PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva- AIM



Achee
15-02-15, 21:54
Zdravím, chtěl bych požádat o práva na AIM servery.
Jmenuju se Martin a mám 17 let.
Csko hraju čtvrtým rokem, na kotelně třetím, momentálně hraju nejvíc Rats maps kde strávím každý den alespoň 3 hodiny.
Momentálně hraju pod nickem: che;vi0
Ve volném čase, když nejsem zraněný, což teď jsem, takže mám na csko hodně času, se věnuju fotbalu, který hraju už dlouho.
Adminem jsem nikdy nebyl, proto nemám žádné zkušenosti s AMX modem, ale věřím že se vše rychle naučím.

STEAM_0:0:53887968

Předem děkuju za vyřízení.

Bee
16-02-15, 22:26
Body, které musíte bezpodmínečně splňovat (pokud některý z bodu nesplňujete, nemá význam si podávat přihlášku a žádost se uzavře):


vlastnit originální hru (do přihlášky uveďte svoje SteamID; nastavte si dočasně Steam profil jako veřejný)
hrát minimálně 3 měsíce na tomto portálu (nebo mít nahráno více než týden čistého času - podle HLSTATSX) a to na serveru s módem, na který žádáte práva
čistý trestní rejstřík (hodinové bany se až tak nepočítají, problém jsou hlavně cheaty nebo urážky hráčů)
hlášení cheaterů - na fóru včetně dem (při hlášení cheaterů adminovi přes Steam je třeba jeho potvrzení)

Nemáš vůbec nahlášeno,jak na forum,tak ve hře.Teda alespoň jsem si ničeho nevšimnul.

Achee
17-02-15, 15:07
Hlasím pořád.. jak ve hře tak i na steamu, Tutinkovi.. ale dobře

matis
18-02-15, 14:20
zopar hlaseni bolo mne na steame, myslim, ze skoro vsetko banned

navrhujem trosku zvysit aktivitu aj na fore, rozkukat sa a trosku spoznat ludi....nahlasit nieco aj sem...

Tutinko
18-02-15, 20:09
mozem potvrdit, ze hlasis :)


ale skus spravit to, co ti pisal Matis a bude to super !

Achee
19-02-15, 11:54
Dobře, budu se snažit :)

dhaaqu
12-04-15, 13:22
Práva čerstvě jinde (http://mix-arena.eu/forum/viewthread.php?thread_id=455&pid=3439)
Na obou portálech čerstvé účty kvůli právům.
Neaktivní na fóru i serverech.
Ne