PDA

Zobrazit normální verzi : [ demo k posouzení ] beast --> k1x



beast
08-03-15, 19:25
Vypis z konzole:

[AMXBANS] Zabanovan adminem k1x
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'AB cau'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:578565085'
[AMXBANS] Tvoje IP: '88.212.37.32'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz




Poznamka:




Dobry den, nechcem ociernovat vasho admina, ale mozem poprosit o prezretie dema? CSko uz hram moc dlhu dobu, ale ze by niekto dal ban za AB to uz je sila :) dakujem, pekny den

a poprosim daného admina aby dal demo aj tu, chcem si ho pozrieť aj ja, rád si pozriem svoju ab ruku :X

k1x
08-03-15, 19:37
uz ma naozaj vytacalo, ze ti nikto nevedel dat ban a pri tom kazdemu je jasne, ze nie si cisty ale nikto nemal dokaz...prve demo mam podozrenie na nie 100% no recoil, ale je to tam troska vidiet pri fulloute....v prvom aj v druhom deme si velmi "bystry" a rychly, co sa mi velakrat nepacilo, hram to dost dlho a toto si pomaly ani najlepsi hraci nedovolili a nie este nejaky NS panko (nic v zlom)...ked si pustis druhe demo spomalene na 1/4 tak som netusil ze pri strelbe s AWP cross trha smerom nahor :)...nie kazde AB je hned viditelne, ale ked si to spomalis je to tam krasne vidiet....PS: ked sa ja snazim ako sa len snazim trhat mysou a strielat s awp a pustim si to spomalene na 1/4 tak mi to tak nikdy necuka ako tebe..odohrate mam toho bohate a nepatrim medzi mladych tinedzerov...GL inde
http://uloz.to/xvpXNHpk/thebeast-rar

beast
08-03-15, 19:43
to, že hram na nonsteame, si myslis vazne? ze v zivote som nemal steam? a som nonsteam lama? csko hram 12 rokov.. a je jedno ci mas NS alebo steam, vsade cheaty pustis, ak ide o ns server ... takze argument ze ma niekto nonsteam je zly... este pridam k tomu ze tato hra je mrtva , pochopil si tomu? a vazne mi ides pisat ze mam norecoil? naco by mi to bol ked vacsinu hravam s awp? a vazne som bystry a rychly? ta rychlsot a bystrost nemyslis si ze nonsteam lama by nemala taky prehlad ako mam ja? nemyslis si ze som si uz dost odskakal na csku? neprislo ti to divne, ze NS panko sa vie hybat po mape? ze ma good movement?
odohrate toho mas inde? no daj mi priklad, a potom ti dam ja moj priklad ;) a tinedzer uz niesom :)

k1x
08-03-15, 19:48
u2, par LAN a hlavne ESL v rokoch 09-12...nehram to tak casto, a bol som adminom aj na headshot, maximumgaming a potom na u2 ligach ked sa hrali turnaje...CSko hram od roku 99, cize prakticky od vzniku..ale realne som sa tomu venoval na strednej v rokoch 03-07 za klan uEx...troska pogoogli ;)

precitaj si prosim este raz, alebo dvakrat pozorne moj prvy prispevok a potom ti mozno cvakne, ze som nikoho nikde neurazal (ci uz NS, alebo "bystry")
ten movement mas az moc presny a viem co je mozne na CSku za tych xyz rokov este k tomu na serveroch, ze vsetky naboje nemozu ist nikdy do hlavy a tebe prakticky 9z10 ide do hlavy...a potom ked zostanes sam proti ostatnym, tak ked strielas uz zrazu vsetko nejde presne do hlavy....nepacia sa mi tvoje kliky na myske..1,2 klik a bum hlava..next to iste..next to iste...a bum 3 fragy na 6 nabojov su na svete...viem co je mozne a co nie (najma online ;) )

beast
08-03-15, 20:06
chlapce neviem aky cross ti trha smerom nahor ale to ze mi napises ze sa mi nepacia tvoje killy :DDD ja viem, som v tom dobry, a niekedy som bol este lepsi... ... ja som bol hl. cheathunterom na U2.. taktiez na FFP... hadaj kto som :) a neviem nahodou ci sa nepozname, viem ze tvoj nick z u2 poznam, ale neviem ci si to ty :)

mam ti poslat aj link ako som huntil esubu , fu.sk na medzihernaku? :(

k1x
08-03-15, 20:26
mas inak SS...tak sa napoj a hodime rec

beast
08-03-15, 20:30
prepac nejdem na ts, som na notebooku, nemam ani mikrak, pc som nezapol uz asi 2 roky :D... ved kludne mozes pisat tu, nech to vidi kazdy :)

k1x
08-03-15, 20:34
chcel som nieco osobne prebrat len medzi nami, lebo vela zbytocne by som tu len spamoval...troska som pogooglil o tebe a kukam, ze si hral lecterom za morbids?...tvoj nick na u2 mi nic nevravi, aky si mal skutocny nick?...a tych medaili mas dpc po kkt :biggrin:

beast
08-03-15, 20:36
s lecterom? to som hral ked som mal 13-14 :DDDDDDDD, taky aky mam nick na u2 taky je moj pravy nick... ak ti nic nehovori tak u2 si dlho nehral aktivnejsie... priblizne tak 4-5 roky :D

http://www.playzone.cz/turnaj/zapas/48334074
http://www.playzone.cz/turnaj/zapas/48334084
http://www.playzone.cz/turnaj/zapas/48334080

trošku som si zaspominal, tie enemy by si mal poznat ak si oldschooler a bolo to na medzihernaku (aby si si nemyslel ze s ab som ich dal) :D

k1x
08-03-15, 20:45
ked pozrem vek, tak si este mlady oproti mne...a pravda je ze u2 som poriadne nehral asi od 2010 ked to cele uz davno spadlo a bolo malo dobrych (nezachetovanych) klanov...ale co pozeram, tak mas dost vela haterov a malo kto ti veril na u2 :)...aj to bol jeden z dovodov, preco som skoncil aj kvoli cheaterom, co si museli dokazovat svoje ego na davno zabudnutej hre menom CS:1.6...ja to hram posledne roky len 4 fun ale to co vidim u teba nie je mozne :)..obcas mam pocit, ze dobre kryjes to zapinanie WH, ale keby sa mi chce na teba dlhsie pozerat tak by som ta prekukol...a kukam, ze tie medaile mas vacsinou z rokov 2011-2012 co uz samozrejme na u2 bolo dost zacheatovanych ludi a nik sa o to uz tak nestaral ako v rokoch 05-07...preto som ta volal na TS aby si mi vysvetlil par veci, mal som na teba par otazok, ale to sa neda riesit cez message, lebo som chcel vediet tvoje reakcie na dane otazky, kde by som si ta prevetral...

z tych turnajov by som rad videl SS ako si hral :)...nepaci sa mi ako ti trha pri strelbe s awp cross na tom deme a ked strielas slaby fullout tak ti naboje nejdu cez cross, co tiez nie je mozne nastavit v CS ako povoleny skript...viem, ze ked mas rozne guny ako napr. AK47 a potrebujes pustit fullout tak tocis mysou do lezatej osmicky, ale velmi rychlo a trhavo kde prakticky vsetky naboje idu co najviac do stredu...ale s tym galilom si sa veru moc nesnazil nejako rychlo tocit :)

beast
08-03-15, 20:56
ale prosim ta... nerob to... ja sa tu nebudem s tebou hadat slovo za slovo.. naco? mne nejde o ten unban ale o ten princip, ved si sam priznaj ze si sa proste pomylil a chod si pozriet este raz tie dema... naco by mi bolo cheatovat na ns servery v mrtvej hre?.. ved hram len ked sa nudim a nemam skuskove ani nic.. tak si idem zastrielat, nemozem zato ze tam pobehuju public boty ako terče :/

update: keby tie ss boli este archivovane rad by som ti ich poukazoval ;) či si myslis ze ja som mal 0:15 a tahali to 4 ? a preto aj pytali odomna demo? lebo ja som mal 0:15 a nedaval som nic :X

a mam fulloutit s akackom a mysku nechat v normalnej polohe? :D ved za tie roky si viem svoj aim ukočirovat :D
galil ma uplne ine spravanie v csku, nikdy ti nebude tak dvihat recoil ako akacko, ale to by si mal vediet, ked vidim aky si profesional ;)

nechaj tak , najdem si iny server, idem na gamesites, ako vidim maju tam nejaky anticheat, tak dufam ze ma to tam pusti s tym mojim abckom :D

k1x
08-03-15, 21:05
21 rokov = vsetko videl, vsetko zazil...ked sa s tebou neda normalne bavit tak bez hrat inde...GL v zivote
PS: neprehanaj to s tym CS tolko ;)

rad by som chcel vediet aj nazor od inych adminov na to druhe demo, ktore je v RARe...diky

beast
08-03-15, 21:17
povedal som ze som vsetko videl a zazil? ale myslim si ze o CSku o tom viem dost, a neboj sa neprehanam to... staci si pozriet tvoje hodiny nahrate na serveroch a moje.. takze nepis radsej :) hram rekreacne, ked vsetko mám spravene.. je to taka nostalgia :)

k1x
08-03-15, 21:27
4,5k hodin sa ti zda malo za 4 roky?..+ teraz nejakych 500 hodin za dva roky kvoli only 4 fun hraniu

beast
08-03-15, 21:32
vsak hovorim ze mas toho vela.. ked pises 4500 hodin za 4 roky .. 1rok=365dni... 365x4roky=1460dni... 4500hodin deleno 1460dni.. vychadza 3hodiny denne..a mne ides pisat ze neprehranaj to s cs? :)...

k1x
08-03-15, 21:37
vsak preto som pisal, ze viem co je mozne a co nie :)..nech sa vyjadria aj ostatni admini a uvidime ake bude vyjadrenie

beast
08-03-15, 22:23
budem ti sem pridavat aj ine dema? som sa natacal teraz, pekne hlavy, mozes skumat aimbot, bolo to na gamesites.. tam mas anticheat :D (viem, ze je to nejaky smiesny asi) ale nestretol som tam este nijakeho cheatera behat s ab atd ako na kotelny :)

fnyy
09-03-15, 16:14
za me clear

Cardoxon
09-03-15, 17:21
imo clear

beast
09-03-15, 20:05
ešte koľkí sa chcu vyjadrit? :D

'Seiter
10-03-15, 13:39
Clear.

beast
10-03-15, 14:16
kolko ludi musi napisat clear? 28? a za nezmyselne bany tu mate nejake "upozornenia admina" aspon?

Zoyer
10-03-15, 15:47
kolko ludi musi napisat clear? 28? a za nezmyselne bany tu mate nejake "upozornenia admina" aspon?

jelikož ub může dát jen banující admin, tak musíš počkat až přijde.

k1x
10-03-15, 21:06
100 ludi 100 chuti...nebudem sa vyjadrovat k adminom, ktori sa vyjadrili k tejto teme ale ja ti aj tak neverim tak aj vyse polovica servera na D2 only.
Unban...mozte LOCK

beast
10-03-15, 21:54
rage

fnyy
11-03-15, 16:02
100 ludi 100 chuti...nebudem sa vyjadrovat k adminom, ktori sa vyjadrili k tejto teme ale ja ti aj tak neverim tak aj vyse polovica servera na D2 only.
Unban...mozte LOCK
Ja uz se taky nebudu vyjadrovat k tvym banum, protoze mas fail za failem...

plus ty tvoje bany po jednom predstrelu, locknete to

hofy
12-03-15, 09:24
Chyba se může stát komukoli, jde jen o to, jak k tomu přistoupí...