PDA

Zobrazit normální verzi : (W)Marek --> ZNK|Fizzy



markoo
14-02-15, 10:13
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 137913)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'WH'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < (W)Marek >
[AMXBANS] Tvuj nick: (W)Marek
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1280379710
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1280379710
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 185.9.112.187
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.131.128.27
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < ZNK|Fizzy >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Fy 2 (fy_snow)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj k





Poznamka:






veta ze mam viac banov je pravdiva ale nie je to za cheaty ale za urazanie Adminov... Samozrejme som to nebol ja ale brat.Neviem za co som dostal ban hral som s kamaratom a volali sme na skype mozno preto to tak mohlo vyzerat ze ale to len občas niečo povedal lebo nás volalo veľa a csko sme hrali len my dvaja zvyšok boli baby a pri tom sa veľmi niečo také nedá . Za rychle vybavenie vopred Dakujem. (W)Marek

FizzyBubble
14-02-15, 15:21
Tak na skypecu s kamarádem ??? To vše vysvětluje, možná přivřu obě oči, (abych už na tuto žádost nemusel odepisovat) :pinch:

markoo
14-02-15, 15:35
Ďakujem

Zoyer
16-02-15, 16:26
..

V pravidlech stojí:
Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack

markoo
16-02-15, 16:29
mohlo o byť posúdené ale fizzy admin , ktorý mi dal ten ban ho aj zrušil lebo bolo skoro nemožné pomáhať si tak keď že sme volali aj s dievčatami ,ktoré neustále kričali do mikrofónu a keď ste ho už raz zrušili ta ho nedám zase nie ? A prečo ste zmenili toto rozhodnutie hrám na vašich serveroch bez akýchkoľkev chaetov a vy spravíte toto... fakt Ďakujem....

a veľa hráčov si myslí že má niekto wallhack hlavne na fy_snow keď ho počuje chodiť vedľa za stenou a za to dostanete ban? ste fakt skvelý admini na výbornú...zakomplexované deti...

a nech sa k tomu vyjadrí fizzy

Zoyer
16-02-15, 16:54
fizzy ti ub nedal. ban je pořád aktivní. http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=137913

používej edit

FizzyBubble
16-02-15, 17:06
Sakra vcera mi od mikrovlnki chytnul pocitac a bohuzel jsem stratil svoje data vcetne tveho dema ale priznal jsi se, ze jsi volal se svyma boyzzz, takze poreseno.

E: Sry za chibi pisu z mobilu

hofy
16-02-15, 17:11
..

Prozrazování polohy přes skype/ts/ventrilo může být posouzeno jako wallhack. Ostatní příspěvky asi bude lepší přeskočit...

markoo
16-02-15, 17:30
Sakra vcera mi od mikrovlnki chytnul pocitac a bohuzel jsem stratil svoje data vcetne tveho dema ale priznal jsi se, ze jsi volal se svyma boyzzz, takze poreseno.

E: Sry za chibi pisu z mobilu

áno priznal ale poradil mi raz to sa nedalo a riešili sme chatu akciu takže na to čas nebol.... a bol by som rád keby ste to vzali do úvahy ak bude chcieť tak tí dotyční vám to potvrdia

ban som tam nemal dal som si banlist a bolo tam napísané na tejto IP adrese ban nie je !

a dnes som tam hral...