PDA

Zobrazit normální verzi : Účet na War3FT. Counter Strike 1.6



Hanselka
04-12-11, 12:51
Mám, pár dotazů ohledně : War3FT modu na Counter Strike 1.6 zde na kotelně.
Takže můj Nick ve hře je : HansCZ
Doposud, jsem hrál counter strike zde u vás s patchem v23b vše bylo v pořádku .. udělal jsem si některé účty na určitý lvl.
Po té co jsem si stahnul a nainstaloval patch od vás z Kotelny. Myslím že to je v42 tak jsme spustil, hru.. zadal do Multiplayeru svůj Nick : HansCZ
A myslel si jak si zahraju, se stejnýma levlama, "VIP" které jsem si zakoupil.. ,ale po té co jsem šel do hry koukám a nemám "VIP" všechny levly a vše od znova..
Zdálo se mi to divné, tak jsem opět zapl staré cs s patchem v23b a jde vše v pořádku.. tudíž bych potřeboval poradit, co mám dělat abych toto měl i na novém patchy normálně a stejně jako na v23b.
Omlouvám se za chyby ;D předem, děkuji za radu .. či případné vyřešení :) HansCZ

dEEEEEEEEEEL
04-12-11, 13:08
Bud počkáš Kotla ( http://csko.cz/forum/member.php?1-Kotel ) pokiaľ si všimne tento thread alebo mu napíš do PM ( SZ )

Hanselka
04-12-11, 13:12
Oki, dík kámoš zkoušel normálně na novém Patch mu můj učet, šel v pohodě mě prostě nejde.. mám tam všuden 0 -0-0 .. nechtělo by se mi to dělat od znova, i přes to , že toho tam moc nemám.

Egrip
04-12-11, 14:21
mam rovnaky problem

Kotel
04-12-11, 17:20
Ted bys je tam mel mit.

Hanselka
04-12-11, 19:12
Kotel → Furt, nic .. mám furt 000 a asi 158 EXP co jsem dal jednu střelu.
VIP → Taky nemám..Protože se mi na War. nejde připojit.
A furt, jen na tom novém patchy.