PDA

Zobrazit normální verzi : Drop FPS



Grakon2702
16-02-15, 08:31
Zdravím, potřebuji vědět, jak upravit hru tak, abych měl stálých 100 FPS. Jde mi o to, že normálně, ať se dívám kamkoliv mám 100 FPS (možná drobný pokles na 95 apd.), když se však podívám na hráče, tak FPS klesne na 70 a někdy až 50. Všiml jsem si toho hlavně na jb, např v boxu.

Martin17CZ
28-02-15, 15:25
Ahoj , zkus toto překopírovat do cfg . Aby jsi měl neustále 90-100 FPS podle mě nejde . Tak znatelně ti to klesá zřejmě modem,nastavenim serveru a skinama hráčů - hlavně na jb je hodne lidi ... atrakcí apod. takže server může víc lagovat a to má vliv i na FPS .


r_rainradius "0" Vypne déšť (zvýší FPS)
r_decals "200" Zobrazuje "200" děr po kulkách nebo spray log na zdech (nižší číslo zvýší FPS)
gl_dither "1" Zapne zhoršování krajiny, která je dál od vás (zvýší FPS)
gl_cull "1" Zapne rendering pouze viditelných objektů (zvýší FPS)
gl_round_down "0" Sníží detaily textur (čím vyšší číslo, tím nižší detaily, ale větší fps)
gl_spriteblend "0" Změní průhlednost zaměřovače u awp a krve
gl_playermip "0" Sníží detaily hráčů (hodnoty 0,1,2) -!!!!!!!!!!!
cl_corpsestay "10" Doba jak dlouho se zobrazují mrtvoly (částečně ovlivní FPS)
cl_minmodels "1" Nahradí hráče za jeden model CT a T
hud_saytext_internal "6" 6 řádků v chatu
con_color "x x x" Barva textu chatu (barvy najdete v malování)
cl_crosshair_color "x x x" Barva zaměřovače
hud_centerid "0" NEzobrazuje jméno pod zaměřovačem (na pegasu je vlastní plugin)
cl_dynamiccrosshair "0" Při chůzi se vám NEmění velikost zaměřovače
cl_radartype "1" Vypne průhlednost radaru
console "1" Povolí konzolu
sensitivity "3.3333333" Citlivost myši
cl_righthand "1" 1 znamená, že hráč drží zbraň v pravé ruce
cl_autowepswitch "1" Automaticky přehodí lepší zbraň do ruky, když jí přejdete (nevýhoda když v ní neni ammo)
fastsprites "0" Kvalita smoku 0-2 (0 - nejlepší)
cl_allowdownload "1" Povolené stahování ze serveru (můžete přepsat i na upload)
cl_dlmax "300" Max. rychlost stahování ze serveru
cl_download_ingame "1" Stahování během hry, vidíte spray loga ostatních, při špatném připojení nastavte "0"
cl_showfps "1" Zobrazuje vaše aktuální FPS

E : nejake prikazi jsou zbytecne (barva textu) ... zkopcil jsem to z netu (neco :D)

Martin17CZ
19-03-15, 18:07
A spletl jsem se v 1 veci . Stalich 100 FPS jde :D ja treba mam 100 . Nikdy min . Asi to bude tim ze mam novy pc :''D a dobrou wi-fi :D .