PDA

Zobrazit normální verzi : Názor na jednoho hráče



Dakota
07-03-15, 22:51
Zdravím, rád bych vás zkušené hráče a lidi z admin teamu o pomoc.

Zde je 1. demo
http://www.leteckaposta.cz/703877169

CHEATING hráče GRUSZELNYCKOW STEAM_0:1:996469 http://www.shifters.eu/profile/GRUSZELNYCKOW časy: 26:35-26:55 - pěkně se umí hýbat kolem krabice přesně tak aby ho neviděl :D 30:13 - pustit bez WH je jasně vidět za tou plantovací a on si není jistej, jestli ho viděl nebo ne :D 36:23 - proč po každý vchází na plant miří už přes krabice na soupeře 36:45 - 100% čas, ustřelil se jak nikdo nikdy :D enemy vůbec nemohli být vidět a hned začal střílet 37:37 - zase vtipnej čas hned jak ho uvidí tak se vrátí ani se nepodívá :D 38:22 - chlapec úplně na vteřinu přesně ví kdy to HE může hodit 44:33 - scanuji a pak jdu pryč :D

Zde jsou časy, zajímal by mě váš názor zda-li je tam wh.


https://www.sendspace.com/file/4exmls

Zde je druhé demo:
https://www.sendspace.com/file/4exmls


Hráč GRUSZELNYCKOW -->13:55 všichni stahují na B,ale on ví,že jdou mačku..--> 14:02 přes wh jasně vidí,že mu jde z midu a tak se schovává do kina..-->22:40-23:06 to co teď předvedl kloubouk dolů,o sifkovi nevěděl,že je na B + ví,že neplantuje a čeká si ho to vážně a čumí doprostřed stěny ? :DDD morris měl iq na to zakrývání,ale tohle :D,24:40-24:50 no flash ať každý říká co chce(nutnost kouknout s wh díky) Díky za vyřešení.


A časy z druhého dema, vím, že to dost z vás baví tak vás prosím o to, jestli byste si našli čas.
Za každou snahu děkuji a pište buď clear nebo cheat.

nejedná se o hráče hrajícím na tomto portále.
Děkuji, příjemný zbytek večera.

piratjo
12-03-15, 12:13
Ahoj. Prve demo clear. Pozeral som ho cele, cista hra ani naznak wh. Vypisane casy, ked vezmes v uvahu TS nemaju zmysel.

// druhe pozeram

// Aj druhe demo clear. Pozeral som ho cele. Uplne default cista hra + kazdy cas sa da rozumne vysvetlit. Podla odkazu co si tu dal vidim, ze za druhe demo dostal ban. Chlapci co ho posudzovali by si mali dat uninstall.

Maaaaaaaaaaja
12-03-15, 15:04
Pro zajímavost http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=84443

Ale to demo se kouknu ze zvědavosti.

E.: Inferno nic, vypl jsem po CT straně a 2 T kolech.

Tuscan jsem vypl po té 26. minutě. Kterej tupec to časoval, to fakt nevím, a jestli banovali na základě časů, což na sft asi jo, tak to no comment.

Dakota
12-03-15, 19:43
Banovali na základě časů no, naše TS komunikace byla dobrá, řešili jsme hodně In na tom tuscanu, takže se zvedl In a šel předstřel.
Vím, že hráč byl čistý, ale s tím my nic neuděláme.
Banovalo se na základě vyjádření adminů F00S, SIFKO, Kaprik.
Jsou to hráči, co za každou cenu na té lize potřebují mít čistou cestu k dosažení svých výsledků.
Proto jsem tam taky skončil, nebudu tam ztácet čas, bylo mi přislíbeno, že jsem teď na řadě já.

Jinak na TeamSpeaku den před banem stejnak říkali, že ban dají i když to bude Clear.

Jinak vám děkuji moc za to, že jste se na to koukli, díkec.

Maaaaaaaaaaja
12-03-15, 21:27
Banovalo se na základě vyjádření adminů F00S, SIFKO, Kaprik.
Jsou to hráči, co za každou cenu na té lize potřebují mít čistou cestu k dosažení svých výsledků.


Tomuhle věřím. :D

Já na chh tým na sft zanevřel už dávno, po tom, co můj spoluhráč dostal ban za wh za toto 14 min. demo nějakého umlaskaného idiota, co nerozdýchal prohru.


https://www.youtube.com/watch?v=p1O3zkEON5E

Dostal to k řešení nějaký 15-letý kluk (wtf. 15 let a ligový chh ?, nic ve zlém), verdikt byl ban, my jsme následně podali protest, dostal to k přezkoumání jiný chh, o kterém jsme věděli, že by měl být v pohodě. Dal také verdikt, že cheating. Dost jsme se divili, no nakonec jsem se dozvěděl, že se na demo ani nepodíval a jen napsal verdikt. Super přístup. Co dodat ....

Dakota
12-03-15, 21:52
jediný co mi dokáže na P-mku odpsat je toto:
Ani to nehodlá číst to co si napsal, takže ti asi řeknu todle ty seš mi úplně ukradenej, jediný proč mě zajímáš je to aby si dostal stejně BAN jako zaplej KNW, který už zde dávno BAN za cheating měl a né jedno, akorát mu někdo smazal AB, takže si piš co chceš a ty taky končíš, protože si tady měl BAN jen až se někomu bude chtít tě vypsat nulo, která nic nedokáže bez cheatů.

ten KNW je zabanovaný hráč na demu.

Jinak šel jsem na forum za vámi, protože vím, že tu jsou hodně zkušení hráči a není tu nic zkorumpované ani nic podobného.

Tak vám děkuji, Unban samozřejmě nedostane, ale já tam taky hrát nebudu, je to směšná liga.

Maaaaaaaaaaja
13-03-15, 11:37
Nejvíc směšné mi na tom přijde ale to, že tohle píšou/dělají lidi jako sifko, foos a spol., kteří sami zapnutí jsou/byli, nebo se zaplými hráči hrajou každou chvíli.

Zoyer
13-03-15, 11:43
nevím proč tam vůbec ještě hrajete. víte jak to tam chodí, víte o jejich skillu při rozeznávání cheatu, ale pořád tam jak tupci budete hrát a potom se jen nasrávat, že mate ban/nějakej kámoš má ban.

mě by to teda za to nestálo. dělat si nervy jen proto abych si zahrál nějakej ten turnaj s blbcama

Dakota
13-03-15, 13:28
Čau, ono to tam jakštač šlo, dokud to Denoy neprodal.
Jinak máš samozřejmě pravdu.
Díky za názor.

jackherrer
15-03-15, 00:31
no vis , ono to tam bylo fajn kdyz denoy vyvijel anticheat , kterej na zacatku dost lidi vychytal , bohuzel se tam nasli jisti borci kteri ostatnim poradili jak AC obchazet , nyní to tam je tak ;) ze ac umi obchazet prevazne lidi co hraji top rank :)---proc asi...jeste kdyz to tam bylo hratelny , byval sem tam v aim , a funny pistols mezi nejlepsima...ale to uz je davno ...kazdopadne je skoda ze to denoy prodal

Dakota
15-03-15, 00:57
Čau jackherrer, jojo, je to škoda, ale největší škoda je ta, že si cheathunter team banuje hráče jen tak, na základě dem, která nejsou prokazatelná.
Kdyby byl na lize kvalitní anticheat, byl by klid, ale hold každý kdo má kapku rozumu ví, že F00S, sifko a spol těchto hráčů, jsou opravdu nevychovaní idioti.
Už jen to jejich chování a to jsou v admin teamu, je to na hovno.

Martin17CZ
15-03-15, 00:57
Tohle jsem teda este nevidel.... Jak muzou banovat ciste hrace . A este k tomu jsou sami zaply . Myslel jsem ze me co se tyce cska apod. uz nic neprekvapi ..jak vidim tak se pletu .. Takovy ,, admini'' se nemeli k hram nikdy dostat .

metriox
15-03-15, 02:15
Sranda bola keď v 3v3ke zabanovali môjho kamoša na Undzwei na základe jedného kola, a následne aj admin povedal že to je clear ale ban tam zostal.

Dakota
15-03-15, 09:33
Je to demence, člověk si rád zahraje csko, dají mu ban, pak teda začne hrát public a požádá si o práva a práva mu nedají na základě banu za cheat na lize.
ten ban by člověka nemrzel ani tolik, ale kazí to jeho pověst.
Proto jsem zašel za vámi, protože vím, jak to tu chodí, tak jsem věděl, co vy mi na to řeknete.
Díky.

Amaterasu
15-03-15, 12:34
Na shifters jsem začínal od jeho spuštění a je krásně vidět, že čím více lidí tam hraje, tak tím více ale zase pomalu to upadá. Pak přišel anti-cheat a světe div se, borci kteří tam rozdávali neuvěřitelně, naráželi do stěn. Jeden jediný rok tam byla férová a slušná hra... jinak jste si mohli v klidu dát kill na spawnu a výsledek je stejný. Strašně mě jen mrzí, že csgo pracuje na source enginu a ne na té 1.6ce :(

Grakon2702
15-03-15, 13:26
Strašně mě jen mrzí, že csgo pracuje na source enginu a ne na té 1.6ce :(

Ve všem je byznys (nemyslím toho admina z kotelny). Cs 1.6 je stará upadající hra, mnohem více hráčů je teď v csgo, dota2 apod. Tím, že udělají source2, vylepší herní mechaniku původních nových her, vytvoří nové hry, ceny se zdraží a oni budou v balíku. Kdo si ještě dnes kupuje 1.6? Max tak zabanované děti na kotelně...

RQ
24-03-15, 10:38
Kto vlastne teraz vlastni sft?

Dakota
24-03-15, 11:05
jistý jurekk
Kokot, co to koupil hodil tam svoje reklamy a nic s tím nedělá, nechal to na těch dementech.

RQ
24-03-15, 11:27
Najlepsie pre mna na tom to, ze emer v at...