PDA

Zobrazit normální verzi : GW chary 99/70

theShD
19-02-15, 14:25
Zdravím mocné válečníky GWRO!,

po pár debatách v guildě, jsem se rozhodl zeptat i na názor Vás ostatních hráčů. Zajímalo by mě co si myslíte o nových instant 99/70 charech "only GW". My jsme se v guildě jakž takž shodli, že se nám to nezdá jako nejlepší nápad. Sice chápu snahu dostat na server lidi, ale nelíbí se nám myšlenka, že si každý může ihned udělat 99/70. Největší problém jsme našli především jak jinak než v dualech, kdy nebude problém si na GW kemp lognou nejlepší možné stringy, kiss, jabka, CP songy atd...Zároveň si tak trochu myslím, že se tím zabije komunita, a jakékoliv expení v partách a lidi se už budou logovat jen na války, protože odpadne potřeba cokoliv expit nebo huntit (suroviny na GW).

Druhá věc s tím spjatá. Nezdá se Vám to trochu moc myslel jsem, že free suroviny na GW budou wp,bp,edp bomby a ne full +7 jídla provoky, Box of Resentment ,box of gloom všechny element poty, všechny elemt scrolly. Přijde mi to hodně přehnané, vím že to mají všichni a tak je to tedy fér, ale to už je opět otázkou názoru.

Díky za h8 a jiné názory, konstruktivní kritika vítána!
Každé vyjádření určitě pomůže p.Kotelníkovi s rozhodováním, každopádně díky za super server, baví nás!

wittek
19-02-15, 14:38
Také zdravím,

Naprosto souhlasím. Myslím, že expení ztrácí trošku význam. Já osobně si expím chary hlavně kvůli GW. Takhle když přijdu a mám 96/70 + všechno (kromě equipu - který si vyhuntím s hunterem 90lvl) tak mi přijde zbytečné hru zapínat mimo GW. Je to podle mě trošku škoda. Kde je pointa hry, kdy v partě zdoláváte velké moby abyste získali co nejvíce xp a co nejlepší předměty ? kde je takové to nadšení kdy máte 98lvl a 99% a těšíte se až to procento budete mít ?

Chápu, že tento server je hlavně pro války, ale bojím se, aby toto rozhodnutí nebylo spíše kontraproduktivní. Hrál jsem na některých mid-rate serverech a většina skončila, protože všichni měli všechno a přestalo je to bavit. - bojím se, aby to za nějakou dobu nebylo podobné.

Nechci odsuzovat vaše rozhodnutí, ale myslím, že by k tomu měl říct každý hráč svůj názor.

Crystalis
19-02-15, 14:56
Zdravím všechny :)

Jakožto guild member rady starších zde podporují názor pana theShD :), ... jen bych s obavami dodal, že 99/70 GW chary spíše aby pomohli serveru tak ho dříve zahubí, protože kdykoliv někdo něco hraje a urychlí si hru tak se sice chvíly baví, ale poté ho to behěm chvíle bavit přestane... Navíc stejně je psáno, že dostane základní gear a aby si vyhuntil kvalitní equip stejně bude muset mít aspon 90+ adv char ne ? :) ... pro mě tímto hra ztrácí smysl GWcek a ohledně těch supply consumables myslím si také že je to přehnané ... absolutně to zabijí jakoukoliv snahu hráče pracovat na své postavě a ničí zábavu z hraní (PvP orientované hraní :) )

Ať už to dopadne jakkoliv rozhodnutí většiny a GMka budu respektovat, jen by to byl z osobního hlediska kaz na serveru :).

Omlouvám se za chyby a za těžko stravitelný post :D
Server je zatim parádní a zatim to vypadá že lidi pomaloučku přichází :)

S pozdravem Crystalis

Kotel
19-02-15, 16:17
Ahoj, díky za zpětnou vazbu.
Momentálně jsou gw chary nastavené tak, aby nemohli nijak ovlivnit server, takže je možné je okamžitě zrušit. Nemůžou nikam než na gw mapu a hrady, nemůžou vyhodit itemy, co dostanou. Více informací napíšu za chvíli.

Já sám si expím několik charů, ale mám nižší level, takže si teď můžu udělat insta a hodit na něj věci a jsem na tom líp, takže bych to více omezil nebo i zrušil pokud má další gilda v plánu jít na gw. Jinak jedna gilda už psala, že by přišli, když dostanou vyexpené chary. V našem zájmu je nastavit to tak, aby mělo smysl expit a zároveň se dali hrát gw s insta chary.

Suroviny jsou v podstatě stejné co byly na starém gwro. +7 jídla jsou oficiálně lehce huntitelná v BG a většina buildů s nimi počítá, takže nebyl důvod dávat jiná. Boxy a element poty se zrušit můžou. Element scrolly jsou menší bonus pro melee chary, takže bych je nechal.

Upozornění: gw chary jsou pouze pro gw, jakékoliv využití na PVM může být potrestáno (většina možností je už zablokovaná např. vaření, sázení, ale na něco se přijde až později)

BSBProff
21-02-15, 21:39
Zdravim

Jako člen a jeden z vedení guildy BSB bych k tomuto tématu chtěl napsat asi toto:
Guilda BSB je na GWRO jenom kvůli GW to asi všichni vědí.
Co jsem měl možnost zatím vidět tak jediná guilda VoD má momentalně tolik lidí, že mohou na GW pomýšlet na nějaký uspěch. Nevím jak je na tom guilda IksDe, z Ekirei chodí blbnout jeden člověk a Rada starších mi přijde jako For Fun guilda.
Pokud víte o nějaké další WoE guildě tak se omlouvám, že jsem na ní zapoměl. Takže mi příjde, že když se zruší instat chary a my odejdeme tak tu bude guilda VoD kralovat bez konkurence... (možná že se IksDe daj časem do kupy)= Nebude žadna GW konkurence. Pokud o toto stojíte tak prosim ale potom server s nazvem GWRO ztrácí veškerý význam. Nemyslím že přijde nějaký extra velký přísun hráču protože momentalně je hodně čechu na ggRO a dost jich je na fRO atd... Podlě mě jediná možnost aby server fungoval tak jak si asi admin představuje je čekat že přijde nějaka další čistě GW guilda a směřovat server timto směrem. Samozřejmě lidi budou mít nazory jako že lidi hned všechno maji atd beru ale v tomto ohledu bych řekl, že s nastavenym ratem je to stejně jen otazka tydnu max mesice něž se naexpi a nahunti gear. Ti hráči kteří rádi expí, hunti, hrají PvM a MVP, ti si mužou dale hrát to svoje nikdo jim nebrání.

Souhrn těch mějch blabolů je to že: Pokud chcete GW server tak ty instant chary nerušte posbírejte si koule, eq a poty přijdte na GW. Pokud chcete server na PvM, MvP tak to zrušte ale počitejte s populací 20-30.

PS: V neděli čekáme nějakou konkurenci :D :D :D