PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost na Admina



FoxCZ
06-12-11, 22:20
Ahoj předchvilkou asi tak 10 minutek jsem hrál na War3FT a hrála se mapa Kotel..A hráč kempí na textůře a admin je ve hře tak admin místo toho aby ho upozornil nebo mu dal ban tak tam kempí taky a přesto že mě i na to upozorvňoval v Neděli 514Pro že se nesmí kempit na textůře
A pak mi neřikejte že tu máte kvalitní adminy ;))
Koktrétně nevim který to byl admin ale kickul zrovna hráče...Screeny nemam ale něco s tím udělejte nebo nevykládetjte že máte kvalitní adminy ;)
s pozdravem FoxCZ
Přeji pěkný den =)

http://csko.cz/forum/showthread.php?3695-Pr%E1va-na-War3FT


Konkrétně příspěvek číslo 23


kashpi

Podle mě zrovna na W3 potřebuješ hodně zkušeností. To se dá potm říct, že má každej WH...Proč? V tomto mají největší výhodu undeadi. O těch říká plno lidí že mají WH, ale málokdy je to pravda. Když náhodou někoho trefí přes zeď a celej monitor mu zezelená, tak se nemůžou divit, že tam vystřílí celej zásobník.
Podle mě je na W3 adminů dost a kvalitních :)

AnnoyingGreg
06-12-11, 22:34
Odsuzuješ celý tým na základě jednoho slabého kusu..nebo možného nedorozumění. To je pokrytecký. Příště doporučuju zjistit o koho šlo, ať si to můžete vyřikat.

Ridik :D
06-12-11, 22:34
ty chces urazet admin team ? trochu prehanis ne ze nekterej admin banuje za texturu a nektery ne to je vec admina kazdy admin ma svuj "cenik" banu a kazdy banuje jinak na jinej cas atd ...

Kotel
06-12-11, 22:59
"že se nesmí kempit na textůře" je dost zvláštní výraz, který s pravidly nemá moc společného
Nesmí se kempit nad oblohou, kde tě ostatní nemůžou zabít nebo vidět apod.

Bezdak
06-12-11, 23:21
Btw trochu mimo téma ale.. na základě Ridokva postu mě napadlo, že by se mohl udělat nějaký seznam toho za co na jak dlouho banovat. Kolikrát sem už četl, že někdo někomu dal ban za vulgaritu na 3 dni, pak se to nějak postlo na forum a vyklubal se z toho ban na 14 dní. Takže by bylo dobré ustanovit aspon nějaké rozmezí hodin/dnů za co jak dlouho banovat.

kashpi
07-12-11, 11:19
To záleží na adminovi jak se rozhodne a jak usoudí, že je to moc vulgární. Pokud jen pořád nadává na všechny okolo tak musí být jiná délka banu naž když uráží třeba rodinu nebo tento portál nebo adminteam. Na toto nejde udělat jednoznačná tabulka a to ještě taky hraje roli kolik už těch banů měl předtím. Tady se všecko sšítá. Pokud je někdo neponaučitelnej a dostane ban na 3 hodiny a potom přijde a zase nadává tak už dostane na týden a takhle pořád dál

sILV3
07-12-11, 12:50
Počkať, dáme si to dokopy.

1. Nevieš, aký to bol admin,
2. nemáš screeny,
3. nakladáš na náš tím bez dôkazov,
4. na mape de_kotel niekedy nekickujem ani ja, pokiaľ tam nie je desať ľudí čupiacich - je t na rozhodnutí admina.

Máme niečo urobiť s tým, čo vlastne ani neexistuje? Respektíve sa nezakladá na skutočnostiach, ktoré sú "hmatateľné". Je to smiešne. Zrejme si nedostal práva, tak ťa to psychicky trošku vzalo; kompenzuješ si to týmto spôsobom. :thumbdown:

InVitro
07-12-11, 12:54
Na cs_kotel jsou textury povolené a to samé i na de_nuke.

FoxCZ
07-12-11, 13:59
Ahoj nebyla to narážka na Admin team.. ale ten cenik banu by byl výborné řešení protože pak jsou tady dohady že někdo za stejnou vec ma delší ban atd...
Nechci vás obviňovat..A to jsem neveděl že na cs_kotel je dovolena textura