PDA

Zobrazit normální verzi : Viky :3 (jiny hrac) --> sCorp



hardshock
22-02-15, 08:12
Vypis z konzole:



Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 138518)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Obchadzanie banu'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Viky :3 >
[AMXBANS] Tvuj nick: hardshock
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:412828753
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1188321302
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.255.168.41
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.255.168.41
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < sCorp >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] =================================





Poznamka:






DObry den, doufam, ze tohle bude vyrizene dosti rychle, protoze jsem nas*anej. Tady predesilam oznameni z banlistu, kde jsem udajne dostal nejakej ban... http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=138518
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=110943

Jako co to ma bejt? -.- Hraju za Nick "hardshock" se svym steam ID, svoji ip adresou uaz nekoliku mesicu jsem v TOP 50 a ted dostanu nejakej ban na nejaky vyje*any jmeno, s jinym idkem a vsim, zadam o okamzity unban, protoze sakra prace, nevim co tohle je a zajimalo by me vysvetleni, jak tam muze byt vubec stejna IP... Dekuji mnohokrat.

sCorp
22-02-15, 12:21
Vítejte na herním portálu csko.cz,
děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Tento ban však nebyl udělen Vám. Mrzí nás, že se nemůžete připojit na naše herní servery, přestože jste se nijak neprovinil. Vzhledem k tomu, že naše herní servery umožňují připojení i z neoriginální verze hry (non-steam), je nutné takové hráče identifikovat právě podle IP adresy, která je ve Vašem případě sdílená s jiným hráčem, který porušil pravidla a byl mu zabráněn přístup. Váš poskytovatel internetu patrně sdílí IP adresu s více uživateli a proto se blokace (ban) dotkla i Vás. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme ban zrušit, je nám líto.
Stále však můžete hrát na našich herních serverech prostřednictvím originální hry, přestože je Vaše IP adresa zablokovaná. Kompletní informace a průvodce pro pořízení originální hry naleznete zde (http://csko.cz/forum/showthread.php?33141-Sd%EDlen%E1-IP)...

hofy
22-02-15, 12:28
Ahoj, z tvojí IP hrál souběžně ještě jeden hráč obcházející ban za cheaty, tak se tímhle banem IP zablokovala. Tvůj poskytovatel internetu patrně IP sdílí mezi více uživateli. Teď se připojíš, zkusíme ho zablokovat jinak.

hardshock
22-02-15, 13:20
Tak teď opravdu netuším oč jde. Koukal jsem na Váš uvedený příspěvek se sdílenou Ip adresou. No tyto pravidla upřímně opravdu nechápu. Chápu snahu zablokovat tyto hráče, ale i když je tady nevinný, který kupříkladu hře věnoval dost svého času řekněme na koníček, tak ej to celkem nespravedlivé, ovšem můžeme říct že nespravidlové je i to, že si orginál hru nepořídím, ale to si myslím, že je věc jiná. Každopádně, oběma Adminům děkuji, nevím jak se to ted vyřešelo, ale hrát mohu dle příspevku od Hofyho, zkoušel jsem to. Tak nevím co to je, dvě jiné odpovědi, ale zatím to řešit nebudu, děkuji mnohokrát - Hard.

hofy
22-02-15, 13:28
Prakticky obě odpovědi platí. Ve výjimečných případech sdílené IP to lze řešit úpravou banu tak, aby se hráč, který se nijak neprovinil (ty) připojil a cheater zůstal zablokovaný. Pokud hráč nehraje na originální hře, tak nemá svoje vlastní unikátní herní ID, a proto ho musíme identifikovat podle IP adresy, která může být sdílená s dalšími hráči (to my nijak neovlivníme, je to věc poskytovatele internetového připojení).