PDA

Zobrazit normální verzi : CrafterDeNy - reklama na cheaty



chmod a+x /bin/laden
06-12-11, 07:56
Už to tu bylo ráno v chatu... propagace cheatů ve spojení s Kotelnou.

http://youtu.be/EhtSAzfPABU

Ten klučina sem občas zaskočí, byl tu i včera. Do chatu nepíše, zřejmě ho neumí aktivovat, nicméně přesto je v chatu dohledatelný:

12:26:48 <VALVE_0:0:528193167><82.209.60.26> : [VIP] CrafterDeNy zmenil nick na: CrafterDeNy

Nechám na vás, jestli je propagace cheatů na YT dostatečný důvod pro nějaký trest... pokud ne, tak dávám tip snaživým cheathunterům :-)

grEy
06-12-11, 07:57
Asi by som mu najskor napisal na youtube, nech vymaze to video.

AnnoyingGreg
06-12-11, 08:06
Dá se nahlásit. Minimálně o to video by přijít mohl.

VINCE C.
06-12-11, 13:25
Ty vole, to je drzost až to tříská dveřma.

Trsak
06-12-11, 15:31
Podle me reklama, jako reklama. A za reklamu na cheaty perma ban :).

UFOusek
06-12-11, 15:36
prvni stupen zakladni skoly je posledni dobou na pruplesk

Charon35
06-12-11, 15:42
Ban teroristas :D

Je reklama ako reklama, ale po takejto "reklame" by sa Kotelne mohli normálny hráči skôr vyhýbať. Cheaters Heaven? To hádam nie... Nahlásiť aj na YT a facana cez PC aspoň.

ZEUS
06-12-11, 16:53
Dal bych mu ban :) Nedělá dobré jméno Kotelně.

Giussepe
06-12-11, 19:42
Ten je drzej jak lázeňská veverka. Tak za toto bych mu určitě dal ban a nahlásil na youtube. Jinak co se týče toho hacku, tak to asi bude s prominutím pěkná "sračka" a nebo má on v hlavě fridex, když říká že je lepší mít m4, že se s ní lépe míří. Pokud vím tak Aimbot slouží právě k tomu, aby to mířilo za mě. Nevím jestli je to chyba jen u mě nebo videa ale asi v šesté minutě se mi nějak kousl obraz, takže jsem ho s tím neviděl hrát, poněvadž by mě zajímalo jak to vypadá. Měl jsem možnost vyzkoušet si jeden multi-hack a ten co se týče požadavků hackera byl velice solidní. Poskytoval: AB,WH,speedhack,spinhack,noflash,nosmoke,knifespee d, několik druhů zaměřovačů, radarů, kamera šla přepnout do 3d pohledu, extra blood což je tuším dané na DM atd... A aimbot zde pracoval velice precizně a vůbec nezáleželo, jakou zbraň jste drželi v ruce.

UFOusek
06-12-11, 19:46
Ten je drzej jak lázeňská veverka. Tak za toto bych mu určitě dal ban a nahlásil na youtube. Jinak co se týče toho hacku, tak to asi bude s prominutím pěkná "sračka" a nebo má on v hlavě fridex, když říká že je lepší mít m4, že se s ní lépe míří. Pokud vím tak Aimbot slouží právě k tomu, aby to mířilo za mě. Nevím jestli je to chyba jen u mě nebo videa ale asi v šesté minutě se mi nějak kousl obraz, takže jsem ho s tím neviděl hrát, poněvadž by mě zajímalo jak to vypadá. Měl jsem možnost vyzkoušet si jeden multi-hack a ten co se týče požadavků hackera byl velice solidní. Poskytoval: AB,WH,speedhack,spinhack,noflash,nosmoke,knifespee d, několik druhů zaměřovačů, radarů, kamera šla přepnout do 3d pohledu, extra blood což je tuším dané na DM atd... A aimbot zde pracoval velice precizně a vůbec nezáleželo, jakou zbraň jste drželi v ruce.

ok, teraz snez 2 balonky helia a natoc o tom video

kashpi
06-12-11, 20:46
Já bych byl pro ban. Na serveru se za to dává normálně perma a tady dokonce ukazuje celej portál jako kdyby se to tu mělo i stahovat...
Myslím, že by se mu měl dát co nejdřív.

Svacinar
06-12-11, 20:57
Pokud mu to nikdo nedá, rano mu to dám já. Dejte mu to ale někdo hned ať táhne někam daleko.

kashpi
06-12-11, 21:36
OK, nikdo se k tomu neměl a já jelikož mám dneska konečně zase dobrou náladu, tak sem mu ho plácl
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=16203
jen při výběru serveru sem byl zmaten - chybí tam server Youtube.com :whistling:

Johny Pampeliska
07-12-11, 07:59
Já prostě nechápu jak někdo může udělat takovouhle ultrakreténovinu.....
Aspoň žes mu dal banán Kashpi :o)

CrafterDeNy
07-12-11, 14:03
Mám dotas no kdyz uz jsem dál na YT to video, mohu se tedy zeptat jestil kdyz smažu video dostanu unban.

ZEUS
07-12-11, 14:28
Na to si měl myslet dřív. Kotelna není na propagování cheatu vhodná. Měl sis vybrat jinej portál. To máš stejný jako, kdyby si dělal reklamu na cheaty, za to je taky pernament.

Charon35
07-12-11, 16:09
Mám dotas no kdyz uz jsem dál na YT to video, mohu se tedy zeptat jestil kdyz smažu video dostanu unban.

1. Otázka sa končí otáznikom. Ale to je pri tvojej úrovni gramatiky asi jedno.
2. Načo vôbec robíš "moviečko" na podporovanie cheatingu?!!! A nepíš, že to nepoužívaš. Máš to? Máš to! To je ako keby išiel do basy díler drog a obhajoval sa tým, že on to len predáva, on to nebere.
3. Zvykaj si. Realita je krutá a za chyby sa platí...v real life omnoho viac!

BTW ale stiahnuť to môžeš aj tak.

Ešte by ma zaujímalo, ako sa k tomu dostal Chmod. :think: Ale to len tak OT.:lookaround:

chmod a+x /bin/laden
08-12-11, 01:30
Ešte by ma zaujímalo, ako sa k tomu dostal Chmod. :think: Ale to len tak OT.:lookaround:
Tak jsem tak na netu hledal návod jak nainstalovat nějaké ty cheaty, abych to mohl Paradoxxxovi konečně natřít a... ne, tak to vlastně není. Ve skutečnosti tohle video dal včera ráno někdo do chatu - bohužel si už nevybavím kdo to byl a archiv chatu tak daleko nesahá. Jediné, co jsem udělal, byla trocha googlení a prohledání chatu, jestli tu nepotkám autora toho videa.

Když si to tak uvědomuju, vlastně jsem tímto příspěvkem poprvé podal svůj teplej bonz na cheatera - juchů! Zřejmě důvod bouchnout flašku recyklovaný moči. Nicméně radost mi kazí, že to vlastně nebyl cheater, ale jen děcko, životem ještě nepolíbené, které zatím nepobralo moc rozumu a teď si ještě kvůli mě nezahraje na Kotelně. Tuším, co se mu asi honí v hlavě, taky jsem v jeho věku cheatoval, i když v mém případě se jednalo o maximálně o cheaty na Supaplex (http://www.youtube.com/watch?v=94gYm3H3-J4), Lemmings (http://www.youtube.com/watch?v=MgDb4YuOaVM)a první SimCity (http://www.youtube.com/watch?v=9CiriUeBQz8).

Crafterdeny na Youtube nahrál video (http://www.youtube.com/user/CrafterDeNy#p/c/FE88A68E7324E1E4/3/BLBkszfl2F8), kde se zřejmě omlouvá a zpytuje svědomí (přesněji řečeno škemrá o unban). Neměl jsem ani nervy si to pustit celé - je to opravdu ještě dítě a ještě nechápe, že nemusí na youtube dávat všechno co ho napadne, mnohem líp by udělal, kdyby na youtube nedával nic

grEy
08-12-11, 07:01
Hadzal som to do chatu ja a dostal som sa k tomu tak, ze na jednom fore hadzu ludia odkazy na svoje lets playe z minecraftu, takze som si asi nejaky pozeral a nahodne som na boku preklikaval rozne ine lets playe. Obcas spravim aj to, ze si pozrem kanal dotycneho a tak sa stalo aj vtomto pripade, a padlo mi do oka toto video, a co nevidim?

kashpi
08-12-11, 09:54
"Natáčel jsem to aby měl můj kanál větší autoritu" :D
Chlapec asi nezná význam tohoto slova :thumbup: