PDA

Zobrazit normální verzi : aim , classic, dm



P4ndaP4nda
21-02-15, 20:47
Zdravím,
když je teď taká vlna žádostí, tak jsem si řekl, že zkusím štěstí a také jednu napíšu
Body, které musíte bezpodmínečně splňovat
vlastnit originální hru - STEAM_0:1:65461748
hrát minimálně 3 měsíce na tomto portálu - První připojení ~ listopad 2011, na fóru od léta 2012
čistý trestní rejstřík - až na 2 zrušené bany za cheaty jsem si celkem jistý že nic
hlášení cheaterů - in-game přes ! nebo /cheater, na fórum poslední dobou málokdy (admini poctivě chodí)

Věk - 18
Zkušenosti - s adminováním žádné, ale jsem ochotný se s amx. apod vše doučit
Real life - naštěvuji jedno nejmenované pražské gymnasium ve 3. ročníku
Vlastnosti - popsal bych se za relativně klidného člověka, ne někdo, kdo by se nad někým povyšoval, ve hře často navazuju konverzace, občas se pokusím i s něčím poradit (i když toho nebývá moc)
Proč já? - nikdy neuškodí mít v AT o člověka, co bezpečně pozná cheatera a navíc dejme tomu celkem slušně hraje, navíc :-)

Za každý comment děkuju (-:

E: tak jestli se za měsíc nenašel jedinej comment, tak to asi lockněte

Maaaaaaaaaaja
23-03-15, 22:40
Nevím, proč se nikdo nevyjádřil, nějak to tu zapadlo. Tak já začnu.

Na classicu vídám pravidelně, hlášení jsou, problémy žádné. Myslím, že jeden z kandidátů, který by měl dostat zelenou.

Eso./digl
23-03-15, 23:10
zapametal som si ta z hry na zaklade dvoch veci, skillu a toho ze mas za potrebu nieco stale pisat do chatu.. :harhar: inak sa priklanam tak isto k pro, na classu sa hodi aktivny admin ( neviem ci tam niekto teraz aktvine hrava, asi uz len maaja )

Cardoxon
06-04-15, 14:09
Pro, občas ho potkám na serveru, nehraje špatně, nahlášeno toho má dost a na rozdíl ode mne je to pohodář. Jeden z těch lepších kandidátů.

dhaaqu
02-05-15, 01:35
Na serveru aktivní je, na fóru už 2 týdny ne, bez hlášení na fóru.
Nějaká hlášení od založení žádosti?

dhaaqu
18-05-15, 22:00
Na fóru jsi stále nic dlouho nenahlásil.
Jestli máš o práva zájem je nezbytností sem uploadovat dema, nebo aby ti hlášení někdo doložil.
Proč byly zrušené ty 2 bany za cheaty?

P4ndaP4nda
19-05-15, 23:48
Byly udělené neprávem

Saintpepo
02-07-15, 10:24
Na serveru aktivní je, na fóru už 2 týdny ne, bez hlášení na fóru.
Nějaká hlášení od založení žádosti?

Hlásiš niekomu na steame? Nejaká ta aktivita v hre je ale už dlho si nedal nič na fórum.

Saintpepo
13-07-15, 23:30
Veľmi slabá aktivita aj v hre aj na fóre, ak si zlepšíš aktivitu a budeš aktívny v hre aj na fóre tak to skús znova. Lock.