PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva na Base&builder



vili zanej
14-02-15, 17:32
Ahojte,

Nakoľko hrávam mod basebuilder uz dosť dlho a vidím aká je na Basebuilder aktivita adminov, tak by som rád požiadal o post admina.
Pre to, aby som sa stal adminom robím čo to dá.Hlásim bugy,nahlasujem cheaterov/ľudí čo porušujú pravidlá.
Chceaterov som najskor hlásil Ciperovi/Doesovi na mail z dovodu že mi nešlo nahrávať demá na forum.

Tak a teraz niečo o mne:
Moje pravé meno je Daniel Gabko, narodil som sa v Považskej Bystirici 11.2.99
Pochádzam z Dohňan, to je taká malá dedinka v Púchovskom okrese.
Medzi moje záľubi patrí hranie hier a hranie futbalu.
Som spoločenský a celkom obľúbený vo spoločnosti. Viem sa zabaviť skoro vždy.
Študujem na SOŠ T.Vansová, Púchov odbor: Prevádzka a ekonomika dopravy, 1. ročník.

Moje prínosy pre kotelnu
Myslím si že budem dobrým prínosom pre basebuilder, nakoľko tam vidno len zriedkavo adminov a ľudia si robia čo chcú.
Tým myslím napríklad to že sa nezabíjajú a pod.


Aktivita na kotelne
Na kotelne hrám od vtedy, keď mi bratranec ukázal ako sa hrá Zombie to som hral asi 2-3roky + prestávky
(za mená BabkinVIPInternet/BabkinInternet,CSCoran/CSCoranVIP a Vili Zanej),
potom som začal s Basebuilder.To som hrával na NS, neskor som si kúpil steam.
Cez steam hrám 1rok a mám tam nahraných okolo 1260hodín.
V podstate sa snažím byť veľmi aktívny, snažím sa pomáhat čo to dá ako ste si mohli prečítať vyššie.
Na csku denne bývam v rozmedzí od 4-10hod.Ale tento posledný mesiac som na BB moc nebol riešil som problém s internetovým pripojením.

Skúsenosti s adminovaním?
Ťažko sa mi to píše ale adminom som ešte nikdy nebol aj keď mi to veľa ľudí sľubovalo,
aj tak potom ten sľub nedodržali.Ale aj napriek tomu amx_.. docela poznám a tie čo neviem sa ľahko naučím.

Moje bany
Mám tam 1 perma ban za AB+WH, ktorý už nikdy nezopakujem.
Ďalej tam mám ban za NK, ktorý som nezopakoval, zabíjam všetkých koho dobijem, dobehnem :D.

Touto témou vás moc prosím, aby ste sa aspoň trošku zastavili nad mojou žiadosťou aj napriek tomu že mám perma ban,
pretože už to je nejaký ten piatok zamnou a za ten čas som si stihol uvedomiť čo možem a čo zasa nie.
Ďakujem za vaše (dúfam že) kladné odpovede:)

Nick : Vili Zanej
SID : STEAM_0:1:78118084

DarwiN
14-02-15, 18:11
Neviem ako kedže si zapol som proti ale kedže sa na servery kde "neni potreba strieľať" už výnimka urobila tak neviem.

Samco
14-02-15, 18:24
Poznám ťa zo serveru, aj dačo nahlásiš občas, i keď v poslednom čase ťa už ten BB omrzel a viac si začal hrať Apokalypsu. Ale to je jedno.... Rád by som ti dal PRO, ale keďže si zapol, tak to asi neprejdeš.

vili zanej
14-02-15, 18:31
Uvedomujem si čo som spravil, ale nedalo by sa to nejako poriešiť?

Fhacker
14-02-15, 18:38
Môžem potvrdiť hlásenia cheaterov. Na fórku som toho od neho dosť pobanoval. V móde sa vyzná.

vili zanej
14-02-15, 20:58
Takže čo teda?

ZeMi7
14-02-15, 21:09
Ahoj, vydrž...

Některé žádosti se už řešily třeba i půl roku.
Takže pokud nebude žádost rovnou zamítnuta, tak neočekávej, že se vyřeší dříve, než za 2-3 týdny.

hofy
15-02-15, 22:16
Ahoj, mám na to stejný názor jako u Martina17, který taky žádal na basebuilder. Sice jsi dobrý hráč, velká aktivita s hlášením, pomoc hráčům na serveru, atd., ale ten ban za cheaty je mínus, který tohle všechno převyšuje.

SuperVafle
24-03-15, 16:42
Ten ban za NK jsem tě hlásil já ne ? :D Jinak je to dobrej hráč i super kluk. Nemám s ním problémy, hlásí (v mém případě hásil před tou mojí pauzou). O té permě jsem nevěděl.. Dost mě to zaskočilo, takže uvidím podle toho jak se to pořeší, ale by se to dohodlo v tvůj prospěch, tak za mě Ano.
--> Když se ostatní dohodnou na výjimce, tím že to je ZM server, tak máš za mě ANO
btw1. Jeden z mála, kterýho bych uvítal mezi náma. Rozum mi už nejednou dokázal že má.

vili zanej
24-03-15, 16:48
ďakujem za vyjadrenie

Saintpepo
26-03-15, 12:27
Ahoj,

mám podobný názor ako Does, ten ban za cheaty je veľké mínus. Na BB ho stretávam často a na jeho hlásenia sa dá spoľahnúť. No nalejme si čistého vína, v AT už jednú výnimku máme tak ak by to bolo čisto len na BB tak prečo nie. Napriek tomu som toho názoru že by admin mal mať čistý register.

Cip3r
04-04-15, 22:19
Viliho znam dlouho, jsem pro ale pouze na bb, s tím že nikde jinde práva mit nebude

Chemo
05-04-15, 00:15
Tiež by som bol u tohto adepta ZA. Jeden z rozumnejších na BB. Prípadne by sa mu mohol dať tiral admin forever.

because
05-04-15, 10:48
Proti.
http://csko.cz/forum/showthread.php?17640-unban-marsoun

Vyroky: no mne by stacilo iba un ban ak to ide na zombie 3 lebo ja sa asi zabijem akmi nedate unban ježiši ja bez zombie neviem žit :(
koho klan je cely abeckarov dmte ??


Vzkaz od Swagera.

Čau because, Proč se cpeš do žádostí do kterých ti nic není ? víš o tom velké hov**. Na módu nehraješ, ani nevíš jak to tam funguje a přesto píšeš. Nikoho tvoje názory nezajímají, myslíš si, že s důležitý? starej se o to kde máš práva, kam chodíš, nestarej se prosím o věci o kterých nemáš ani páru.. nach to raději na bb adminech ... Diky s pozdravem Swagger^.




Pre Swaggera: To akože keď som proti tomu aby mal práva ,,ďaľší,, cheater tak sa nemám vyjadrovať? :D Alebo si myslíš, že som nikdy nehral Zombie / basebuilder? (Hral som úplne všetky mody ;) )Je mi jedno, že sa tam nestriela, je to stále server kotelny. To znamená, že cheatoval niekde kde teraz chce práva. Jeden stačí, či teraz sa majú podľa teba naberať každý kto si zapol? Nevidel si čo sa dialo ked dostal práva Adio a 3x mu boli zobraté a vratene. Mne tu píšeš, že viem o tom piču ale skôr sa mi zdá že ty o tom vieš omnoho väčšiu. Inak dobre si sem jebol flame do žiadosti ktorá nie je ani tvoja, určite ti to pomôže k právam.. :)
Prosím ťa sleduj si svojej žiadosti a ostatné nerieš. ;)

PS: Vyjadril som sa aj kvôli tomu že pred nejakým časom som ho mal na steame a vtedy to bol veľmi otravný človek. (nič v zlom)

SuperVafle
05-04-15, 18:08
Vzkaz od Swagera.

Čau because, Proč se cpeš do žádostí do kterých ti nic není ? víš o tom velké hov**. Na módu nehraješ, ani nevíš jak to tam funguje a přesto píšeš. Nikoho tvoje názory nezajímají, myslíš si, že s důležitý? starej se o to kde máš práva, kam chodíš, nestarej se prosím o věci o kterých nemáš ani páru.. nach to raději na bb adminech ... Diky s pozdravem Swagger^.


A to s tím trial admin se mi líbí.. :) Takže za mě má ano pouze pro BB. :)

Zoyer
05-04-15, 18:16
Vzkaz od Swagera.

Čau because, Proč se cpeš do žádostí do kterých ti nic není ? víš o tom velké hov**. Na módu nehraješ, ani nevíš jak to tam funguje a přesto píšeš. Nikoho tvoje názory nezajímají, myslíš si, že s důležitý? starej se o to kde máš práva, kam chodíš, nestarej se prosím o věci o kterých nemáš ani páru.. nach to raději na bb adminech ... Diky s pozdravem Swagger^.

můžeš mi říct co tu doprdele meleš ? Jelikož je to bývalej dopadenej cheater, tak se zde má právo vyjádřit každý admin, jestli proti tomu něco nemá.

"nach to raději na bb adminech" jeden team a nechat to jen na vybraných adminech.. už nikdy víc.. stačilo, že to tak bylo na jb a teďkom se na to každ může vymlouvat, že on má a já nemůžu.
čau

Cardoxon
05-04-15, 18:45
Jsem proti. Může mě být sice úplně jedno, zda bude mít nějaký Vili práva na nějakých zombie serverech, které s CS nemají nic společného, ale dalšího zapatce do AT nechci. A omlouvat to tím, že se udělala jedna výjimka, je pěkná volovina...

Jo, abych nezapomněl:
Vzkaz od Cardoxona.

Čau swagger^, proč se cpeš do žádostí do kterých ti nic není? Víš o tom velké hov**. Na módu nejspíš hraješ, víš jak to tam funguje a žadatel je tvůj kamík. Ale nikoho tvoje názory nezajímají. Starej se o sebe a nestarej se o věci, do kterých ti nic není. Nech to raději na adminech... Já fakt nevidím důvod, proč by měl někdo, kdo se ještě před chvílí chtěl zabít kvůli banu za haxy, dělat admina ... Díky s pozdravem Cardoxon.

UNHCZ
05-04-15, 19:22
Pan KeOx mě požádal o postnutí:

Vili zanyho znam uz dlouho,kdyz sem parkrat hral BB tak mi prisel pomoct s tema tunelama ci nejakym tim kempem...Zacal sem s nim parkrat hrat a povidat si pres TS (samozrejme je to nejaka doba a nepamatuje si me :D ) Na to ze zapnul tak je to jedno, jeden "cheater" prece dostal sanci aby mel prava a ja si myslim ze kdyby jste to jeste jednou porusily tak to neuskodi,ten kluk se v tom vyzna a je v tom dobrej,kdyz chce s necim pomoct tak je proste v klídku. Parkrát vyjede když ho někdo naštve ale je fajn :) Můj nic neznamená ale aspon chci aby vedel ze tu jsou hraci ze i kdyz zapnul tak jsou PRO aby on tam byl...Navic pomoc se hodi i Samcovi :P

E: Pre ridika. Takže ty srovnávaš psani sraček s permou za cheaty + obchazeni.
E2 : Můj názor je totožný jako polovina Adminů, zapl jsi, obcházel jsi Promin, i když to není AIM, tak musím být Proti.

hofy
05-04-15, 19:30
Vzkaz od Swagera.

Čau because, Proč se cpeš do žádostí do kterých ti nic není ? víš o tom velké hov**. Na módu nehraješ, ani nevíš jak to tam funguje a přesto píšeš. Nikoho tvoje názory nezajímají, myslíš si, že s důležitý? starej se o to kde máš práva, kam chodíš, nestarej se prosím o věci o kterých nemáš ani páru.. nach to raději na bb adminech ... Diky s pozdravem Swagger^.
Každý admin může vyjádřit svůj názor. Teď jsi ho dokonce vyjádřil i ty sám, přestože nepřinášíš žádnou přínosnou informaci k náboru. Dokonce ho vyjádřil i Keox, který není admin a na BB nikdy pořádně nehrál, takže by mě zajímalo, jestli se tak ostře ohradíš i proti němu.

FizzyBubble
05-04-15, 19:36
Dejte mu ty práva nebo skočí z okna, vlastně počkat, jsem PROTI... Skoč!!! :clap: Skoč!!! :clap:Skoč!!! :clap:Skoč!!!:clap:

marsoun
07-04-15, 23:46
Jestli mi slouží paměť dobře, tak tenhle "týpek" dostal ban, pak obcházel a dělal si z toho dobrý den. Nechápu jak tu někdo mohl vůbec dát pro... A to svoje že se lidi mění si dejte za kloubouk ;).

vili zanej
08-04-15, 15:52
Dejte mu ty práva nebo skočí z okna, vlastně počkat, jsem PROTI... Skoč!!! :clap: Skoč!!! :clap:Skoč!!! :clap:Skoč!!!:clap:

fizzy :) dakujem za vyjadrenie, ale taký som už dávno neni, človek sa mení dňom čo dňom a za to čo som písal na svojej žiadosti o UB sa moc hanbím..

Ridik :D
08-04-15, 17:37
https://www.youtube.com/watch?v=CJWub35E5yc

znova a znova pouziju unihoce protoze u nej se clovek mohl zemnit ale tento ne ze ? tady mate peknou pisnicku k tomuto tematu.

SuperVafle
09-04-15, 21:52
Marson vím pouze o tom banu a co ho znám tak s ním nebyl problém. O obcházení jsem nevěděl a nevidím to moc rád..

DarwiN
10-04-15, 07:36
Dejte mu ty práva nebo skočí z okna, vlastně počkat, jsem PROTI... Skoč!!! :clap: Skoč!!! :clap:Skoč!!! :clap:Skoč!!!:clap:

akože som proti aby to nebol ot
Fizz tebe fajne jebe, pravdepodobne si to myslel zo srandy ale kto sa na tomto smeje musí byť chorý človek .

FizzyBubble
12-04-15, 04:03
akože som proti aby to nebol ot
Fizz tebe fajne jebe, pravdepodobne si to myslel zo srandy ale kto sa na tomto smeje musí byť chorý človek .

Vili: no mne by stacilo iba un ban ak to ide na zombie 3 lebo ja sa asi zabijem akmi nedate unban ježiši ja bez zombie neviem žit :( <--- normální člověk
Fizzy: Dejte mu ty práva nebo skočí z okna, vlastně počkat, jsem PROTI... Skoč!!! :clap: Skoč!!! :clap:Skoč!!! :clap:Skoč!!!:clap: <--- chorý člověk

Kvůli hře bych se nikdy nešel zabít. DarwiNe nemusíš se o vílího bát, doslechnul jsem se, že bydlí v přízemí, aby to nebol ot přeju všechno nejlepší k druhému roku přežití od založení žádosti o UB Vili jsi můj vzor:mega_shok:

kono159
12-04-15, 12:07
Vili: no mne by stacilo iba un ban ak to ide na zombie 3 lebo ja sa asi zabijem akmi nedate unban ježiši ja bez zombie neviem žit :( <--- normální člověk
Fizzy: Dejte mu ty práva nebo skočí z okna, vlastně počkat, jsem PROTI... Skoč!!! :clap: Skoč!!! :clap:Skoč!!! :clap:Skoč!!!:clap: <--- chorý člověk

Kvůli hře bych se nikdy nešel zabít. DarwiNe nemusíš se o vílího bát, doslechnul jsem se, že bydlí v přízemí, aby to nebol ot přeju všechno nejlepší k druhému roku přežití od založení žádosti o UB Vili jsi můj vzor:mega_shok:

keby si to nepisal s takym egom tak by to aj bolo smiesne

vili zanej
14-04-15, 13:04
akože som proti aby to nebol ot
Fizz tebe fajne jebe, pravdepodobne si to myslel zo srandy ale kto sa na tomto smeje musí byť chorý človek .

Vieš fizzy :) Nesúď ľudí podla toho ako sa správali kedysi, ale podla toho ako sa správajú momentálne, ten človek sa mohol zmeniť a ty v tom momente robíš z neho samovraha

Nihilia
14-04-15, 13:51
Nehraji BB, neznám ten mód, takže se do toho nebudu nějak montovat, ale...

...Adio je ten samý případ s bannem na NS a taky má práva. K tomuhle adeptovi nemám žádné bližší vazby, vlastně vůbec nevím kdo to je. Příjde mně ale maximálně nevhodné poukazovat hlavně na to, že má ban na NS.
Buď tady budou všichni admini úplně čistí nebo se tohle bude vracet při každé žádosti, kdy bude mít adept ban na NS.

hofy
14-04-15, 14:56
Nehraji BB, neznám ten mód, takže se do toho nebudu nějak montovat, ale...

...Adio je ten samý případ s bannem na NS a taky má práva. K tomuhle adeptovi nemám žádné bližší vazby, vlastně vůbec nevím kdo to je. Příjde mně ale maximálně nevhodné poukazovat hlavně na to, že má ban na NS.
Buď tady budou všichni admini úplně čistí nebo se tohle bude vracet při každé žádosti, kdy bude mít adept ban na NS.
To už se řešilo tisíckrát jinde a myslel jsem, že se i vyřešilo. Dokonce je na to několik speciálních témat v admin fóru, kde je to jasně vysvětlené. Opravdu tím chceš zahlcovat všechny žádosti, kde má žadatel ban na NS? Chápu, někoho to asi baví.

because
14-04-15, 16:03
Nehraji BB, neznám ten mód, takže se do toho nebudu nějak montovat, ale...

...Adio je ten samý případ s bannem na NS a taky má práva. K tomuhle adeptovi nemám žádné bližší vazby, vlastně vůbec nevím kdo to je. Příjde mně ale maximálně nevhodné poukazovat hlavně na to, že má ban na NS.
Buď tady budou všichni admini úplně čistí nebo se tohle bude vracet při každé žádosti, kdy bude mít adept ban na NS.

Ak si dobre spomínam jeden z dôvodov prečo sa nechceli nechat Adiovi práva je presne tento. Že si každý povie: Však reku ten má práva aj s banom na NS, má to na JB, tak reku si aj ja vyžiadam práva mimo aim a dajú mi ich..
Ale to už je OT. Za mňa stále proti. :)

vili zanej
14-04-15, 16:10
Ak si dobre spomínam jeden z dôvodov prečo sa nechceli nechat Adiovi práva je presne tento. Že si každý povie: Však reku ten má práva aj s banom na NS, má to na JB, tak reku si aj ja vyžiadam práva mimo aim a dajú mi ich..
Ale to už je OT. Za mňa stále proti. :)

Ja Vás všetkých chápem:), ako som si zariadil tak mám.. ale toto by som si nikdy nepovedal..

ZeMi7
14-04-15, 17:32
Cheater - proti.

MARTiii
14-04-15, 23:51
cheater - pro, muze se zmenit

'Seiter
15-04-15, 07:34
S vašim přístupem bychom mohli všechny naše vězně rovnou střílet, protože jednou kriminálník, navždy kriminálník, což?

Je vidět, že si za tim stojí a baví ho to, přijde mi sice trošku citově labilní, ale když s nim hodí dhaaq pokec a potvrdí určitou mentální vyspělost, tak na nestřílecí servery sem pro.

E: Samozřejmě, já taky neřikám, že každej cheater má dostat šanci a naopak. Vždycky se to musí posoudit individuálně. Navíc nechce práva na střílecí.

Ale když je vás většina přesvědčená, že cheateři se prostě neberou, tak VŠECHNY žádosti ex-cheaterů okamžitě lockujte a nenechávejte to zbytečně otevřený k flamování.

hofy
15-04-15, 08:44
To je fajn, že největšími odborníky jsou teď admini, kteří s hráčem nikdy nepřišli do styku.

Já netvrdím, že cheating je doživotní překážka v dostání práv, ale mělo by se to zvážit komplexně ze všech úhlů. Že dostal práva někdo, kdo cheatoval neznamená, že je dostanou automaticky i ostatní a nebude se na ten fakt nahlížet.

oli221
15-04-15, 11:45
Proti.

dhaaqu
19-05-15, 01:02
S jakým nickem bylo to obejití banu, kolikrát a jak jsi ho obcházel?
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=91359

vili zanej
19-05-15, 13:04
To si fakt nepamätám jediné mená za ktoré som hrával boli "Vili Zanej" a nejaké tie klany ako napr. The Best | Vili Zanej :) nejako som si nemenil mená, keby viem starú IP tak ju sem dám ale fakt ju neviem.. 1x to bolo samizdá a to bolo tak že: Mal som počítač nebol nejako extra dobrý lagoval sa mi aj internet, a naňom som zapol (':huh:'), neskôr sa mi akosi ten komp dokazil akýsi problém s windowsom (xp) a mama mi kúpila novší PC bol o čosi lepší ale tiež nič moc.. Keď som sa skúsil pripojiť na sever tak mi to išlo a hral som (':whistling:')

Klimax
30-05-15, 17:56
Sice to so mnou nic nema spolocne, ale aj tak sa vyjadrim...

Hlasi o 106, chatlog, aktivita celkom ok.
Ten cheating je velke - ale odo mna mas male pro.

vili zanej
03-06-15, 17:26
ďakujem pekne, k tej aktivite musím niečo napísať, preto je taká aká je.. Mám problém s mojou baterkou na notebooku odyšla mi :D Samcovi som to už vysvetloval keď sa dá tak hrám keď nie tak nie.. :/

vili zanej
15-06-15, 20:48
chlapci a dievčatá, baterka je objednaná a už by mala byť aj na pošte takže zajtra poňu skočím a zasa nabehnem do starých kolají kde som bol aktívny :))

Saintpepo
21-07-15, 21:43
Ďakujeme za žiadosť, sám si musíš byť vedomý že ten cheating je obrovské proti. Dúfam že budeš hlásiť aj naďalej. PROTI