PDA

Zobrazit normální verzi : zadost o prava na AIM servery



jackherrer
13-02-15, 10:18
ahoj , zdravim celou komunitu a prejdu rovnou k tematu. je mi 22 ikdyz se to nekdy nezda a rad bych dostal prava na AIM servery , nejcastejs se jedna konkretne o DM a aim server , kde hraji nejcasteji .
v minulosti se mi stalo hodnekrat ze tam byl cheater ktery by stal za spect ale jelikoz sem nevlastnil prava , a z vlastni zkusenosti vim ze tocit demo a casovat ho nema cenu pokud nejste sam admin :) , protoze uz vam to za to aspon stoji sedet u pc a spectovat...hraji pod nickem jackherrer , csku rozumim a mam s nim zkusenosti uz pres 6 let na steamu a nonsteam ani nepocitam ;) , na steamu mam nahrano pres 5,5k hodin takze opravdu vim o co jde pokud uz se spectuje :) driv sem hraval i ligy takze mam nejake ty zkusenosti . Co se jedna ohledne AMX modu a jeho pouzivani tak tomu rozumim, drive sem jiz delal tyto cinnosti :)
jinak co se moji aktivity tyce , za tyden si zahraji csko snad kazdy den , a vzdy zacinam na dm serveru nebo aim . rad bych se zaclenil do vasi komunity a pomohl k zlepseni :)
STEAM_0:1:37475850
add steam : jackherrer92cz

Fhacker
13-02-15, 10:47
Toto nemyslíš vážne? :D Ty by si pre AF prínosom nebol. Nevieš rozoznať cheaty! http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=137730 tu más odomňa stále aktivný ban. Včera si hlásil celý server za AB a nik nebol zapnutý. Odomňa máš PROTI

jackherrer
13-02-15, 12:01
jojo fajn od tebe sem to cekal , uprimne ab tam meli jen si u toho nebyl :P hrozne se mi libi jak se porad povysujes :D jakoby si vedel vsecko ..ale pravda je takova ze ja tam vcera hral 3 hodiny v kuse nez mi doslo ze clovicek co dal minulou hru 40 fragu je najednou prvni v K/D...ale to jsou drobnosti kazdopadne diky za tvoji starost ted uz vim ze jsi ani na ty servery nemusel cehoz si vazim ale kdyz uz tam jdes abys to proveril , tak bys mel proverit ty hrace :) sam si zminil ze dva jmenovani tam ani nebyli to proto ze tam zadny jiny admin nebyl a ty jsi dosel az po 15 minutach kdy dotycni lidi uz odesli :) taky skoda..a ten ban od tebe byl neprimereny jelikoz si mel banovat cheatujici hrace a ne jedineho cloveka co se snazil zlepsit server. peace borče ses fakt machr :D

Fhacker
13-02-15, 13:09
ok tak ešte raz :D

Z DM si hlásil hráča pito, player a cheater. Keď som došiel na server už si tam ty nebol a bol tam iba hráč pito. Spectoval som ho jedno kolo a clear žiadne Ab tam nebolo, potom to leftol. Následne som si šiel na knife a vidím hlásenia typu: "Príďte niekto na server všetci si myslia že mám Ab tak zapli aj oni" Povedz mi čo je toto za hlásenie? Tvoja história banov tiež hovorí za to že nemáš v hlave pokope ako sa má hlásiť cheater! Prečítaj si toto (http://csko.cz/forum/showthread.php?5755-Jak-spr%E1vn%26%23283%3B-napsat-nahl%E1%9Aen%ED-st%ED%9Enost), hádam to pochopia aj tvoje myšlienkové pochody. A s tým že nechceš ísť do spectu lebo hráč vypne tak to je taká trápna výhovorka že to nie je ani možné! :D Každý kto si žiada o práva chodí do toho spectu a točí demo alebo napíše cez "!" keď si je istý. Ale nie ty radšej použiješ trápnu výhovorku typu že keď ma uvidí v specte tak vypne. Radšej sa zakop ako písať takéto sračky. Za mňa niesi vhodný kandidát na post Admina. Včera si urážal v chatboxe každého kto ti niečo povedal. Mne si tam nadával. Takže sa prosím uvedom. Ešte k tvojmu banu najskôr som ti dal ban na tri hodiny. Potom som si kukol tvoju históriu a vravím si tento je nepoučiteľný dám mu deň. Zrazu vidím ako ma urážaš v chatboxe, napísal som ti nech sa sklúdniš lebo ti to predĺžím. Ty si sa ale ešte viacej do mňa pustil tak som ti to dal na 3 dni. Lenže tebe to bolo málo a začal si urážať každého kto si písal v chatboxe. Mne si vravel že som nula a že som debil a ešte tam boli nejaké vulgarizmy na moju osobu aj horšieho typu. Ja som ti nepovedal ani jednu nadávku. Ako si si ďalej písal svoje blbosti tak som ti povedal kľudni sa lebo ti dám týždeň ale ty nie. Zase si sa na každého hromžil. Tak tam máš týždeň. A prosím už nič nepíš na moju osobu.

E: Ja som na tom AIMe bol spectoval som asi troch a clear. Potom to už nemalo význam a ti spamoval ďalej....

jackherrer
13-02-15, 13:24
no to zase neni pravda , jedinej pito asi fakt nic nemel ja nevim :) ale uz jenom to zes tam prisel az sem tam nebyl ja , je jasnej dukaz zes prisel pozde , a co se tyka toho hlaseni na aim serveru to byla PRAVDA !!! a proto sem tak rozzlobeny a urazel sem vcera vsecky co byli proti ME , protoze ti lidi si vcera pozapinali cheaty a kdybys tam byl ! videl bys to sam..vic uz se o tom bavit nebudu krome vcerejsiho incidentu , sem normalni hrac .

metriox
13-02-15, 14:04
Bol som na nejakom tvojom hlásení, ak sa nemýlim tiež si hlásil viacerých (ani nie konkrétne), tak som to tam pokukal osobitne a bolo clear...

Del!k98
13-02-15, 19:04
od Indiana :
Zdar Jacku,
ja len toľko že ťa veľmi nepoznám, ale včerajšok mi stačil. Nadával si po každom v chatboxe, že si dostal ban za spam. Potom za vlastnú demenciu ti to Fhacker predĺžil, začal si nadávať po adminoch že nevedia rozoznať cheatera, že na hlásenia nechodia, chodia neskoro... Keď som sa ťa spýtal prečo cheatera nenatočíš, tak si povedal že ak pôjdeš do spectu, tak si ťa cheater všimne a vypne cheaty... Písal si o tom, že tam boli minimálne 3 cheateri. Tak potom stiahni HLTV a nám ukáž tých cheaterov. Podľa toho čo si písal, som si myslel že nevieš točiť demá, tak som ti chcel naučiť točiť demá v prípade rozoznať cheatera... Ty si ma vysmial. Máš ešte stále trvajúci ban a ešte požiadaš aj o práva. No, neviem čo si mam o tebe myslieť. Ešte som si pre zaujímavosť pozrel tvoj chatlog: http://csko.cz/chatlog/show?from=26-...indForm-submit
A vidím, že som sa vo svojom názore u teba nemýlil.

Samco
13-02-15, 19:12
To čo si tu včera v chatboxe predviedol nemá obdoby. Nadával si tu Fhackerovi do kktov a všetkého možného div nie 30 minút v kuse a o deň na to žiadaš o práva... Vtip toto?

Bee
13-02-15, 19:43
Takhle se chová 22 lety člověk ? Velké proti.

jackherrer
13-02-15, 20:25
aha takze mam to chapat tak ze vcerejsi nadavky ktere sem psal hlavne proto ze sem dostal ban ja :D a ne ti hraci = to vam vazne nedochazi ze sem byl akorat nastvany? a pokud si dame teda ruku na srdce ja se vcera choval jako klasickej trotl z kromclu , ale berte to tak ..ze na vasich servrech hraji pekne dlouho a povazuju si vas portal protoze mate i celkem kvalitni servery ;)
dovolim si vas tedy poprosit abyste opomenuli muj vcerejsi "ulet" a zkusili me tedy hodnotit jako kterehokoliv jineho uchazece o prava...mozna sem nervak ale za to mam ohromne zkusenosti s cheatama a spectovanim ;) a kdybych se stal adminem tak bych velice rad tocil zminovane dema s casy :)) staci mi dat jen prilezitost , vcerejsi rage co sem predved byl akorat dusledek cheatovani na serveru a to bych rad omezil ...zalezi spis na vas jak si to preberete v hlave ..to ze sem se tady pohadal s kazdym je prece jasny dusledek toho ze se mel nervy..no ale vidim ze asi placu na spatnym hrobe :) i tak diky za vas cas a doufam ze se pro priste budete pri vyberu admina zabit spis vice zkusenostmi nez tim jak moc vam vleze doprdele . peeace lidi

J3ZUsSs*
13-02-15, 21:41
Ehmmm dobrý večer zablúdil som.

Máme Ťa hodnotiť ako každého žiadateľa. Takže, 5 banov za demenciu a ešte píšeš že si plnoletý? 22 r. a rozum ako najhorší z turboškoly, tvoje turboučky musia mať s tebou problém. Práva nebudú, jedine keby že sú turbo práva a to kickovať sa samého seba zo serveru!

jackherrer
13-02-15, 22:36
tak mi dovol se zasmat , ale az si udelas aspon tu maturitu a nebo ucnak tak napis jezuus ;) na servru top zero :* co mi sam napsal ze mam cheaty a tady me budes hodnoti takhle ? bleh..koukam ze sem se zaplet s hroznejma uchylama co me odsoudil skrz to ze sem tu zaspamoval :( sad

ixrewr
13-02-15, 22:44
ti lidi si vcera pozapinali
Ti dva měli tedy nicky "player" a "cheater". I kdyby nemel demo, tak to porad muzes nahlasit na forko s tim, ze udas cas kdy ti hraci na serveru hrali, pripadne postnes konkretni link na hltv. Jenom nebyt linej..

jackherrer
13-02-15, 22:49
tam byl konkretne player ( 2 ) a casove to muzu jeste zpetne zjistit podle casu kdy sem dostal ban , ale uz vidim jak se admini paraji s hledanim hltvcka ze vcerejska okolo 16:20 na dm serveru. a co je jeste horsi a to me mrzi . ze si tady ti chytraci co si kuknu do registru na moje 4 roky stary bany neuvedomuji kolik uz sem tady nahlasil haxoru :) a ze sem tu driv ,, mnohem driv nez si oni vubec koupili to blby csko :) to ze oni jsou v klidu a nemusi nervit na webu neznamena ze jsem nakej dement co nevi co dela

jackherrer
13-02-15, 22:52
ja sem tady tu situaci chtel vyresit primo a rozumne, ale kdyz se tady nekteri chytraci chytaj kazdyho slovicka co reknu tak se asi nesmim divit ze se jenom hadam..nemam rad tenhle pristup ...za 4 roky se clovek docela zmeni :)

J3ZUsSs*
13-02-15, 22:53
Potlesk pre jaskherrera má dlhšie csko ako my! Jeho prvý úspech prosím doneste šampanské :)

jackherrer
13-02-15, 22:56
:thanks: ses hodnej ale svuj nazor uz si napsal tak si nech tady ty paradicky , to ze umim csko lip je docela jasny a ze mi sploucha na majak neni nutno dokazovat ;) ale odpust si tenhle pristup :* ono zase druha vec je ze kdyby si mi aspon sahal po kotniky co se cska tyce tak bych te mozna bral jako vtipalka ale nejsi :)

Fhacker
13-02-15, 23:22
Prepáč ale také véľké EGO ako máš ty by sa nevopchalo do nášho admin teamu.

ixrewr
13-02-15, 23:25
onkretne player ( 2 ) ... okolo 16:20 na dm serveru

(2)Player 12-02-2015 15:58:28 - 12-02-2015 16:05:40
žádný jiný (2)player okolo toho casu na DM nehral, a tenhle je clear.

Uz z principu, ze hlasis cisty hrace, nemuzes ode me dostat pro.

jackherrer
13-02-15, 23:30
hele osobne nevim co te tak zere , to ze sem si na tebe vcera vylil zlost a ty to neberes ani s nadhledem ;) krome toho ze sem ti nadaval sem ti zcela jiste nic vic neudelal az na ten spam kterej ale podle me byl na spravnem miste..nerikej mi prece ze po dvou kolech vis ze je hrac clear..ja si te letmo pamatuju z dm servru a jako ja nemam hrozny ego sem docela normalni , ale kdyz se jedna o cs tak si verit muzu protoze proste vim co delam :D a me hrozne stve kdyz si proti me nekdo zapne a ja to zjistim chapes to ? a v konecnym dusletku je to snad dobre ze sem se snazil nahlasit potencionalniho cheatera , tak se laskave nezlob omlouvam se ;) ale kazdopadne kdyby si tam byl hned co sem to psal a spectoval to tak bys to taky sam videl ..a ikdyby mi prava nedali jakoze nedaji , tak to budu schvalne delat tak jak chcete :D ale vy to tam proste stejne nevidite..uz sem , sem daval jednou casovany demo ovsem lidi se shodli ze nic nema a ejhle :D koukam on ma ted ban za cheating :D..

Cardoxon
14-02-15, 00:04
sem daval jednou casovany demo ovsem lidi se shodli ze nic nema a ejhle :D koukam on ma ted ban za cheating :D..
Na forko si daval jenom Romana http://csko.cz/XFGn a ten zabanovany neni.

Eso./digl
14-02-15, 00:08
jackherrer si dokaze vyjadrit svoj nazor a neboji sa modrokabatnikov! Vela ludi ti da kvoli tomu asi proti ale u mna mas pro. Verim ze ludia sa menia a ty sa urcite po ziskani prav tak tiez zmenis takze v tvojom chovani by som problem nevidel a cheaty ta tiez naucime rozpoznavat co tam po par failoch..

DarwiN
14-02-15, 00:32
Je pravda ze tu kazdy kazdeho chyta za slovicka ale aj tak by si mal byt rozumnejsi ako oni. Kludne pisat a hlavne nenadavat (to zanecha dojem)

Ja neviem skus sem postnut to hltv a ja si osobne pozriem tych cheaterov

jackherrer
14-02-15, 00:55
http://csko.cz/forum/showthread.php?36939-jackherrer-v-roli-dementa&p=332711#post332711
zde je jakoze mensi ukazka z toho co sem za celej den musel trpet nez sem doopravdy zacal spamovat :)

jackherrer
14-02-15, 01:03
Na forko si daval jenom Romana http://csko.cz/XFGn a ten zabanovany neni.

jo romanek to byla kvalitka...ale ten mozna fakt nemel kazdopadne to bejvavalo , tenhle cerstvej pripad je delikatni zalezitost myyho ega , jelikoz vim ze mam pravdu a dokazu ji!"

Maaaaaaaaaaja
15-02-15, 21:46
Zajímavý člověk. ..... Z toho, co jsem si přečetl, jsem pochopil, že cheatery hlásíš přes ! (to vím ze hry teda, tvůj spam mi občas shazuje fps :D), ale že do spectu nechodíš, tudíž je hlásíš odhadem ze hry. To může být problém, protože naslepo každého netrefíš (nebudem si nic nalhávat) a pak tu máš názory, že hlásíš někdy špatně. Pak tu byl nějaký spor, který mě nijak ze židle nezvedl, dokázal sis pravdu, i když jsi to asi mohl udělat líp. Chatlog já moc neřeším, mám jiné priority. ..... Celkově potenciál podle mě máš a přispět můžeš. Já jsem PRO.

Fhacker
16-02-15, 00:04
No takže idem reagovať na tento thread (thread http://csko.cz/forum/showthread.php?36939-jackherrer-v-roli-dementa&p=332711#post332711). Napísal si že neviem rozoznať cheatera ale niekto nemá v hlave pokope kedy som sa napojil na server. Hráč menom tvoj dedo to odpojil zo serveru v čase 13:07 (tam už nebol) ja som to napojil až 14:45 a viem že som išiel hneď ako si hlásil. Už v tomto threade (http://csko.cz/forum/showthread.php?29968-cheater-w-roman-deatmatch-server) si ukázal tvoje veľké sebavedomie a nestačilo ti vyjadrenie "obyčajných" adminov. Tvoja história banov len ukazuje že sa nevieš ponaučiť. Som zvedavý ako dokážeš že roman niečo má cheaty ak chceš pošlem ti HLTV všade kde hrá, teraz keď máš aktivný ban tak môžeš kukať HLTV :P 90% tvojich hlásení nie je na určitých hráčov ale na celý server. Stojím si za tým že toho deda si neskoro nahlásil lebo hneď ako prišlo hlásenie išiel som na ten AIM. Bol tam cca 10 min a ty si ho nahlásil až ku koncu, nechápem prečo? Viem že na tom DM si hlásil troch hráčov playera(banned), pita a cheatera. Iba jeden banned a dvaja clear? Cheatera som nezastihol na servery a pita iba dva killi som videl a tie boli clear. Takže máš malú úspešnosť hlásení ešte keď vezmem k tomu že si hlásil celý Aim a bol tam iba jeden hráč zapatý... Kebyže dostaneš práva tak by si asi banoval každého lepšieho hráča a asi by si zabanoval aj zopár adminov :D Čo kebyže ti pošlem do správy zopár dem a ty mi povieš svoje vyjadrenie či je zapatý alebo nie??? Keďže vravíš že si taký dobrý cheathunter nemal by to byť problém. Ja som tiež dostal takýto test.

Eso./digl
16-02-15, 09:27
taky test sa da lahko obyst, podla toho by som sa ja neriadil :) jedine ze by si to s nim online riesil na tsku a vedel ze to demo pozera on...

jackherrer
16-02-15, 09:53
no podivej to ze hlasim cheatery bez spectu a obcas obvinim celej server nemuzes brat vazne :D jako admin bych tohle v zivote neudelal :D jinac co se rozpoznani cheatu tyka :) muzes mi poslat par dem a ja ti na to neco reknu , popripade muzem pres ts zkouknout hltvicko nejakyho prave nahlasenyho potencionalniho cheatera , nekoho koho ste ani vy jeeste nespectovali..a treba se nase nazory nebudou lisit ;) ale takhle to prosim neberte ze porad nahlasuju pres ! ja sem o tohle forku nemel poradne poneti jeste pred tydnem , ale kdyz koukam ze hlaseni tu mate celkem dost propracovany tak si uvedomuju ze sem kolikrat zbytecne hlasil..takze bych byl rad kdyby se tak nejak zapomelo na TO co bylo..vetsinou sem totiz hlasil hrace v " rage " modu :D kdy mi bylo u zadnice jestli fakt ma nebo ne protoze sem chtel jen na server admina..ale kdyz vidim ze je to tu vazne docela dost aktivni tak bych byl rad kdyby mi byla umoznena sance treba zkouknout par dem a rict svuj nazor. takze je na vas jak se rozhodnete kazdopadne kdybych mel nekdy v budoucnu hlasit cheatery zapisu si akorat cas a pres hltvicko zceknu popripade vycasuju a nahlasim zde na forum!, jinak uz to nebudu delat ani pres !..kdybych vedel ze to tady funguje takhle delam to uz driv :)

Tutinko
16-02-15, 11:56
Ja neviem, boli tu davnejsie ini kandidati, ktori prava nedostali a spravali sa slusnejsie a rozumnejsie.

Ja ti nedam ani pre ani proti.

Ale na tvojom mieste by som par tyzdnov pockal, cosi nahlasil a potom by som ti dal 100% pre.

jackherrer
16-02-15, 12:07
ja bych vas chtel poprosit abyste se nedivali tolik na minulost protoze ta nic neresi :) koukejte spis dopredu a premyslejte o tom ...ja mam zkusenosti dost a kdyz uz spectuju hrace tak si muzete byt jisti ze vam reknu jestli ma nebo ne a byl bych rad kdyby me nekdo tim povereny vyzkousel :) hodnekrat hlasim bez spectu coz je chyba , ale pokud se mame doopravdy bavit o tom co umim , prozkousejte me. Nerikam ze poznam na 100% cheat , to asi nikdo z vas , ale behem me herni kariery sem hral hoooodne cw , aim turnaju , mezihernich akcich , a tak vas muzu ujistit ze co se treba pohybu po mape tyce , nebo ruznych wallbangu ..poznam jich hodne. mozna budete mit moje psani za smesne protoze to zni docela namyslene coz uznavam , ale na druhou stranu...kdo z vas ma nahrano vic nez ja ?

Eso./digl
16-02-15, 14:25
Praveze hlas dalej cez ! ak nikto nechodi tak potom to hadz na forum. Takto je to praca navyse pre adminov a v podstate aj pre teba. Tiez som toho nazoru ze by si mal pockat nejaky cas trosku sa tu rozkukat a potom to doriesit lebo vies pisat aj rozumne..

E: tej pokory by tiez trosku nezaskodilo lebo sa tu nabrali an super duper admini co o sebe pisali ake maju skusenosti a bla bla dali 10 banov a finito aj ked ty niesi podla mna tento pripad lebo tu hravas aktivne ten tvoj nick poznam z hry

KeYo
16-02-15, 18:56
Keby si chytil rage mód a mal by si práva tak by si vybanoval celý server? Ďalej máš dosť failov, ako už fhacker písal. A taktiež až moc veľké ego. (to môžem mať len ja).. za mňa PROTI

jackherrer
16-02-15, 23:31
:D nemyslim si ze bych dal ban kazdymu , nebud zase tak naivni :D a ego mam v pohode takze nevidim problem :thanks:

'Seiter
17-02-15, 19:08
Chování otřesný, furt jen vidim, jaký máš ultraletý zkušenosti a jak hned poznáš cheatera, ale ze serveru od tebe chodí jeden fail za druhym, nenamáháš se je ani spectnout, takže ve výsledku jen velký kecy a skutek utek. Máme tu deset lepších kandidátů, co se navíc uměj chovat. S takovym člověkem bejt v týmu nechci. Proti.

human
17-02-15, 19:35
pre boha nieeee. toto komentar ani nepotrebuje

Chemo
17-02-15, 20:16
Neviem, prečo to už nejaký moderátor nezamkol :slap:, bude tu zase 7 strán bullshitov a aj tak to dopadne rovnako. Od začiatku je jasné, že ten nemá na práva a predpokladám, že v najbližších 3 rokoch ani nebude...

:idea: peace in the world :beer:

jackherrer
18-02-15, 00:51
v prvni rade sem uz psal vysvetleni za predchozi chovani ohledne hlaseni cheateru , jinak si dal stojim za svym :) a co se tyka vaseho oduvodneni PROTI , nerozumim konkretne co presne by vam vadilo na me , kdybych delal vse jak mam :)

Giussepe
18-02-15, 11:26
http://csko.cz/d/5FsurCRc

Mám podezření na AB u hráče Destiny.

časy:
01:01:00
02:35:00
03:40:00
05:27:00
08:14:00

Co myslíš ty?

EDIT:
Dyžtak odkaz na mapu, kdybys neměl --> zde (http://maps.cs-bg.info/get/4/maps16/)

jackherrer
18-02-15, 11:38
ahoj , podle me hrac destiny ab rozhodne nema :) ikdyz nevim jaky ma SID nebo valve ID pro lepsi overeni , ale podle toho dema co je ,sem si 100% jistej ze se jedna o jeho aim v ruce a ne aimbot.

matis
18-02-15, 14:07
Tohto chlapca velmi dobre poznam, casto stretavam na DM a mali sme aj zopar vymien nazorov....

Na funkciu admina este urcite nedospel a vobec sa tam nehodi a nema ani predpoklady...

za mna zasadne proti....

jackherrer
18-02-15, 23:32
muzu se zeptat o jakou vymenu nazoru se jednalo? tvuj nick mi neco rika , z dm si te pamatuju casto , jinak jak ses zminil urcite vis jak se chovam na serveru ;) a ja nepopiram ani slovo z toho co jsi napsal , ackoliv si dovolim slusne nesouhlasit jelikoz se hodlam stat adminem coz vyzaduje urcite jiny pristup nez doposud , a pokud mi neveris ze to zvladnu tak potom chapu tvoje PROTI

KeYo
21-02-15, 10:16
muzu se zeptat o jakou vymenu nazoru se jednalo? tvuj nick mi neco rika , z dm si te pamatuju casto , jinak jak ses zminil urcite vis jak se chovam na serveru ;) a ja nepopiram ani slovo z toho co jsi napsal , ackoliv si dovolim slusne nesouhlasit jelikoz se hodlam stat adminem coz vyzaduje urcite jiny pristup nez doposud , a pokud mi neveris ze to zvladnu tak potom chapu tvoje PROTI

nemozes cakat ze ti budeme verit ze sa zrazu zmenis k lepsiemu ked dostanes prava.. mal si sa spravat vzorovo doteraz.. ked si vedel ze budes chciet ziadat o prava.. proste neverim ze sa zmenis

jackherrer
21-02-15, 10:22
tak ja vim ze se chovam jako hovado , vetsinou na vsecky a vzdycky ale pokud bych byl adminem , nemysli si ze bych najednou kazdyho banoval za to ze me sestreli na serveru :D..jen treba jako ted pred chvili proste hrac mel aimbot na serveru a nez dosel admin coz trvalo asi 10 minut tak mezitim odeslo ze servru treba 10 lidi coz je velika skoda...takze bych byl spis na takovy pripady...co se tyka nakeho whcka co je potreba poradne spectovat tak to necham na zkusenejsich ;) a zase tak hrozne se nechovam , kdyz opomenu ten den kdy sem tady vsecky seřval :D.navic se mi uz poradilo tu pomoct par lidem ohledne cska a nastaveni...doopravdy si myslim ze bych byl prinosem minimalne pro zacinajici hrace kteri potrebuji poradit jinak nez , ze si jen prectou od vas co si maji nastavit atd...vcera sem pres teamviewer hodinu a pul pomahal jednomu hraci ktery mel ten problem ze mu slo csko na 4fpska...rad se zabejvam temahle vecma a to mi zase nemuze nikdo zaprit , ze takovou praci tady nedela asi nikdo..co sem videl tak jen kazdej napise nejaky " moudro " a tim to hasne...ja se problemem zabyvam podrobnejs..to ze sem nekdy sprostej a drzej je vec druha

mirous
23-02-15, 12:20
PROTI a důvody by se jen opakovaly.

jackherrer
25-02-15, 20:42
ja se znova obhajovat uz nebudu , svoje sem zde napsal...:sad:

because
20-03-15, 08:11
Proti, taktiež som mal tú česť, skill reči, hlásenia total clear.

jackherrer
20-03-15, 08:48
no joo ale to bylo jeste za dob , kdy sem o tomhle forku nevedel ani , ted to praveze delam , tak jak mam ;)

dhaaqu
02-05-15, 01:53
Ne