PDA

Zobrazit normální verzi : Inferno only / Dust 2 only 3 / !o!ens



FuFik
18-02-15, 17:17
Zdravím, píšu zde stížnost jen kvůli tomu, že mi nejde do hlavy, jakému "trotlovi" (s prominutím..) byly udělený práva.. Hraju na inferno only, několikrát napíšu, že mám pěkně hloupý team, a pak mě to dá do týmu k !o!ensovi.. Ten mi napíše, ať také hraju, i když jsem měl tu dobu lepší skore než on (nepodstatná věc..).. Já napíšu pouze "Nezáviď :)", a on mi dá mute.. Co začalo nové kolo, tak jsem za ním běžel, a řezal jsem do něj, páč mě nenapadl jiný způsob, jakým by pochopil, že by mi měl dát unmute, a on mě kickl.. což mě celkem zarazilo a zamrzelo, když jsem měl 16k.. No co, pohoda.. S kámošem jsme pak šli hrát na dust2 only 3, a on tam přišel, a jen co přišel, hned mě i jemu dal mute, i když jsme nic nepsali, + jeho cca 5x bezdůvodně na dust2 only 3 kicknul, a poté mu dal ještě ban.. Prosím o odůvodnění :-)

Ales
18-02-15, 17:48
Tak zaprvé panáčku, MUTE- dávám za slovník co máš k ostatním hráčům
KICK- je za neuposlechnutí napomenutí
a BAN- jsem dal tvojemu kamarádíčkovi na hodinu, ať se vzpamatuje za urážky v nicku atd..!!

Jestli tady máte chuť hrát, tak nepište každému "jaký není chuj nebo pičus" atd..!!
A buď rád, že jsi nedostal i ty za nadávání adminovi :console:
Rozumíme si??

http://leteckaposta.cz/372630759 - zde je malá ukázka tvojeho slovníku, tak si příště rozmysli co tady postneš ;-)

'Seiter
18-02-15, 17:55
Tebe si pamatuju, tobe sem daval neska ban za slovnik, ze? Neustala provokace, urazky a primo sis o ten ban rikal. Tak nevim, co tu ted brecis. Neumis se chovat, tak musis holt pocitat s reakcí.

Eso./digl
19-02-15, 01:14
Stojim za Alesom, vyriesil to s chladnou hlavou

hofy
19-02-15, 16:50
Mute i kick byl oprávněný, takže bezpředmětné řešit.