PDA

Zobrazit normální verzi : Oprava teambalance.



Foerus
18-02-15, 17:31
Zdravím, prosil bych na další admin poradě pořešit teambalance na CTF. Přikládám scénu, která se mi dneska naskytla při hraní, a která je čím dál častější. CT pak zabili asi 10 T, ale stejně to nikoho nepřesunulo a hrálo se vesele dál. To stejné na další mapě (italy) - hrálo se 7v2. Je sice fajn, že se na poradách rozdávají spešlové jak na potkání, ale osobně bych byl radši, kdyby se řešily věci jako tyhle. Díky a hezkej den.
3572

Kotel
18-02-15, 19:05
Teambalanc tam teď není, zkusím ho upravit a přidat.

Foerus
18-02-15, 19:57
Teambalanc tam teď není, zkusím ho upravit a přidat.

Díky moc. :)

hofy
18-02-15, 20:49
Je sice fajn, že se na poradách rozdávají spešlové jak na potkání, ale osobně bych byl radši, kdyby se řešily věci jako tyhle.
Na spešly je tady 30 adminů, kdežto technickou správu všech serverů (nejen CS) řeší jeden člověk...

Foerus
19-02-15, 20:18
Na spešly je tady 30 adminů, kdežto technickou správu všech serverů (nejen CS) řeší jeden člověk...

Myslel jsem, že spešlům uděluje práva Kotel na pokyn adminů... v tom případě se omlouvám.

petooo
25-02-15, 19:22
Zdravím, prosil bych na další admin poradě pořešit teambalance na CTF. Přikládám scénu, která se mi dneska naskytla při hraní, a která je čím dál častější. CT pak zabili asi 10 T, ale stejně to nikoho nepřesunulo a hrálo se vesele dál. To stejné na další mapě (italy) - hrálo se 7v2. Je sice fajn, že se na poradách rozdávají spešlové jak na potkání, ale osobně bych byl radši, kdyby se řešily věci jako tyhle. Díky a hezkej den.
3572

minule som hral a boli 10 vs. 3, pritom som zabil asi 8 T a nikoho to k nam neprehodilo.