PDA

Zobrazit normální verzi : Gól do prazdnej brány, Z´, soccerjam



AndreSchurrle
12-02-15, 20:08
4 Z` STEAM_0:1:35121917 89.138.80.199 IL

www.youtube.com/watch?v=OCt00CF6nx4

Dobrý večer, vo videu je jasne vidieť úmyslne strelený gól do prázdnej brány. Stane sa aj lepším, že ho nechtiac strielia, ale nie za stavu 29:29 takto jasne + podľa chatu sa mám ísť vyplakať mamičke odkazuje pán z Izraelu.
*Pre tých, ktorí to nehrajú - gól do prázdnej bránky je prísne zakázany, je to prakticky najdôležitejšie pravidlo soccerjamu, rieši sa to tak, že sa na 16-tkovej čiare čaká na brankára (t.j. protihráča, ktorý ide do brány neatakujúc hráča s loptou stojaceho na 16-tkovej čiare)

Proste hrá sa hra (kto dá 30 gólov vyhrá), pokojne môže trvať viac ako hodinu a potom takýto tupec urobí toto. U tohto pána to nie je až tak výnimočné, občas má zle dní a robí to.

"Některá menší porušení pravidel nelze řešit zpětně na fóru, kde je jediná možnost trestu udělení banu. Takové prohřešky prosím hlaste pouze adminům přímo na serveru, kde je mnohem širší spektrum možností pro vyřešení situace. Hlásit je lze ideálně prostřednictvím zprávy pro adminy - stačí do chatu napsat vykřičník a danou zprávu - např.: "! Player - textura". Zpráva dojde všem adminům, kteří jsou momentálně připojeni na kterémkoli serveru."

Podľa mňa toto nie je určite tento prípad, toto je hrubé porušenie pravidiel, ale je tu možnosť, že ľudia, ktorí soccerjam nehrajú to budú považovať za "menší porušení pravidel" v tom prípade si myslím, že je tu jedna obrovská diera, lebo ako to mám riešiť? Admin na serveri nebol, ak ho zavolám a príde, tak mu to nemám ako dokázať, takže vinník zostane bez trestu.

Aktuálne ma žiadosť o práva na sj podanú pán Omarion, ale zjavne sa k nej nemá kto vyjadriť (zatiaľ "náhodný" 1 človek), pretože z adminov chodí na soccerjam yo! (aj keď tiež hodne zľahka - aspoň ja ho tam až tak často nestretávam) a teraz tam pomerne pravidelne stretávam ondryho, potom už nikto, jedine ak niekto príde na hlásenie a odíde. Áno o práva som žiadal aj ja, ale po 3 mesiacoch žiadnej väčšej odozvy som pochopil, že moc to nemá zmysel.

Nemám dar na krátke a výstižné vyjadrovanie, sorry. Ideálna dĺžka banu - 14 dní.

E: https://www.youtube.com/watch?v=sRP5PfAr47Q
Toto nie je záber z iného uhlu, len aj dnes si ide ďalej svojim tempom :D

Ecko
14-02-15, 13:01
Dostal ban na 3 dny.
Díky za nahlášení... // ondry