PDA

Zobrazit normální verzi : baterka



ales123
15-02-15, 13:04
zdravím, nechápu proč jste uzamknuli téma http://csko.cz/forum/showthread.php?33439-Baterka, tento příspěvek se mi celkem líbil: Tak já by som zasa navrhol, vymeniť za baterku nočné videnie, vidí to len sám hráč, nelaguje sa a tak by sa zahladilo veľa sťažností na to blikanie.
s FPS 5 se fakt hrát nedá.... ještě k tomu když nějakej inteligent svítí SCHVÁLNĚ celí kolo.

Nakladana Okurka
15-02-15, 16:49
No nevím, když si na CTF koupim for fun noční vidění, laguje mi to víc než při baterce.. No a poslední dobou si nemyslím, ze by blikání byl az takový problém, protože když sam hráč nepronese něco ve stylu: Nikdo nebude blikat, laguje mi to. , tak to dotyčného ani nenapadne.. Zbytečné téma.

E: Na druhou stranu, pro ty, kterým způsobuje blikání tak velký problém, by se mohlo zavést to noční vidění. Nebo zakázat zbytečné blikání a blbečky banovat.

Foerus
15-02-15, 17:39
Ta baterka je problém, i kdyby se to slayovalo/banovalo, stejně tam většinu času žádný admin není, takže si dementi budou blikat dál. Když to budeš psát do chatu, kterej nikdo nečte, bude to taky bez odezvy... já bych byl kompletně pro zrušení baterky. To noční vidění není od věci, myslím si, že s lagama by problém nebyl - někomu by to nelagovalo a CT, kterýmu by se to sekalo, by s tím neotravovalo ostatní hráče.

Grakon2702
15-02-15, 17:48
Ta baterka je problém, i kdyby se to slayovalo/banovalo, stejně tam většinu času žádný admin není, takže si dementi budou blikat dál. Když to budeš psát do chatu, kterej nikdo nečte, bude to taky bez odezvy... já bych byl kompletně pro zrušení baterky. To noční vidění není od věci, myslím si, že s lagama by problém nebyl - někomu by to nelagovalo a CT, kterýmu by se to sekalo, by s tím neotravovalo ostatní hráče.

RIP pro CT v tmavých zákoutí.

ales123
15-02-15, 21:27
Ta baterka je problém, i kdyby se to slayovalo/banovalo, stejně tam většinu času žádný admin není, takže si dementi budou blikat dál. Když to budeš psát do chatu, kterej nikdo nečte, bude to taky bez odezvy... já bych byl kompletně pro zrušení baterky. To noční vidění není od věci, myslím si, že s lagama by problém nebyl - někomu by to nelagovalo a CT, kterýmu by se to sekalo, by s tím neotravovalo ostatní hráče.

No to je právě ono, já jim napíšu ad to zhasnou, chat jako vždy nikdo nečte, nebo se dočkám odpovědi že nikdo nesvítí, přitom slyším jak tam někdo bliká...
a hodně často se stává že po upozornění na lagy kvůli baterce začne schválně svítit ještě další a má z toho strašnou pr*el.

pro Grakon2702: koukám že jsi nepobral o čem se tu bavíme, světlo by prostě viděl jen ten CT kterej musí svítit...

ales123
15-02-15, 22:34
3563 5 minut tam spamuju nesviť, a CTčko mě zabije za to ze jsem stal když jsme měli čupět, s FPS 4 toho fakt moc slyšet neni.

Indian0
16-02-15, 14:05
Pre nechanie baterky. Tiež mi to občas laguje, ale dá sa to zniesť. A keď sa to fakt nedá zniesť, prepoj sa na iný server, kde nebude dement ktorý ti tam vyblikáva. :rolleyes:

ales123
16-02-15, 16:57
Spíš se odpojit a přijít někdy ve 2 hodiny ráno, to tam teprve většinou hrajou lidi se kterýma se dá rozumě dohodnout.

Mr.ADIO
16-02-15, 17:04
Proč se locklo to téma ? Protože jsme rozhodli ponechání baterky. Už to tu jednou bylo, baterka zůstane, LOCK.

btw: jestli ti baterka laguje, nastav si pořádně raty.