PDA

Zobrazit normální verzi : Unban



kiko
06-12-11, 18:37
ADMIN MI DAL MOZNA KOLEM LETA BAN ZA UDAJNE WH ANI NEVIM AKO SEM KNEMU PRISIEL ANI NEVIM CI NEJAKE DOMO JE LEBO JA SME NIC NEMAL KED TAK SA SPITAJTE TAMTEHO ADMINA JA FAKT NIC NEMAL PROSIM DALI BY STE MI UNBAN JA FAKT NIC NEMAM JA NEVIM CO MAM RABOI PORADTE PLSSS
PROSIM POMOZTE MI PRVOKRAD SEM DOSTAL NEPRAVOM BAN :excl:
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : ^BastarDs^ | -KRISTIAN-
[AMXBANS] Tvuj nick : GOLIATH-DECEPTICON
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 230166647
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 230166647
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 0 , 0 ) : 178.40.180.26
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 78.98.17.179
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : morbe
[AMXBANS] Server : Kotelna - Furien | csko.cz ( de_aztec )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na

ZombieBot
06-12-11, 18:41
ZAse další případ sdíleného ID. Napiš PM kotlovi, to musí vyřešit on.

UFOusek
06-12-11, 18:43
se asi preklikl, reason ma bejt dementni pouzivani capslocku.. sdileny valveid?

kiko
06-12-11, 21:02
Ako mam napisat kotelovi poradite plss

72 Virgins
06-12-11, 21:14
@ zombiebot prosimtě přečti si to řádně. Nejde o sdílené ID jde o to, že se hráč domnívá, že ban dostal neprávem.

Unban nebude, neumím si představit, že by byl. Navíc morbe už není adminem a chtít důkaz po tak dlouhé době smrdí. Kdyby si byl nevinej přihlásil by ses už dávno. Čekat půl roku, že se na to nějak zapomene tak to se nestane. Přesně typ hráče co se cheatováním dostane do situace, že už má všude ban a pak se po dlouhý době dožaduje přezkoumání, alespon tak to na mě působí.

kiko
06-12-11, 22:33
Ja nic nemam lol co mam ten udelat co kces za dukaz ze sem nikdi nic nemal ani nic len vtedi ked sme dostal ban sem nevedel ako si dat unban a skusil sme sa regnut a neslo my to tak sem sa na to visral a vsude nemam ban len an kotelni over si to nikde nemam ban len tu za wh ktore sme ani nikdi nemam lol dostal sme to nepravom """

Aimb00st
06-12-11, 23:37
@ zombiebot prosimtě přečti si to řádně. Nejde o sdílené ID jde o to, že se hráč domnívá, že ban dostal neprávem.

Unban nebude, neumím si představit, že by byl. Navíc morbe už není adminem a chtít důkaz po tak dlouhé době smrdí. Kdyby si byl nevinej přihlásil by ses už dávno. Čekat půl roku, že se na to nějak zapomene tak to se nestane. Přesně typ hráče co se cheatováním dostane do situace, že už má všude ban a pak se po dlouhý době dožaduje přezkoumání, alespon tak to na mě působí.

WTF?

[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : ^BastarDs^ | -KRISTIAN-
[AMXBANS] Tvuj nick : GOLIATH-DECEPTICON
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 230166647
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 230166647
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 0 , 0 ) : 178.40.180.26
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 78.98.17.179

72 Virgins
07-12-11, 06:15
A co jako?
Tady nejde o shodné ID ale o to, že hráč se domnívá, že dostal neprávem ban a žádá abychom se morbeho zeptali, že nic neměl.
To je fakt tak těžký si přečíst první příspěvek?????


JA SME NIC NEMAL KED TAK SA SPITAJTE TAMTEHO ADMINA JA FAKT NIC NEMAL
PROSIM POMOZTE MI PRVOKRAD SME DOSTAL NEPRAVOM BAN

Navíc nejenom shodné ID ale i poskytovatel internetu a město
78.98.17.179 Slovakia Bratislava Bratislava Slovak Telecom A. S
178.40.180.26 Slovakia Bratislava Bratislava Slovak Telecom A. S

Prostě mu za půl roku přidělili jiné IP on to ani nepopírá, že ten ban je jeho.
Fakt si ušetříme spoustu práce, když se naučíte číst a hlavně pamatovat si o čem vlastně vlákno je.

Morbe byl dobrej admin než se zbláznil a odešel. Nevěřim tomu, že by dával jen tak zbůhzdarma někomu bany za WH navíc kdyby byl tenhle človíček nevinnej šel by na forum hned a ne až po půl roce.

kiko
07-12-11, 07:07
Ja som stedi na to sral a teras po case ja sem ani cs nemal zacal sem ho hrat pred tizdnom lol a co mam udelat aby tu clovek ktori dostal nepavom ban dostal unban nechapem vas clovek tu nepravom dostane ban a vi nic lol to nepochopim !!! Co su tu za lidi ja nic sem nemal ani nemam nevim kde to nabral lol ja kci unban lol je to tak teski !!! A MI PORAD CO MA UDELAT NEVINI CLOVEK ABY DOSTAL UNBAN !!!! ZAVOLAJTE KOTELA NECH TO VIRESI DIK

chmod a+x /bin/laden
07-12-11, 07:20
Ja som stedi na to sral a teras po case ja sem ani cs nemal zacal sem ho hrat pred tizdnom lol a co mam udelat aby tu clovek ktori dostal nepavom ban dostal unban nechapem vas clovek tu nepravom dostane ban a vi nic lol to nepochopim !!! Co su tu za lidi ja nic sem nemal ani nemam nevim kde to nabral lol ja kci unban lol je to tak teski !!! A MI PORAD CO MA UDELAT NEVINI CLOVEK ABY DOSTAL UNBAN !!!! ZAVOLAJTE KOTELA NECH TO VIRESI DIK

Chceš radu? Nauč se pravopis - ty tady zřejmě žádáš o unban, ale jistý si nejsem - tvoje posty se totiž nedají číst.

Stojím plně za Virginsem - morbe nerozdával BANy jen tak nazdařbůh, shodná Valve_ID by nastat mohla, ale když je navíc shodný i poskytovatel, tak to už je nějak moc náhod najednou.

UFOusek
07-12-11, 07:28
Ja som stedi na to sral a teras po case ja sem ani cs nemal zacal sem ho hrat pred tizdnom lol a co mam udelat aby tu clovek ktori dostal nepavom ban dostal unban nechapem vas clovek tu nepravom dostane ban a vi nic lol to nepochopim !!! Co su tu za lidi ja nic sem nemal ani nemam nevim kde to nabral lol ja kci unban lol je to tak teski !!! A MI PORAD CO MA UDELAT NEVINI CLOVEK ABY DOSTAL UNBAN !!!! ZAVOLAJTE KOTELA NECH TO VIRESI DIK

tak mam pro tebe spatnou zpravu, budes na to srat aj dalej, lebo morbe mit demo asi nebude, protoze neni asi admin

72 Virgins
07-12-11, 07:53
Ja som stedi na to sral
No že ty si na to tenkrát sral ale neni naše vina. Měl jsi to řešit, když to bylo aktuální a bylo demo.

kiko
07-12-11, 14:19
A teras ja co stim ani ziadne demo nemal lol tak nech si pohne ja kcem unban co to tu ej za adminav take lami lol nic neumi

Svacinar
07-12-11, 14:54
Člověk si tu zvykne na hodně retardovaně psanejch postů, ale co píšeš ty, wau. To rozluštit je docela fuška. Každopádně unban nedostaneš, přišel jsi pozdě a myslím, že i kdyby jsi přišel hned, tak by měl morbe prokazatelné demo.

hexan
07-12-11, 20:47
Chtěl bych zažádat o unban za to že sem mel podobné méno a mel som ho proto ze se mi vigenerovalo a od te doby ho pouzivam mam teraz koupeni VIP a rad bych zase videl muj ucet frcet teraz som si to kupil a us mam ban!!!

hexan
07-12-11, 20:50
promin te za to ze sem tak vijel ale dostalo me to on ma rozlisne meno v malich a velkych moje meno je HexanCZ a jeho je hExaNˇ prosím o odpověd

Spozdravem Hexan

Kotel
08-12-11, 11:36
Ban uz vyprsel.