PDA

Zobrazit normální verzi : Pár (možná blbých:)) nápadů



easyyy
03-01-11, 00:36
Aloha,

Tak první nápad je odstranění vesty+helmy a nahrazením pouhou vestou a to proto, že když člověk nemá helmu, krásně pak cáká krev (:D) a s tím souvisí druhý dotaz a to je přidaní pluginu, při kterém se hlavy modelů rozprsknou a nebo vystříkne víc krve. Je to radost, když mě ta hra "odmění" v podobě tohodle :D..

Druhý nádpad se týká přidání teleportů na všechny mapy z jednoho konce na druhý - něco jako je na dust2 z dlouhé na CT start tak třeba z A na B, z T startu na schody atd.. samozřejmě by to chtělo pečlivě promyslet a nedat jich zase moc.. docela často se mi stává, že chodím víc jak minutu a nemůžu na nikoho narazit i při plném servru.
EDIT: nebo jen přidání teleportu jako je na dust2 na long do více map :)

No a pak bych se chtěl znovu zeptat, jestli by nešly předělat dvě spawn místa - jedno na dust2 na B na záchodě, přímo nad skokánkem a druhé v dust4ever u T startu mezi bednou a zdí. Je to docela nepříjemné spawnout se, vyletět do vzduchu a koukat na letící kulku přímo doprostřed mé hlavy.

Díky za čas

hopik
03-01-11, 17:27
sundat helmu ale ten plugin jak se mu rozstříkne hlava asi ne.. těch hedek na dm padá moc, to by se tam pak chodilo jen po krvi.. to bych dal spíš na awp :) u těch teleportů je nevýhoda, že se to portí do zad občas.. je to slyšet, ale pokud ten, co se portuje to umí, tk ten druhej nemá šanci..ale tk pár by nevadilo :D k těm spawnům, na d2 na B sem určitě pro, a možná i ten druhej spawn na d2, taky na B, jak tam jsou ty 2 bedny na sobě a člověk se respawne uplně nahoře.. hned vedle toho je kemp místo, a pokud tam někdo je, tak neni šance se nějak ubránit.. na tom d4ever nevím co myslíš, nemohl bys dát screen? :)

foxik
04-01-11, 10:18
Existuje príkaz aby z hlavy šlo viac krvi.

Kotel
04-01-11, 12:39
Staci si zmenit sprity nebo modely. Nejlepsi teleport je kill.

Karl0s
04-01-11, 13:12
No a pak bych se chtěl znovu zeptat, jestli by nešly předělat dvě spawn místa - jedno na dust2 na B na záchodě, přímo nad skokánkem a druhé v dust4ever u T startu mezi bednou a zdí. Je to docela nepříjemné spawnout se, vyletět do vzduchu a koukat na letící kulku přímo doprostřed mé hlavy.

Díky za čas

jo tenhle je fakt otravnej , a krom toho je tam i místo za skokánkem kde může bejt kemp

easyyy
04-01-11, 14:08
Jop, mohl bych si to udělat sám se svým cskem, že bych si přidal rozprskávací hlavy a víc krve, ale pak když jde člověk na mix nebo CW tak na některé servry se to nenapojí kvůli upravenému csku a je to naprd to pořád předělávat :X

foxik
04-01-11, 14:33
Jop, mohl bych si to udělat sám se svým cskem, že bych si přidal rozprskávací hlavy a víc krve, ale pak když jde člověk na mix nebo CW tak na některé servry se to nenapojí kvůli upravenému csku a je to naprd to pořád předělávat :X

Je to príkaz do console a krv z hlavy vystriekne ako šťava z melónu. Ale je to príkaz ako "rate 25000" alebo tieto blbosti. Keď príde sMogeR tak vám ho napíšem ale nebudete to používať ale možno hej alebo nie. Nechám to na vás jou. Hej! Dobre. Čakajte.

easyyy
04-01-11, 16:51
ten příkaz mi ale stejně bude naprd, když tam mají hráči helmu - stejně budou lítat jen jiskry...

Karl0s
04-01-11, 19:34
mimochodem pěkný skóre včera na dust4ever

hopik
04-01-11, 19:49
kolik dal? :D

Karl0s
04-01-11, 19:59
224 ? po něm byl ještě El Heran s 220 a něco ale u něj mi přišlo jak kdyby měl wallhack , furt klidně i na 100 metrů věděl přesně kde sem a to i na předchozí mapě

easyyy
04-01-11, 21:19
jo, včera to dobře padalo a Hreran měl jen o jeden jedinej frag míň, dneska stejná mapa, ale tentokrát jsem měl o ten frag míň já :D..

hopik
04-01-11, 21:34
hreran je ale lepší s ak :D tam má 4,5 k:D blázen jeden :D já dal teď 130:30 na d4ever a sem rád.. lol :D

znedlob
04-01-11, 21:48
Máš štěstí že na PC s CS je bratr..bych tam prisel tak i textury bych killoval..:D

Karl0s
04-01-11, 22:45
dávej bach aby ti nezapl cheaty http://flyffworld.com/forums/images/smilies2/Wink.png

znedlob
04-01-11, 22:48
Ten dokaze sotva se prihlasit na FB....:D.Kdyby kdyz sem mel jeste money na VIP hral na ZM..Kazil mi Image ale me to nevadilo :DD

Harrybo
05-01-11, 02:08
Hola :o) Přerušim šňuru offtopic příspěvků a vrátím se k tomu o čem mluvil easyyy. Hned na úvod bych chtěl říct, že kotelna má nejhratelnější DM jakej znám, nikde se mi nehraje líp a důvodů to má víc. Pokud by se přesto dalo něco vylepšit tak jsou to rozhodně věci co tady sepsal easyyy. Ty spawny po změně přímo volaj a každýmu je jasný, že do lidí bez helem se střílí líp, ale hůř přežívá. :P K tomu teleportu snad jenom souhlas, protože by to byl další skvělej oživovač. Přemejšlel jsem docela dlouho co dodat, ale nakonec se stejně musim vrátit k faktu, že to je nejlepší DM, kterej znám a doufám, že tak ještě nějakej pátek zůstane a že ty změny jsou jen třešničkou na dortu.

easyyy
03-02-11, 03:21
Jelikož se tyhle nápady nechytly, tak mám jiný. Nešlo by přidat to, co mají tady - 92.240.237.93:27024 Luborca | DeathMatch [DUST2] (doufám, že to nebude bráno jako moc velká reklama :)) - konkrétně mám na mysli, že když někoho zabiju, napíše se mi u crossu zeleně "KILL" .. Je to taková blbost, ale člověk má jistotu, jestli dotyčného zabil nebo ne a nemusí se koukat do pravého rohu.
Teď se orientuju podle toho, že to za kill přidává 300$, jenže jak má člověk 16k, je to k ničemu.

Ještě jim to tam ukazuje DMG, které člověk dal a to i přes zdi, to rozhodně na mysli nemám.. s tím je pak dírování šíleně snadný

btw, kdyby se vyměnila ta vesta s helmou jen za vestu, vůbec bych se nezlobil. Je fakt fajn, když vás csko odmění za pěknou hlavu sprškou krve :)) (ne, nejsem úchyl (asi))

Karl0s
03-02-11, 07:44
jo to by se docela hodilo , když jsem u matky , mám hlavu skoro metr od LCD a na dust4ever může bejt přeostrování do pravého rohu pro mě smrtící :D

Kotel
03-02-11, 08:27
Az se k tomu dostanu, tak tam ty veci pridam.

easyyy
03-02-11, 23:21
Díky :)

Kotel
09-02-11, 15:30
Pridal jsem zobrazeni KILL nad kurzorem. Z hracu strika vice krve, ale ne na zem, takze je vse ciste. Blbe spawny na dust2 jsem smazl.
A El Heran ma ban za WH.

Karl0s
09-02-11, 16:01
A El Heran ma ban za WH.

Už bylo na čase , kdy se odhalil?

Kotel
09-02-11, 16:04
Kdyz s tim hral na classicu, kde je hltv.

Karl0s
09-02-11, 16:18
v ranku na DM ještě pořád je , jestli máš na mysli El-Hreran , mohl by jsi ho smaznout?

Pt4444k
09-02-11, 17:34
Dobrá práce na tom DM :)

foxik
09-02-11, 18:16
Pridal jsem zobrazeni KILL nad kurzorem. Z hracu strika vice krve, ale ne na zem, takze je vse ciste. Blbe spawny na dust2 jsem smazl.
A El Heran ma ban za WH.

Ale pred mesiacom bol skiller ktorého si každý mýli s cheaterom....

hopik
11-02-11, 18:02
harrybo cheater? :/

Kotel
14-02-11, 15:33
Zkusim na dm udelat vetsi zmenu. Bloky hodne zatezujou server a pak jsou hitboxy uplne mimo. Vlajky nemaji moc velky vyznam, tak dam vse pryc.

Karl0s
14-02-11, 16:06
vlajky sou v poho , nebo by mělo smysl je obsazovat , kdybys třeba obsazení jedné vlajky doplnilo armor/hp nebo podobné věci
na dust 2 mi chybí camouflage , teď se na tom místě narodíš na trampolíně kde už na tebe 3 kempy mířej
Jestli máš žájem , někam bych ti vypsal , co je (podle mě , na dm hraju něco přes rok) třeba vylepšit

hopik
14-02-11, 17:37
hele vlajky nech.. bloky dej pryč, to klidně ale vlajky nech :) smysl obsazovat to má kvuli tý regeneraci hp a dost velkej, když tě někdo nahituje na 20 dmg tak na 5 sec pokempis a mas to zpatky.. dá se toho dobře využít :) a navíc neznam jinej server kde by vlajky byly, což je taky dobře :D bloky pryč ale vlajky ne.. pak to bude klasika dm jako všechny ostatní a už kotelna dm nebude ničim vynikat :)

Kotel
14-02-11, 17:54
Zmenil jsem to na FFA, takze vsichni proti vsem a neco jako zakempit na 5 sekund nestihnes :D
Vlajky s blokama budou na jinym serveru.

foxik
14-02-11, 18:41
Není DM o tom že nabereš aim, naučíš sa s awp a pod. ? Na kotelne asi ťažko....

Kotel
14-02-11, 19:12
Proto jsem to zmenil.

PanPastelka
14-02-11, 19:14
No, pár změn je sice hezkých , ale to, jak je to "všichni proti všem" je šílený nesmysl, a velký omyl. Prosím, vrať to zpět. ´=)

PanPastelka
14-02-11, 20:05
Souhlas. Předtim sis alespon zahral. Ale tedko nevis pokom strilet drive. Score 10-20, drive 20-3.. Nestaci se ani prebit.

Kotel
14-02-11, 20:17
Ale zas neni problem s tim, ze byste nemohli nekoho najit, neni over, jsou lepsi pingy :)

PanPastelka
14-02-11, 20:18
Jelikož to byl pravy deathmatch, tak jsem neměl problém někoho najít. Tedko je to prakticky skoro nehratelne.

foxik
14-02-11, 20:34
jediné + je že nesú blocky a toto, tak je to dobre. Ostatok je blbosť s awp si nikto nezahraje.

hopik
14-02-11, 20:53
kotel, jestli budou přibejvat new servery, tak klidně, ale musí bejt i druhý normal dm s vlajkama, na teamy a s blockama (klidne bez) .. já osobně dávam resetscore pokud nemam poměr kill:death aspoň 3:1, protože jinak mě to nebaví.. dost často mam třeba 10:1 a pak mě 4x sejmou do zad a už sem zase nasranej :D, když to bude všichni proti všem tak skoro nepůjde udržet dobrý score protože to budou samý záda,.. do tý doby, než může vzniknout new DM, bych to nechal s blockama vlajkama a normálně a pak až budou 2 tak bych to rozdělil.. :)

Kotel
14-02-11, 21:06
Je to moc rychly, dam to zpet, bez bloku a vlajek.

Karl0s
14-02-11, 21:15
Zmenil jsem to na FFA, takze vsichni proti vsem a neco jako zakempit na 5 sekund nestihnes :D
Vlajky s blokama budou na jinym serveru.
Ono teď ani nestihneš si pomalu nabít. A kempu tohle jen přispěje , nikdo nebude chodit a dobrovolně umírat.
Vlajky mi tam též dost chybí.

Jelikož to byl pravy deathmatch, tak jsem neměl problém někoho najít. Tedko je to prakticky skoro nehratelne.
j , je tam moc velký chaos , šijou do tebe ze všech stran , bejt tam míň hráčů tak si skvěle trénuješ aim , ale takhle je to k ničemu


Je to moc rychly, dam to zpet, bez bloku a vlajek.
kamufláž a teleport zůstane ?

chci sex
15-02-11, 18:47
vratte nam vlajeckyyyy :(( nemam co obsazovat a branit. Takhle jsem si vytycila 1-3 vlaky ktery jsem si poctive obsadila pokud mozno a branila jsem je do posledniho dechu :D bez vlajecek to neni ono, proc tam tak rada hraju :cray::sad:

hopik
15-02-11, 19:27
proto mas tak dobry score, fragy z vlajek.. :D

Kotel
17-02-11, 12:29
Vlajky a bloky na serveru uz nebudou. Na to bude jiny server.

hopik
17-02-11, 15:53
ok no.. teď je z toho klasika obyč dm.. ale to nějak přežijem :D

Karl0s
17-02-11, 19:42
a nejde nastavit spawn

Kotel
17-02-11, 19:49
Nastaveni spawnu bylo delane i na vlajky. Predelam to az budu mit cas. Chybi tam asi jedina dulezita moznost a to je spawn blizko nepritele, ale ne primo na hlave.

hopik
17-02-11, 20:09
spawny tam nedavejte.. nechte to tak jak je to teď, max přidat vlajky

Karl0s
17-02-11, 20:33
tak nějaký kompromis :D třeba jen klasický spawn , spawn co nejblíž a CO NEJDÁL od nepřitele

hopik
17-02-11, 20:46
co nejblíž, omg to budou samý záda.. zkusil bych na víc map dát team spawn :) jen vyzkoušet a když to nepůjde tak dát další.. určitě bych to dal na kabul jak to bylo za starejch časů :) výběr spawnů byla blbost podle mě :)

Karl0s
17-02-11, 22:42
ten klasický a ten co nejdál byl v poho a celkem i využitelný a nezneužitelný podle mě

hopik
17-02-11, 23:20
jenom když si 2 borci dali spawn u nepritele tak z toho dalších 5 lidí mělo tak 20 fragů což byla největší píčovina co šla.. pak bych ještě dovolil spawn u přátel ale u nepřátel ne..

Kotel
17-02-11, 23:49
On neni problem vybrat takovej spawn, aby ses nikomu neobjevil v zadech, ale to je zas trochu vic narocny na procesor. Team spawn se na dm nehodi, ale individualne pujde nastavit.

hopik
17-02-11, 23:57
proč se nehodí? :) na kabulu to bejvalo většinou vyrovnaný.. d2 je over mapa pro T, protože jsou CTčka v korytě a maj jen 2 cesty na výběr :) já bych vyzkoušel pár map s team spawnem vždy třeba na 1 den a pak buď nechal a nebo ne :)

chci sex
18-02-11, 12:12
Vlajky a bloky na serveru uz nebudou. Na to bude jiny server.

a kdy bude ten server? :)

Karl0s
18-02-11, 12:32
jenom když si 2 borci dali spawn u nepritele tak z toho dalších 5 lidí mělo tak 20 fragů což byla největší píčovina co šla.. pak bych ještě dovolil spawn u přátel ale u nepřátel ne..

:DD jo všichni se seběhli okolo a už to do toho chudáka šili , a pak ještě když tam byli boti , tak to byla mela když měli 3 z týmu spawn u nepřítele tak si na italy stačilo vylízt na ten block co vedl nahoru k vlajce a s rychlopalkou nebo samopalem a jen čekat až se oni narodí vedle tebe (5 metrů ve vzduchu) , spadnou a ty je doražíš :D

Kotel
18-02-11, 12:38
Do 3 mesicu. Pokud najdu nejake misto, tak bude driv.

foxik
18-02-11, 13:46
Vrať aspoň na kabul tie normálne spawny, to bolo dobré, wuue.

hopik
18-02-11, 16:16
soccerjam zrušit a buď rozdělit aim/fy na aim a fy nebo k tomu přidat ještě awp a máš hned 2 místa volný :) nebo zrušit druhej zombie server a máš místa 3.. nebo zrušit druhej warcraft a máš místa 4 :) podle mě je lepší mít všechny mody než nějakej 2x a nějakej vůbec :)

Kotel
18-02-11, 19:48
Soccer jam uz je zruseny kvuli druhemu zombie... Jeste tu chybi asi 20 modu, ale na to ted proste neni vykon. Proto jsem omezil bloky na dm, zere to moc cpu.

Kotel
18-02-11, 22:43
http://csko.cz/web/obrazky/server.jpeg (http://csko.cz/web/obrazky/server.jpeg)

Kotel
19-02-11, 17:29
200w

znedlob
19-02-11, 18:44
On asi myslel CPU v Ghz a RAM v GB (Kdyby ne tak řekni),ale vlastně i tak jsi odpověděl správně Kotel. :D

Kotel
19-02-11, 18:57
Podle Ghz nezjisti nic. Podle ram taky ne.

jUmP kIllEr
19-02-11, 20:06
ALE ANO,ja mam na my sracce 1.6 ghz a jsem rad ze si obcas zahraju csko,kdyz sem u babicky ktera ma 2.2 ghz je to v poho zadny sekani

Kotel
19-02-11, 20:30
Jeden server mam 2x xeon dual core 3,4Ghz, druhej je 1x quad core xeon 2,83Ghz. Kterej myslis, ze je vykonejsi?

apach29
19-02-11, 20:34
Zalezi na vice faktorech, nez jen na rychlosti CPU. Musis brat v potaz vyrobce CPU, pouzitou technologii vyroby, pocet jader, podporovane pameti a jejich velikost a propustnost, chipset na desce, rychlost zbernice, rychlosti HDD, pouzity operacni system, grafiku. A jestli se ti toto vsechno podari idealne spojit do jedny bedny, mas potom velice vykony stroj. Nemuzes taky porovnavat serverove CPU s beznym ve stolnim PC.

znedlob
19-02-11, 21:16
Jeden server mam 2x xeon dual core 3,4Ghz, druhej je 1x quad core xeon 2,83Ghz. Kterej myslis, ze je vykonejsi?
1.Bude mít víc GF než ten 2.
1. server má dva procesory čili by měl být výkonnější ale ten 2. má zase procesor 4-jadrovej s modernější architekturou čili jsou tak na stejně......
1.Procesory jsem nesehnal ale ten druhej ano http://www.alza.cz/intel-quad-core-xeon-x5560-d133699.htm

To co napsal apach je pravda ale výkon u PC se měří na GF------Giga floops a tomu tady rozumí asi jenom KOTEL.

Patice:
LGA-1366

Technologie:
45nm

Frekvence:
2.8 GHz

Maximální rychlost paměti:
1333 MHz

L3 Cache:
8 MB

Hyperthreading:
Ano

EM64T:
Ano

Virtualizační technologie:
Ano

Thermal Design Power:
95 W

QPI (QuickPath Interconnect):
2x QPI 6.4 GT/s

Turbo Boost Technology:
Ano

Kotel
19-02-11, 21:38
1. server je 5 let stary, druhy jen 2
I kdyz ma prvni 2 procesory s vetsi frekvenci, tak je 3x slabsi nez ten druhy s jednim procesorem.
Procesor, ktery jsi nasel, je uz zase novejsi a vykonejsi.

znedlob
19-02-11, 21:45
Takže jsem měl častečně pravdu ne?????
Jelikož jsi k těm procesorům nic dalšího nenapsal tak jsem to hledal podle jména a Ghz.

Asi takto.....2x procesor proti 4-jadro+jeho moderní struktura=1. server je 3x slabší.
Tvá odpověd odpovídá.

foxik
22-02-11, 16:35
Na cs_office je na piču spawn, tam vzadu. Spawne to tam na zabrádlí a nedá sa odtiaľ nijako dostať. Keď boli blocky dalo cez tú farebnú trampolínu či čo to, ano.

Karl0s
23-02-11, 13:53
na dust4ever sou automaticky nastevené spawny na klasickém místě , je to nuda a o kempu jako d2009

Kotel
23-02-11, 14:06
To byla asi nejaka chyba. Predelaval jsem spawnovani, aby se nikdo nerespawnul nekomu do zad a cele jsem to predelal.

hopik
23-02-11, 17:14
na dust4ever uz je to v poho.. na office si zapomněl smazat ten spawn, jak psal foxik.. jinak na d2 09 se dá vylézt nad mapu.. klidně ti natočim jak na to, ale chtělo by to zablokovat.. už několik lidí sem tam viděl kempit :)

Karl0s
23-02-11, 18:20
na dust4ever uz je to v poho.. na office si zapomněl smazat ten spawn, jak psal foxik.. jinak na d2 09 se dá vylézt nad mapu.. klidně ti natočim jak na to, ale chtělo by to zablokovat.. už několik lidí sem tam viděl kempit :)

natočit bys to moh , jo a prosimtě neber tu d2009 tak vážně :D , je to mapa jen o kempu

hopik
23-02-11, 18:59
mě jenom naštve když nějaká lama co s tim awp neumí mě 5x zabije z nějakýho dementního kempu.. :)
natočim a dostanu ban že? :D

hopik
23-02-11, 22:02
http://www.ulozto.cz/8007037/dust2009bug-dem snad to je to správny demo..

Karl0s
23-02-11, 23:00
těch pár mega nemusíš házet na yt , jinak dík ;) , ale stejně nevim jak tam vyskočit :D

hopik
23-02-11, 23:01
já to nechtěl rozšířit, já to chtěl zablokovat.. :D
musíš o stěnu.. jakoby tu surfnout nahoru