PDA

Zobrazit normální verzi : Ntb-baterie-problem.



ZTP
07-03-15, 23:44
Dobrý den,mam takovýto problém,byl bych vděčný za jakoukoliv radu/pomoc. Hral jsem na Jb (Vašem) mněl jsem NTB napojený na nabíječce,už pár hodin,vím že se to nemá,ale prostě tak hraju,po několika odehraných hodinách se jenom ozval hrozivý zvuk (asi tak když se vám prostě "bugne" zvuk),k tomu se mi zamozřejmě "bugnul" i obraz,tak jsem okamžitě vytahnul baterii,a ono NIC... tak jsem odpojil NTB z nabíječky,a noťas se vypnul...No ale ja vůl si ho zase zapnul dal na nabiječku a hral dál,a najednou Se mi seknul zase,tentokrat již bez hrozivého zvuku.. vytahnul z nabíječky profoukal baterku dal mu maličkou pauzu,vytahnul jsem nabíječku zásuvky(byla dost horká)... Zapnul si NTB bez nabíječky-neviděl jsem myš,ale po chvíli se oběvila... Tímto bych chtěl požádat o jakoukoliv pomoc,mam strach jestli jsem si neodrovnal NTB,nebo baterii. Jo a noťas mam starý necelý rok. Omlouvám se za pravopisné chyby,a předem děkuji za jakoukoliv radu :)

Camel
08-03-15, 00:48
Zdravim, nejspíš bude problém v chlazení, zkusil bych chladící podložku. Měl jsem stejný problém, podložka ho vyřešila.
Neznám rozměry, ale osobně bych vybral něco takového.
https://www.alza.cz/connect-it-ci-439-double-frost-cerna-d2192082.htm
https://www.alza.cz/trust-notebook-cooling-stand-xstream-breeze-d329446.htm
Snad jsem pomohl, napiš jak to dopadlo (pokud dáš na mojí radu) :thumsup4:

ZTP
08-03-15, 10:08
Určitě,chladicí podložka mně nenapadla -_-,jsem vůl.. :D. Děkuji za radu,určitě o ni budu uvažovat :)

hofy
08-03-15, 21:25
Co je špatného na používání NTB během dobíjení baterie? Nerozumím tomu, proč s baterií a napájením nějak manipuluješ, podle popisu problému mi přijde, že to s problémem ani nesouvisí a vypadá to spíš na přehřívání. Doporučuji nainstalovat nějaký program pro kontrolu teplotních hodnot a pak uvidíš, jestli je problém tam.

apach29
08-03-15, 21:59
Prvni vec, nez zacnete kupovat chladici podlozky je, ze si notas rozeberete a poradne vycistite od prachu co se tam usazoval po celej rok. Pokud si netroufate na rozborku, tak to dejte do nejakyho servisu/obchodu s elektronikou, kde jste to koupili, protoze je urcite jeste v zaruce, pokud je kupovanej jako novej. Potom, pokud to nepomuze, coz si nemyslim, muzete vybirat nejakou chladici podlozku.