PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o pravá Administrátora pro Zombie.



Tomishe
06-12-11, 21:09
Zdravím, takže je mi 16let.Na kotelně hraju celkem dost dlouhou dobu, momentálně pod nickem TeoOo (*NO SOUND/NO CLAN*).Hraju převážně poslední měsíc každodenně na zombie, v dřívější době Gungame,hodně Deathrun,Knife,Surf.
Požádat o práva mě napadlo protože, tím jak hraju často tak zřídka potkám někoho z právy na serveru, hraji dá se říct denně a celkem hodně. Platím si VIP (nejspíš nepodstatné).
Steam mám mé steam ID je STEAM_0:1:28597809 . Na steamu hraju od roku 2009.Předtím dlouhou dobu Nonsteam.
Registraci na na fóru mám teprve dnes, je mi jasné že v tom bude problém. Ale není to problém dohnat, jak říkám o čas problém nemám.
Chápu že mi tady bude psát že moje aktivita na fóru je zatím nulový. Ale i tak díky za vyjádření.

kashpi
06-12-11, 21:32
Žádost docela slušná. Nicméně můj názor se tu hned nedovíš. teď nemám čas něco na tebe hledat. Na steamu máš odehráno dost :)
Počkej až se tu objeví nějakej admin ze Zombie a třeba o tobě bude vědět víc.

bones
06-12-11, 21:38
Z hry ta nepoznam, ale podla chatu zo zombie usudzujem, ze by si kickoval/banoval za kazdu blbost.

ZEUS
06-12-11, 21:45
Ze hry tě neznám. Souhlasím s Bonesem, ale rád si počkám na vyjádření Virginse, protože předpokládám, že tě bude znát.

Tomishe
06-12-11, 22:06
To to je špatné souzení :) z administvím skušenost mám .. a vím že se nekickuje ani nebanuje za každou blbost :)
EDIT: Virgins by si mě pomatovat měl :) dnes sem se ho ptal zda by nehledal někoho do dualu na pomoc z vypracovaním map :)

Ciper
07-12-11, 10:34
A proč si tedy nepočkal až nabereš i aktivitu na foru?
Vyjádřív se později.
Ale tady rozhodne Virgins.

Tomishe
07-12-11, 17:27
Chtěl sem to zkusit,administrátorem už sem byl, a vím že přeci jen to není jenom o fóru ale i o aktivitě ve hře.. jistě že je podstatné navštěvovat to i tady :) sem tu zaregistrovaný teprve druhý den, napsal sem o sobě myslím všechno podstatné a taky upozornil na to že sem tady na fóru nováček. :)
EDIT: a přeci nebudu nesmyslným stylem psát pod každé téma něco aby mi naskákala aktivita ..

Tomishe
08-12-11, 21:24
Myslím že sem to řekl, tak jak bych měl :) .. teď mi nezbývá nic jiného než počkat na vyjádření .. :)

Tomishe
14-12-11, 00:57
Možná to zní troufale, ale když si dovolím říct že mi někdo chce tvrdit o aktivitě na fóru, když mi tady nikdo nenapíše, něco ve stylu , že třeba bude rozhodnuto později, a nechá se to takhle? :) Někdo mi řekne že se tady vyjádří Virgins, a nic tady nevidím , neříkám že se někdo musí rozhodovat hned, ale je třeba slušnost napsat aspon něco že bude rozhodnuto později nebo že se rozmyslí. Je to jen můj názor, jestli je špatný tak si mě klidně teď podejte :)

72 Virgins
14-12-11, 13:34
Ne promin. Neznám tě.
Já mam ted moc málo času na sledování všech vláken na foru takže proto jsem si tohoto vlákna nevšim.
Za mě ne.

Ridik :D
14-12-11, 13:38
pokud tam hrajes casto tak sem Pro nwm ted kolik zrovna adminu je na zm nebo kolik jich tam hraje obcas ale pokud tam hrajes casto tak si myslim ze se bude virginsovi hodit pomoc :) virgins nemuzes to vsechno obehat sam :D:mrgreen:

72 Virgins
14-12-11, 14:13
Je fakt, že jsou to nejoblíbenější servery a ted momentálně jsem tamb opravdu sám, kluci co tam maj práva se tak často už neukazujou. Ale na druhou stranu jsem si vytvořil sít lidí co mě i zpětně informujou o prohřešcích, takže tady na foru na mě kolikrát čekají zprávy kdo kde dělal bordel, což si přes chatlog ověřím.

Určitě pomoc uvítám, ale spíš než na vytvoření pořádku někoho kdo ten pořádek jen udrží. Protože na ZM si málokdo něco dovolí. Já bych nejraději zase zpátky bubna :) na toho byl spoleh. Nebo aby se sváča, syrius nebo grey stal aktivnějším.

Tomishe
14-12-11, 18:50
Díky za odpověd, takhle mi to stačí, :)

ZEUS
14-12-11, 18:53
Tak fajn, zamykám to tu, kdyby někdo něco potřeboval sem sdělit, tak mi napište.