PDA

Zobrazit normální verzi : [ demo k posouzení ] Aj lav Virtus.Pro. :* --> Mr.ADIO^~



Lupicak
28-02-15, 15:20
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 138918)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Aj lav Virtus.Pro. :* >
[AMXBANS] Tvuj nick: Aj lav Virtus.Pro. :*
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:570995700
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:570995700
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.77.208.157
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.77.208.157
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Mr.ADIO^~ >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak (jb





Poznamka:






Zdravim, zacnu takhle, dostal jsem podle meho nazoru neduvodny ban od Mr.ADIO. Mam hned nekolik dukazu.
1) Proc bych si kupoval VIP? Ze ho chci hnedka stratit? To fakt ne.
2) Podivejte se na muj Steam profil kolik mam nahranych hodin na CSGO-Prosim.
3) Mam tenhle portal moc rad nehraju nic vic nez Jailbreak a moc me to bavi, proc bych asi podvadel?
4) Sice uz jsem nalapal docela dost banu ale ne za podvadeni ale to uz je asi tak pred rokem co jsem dostal tak posledni ban az ted mi pristal na nose trvaly ban, coz nechapu.
5) Vychazel jsem z ADIEM celkem dobre i kdyz me skoro nezna ale to je fuk. To je vse, dekuji za predcteni a ahoj. To me fakt omrzelo. :( :)

Mr.ADIO
28-02-15, 15:39
Ahoj, za dnešek tě hlásili už 4 lidi mně na steam. Jedno demo jsem pořídil já --> http://csko.cz/dema?UPD=8xt74be9 (To cukáni wipem je v celku zajímavé). Dále tu mám druhé demo --> http://leteckaposta.cz/270028227

Nechť posoudí zkušení. Můj názor je, že jsi zaplej.
btw: Tohle není ten Lupicak, který dříve mastil 1.6 jak pán. Jde pouze o shodu jmen.

Britny
28-02-15, 16:23
Napiš mi čas, kde má být WH. A cukání wipem, no nevím..

Lupicak
28-02-15, 16:56
Napiš mi čas, kde má být WH. A cukání wipem, no nevím..

Tak co? :)

Lupicak
28-02-15, 18:59
Vím že 30 CZK není moc ale co budu mít s tím VIP co jsem si koupil?

Chemo
06-03-15, 21:32
Adio, mohol by si tu dať nejaký ten čas, ktorý sa ti nepáči. Predsa len tie dema sú dlhé a výstrel príde raz za 2 kolá, takže mohol by si tu dať nejaký čas na posúdenie. Pozrel som si dema a nevšimol som si tam nič nenormálne, podľa mňa WH môžeme vylúčiť okamžite a ten čas na AB by som chcel vidieť. Možno som len niečo prehliadol, ale neviem, neviem...

Britny
10-03-15, 01:48
Toto je od Swaggera


Od Swagger-a^
Ahoj Adio, koukl jsem se na ty dema, můj názor je takoví.
- Tvé demo, když jsem ho "sjel očkama" myslel jsem si, že ti asi jeblo, nebo si dostal pepřákem. :D
- Demo č. 2 Tam jsem vám vyčasoval všechny jeho hs co jsem viděl.

29:10 -Classic FullOutííček.
29:50 - Dat hlavu nepohyblivému terči, nic těžkého.
31 :25 - Znovu, nehybný terč.
33:35- Podle mě jediný náznak ab Buď Mega Luck, nebo zapl.
34:00 - nehybnej.
35:05 - Good Luck. (zadny cuk podle mě není, takové hlavy dávám normálně :D)
37 : 20 - Normálka.

Nihilia
10-03-15, 07:56
Je to tady už 10 dní od založení a ADIO se stále nevyjádřil na základě čeho banoval.
Pokud nejsou důkazy, tak mu dejde UB, protože Lupicak evidentně hraje už někde jinde když vidí tady ten zájem.

Mr.ADIO
10-03-15, 18:38
Já a další lidi si stojíme za tím, že je zaplej. Pár hezkých momentů tam taky bylo, ale skoro nikdo se na to nepodíval, a když už, tak né na celé. Dám mu UB, protože to tu leží nějakej ten den a nikdo jinej není ochotnej se k tomu vyjádřit. LOCK

dhaaqu
10-03-15, 18:52
2 lidi řekli clear a žádali tě o konkrétní vyčasování...

because
10-03-15, 22:17
Já a další lidi si stojíme za tím, že je zaplej. Pár hezkých momentů tam taky bylo, ale skoro nikdo se na to nepodíval, a když už, tak né na celé. Dám mu UB, protože to tu leží nějakej ten den a nikdo jinej není ochotnej se k tomu vyjád&#OCK

Dufam, ze medzi nimi su aj aim admini lebo ban za wh na jb serveri nie je zalezitost len jb adminov.. a my nie sme ochotny? Vsak nedokazes vycasovat jedno demo o ktore ta poprosili 2ja ludia. Ba dokonca ti ho vycasoval hrac a nie si schopny ani z nich vybrat cas, ktory sa ti nezdal..
Peace

E: http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=114923 WTF?? A neochota vyčasovať sprosté demo tam čo nenapíšeš? Či to že ti admini napíšu clear je neochota???

Chemo
11-03-15, 00:28
Já a další lidi si stojíme za tím, že je zaplej. Pár hezkých momentů tam taky bylo, ale skoro nikdo se na to nepodíval, a když už, tak né na celé. Dám mu UB, protože to tu leží nějakej ten den a nikdo jinej není ochotnej se k tomu vyjádřit. LOCK

Hmm. Myslím si, že som to naznačil dosť jasne, ba dokonca som ti poslal niekoľko pmniek, aby si mi dal časy, lebo dema sú clear. Áno, pozrel som si obidve dema ešte v ten deň, keď bola založená žiadosť. Tebe sa nechcelo napísať aspoň 2 časy, ktoré sa ti nepáčia. Nechápem, čo ešte riešiš. Ten dôvod zrušenia banu si si mohol tiež odpustiť, keďže chybu si urobil ty. Pomýlil si sa, je to v pohode, to sa občas stáva, ale predsa nemôžeš obviňovať ostatných adminov, keď chybu si urobil ty. Hráč má ub, lock.
Aj lav Virtus.Pro. :* --> prijmi naše ospravedlnenie.