes o co mi jde. Ten ban mě stejně nezastaví,mám více počítačů k dispozici na hraní. Kde jen o princip.

Nakladana Okurka
10-02-15, 19:19
Tak. Ji ani odepisovat nebudu protože je to arogantní pipka a nemá význam s ní cokoliv řešit. Svim způsobem máš pravdu takto. Lukasovi sem řekl svoje a nebylo to moc vkusné,ale za to sem ban nedostal. Dostal jsem ho až dvě nebo tři kola na to. A pokud si dobře vzpomínám tak k britny sem vulgární nebyl. Pouze sem ji oznámil že to budu řešit a nikam neodejdu jen proto že si to milostivá přeje a nelíbí se jí když někdo poukaze na její velké administrátorské nedostatky. Nezajímá mě že to bylo na konci kola. Podle pravidel je ct tlačítko ohrožující život jiných vězňů zakázané mačkat. A když je to zakázané tak je to zakázané kdykoliv a když sem na to ukázal a nedal se odbor tak mi dala ban. Nedala mi ho za hádku s lukem nebo kdo to byl. Takže jen dokázala ze je to zamindrakovana holčička co banuje za to že někdo ukáže na její nedostatek. Ostatně ban se slovy táhni odsud jinam o tom svědčí. Úmyslně sem si projel spoustu banu od jiných adminu v banlistu a vždy má ban odůvodnění. Zde je pouze odůvodnění ze mam vypadnout. Nešlo o to s tím klukem protože to by mi dala ban o půl hodiny dříve a to bych mlčel. Jenže takhle si princezna nabiha sama. Neříkám že mě chování předtím bylo v cajku,ale myslím že už chapes o co mi jde. Ten ban mě stejně nezastaví,mám více počítačů k dispozici na hraní. Kde jen o princip.

Sorry, ale musím se vyjádřit..
Tvůj banlist je už teď dost obsáhlý, to zaprvé..
Za druhé, přijdeš si tu stěžovat na admina bez nějakého důkazu a ještě si otvíráš pusu na dotyčného admina i když ti spešl, který byl na serveru říká, že jsi se nechoval, jak máš..
Zklop uši a přijmi ten ban a už se prostě nevyjadřuj..

E: Ok v pohodě, beru to. Jen si myslím, ze by bylo nejlepší přiznat chybu..

Adolfak
10-02-15, 20:30
Sorry, ale musím se vyjádřit..
Tvůj banlist je už teď dost obsáhlý, to zaprvé..
Za druhé, přijdeš si tu stěžovat na admina bez nějakého důkazu a ještě si otvíráš pusu na dotyčného admina i když ti spešl, který byl na serveru říká, že jsi se nechoval, jak máš..
Zklop uši a přijmi ten ban a už se prostě nevyjadřuj..


Okurko tebe mám jako hráče docela rád,ale nebyl si tam a pokud bys dobře četl,nepru se o tom že sem byl na lukáše vulgární. Pokud bych měl banana za to tak mlcím,navíc můj balist vás nemusí zajímat.to je ten nejsměšnější argument co znám,ale ok vyjadrim se i k němu když to tak všechny pobuřuje že ho nemám cistej. První tři bany neobhajuju protože jsem ještě neznal pravidla a stal jsem se k ct. To myslím že pochopí každý normální člověk a k těm dvěma od pittbula sem se tu vyjadřoval dost dlouho protože sem je dostal skupinové když sme si stěžovali na sobotu a jeho hru akorát nám to fórum někdo zašel protože se to tu nehodí do krámu aby si někdo dovolil něco napsat proti že. Jo a jeden ban tam mám za to samé ct tlačítko na té samé mapě. Takže má stížnost britny při hře byla oprávněná stejně tak jako to že už vím že podle britny se může fragovat bez vyzvání pokud sw domnivas že má někdo gunu. Rád jsem se priucil. Pravidla asi nic neznamenají když si admin.
takže asi tak k mému banlistu. Jo a ne . Nehodlám to nechat být protože tento tritydeni ban je šikana,takže se k tomu budu vyjadřovat pořád dokola dozblbnuti,protože tohle si nemůže dovolovat. Jak sem řekl kdyby byl za tu hádku s lukem tak mlcím,ale takhle ne. To je jen malej její dívčí problemek a vybila si ho na mě a to se mi prostě nelíbí.

Grakon2702
10-02-15, 21:11
Ban je na místě, tlačítka se trestají, když někoho zabijí a ty se máš chovat slušně. Nic s tím nezrobíš a pokud se ti to nelíbí, tak si běž nadávat jinam.

Adolfak
10-02-15, 21:45
Ban je na místě, tlačítka se trestají, když někoho zabijí a ty se máš chovat slušně. Nic s tím nezrobíš a pokud se ti to nelíbí, tak si běž nadávat jinam.

zase někdo kdo neumí číst. Jen bavis mě protože já teď žádný tlačítka nemackal.:-D

Grakon2702
10-02-15, 22:17
zase někdo kdo neumí číst. Jen bavis mě protože já teď žádný tlačítka nemackal.:-D

Jestli máš se svým banem problém, založ si žádost o UB, ale předem ti říkám, že všechna fakta hrajou proti tobě, tudíž to budeš mít zbytečný. Tady si na adminy otvírat hubu nebudeš, takhle to tu nefunguje a jestli se ti to nelíbí, tak si můžeš jít hrát na jinej portál.

Adolfak
10-02-15, 23:31
Dej si facku a chovej se slušně nevychovanče. Měl bys držet hubu, šoupat nohama a bejt rád za 3týdny, už jen za to lhaní bych ti to prodloužil na měsíc.

Prodluž čekám na chytráky jako ty. Ještě něco mi napiš prosimtě

Adolfak
10-02-15, 23:33
Jestli máš se svým banem problém, založ si žádost o UB, ale předem ti říkám, že všechna fakta hrajou proti tobě, tudíž to budeš mít zbytečný. Tady si na adminy otvírat hubu nebudeš, takhle to tu nefunguje a jestli se ti to nelíbí, tak si můžeš jít hrát na jinej portál.

Budu si odtvírat pusu kde chci a tobě do toho nic neni, Britny porušila co mohla a yachovala se jak se zachovala a já si o tom budu psát jak chci a vy mě neumlčíte,nebyli jhste tam a ani mě neynáte hlavně se srát do jinecjh to by vám šlo. Bavte se

ZeMi7
11-02-15, 08:59
Ahoj,
ikdyby někdo chtěl tuto stížnost řešit, tak ani nemůže.

Toto může sloužit maximálně jako upozornění na možné zneužívání práv.
Ke stížnosti je nutno přikládat důkaz, tudíž tato stížnost nesplňuje určitá kritéria. Takže asi nemá cenu toto nějak řešit... Jsou to jen slova proti slovům.

Adolfak
11-02-15, 10:44
Ahoj,
ikdyby někdo chtěl tuto stížnost řešit, tak ani nemůže.

Toto může sloužit maximálně jako upozornění na možné zneužívání práv.
Ke stížnosti je nutno přikládat důkaz, tudíž tato stížnost nesplňuje určitá kritéria. Takže asi nemá cenu toto nějak řešit... Jsou to jen slova proti slovům.


Jj já vím že ano,spíš jde o upozornění na to co je ta holka zač.jen se to tu trošku zvrhlo,protože někteří si neumí pomoct a musí přijít urážet i když o tom nic nevědí. Díky za info a ahoj

ZeMi7
11-02-15, 11:31
Jasný, chápu.

Jen mi přišlo, že tu lidi žačli vypisovat fakty nepodložené dojmy, tak jsem.to chtěl nějak objektivně shrnout.

Charon35
11-02-15, 21:48
Budu si odtvírat pusu kde chci a tobě do toho nic neni, Britny porušila co mohla a yachovala se jak se zachovala a já si o tom budu psát jak chci a vy mě neumlčíte,nebyli jhste tam a ani mě neynáte hlavně se srát do jinecjh to by vám šlo. Bavte se

1. buď sa nauč písať, alebo si to po sebe prečítaj skôr ako to postneš.
2. založil si žiadosť žiadosť o UB (podľa teba), tak si to rieš tam. Tu iba spamuješ s tvojími double postami celé vlákno.
3. Otvárať hubu si nebudeš kde chceš, to si nezvykaj! Ešte nejaký blbý koment v tomto vlákne a máš ban na fórum.

Adolfak
11-02-15, 23:47
1. buď sa nauč písať, alebo si to po sebe prečítaj skôr ako to postneš.
2. založil si žiadosť žiadosť o UB (podľa teba), tak si to rieš tam. Tu iba spamuješ s tvojími double postami celé vlákno.
3. Otvárať hubu si nebudeš kde chceš, to si nezvykaj! Ešte nejaký blbý koment v tomto vlákne a máš ban na fórum.

Tak za 1: Psal jsem z mobilu takze to asi nebylo uplne v cajku,ale to tě nemusí zejímat.
2: Jak sis jistě všiml tak na mojí žádost o UBAN mi zde už daná slečna odpověděla a za svojí šikanou si stojí.
3Nemam hubu to zaprvé, vůbec mě neznáš a nebudeš na mě drzej a za druhé klidně mi dej ban na forum,jen tim dokážete jací všichni jste, jde vám jen o to šikanovat lidi a když se jim to nelíbí tak jim prostě zavřete pusu. Nejlepší na tom je že jsem zde nenapsal jedinou urážku ani výhružku díky který by ste mi mohli dát ban na forum a stejně zase jen výhružky a šikana. Za počítačem jste borci. Gratuluji

Volume
12-02-15, 05:42
Tak za 1: Psal jsem z mobilu takze to asi nebylo uplne v cajku,ale to tě nemusí zejímat.
2: Jak sis jistě všiml tak na mojí žádost o UBAN mi zde už daná slečna odpověděla a za svojí šikanou si stojí.
3Nemam hubu to zaprvé, vůbec mě neznáš a nebudeš na mě drzej a za druhé klidně mi dej ban na forum,jen tim dokážete jací všichni jste, jde vám jen o to šikanovat lidi a když se jim to nelíbí tak jim prostě zavřete pusu. Nejlepší na tom je že jsem zde nenapsal jedinou urážku ani výhružku díky který by ste mi mohli dát ban na forum a stejně zase jen výhružky a šikana. Za počítačem jste borci. Gratuluji


Unban stejně nedostaneš, už jen proto že se chováš jako arogantní blbeček, smiř se s tím. Nemáš urážet adminy, za vše si můžeš úplně sám. Kdyby ses choval slušně, založil žádost o ub a tam se to snažil nějak v klidu vyřešit, omluvil se, určitě by ti Britny ban zkrátila. Každý strůjcem svého štěstí

Britny
12-02-15, 13:43
Tak za 1: Psal jsem z mobilu takze to asi nebylo uplne v cajku,ale to tě nemusí zejímat.
2: Jak sis jistě všiml tak na mojí žádost o UBAN mi zde už daná slečna odpověděla a za svojí šikanou si stojí.
3Nemam hubu to zaprvé, vůbec mě neznáš a nebudeš na mě drzej a za druhé klidně mi dej ban na forum,jen tim dokážete jací všichni jste, jde vám jen o to šikanovat lidi a když se jim to nelíbí tak jim prostě zavřete pusu. Nejlepší na tom je že jsem zde nenapsal jedinou urážku ani výhružku díky který by ste mi mohli dát ban na forum a stejně zase jen výhružky a šikana. Za počítačem jste borci. Gratuluji

1. Nikde jsem tvou žádost o UB nenašla.
2. Toto není řádná žádost o UB, ale jenom přesouvání tvých nesmyslných příspěvků do této sekce.
3. Žádnou šikanu nevedu, tak nevím co to plácáš.
4. za to jak se chováš, nečekej UB - můj verdikt
5. Prosím o LOCK

Adolfak
12-02-15, 20:59
Unban stejně nedostaneš, už jen proto že se chováš jako arogantní blbeček, smiř se s tím. Nemáš urážet adminy, za vše si můžeš úplně sám. Kdyby ses choval slušně, založil žádost o ub a tam se to snažil nějak v klidu vyřešit, omluvil se, určitě by ti Britny ban zkrátila. Každý strůjcem svého štěstí

V tom je ten vtip ani jednou jsem já jí neurazil, to mě na tom asi baví ze všeho nejvíce. Jen jsem tu ve slušnosti napsal jak se to stalo a co si o tom myslím,ale to se nehodí do krámu. JZS já na ten banan prdim, mam i jiné pc na kterých normálně hraju, jde mi pouze o princip,ale to se tu prostě nehodí

Adolfak
12-02-15, 21:03
1. Nikde jsem tvou žádost o UB nenašla.
2. Toto není řádná žádost o UB, ale jenom přesouvání tvých nesmyslných příspěvků do této sekce.
3. Žádnou šikanu nevedu, tak nevím co to plácáš.
4. za to jak se chováš, nečekej UB - můj verdikt
5. Prosím o LOCK


Žádost o UB jsem posílal hned po tom co si mě tam tak odpálkovala když jsem tě upozornil na tvé chyby. Říkáš že nic nemáš, no mohu a nemusím ti to věřit, udělal jsem to přesně podle návodu. Navíc kdybych věděl že to můžeš yrušit jen ty tak si radši srtčim penis do kafemlejnku než u tebe o něco žádat. Jak jsem již napsal, něco jsem podělal a ya tos mi mohla dat ban,ale takhle sui se jen ponížila a ytrapnila, protože ban mám za upozorňování na tvé chyby a za nic jiného. Prostě sis vylila nervíky a to je vše tak si ten pocit užij a já jdu na jb 7

hofy
13-02-15, 14:25
Tak. Ji ani odepisovat nebudu protože je to arogantní pipka a nemá význam s ní cokoliv řešit.
Pak to nemá smysl řešit, protože jiný admin u toho nebyl a Britny si za banem stojí. Pokud změníš názor, založ si normální žádost o unban podle vzoru, tohle jsem přesunul odjinud, aby se to nemuselo mazat.