PDA

Zobrazit normální verzi : Meno Nieje Podstatne (jiny hrac) --> Smith.



S4l4t
10-03-15, 14:32
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 138270)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'SH'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Meno Nieje Podstatne >
[AMXBANS] Tvuj nick: kNZSKILLZ# .Koran#
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:893328769
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:893328769
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 46.174.58.86
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 46.174.58.86
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Smith. >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Knife 2
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================






Poznamka:






Tak zdravim po dlhej dobe :) chcel by som sa ospravedlnit vsetkym adminom ktorych som urazal , viem bol som .. tu dobu mi ... priznam to choval som sa hnusne ku kazdemu :((( :(( co sa tyka toho Speed hacku bolo to for fun , tiez jeden z blbych napadov ktory lutujem do dnes :(( posielam tento Unban hlavne koli kamaratom a koli hre , chcel bych si znovu po tej dlhej dobe zahrat a chyba mi to tam :(( slubujem ze uz so mnou nebudete riesit ziadne problemy :( ja sa za tu dobu polepsil a uvedomil som si co som spravil sam som si to dlhy cas vycital :((( prosim este o jednu sancu . dakujem :* Koran

'Seiter
10-03-15, 14:56
Dlouhé době? Ban si dostal tři týdny nazad :D Ban se ti smaže po roce od udělení, víc bohužel dělat nejde. Pokud chceš hrát už teď, kup si originální hru, více info zde http://csko.cz/forum/showthread.php?33141-Sd%EDlen%E1-IP, jen to od 'Řešení a níže'.

S4l4t
10-03-15, 15:07
A kde si ho mam kúpiť to ked iďem na steam a tam ak si to kúpim tak už môžem rovnou hrať lebo mi príde eště daká pošta? pls rada :D :3

'Seiter
10-03-15, 15:44
Vše vyřizuješ online a mas to behem par minut hotový (když nepocitam download). Ted zalezi jen na tom, jak to chces platit. V tom odkaze mas vsechno vysvetleny dole.

S4l4t
10-03-15, 20:12
Okay, vďaka Seiter:-))