PDA

Zobrazit normální verzi : cw/tg/gather



yeblington
19-02-15, 17:57
Zdravím, chcem sa spýtať funguje niekde ešte nejaka liga alebo ako byvalo kedysi posterus ak si dobre pametam kde sa zhromažduju ludia a zahraju si 5v5?

kedže som sa k CS vrátil po 4.rokoch ešte kedysi ked fungovali xy líg a teraz nič... by som si rád po dlhom čase zahral niečo poriadne s teamom

//edit: trošku som tu pohladal a našiel som len bashme.eu ...tam už ale pravdepodobne musim mať team pripraveny a najdem len enemy...

tu na kotelne náhodou niekde nejaku skupinu nemáte ktora hráva?

The Keox
19-02-15, 18:36
nemyslíš třeba taky shifters.eu? tam se takjy dát vyhledávání zápasů nebo turnaje

yeblington
19-02-15, 18:57
moc živo to tam zrovna nevyzerá... všetky ligy asi presedlali na GO?

The Keox
19-02-15, 19:38
asi tak....cs 1.6 už není taková hratelná na ligu atd.

Maaaaaaaaaaja
19-02-15, 21:55
Od podzimu 2012 přesedlala profi scéna na GO, bohužel. Na ligu jede snad jen shifters.

Na kotelně se hrajou gathery (csko.cz na ts3), já chodím i na gamescore.eu (jen TS), kde se hrajou gathery na dost slušné úrovni (ts3.crew.sk:11195 - je to jen TS IP, tak snad mi nedáte ban za reklamu :D). Nebo si slož mix s kámošama a hrej proti cizincům. :D

Bager258
19-02-15, 22:06
Pridavam este jeden TS kde sa hraju slusne gathery a to je na ts.shifters.eu ... sem tam zahram takze to tam vyzera slusne. (no ban pls)

metriox
19-02-15, 23:48
Momentálne je asi najviac ľudí na Shifters, aj Undzwei upadol bohužiaľ...

yeblington
20-02-15, 01:29
diky moc hoši... no šak to že nahodím stránku u2 a total death... btw týmto hladam 2-3 hráčov na pravidelnejšie mixy po večeroch forfun :)

Me :)
21-02-15, 00:48
Trochu OT, ale gamescore je pěknej shit, kde tři čtvrtiny lidí mají ban zde na Kotelně a jejich hra je někdy dost pofiderní. Na Bashme borci nejsou rozhodně pozadu, jen na to nejdou tak sofistikovaně jako na gejskoru. Shifters 5 vs. 5 už vůbec nejede, spíš 2v2 či 3v3. Možná zkusit nějaký zahraniční portal, kde frči turnaje každý týden a má to nějakou pořadatelskou a hráčskou úroveň. Však uvidíš sám, jak to teď s mrtvou jedna šestkou vypadá a co za prasata potkáš na mixech/gatherech.

yeblington
21-02-15, 23:12
tak začal som hrať tu na TS-ku gathery a ja žiadne hrotenie nehladam proste fajn ff partiu ktora dačo trafí a nehuláka na tsku :)