PDA

Zobrazit normální verzi : TeamFlash



Busox4ever
14-02-15, 18:12
Zdravím. Neviem, či tu už príspevok s podobnou témou bol, každopádne nevadí. Určite nebudem vravieť len za seba, ak poviem že ak ma má vlastný hráč z teamu flashovať, pokial idem rush, dokonca, keď sa začne nové kolo a každého respawne dotyčný si zmieni hodiť hned pred všetkých flash ešte keď sa nedá hýbať, akože pardon, je to dosť trapné. Niekedy je to nechtiac, uznávam, ale tak či tak to vie pokaziť hru a je to otravné. Navrhujem teda zrušiť teamflash. Ďakujem. Pekného Valentína prajem :-) :wub:

Martin_V
15-02-15, 16:13
Souhlasím s tebou.

LumP
15-02-15, 19:13
Nevidím důvod proč rušit teamflash....

Busox4ever
16-02-15, 13:16
Nevidím důvod proč rušit teamflash....

Ako keby som žiaden dôvod nenapísal. Lu, pozri, sám vieš, že teraz je prot v móde, a niektorí nevedia čo s tými flashmi robiť tak ich hádžu všetkým pred oči. A na Fy mapách ani nevravím, napr na snow, hodí ho hore a celá mapa je ožiarená ako pri výbuchu jadrovej bomby.

LumP
16-02-15, 23:28
Tak treba priklad...mapa dust2:4 CT na B a v katech 3T z toho jeden prot/demo.. hodi si tam na pohodu 2xfb pred sebe a all CT mliko ale ani jeden T nic ...trosku nefer protoze od toho fb je aby to oslepilo jak CT tak T..

Zrusil bych to max na fy ale na 1-2 urcite ne,navic pokud se nepletu tak uz to zrusene jednou bylo

Busox4ever
17-02-15, 11:36
Súhlasím teda, alespoň na tých fy mapách to treba zrušiť :-) :cool:

SaIoN
22-02-15, 12:32
Jo na fy by se to fakt hodilo. Ale zase na 1-2 je to přehnané, protože když tam jdu tak tam nějakej... mě fleshe z teamu a pak mě jasně, že hned zabijou 1 se to stane ok. 2. už jako by mohli dávat bacha, ale když je to skoro každé kolo to už je příliš. Chtělo by to nějaké opatření třeba vykopnuti ze serveru nebo něco takového. Jak máme hrát, když neustále někdo robí teamflash..

Grakon2702
23-02-15, 10:02
Dávat pozor by si měly obě strany. Jednak ti, co hází flashe a jednak ti, co to mermomocí chtějí rushnout. Není až tk moc velký problém se rychle otočit dozadu, když je před vámi flash, teda alespoň normální cs hráč by to tak udělal.

SaIoN
25-02-15, 15:54
No jenže také ho pokaždé nevidíš.

shootradar
27-02-15, 14:39
Dávat pozor by si měly obě strany. Jednak ti, co hází flashe a jednak ti, co to mermomocí chtějí rushnout. Není až tk moc velký problém se rychle otočit dozadu, když je před vámi flash, teda alespoň normální cs hráč by to tak udělal.

Grakone ale většinou se stává to, že team to rushne a jeden jouda co stojí za nima jim tam hodí flash před všechny a nestihneš ani zareagovat a celej team flash a většinou pro jistotu ten jedinec hodí ještě jeden hned za ním ...
Navíc i mě se stalo, že jsem měl dema a na hunticu jsem stál na své pozici a hodil jsem flash o zeď do chodby a najednou v tu chvíli tam vběhl můj a dostal plnou dávku a pak si stěžuje, ale to je jeho problém ;)

Grakon2702
27-02-15, 18:53
Grakone ale většinou se stává to, že team to rushne a jeden jouda co stojí za nima jim tam hodí flash před všechny a nestihneš ani zareagovat a celej team flash a většinou pro jistotu ten jedinec hodí ještě jeden hned za ním ...
Navíc i mě se stalo, že jsem měl dema a na hunticu jsem stál na své pozici a hodil jsem flash o zeď do chodby a najednou v tu chvíli tam vběhl můj a dostal plnou dávku a pak si stěžuje, ale to je jeho problém ;)

Problém se otočit dozadu před flashem jsem nikdy neměl, ale je fakt, že já se něco takového automaticky naučil z csgo. Já už se otáčím automaticky aniž bych o tom přemýšlel, proto mi přijde dětinské zakazovat teamflash.

stop_r
28-02-15, 11:06
Kazdy sa vie otocit ked ten flash vidis.. ale ked ho nevidis... hlavne ako pisu vyssie, ked je flash s proti tymu vidis ze ki tebe leti, ale ked ti leti ponad hlavu a padne pred teba nestihnes zareagovat kolko krat.

Je kopec normalnych ludi ktory vedia hadzat flash.. minule som videl ako niekto na to dokonca upozornoval, bacha, nechodte rush, hadzem flashe..

Ale ked su v mape dvaja mimoni ktory hadzu cez nejaku prekazku flash len tak na zdar boh, potom druhy, a nakoniec tam ani nejde... a ver mi ze to je vacsina..

Grakon2702
28-02-15, 11:43
Další důvod, proč nezakazovat teamflash a ta samá věc, která rozděluje lidi na dvě poloviny na dd2 only. Představte si, kdyby na CODu byl no-teamflash. Borci tam budou mít např. 5 flashů, všechny hodí naraz, nepřáteský tým bude oslepen a ostatní borci to rushnou úplně v pohodě díky noteamflash a zabijou celý tým. Tohle není v žádném případě fér, úplně to narušuje celou podstatu flashe a rovnováhu hry.

Busox4ever
28-02-15, 17:22
Další důvod, proč nezakazovat teamflash a ta samá věc, která rozděluje lidi na dvě poloviny na dd2 only. Představte si, kdyby na CODu byl no-teamflash. Borci tam budou mít např. 5 flashů, všechny hodí naraz, nepřáteský tým bude oslepen a ostatní borci to rushnou úplně v pohodě díky noteamflash a zabijou celý tým. Tohle není v žádném případě fér, úplně to narušuje celou podstatu flashe a rovnováhu hry.

No myslím, že tí borci, ktorí idú rush, a hodia flashe, tí za nimi sa dokážu otočiť. Takže je úplne jedno, či je teamflash alebo nie, ako povedal stop_r, tu ide skôr o hráčov, ktorí tie flashe hádzať nevedia, alebo to robia nashchvál. To, že sa dokážeš otáčať pred flashom na csgo a nemáš s tým problém je wow, no chcel by som videť, ako by si pochodil na COD:MW fy maps, napríklad na snow, kde je minimálne jeden prot a jeden demo, každý hodí hned na začiatku kola ako sa ešte nehýbeš flash na súperov spawn do stredu, druhý, ktorí je oslepený hodí zväčša flash ani nevie kde, ten ta oslepí.. A určite vieš ako to chodí, keď má hráč dobré score s určitou classou, ďalší ju nasledujú. Naozaj si nevieš predstaviť, čo je to ked na snow hraju 4 proti + niaky ten demo.

Grakon2702
28-02-15, 17:43
No myslím, že tí borci, ktorí idú rush, a hodia flashe, tí za nimi sa dokážu otočiť. Takže je úplne jedno, či je teamflash alebo nie, ako povedal stop_r, tu ide skôr o hráčov, ktorí tie flashe hádzať nevedia, alebo to robia nashchvál. To, že sa dokážeš otáčať pred flashom na csgo a nemáš s tým problém je wow, no chcel by som videť, ako by si pochodil na COD:MW fy maps, napríklad na snow, kde je minimálne jeden prot a jeden demo, každý hodí hned na začiatku kola ako sa ešte nehýbeš flash na súperov spawn do stredu, druhý, ktorí je oslepený hodí zväčša flash ani nevie kde, ten ta oslepí.. A určite vieš ako to chodí, keď má hráč dobré score s určitou classou, ďalší ju nasledujú. Naozaj si nevieš predstaviť, čo je to ked na snow hraju 4 proti + niaky ten demo.

Já nepsal o fy mapách, to je úplně jiná třída, myslel jsem klasik mapy.

stop_r
06-03-15, 19:53
Pochopitelne klasicke mapy su v pohode.. ale mal som namysli predovsetkym FY.. a myslim ze busox tiez..

M3TR0
07-03-15, 14:50
Grakon ma pravdu, ale aj busox ma pravdu na fy by sa to mohlo zrusit fakt to vie nasrat ten team flash. To je vsetko odomna.