PDA

Zobrazit normální verzi : *Hviezdoslav******l*l****l*l*** (bugování spectu) --> Penegal



Hviezdoslava
09-03-15, 00:33
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 139077)
[AMXBANS] Mas 9 tydnu, 6 dnu, 10 hodin, 9 minut a 5 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Bugov�n� Spectu'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < *Hviezdoslav******l*l****l*l*** >
[AMXBANS] Tvuj nick: *Hviezdoslav******l*l****l*l***
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:565419297
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:565419297
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 82.144.130.243
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 82.144.130.243
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Penegal >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 4 (jail_beach_v3)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================






Poznamka:






Bylo 23:43 -server JB 4 (cca 8 lidi na serveru), bugovali se do spectu asi 3 lidi co zabijeli T a hlavne CT tak ze hned koncili kola.Uz me to nebavilo tak jsem se 2x bugnul do toho spectu abych je zabil a pote zabil sebe(lidi psali na serveru ze admini jsou kontaktovani ale nikdo neprisel celou mapu aby to zabanoval).Po druhy co jsem vlezl do spectu prisel admin rozdal 2 bany me a jen jednomu hrisnikovi,dalsi 2 stihli utect(behem toho bugu spectu jsem nezabil zadne T/CT vzdy me ti 3 bugeri zabili a nikdy jsem nezustal zivy).Jsem si plne vedom toho ze jsem nemel vubec lezt do toho spectu a pockat na admini,ale chtel jsem jen zneprijemnit bugerum bugy.Pokud lze tomuhle dat za pravdu,tak mi prijde trest dost prisny.

Penegal
09-03-15, 10:34
Ahoj, Nevím jestli říkáš pravdu, ale když jsem přišel na server viděl jsem vás dva na základě čehož jsem banoval, jak již mockrát bylo řečeno, porušovat pravidla kvůli tomu že je porušuje někdo jiný není řešení.
ban zkracuji na 1 týden a příště to už opravdu nedělej.

Hviezdoslava
09-03-15, 22:08
Vím že to těžko posoudíš, neměl jsem se vůbec bugnout do spectu z jakéhokoliv důvodu a měl jsem repektovat pravidla .Za snížení trestu mockrát díky , všechna pocta tobě za rozumné jednání:-) .Pro příště jsem poučen!